Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

SEGÍTSÉG Hooligans-rajongók!!!!!!!!

létrehozva: 2003. 10. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 11. 13. 6:56
)))
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:43
LEGJOBB!!!!
VENDÉG 2014. 07. 02. 18:37
!!!
VENDÉG 2014. 05. 18. 10:56
SZERETEM.....!!!!!!!!
VENDÉG 2013. 10. 11. 16:40
KLASSZ!
VENDÉG 2013. 09. 15. 16:14
-(
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:16
Imádom :):):)
VENDÉG 2013. 09. 06. 17:00
SZERETEM:):):):):):):)
VENDÉG 2013. 04. 29. 5:29
IMÁDOM : )
Vendég 2010. 07. 22. 10:03
Csipa miért rúgott fejbe egy csajt a konciján???
Vendég 2010. 07. 21. 13:41
Imádom a Hooliganst : )Jó volt a mostani koncijuk,imádtam : )
Vendég 2010. 02. 09. 16:45
Sziasztok!!! Csipa a legjobb pasi a világon ez nem vitás már 6 éves korom óta szeretem őket!! (Zsolti is jól néz ki azért)! IMÁDOM ŐKET!!!!!
Vendég 2009. 07. 16. 15:49
Most van b.nője Csipának?
Vendég 2006. 01. 24. 9:32
had higgye:)ha ez jó neki legyen vele boldog...
Vendég 2006. 01. 04. 9:48
Hooliganst mióta csúfolják rock zenének, úgy csinálnak mintha valami kemény témát küldenének, de nem sikerül. Az énekes azt hiszi hogy a Godsmackban van. Pedig az egészhez köze sincs!
Vendég 2006. 01. 04. 8:02
Hooligán rajongok ide írhattok:
Vendég 2006. 01. 04. 7:58
Aki rosszat ír a Hooligansről az nem elítélendő de ő még biztos nem volt a koncertjükön pedig az egy igazi mindig vagány koncert és egyáltalán nem nyálas...
Vendég 2005. 12. 10. 17:06
Csipa léci mond meg a telefon számod vagy agyatok sopron ba koncertet de ne késön és ingyen legyen léci de ha lehet a fő téren vagy a sopron plázába! és egy 10 éves engedjenek be és pénteken legyen vagy szom bat de még elöte suli és utána HOOLIGANS na pl legyen este 5 orakor!
systemcsajjjjjj 2005. 11. 27. 9:57
A Hooligans mióta rock??? (csak úgy kérdezem)
Vendég 2005. 10. 08. 22:51
Jah meg METALLICA IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 10. 08. 22:51
Szóval Hooligans!!!!!!!!!Akinek meg nem teccik az meg nyalja ki a seggemet szarházi tetvek!!!!!!!!!!!!!
HOOLIGANS!!!!!!!!!!!!!!!!!HOOLIGANS!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 30. 21:46
HULIGÁNUSZ
Vendég 2005. 09. 30. 21:40
Sztem meg bassza meg a kúrva teteves anyját az aki szidja a Hooligans-t! Miért kell fikázni őket? Sztem aki fikázza őket a büdös kúrva életben nem fog majd fele olyan jó zenét se csinálni mint ők!! Úgyhogy HOOLIGANS FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 21. 18:43
"Pedig a pokolra vezető út jó akarattal van kikövezve..."
Vendég 2005. 09. 21. 16:01
Mindenki számára él a megbocsájtás....:)
Vendég 2005. 09. 21. 15:28
Jó útra tértél .
rocker 2005. 09. 20. 19:57
Régen még bírtam őket(nem tom mér)!De most .....!
Vendég 2005. 09. 20. 19:42
Gyaaaaaaaaaaaaaa
ezt megmondtag gecc :))))))))))))))))))))))))))))))))DDDDDdddddd
Vendég 2005. 09. 20. 19:31
Nem csíra, hanem nyálba mártott szargolyó...
Vendég 2005. 09. 20. 14:49
Rocker látom egyetértessz velem ,és te is alátámasztod h aki hooliganst hallgat az egy csira ...........
rocker 2005. 09. 20. 12:36
A hooligans NEM ROCK a tankcsapda a legjobb magyar rock!!!!!!!A legutolsó guest nek igaza van!
Vendég 2005. 09. 16. 23:50
Ott kéne atomot robbantani a hooligans koncerten .
hooli 2005. 09. 13. 22:47
akkor rajtad kívül mindenki jöjjön Ceglédre 23-án!
jövő pénteken HOOLIGANS koncert
Vendég 2005. 09. 09. 23:33
Minden hooligans rajongó 1 KÖCSÖG
ez a véleményem és ezzel nem vagyok egyedül
hooli 2005. 09. 04. 16:49
Hooligans rajongók!!!

2005. szeptember 23-án Cegléden
HOOLIGANS koncert
http://hooliganskoncer.atw.hu/
marcsi 2004. 12. 19. 20:55
OK hoolifan!Majd írok!Üdv minden Hooligans rajongónak!!!
Vendég 2004. 12. 13. 18:26
Paganmoon girl.pfffff
egyre szánalmasabb vagy,hagyd abba minél elöbb a pózerkedést....
hoolifan 2004. 12. 12. 0:23
Hello-bello! Szia Marcsi velem dumcsizhatsz ha akarsz. A mail címem ismered! pusz
marcsi 2004. 12. 05. 20:21
Ok!Nekem megfelel!
Vendég 2004. 11. 27. 18:57
TE jó isten hogy lehet ezt a szenny Rocknak csúfolt fiúcsapat fórumát a rock kategóriábna létrehozni???
Szánalmas...

Szar mind. EGYÉTEK!


Üdv: "Pagan moon girl"
marcsi 2004. 11. 17. 21:29
Már megint csak én vagyok itt!Jól elbeszélgetek magammal!De gáz!!!
Vendég 2004. 11. 06. 23:31
Itt sincs senki?Mindíg én írok utoljára?
Marcsi
marcsi 2004. 11. 04. 20:09
És 20h-kor lesznek!
Vendég 2004. 11. 03. 19:29
Infó stimmel, hivatalos Hooligans honlapról küldött körlevéllel megerQsítve! :-D
Vendég 2004. 11. 01. 14:53
Hol vagytok huligánok?
Úgy hallottam,hogy 11.18.-án az Adyban lesz Hooligans!!!
marcsi
marcsi 2004. 10. 21. 22:23
Én is szoktam olvasni a diákszigetes fórumot,de olyan jól ismeritek ott egymást,hogy én csak egyszer írtam oda.Egyébként én is erre a fórumra gondoltam.És pont a kedvencem szokta olvasni!:)Írnom kéne oda!!!
Voltatok mostanában koncerten?Hogy tetszik nektek a Legyen valami klippje?
Vendég 2004. 10. 21. 17:51
Sziasztok!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 18. 0:00
Bocs, weblapom helyesen: http://gportal.hu/portal/hooligans-koncertek
Vendég 2004. 10. 18. 0:00
A diákszigetes fórumba szokott nagy ritkán beírni a Norbi, de lehet, hogy azért olvassa is néha.
http://www.diaksziget.com/main/forum.php?band=Hooligans

Üdv: Ellu (Kaponya)
Weblapom: http:/gportalhu/portal/hooligans-koncertek
marcsi 2004. 08. 28. 0:00
Én is kíváncsi lennék rá!
Azt hiszem Sapek már láttalak koncerten!(megnéztem a fotódat)
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
Sapek!
Melyik az a forum amit látogat egy tag? És ki az? (ha nem titok)
marcsi 2004. 08. 14. 0:00
Zizis,de azért aranyos,nem?Most lett kész egy közös képünk!
Írjatok mán!!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Norbi nem is kicsit zizis...
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok hooligánok! írjon nekem valaki légyszi légyszi
zizi8 2004. 08. 01. 0:00
Hi mindenki!szükségem lenne egy kis segítségre, nem találom sehol a Hooligans néhány régebbi dalszövegét.Ezek:démon, mesét,álmot,mámort, meleg vonat, napraforgó, münchausen, álarc. Ha vkinek megvan , az lécci küldje el az email címemre:
marcsi 2004. 08. 01. 0:00
Sziasztok!
Tényleg nem játszották ezeket!Miért utálja Norbi a Táncot?Mit szeret?Te biztos tudod sapek!
Szerintem nem baj,hogy sok koncira jársz,SŐT...Melyik az a fórum?
Amúgy egy kicsit furi hangja van Norbinak,nem?Olyan kisfiús,de ennek ellenére aranyos.Meg egy kicsit zizisnek tűnik.Szerintetek?
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Egyszer kérdeztem egy barátnőmtől, hogy miért van az, hogy hozzám csak úgy odajönnek számomra idegenek azzal, hogy szia Sapek... ??? Lehet, hogy már túl sok Hooligans fórumon vagyok ott? MEg túl sok Hooligans koncerten?! Meg túl sok Hooligans kép az a 820, amit eddig összegyűjtöttem?!


Ja: egy Hooligans fórumról tudok, amit Hooligans tag olvas. (Persze lehet, hogy másikat is, de akkor fogalmazzunk úgy, hogy van egy, amelyikbe 10000%, hogy tag ír is!)
lyll 2004. 07. 30. 0:00
éppen bekapcsoltam a gépet, 1 kicsit cseteltem, aztán elkezdtem unatkozni, és jé, mire leltem! :))
örömmel látom, hogy mennyi Hooligans rajongó van szerte a világon... :)
és ha már itt járock, beköszönök Sapeknak is! :) szal: szija Sapek! :)
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
helloo!!! Hooligans a király! :) éljen a HOOLIGANS!!! ;)
sheeni 2004. 07. 29. 0:00
nem szerethetnek minden számot
de a Tánc akkor is isteni szám
agicca 2004. 07. 29. 0:00
Nah igy már jobb:)
Szal nemlátom az összefüggést...
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Szia Sapek itt is!
Az lehet, mi attól még szeretjük..
sapek 2004. 07. 29. 0:00
Norbi utálja a Táncot...
sheeni 2004. 07. 28. 0:00
örülök hogy jó volt a koncert :))
gázálarcban?? jesszus :))
amúgy azt hallottam hogy nem játszották sem a Paradicsomot, sem a Táncot :((( az meg nagyon nagy bűn, mert én általában a legnagyobbat a Tánc-ra szoktam tombolni..
én nem tudom mikor megyek legközelebb koncira..lehet sziget? de még ez sem biztos sajnos..na majd szeptemberben:)
marcsi 2004. 07. 28. 0:00
Sziasztok!
Életem legjobb koncertje volt ez a tegnapi!Olyan filinget csináltak,hogy senkit sem érdekelt,hogy szarrá ázik az esőben.Nagyon-nagyon-nagyon jó volt!!!És most megtapasztalhattam,hogy a kedvencünk milyen gázálarcban,ugyanis az első néhány számot így adta elő!Tök édes volt így is.Tibi is nagyon jó volt,az a kis huncut mosoly egyfolytában ott bujkált az arcán!
Puszi nektek!
marcsi 2004. 07. 23. 0:00
Sziasztok!
Jól hallottad Sheeni,tényleg csak 07.27.-én lesz konci!SAJNOS!!!Remélem beérem ezzel az 1-el is.Tényleg elmaradtak kinézetre menős lányok!!!Tök jó!!!
(Ha nem írod is le a neved,nagyjából megismerem a válaszod)
Sapek,lehet,hogy ismerjük egymást???Norbi elött szoktam állni, nem legelől,de közel a tűzhöz!Te jössz a Vianfestre?
Marcsika
sapek 2004. 07. 22. 0:00
Marcsika! Ismerjük egymást? Gondolom, ha te mindig Norbi előtt állsz a Vianban... (Mert ugye Miskolcon ott szoktak fellépni!) Mennyire Norbi előtt állsz?!
sheeni 2004. 07. 20. 0:00
hupsz, az előző én voltam:)
Vendég 2004. 07. 20. 0:00
Hahó Marcsi!
Remélem neked nem lesznek ilyen gondjaid a közönséggel:)
nem játszották az Őrangyalt...sajnos..:( én ezt talán 1 koncin már hallottam, ha jól emléxem..
na az a dupla konci nem hangzik rosszul. bár én egy olyat hallottam, hogy csak az egyik napon lesz megtartva..hmm..
amúgy észrevetted/észrevettétek, amióta ide irogatunk, eltűntek azok a hozzászólók, akik csak a srácok kinézetéről irogattak?:))
marcsi 2004. 07. 20. 0:00
Szia Sheeni!
Nagyon örülök,hogy élveztétek a koncit(leszámítva azt a pár malőrt ).Már úgy várom,hogy 27.-e legyen,teljesen meg vagyok őrűlve!!!
Néha én is szeretném,hogy másabb számokat is játszanak,de azért így is jó!Az Őrangyalt játszották?Nekem az a kedvencem,de még nem nagyon hallottam a koncikon!!!
Az a smárolás a 350 kg-os pasival érdekes lehetett,én szerintem kitaccsoltam volna!Remélem a Vianfesten nem lesz ilyen.Olvastam a neten,hogy 07.28.-án is fellépnek Miskolcon,arra is el szeretnék menni,de nem tudom,hogy hol lesznek!Majd kinyomozom!!!Egyébként tök jó érzés,hogy így megértjük egymást az éteren keresztül!Puszi!!!
sheeni 2004. 07. 20. 0:00
úú, disco fellépés volt?:((( az nem jó:((
igen, igen, Norbinak be van festve a haja:))
én sokat gondolkoztam ezen a Vian-fesztiválon, de úgy néz ki nem megyek..nem lenne kivel, meg a pénz...de neked nagyon jó bulit, aztán tessék mesélni:)

áh, Hegyalja.....nem találok szavakat..nagyon jó volt az egész...írtóra élveztem. aztán Hooligans koncert...hát jó volt, rohadt jót buliztam, de a közönségben volt pár emberke akik nagyon idegesítettek, de megpróbáltam velük nem foglalkozni...csak az a baj, hogy megint, mint mindig ugyanazokat a számokat játszották. kár hogy nem változtatnak egy picit. amúgy nagyon sokan voltunk Hooligansen. konci elején tök jó helyünk volt, de egy hatalmas nagy 350 kg-os félmeztelen férfi beállt pontosan elénk, így úgy nyomorogtunk hogy az szörnyű..és ott smárolt előttünk egy csajjal..blőá..aztán ő kiment hálistennek...de elkezdtek mellettünk pogózni..aztán jött egy srác aki rosszabbnál rosszabb dumával akart magának befűzni egy csajt...már majdnem beszóltam neki hogy ezeket talán mégsem egy koncert alatt kéne megbeszélni..szörnyű..no mind1. azér jó volt a buli:)))
marcsi 2004. 07. 13. 0:00
Ja és a koncertről mindenképpen számoljatok be!!!!
Marcsika
marcsi 2004. 07. 13. 0:00
Sziasztok csajok!
Sajna a koncert nem olyan volt amire vártam!Mivel discófellépés volt nagyjából playbackről ment minden.Ráadásul csak fél négyre értek oda.Addig szétuntam az agyam.Igaz ott volt a pasim is,nem kellett volna unatkoznom,de már én úgy elszoktam a discóktól,hogy csak na.Persze ezért nem ők a hibások.Egyébként olyan kicsi volt a színpad,hogy négyen állva alig fértek el rajta!De azért a hangulatot megpróbálták így is feldobni!
Hegyeljára nem megyek szerintem,de a Vianfestre 07.27.-én igen.Már a jegyet is megvettem!Oda jösztök?Ha minden igaz emailt tudtok küldeni ha a fejem melletti boritékra klikkeltek.Ha nem sikerülne; leírom szívesen.
Ja és a kis kedvencünknek újra vörös a haja ha jól láttam,de ezt csak feltételezni tudom,mert nem vette le a sapkát!(Igaz nekem szőkén jobban tetszik.)Egyébként szoktatok odamenni hozzájuk beszélgetni? ÍRJATOK!!!Pussz mindenkinek!!!!
agicca 2004. 07. 12. 0:00
Marcsi nemtudok mit hozzáfűzni ahoz amit leírtál énis igy gondolom:)
Remélem jóvolt a koncert, bár csak jó lehetett:)
Nem leszel ott hegyalján? Mert mi megyünk Sheenivel:)
Írj pl mailt ha ottleszel!
Éljenek a HULIGÁNOK és NORBI és TIBI:)))
pusszantás:)
marcsi 2004. 07. 09. 0:00
Sziasztok megint!
Na végre regisztráltattam én is magam!
Azt még elfelejtettem írni,hogy holnap jönnek hozzánk a huligánok!Igaz csak discofellépésük lesz,de azért remélem élvezni fogom!
Sheeni és a többi Norbi kedvelő:majd gondolok rátok!!!
Marcsika
Vendég 2004. 07. 09. 0:00
Szia Sheeni ,Ágica és a többi Norbi kedvelő!
Tök jó,hogy egy hullámhosszon vagyunk!
Egy éjszakára biztosan nem vállalnám be egyik huligánt sem!Nem vagyok romantikus,de azért ez tulzás lenne!Én egyébként sem érem be ennyivel!
Norbi amúgy nagyon az esetem lenne,de csak azért,mert híres nem feküdnék le vele!
Egyébként szoktam koncertre járni,főleg ha Miskolcon vannak,ugyanis Borsodban lakom!
Imádom a koncerteik hangulatát,ahogyan el tudják bűvölni a közönséget!De taplók mindíg is vannak a koncerteken,én "véletlenül" rá szoktam lépni a lábukra,vagy a könyökömmel megböködöm őket!Ez hatásos szokott lenni!Aztán ha csúnyán rámnéznek édesen mosolygok egyett!!! Én is mindíg Norbi előtt szoktam állni.Észrevettétek,hogy mostanában Norbinak és Tibinek fejlődött a gitártechnikája?
Remélem lányok,hogy fogunk találkozni a koncerteiken!Addig is jó bulizást nektek és írjatok néha erre a fórumra! Éljétek át a huligán életérzést!
Még mindíg hajrá Norbi!
Marcsika
sheeni 2004. 07. 09. 0:00
szija Ágica:)
teljesen egyet értek ;)))
sheeni 2004. 07. 09. 0:00
hahó!!

na, ki volt tegnap a ZP-ben koncerten? az volt a baj hogy rengetegen voltak, és mindenki betolakodott elém hogy még egy picike levegőt se kapjak..szal a koncert végét már hátul hallgattam...amúgy a szokásos konci programot játszották. úgy terveztük a csajokkal, hogy Norbi előtt állunk, de ez nem jött össze, nem fértünk oda. de hát nem ez a lényeg :)
agicca 2004. 07. 06. 0:00
Sziasztok!
Imádunk NORBI te vagy a legjobb! ;)))))))))))
Szia Sheeni és Marcsika:)
Üzenem az összes idiótának akinek a hooligans csak Csipából és Endiből áll hogy halál szánalmasak!!
pussza:)
sheeni 2004. 07. 06. 0:00
hahó
na regeltem magam, így egyszerűbb.
Andi: biztos hogy nem mennék bele! nem ezért járok koncertekre!
télleg, júli 8-án ki jön ZP-be?
Hajrá Norbi :)
Vendég 2004. 07. 06. 0:00
Szia Sheeni és Marcsika!
Én is így látom a dolgokat,mint ahogyan ti is. Itt nem a pasikrol szól a dolog, hanem a zenéjükről,amit IMÁDOK! Nem mondom jóképűek a srácok, de számomra csak ennyi. Ha a köelükbe kerülnék és lenne rá olyan alkalom,hogy bár mi is legyen (akár egyéjszakás) én nem mennék bele akár mennyire is szeretem őket! Hajrá HOOLIGANS, Hajrá NORBI!!!!!
Ti mit gondoltok erröl? Beválalnátok egyszer valamelyik fiút? -Andi-
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
szió Marcsika!
sheeni néven szoktam regisztrálni mindenhova, de itt még nem regeltem magam!
igen, szoktam koncikra járni és nagyon imádom az egész hangulatot ami ott van:)
Te is szoktál járni?
Vendég 2004. 07. 04. 0:00
Jó érzés,hogy együtt érzel velem,és te is Norbit bírod a legjobban!(07.02.)Igaz ez az egész a zenéről szól és nem arról,hogy ki milyen jó pasi!De a nevedet nem írtad le!!!
Szoktál a koncerteikre járni?
Marcsika
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
jesszus, hát miért kell benne lenni minden hozzászólásban hogy Csipa meg Endi milyen jó pasi??? :((((( nem erről szól ez az egész.....

amúgy én is azt mondom: HAJRÁ NORBI :))
Vendég 2004. 06. 21. 0:00
Hali!
Örültem és 1ben meglepődtem, hogy a Hooligans nyerte meg a Comet-et!
Végre nem egy tinibandáért izgulhatunk! Ők már férfiak,tapasztalattal rendelkeznek és fel tudják fogni a díj értékét. Remélem olvassák a hozzászólásainkat.Bár amit Danii-vel csinált Csipa...hát szóval.. és a barátnője, vagy élettársa mit szólhatott hozzá??Ejnye-bejnye Csipa!! Ja, és TE, aki alattam a6. véleményt alkottad Rólunk: Neked csak annyit tudok mondani, hogy olyan kis szánalmas vagy! Akik írnak, azok nem megvesznek értük-vagyis rajonganak- főleg nem divatból. Szerintem Nekünk "csak" bejön a zenéjük, amit mostanában írnak és zenélnek nekünk(és talán rólunk). Nem tudom, miért vagy annyira oda, hogy te már RAJONGÓNAK tartod magad. Téged is lenyűgözött biztosan a zenéjük és talán a srácok is bejönnek. Nagy dolog, hogy te mennyit jársz a koncertjükre. Az egy dolog, hogy tudod a tagok neveit. És? Akkor mi van? Szerinted aki nem tudja a nevüket, az csak DIVATból csípi őket.És miért foglalkozol annyit velük, háá??Biztos éjjel nappal a honlapjukon lógsz és gyűjtöd magadnak az infót. Már ne haragudj, de ez fanatizmus! Ha tudnád hogy én hány embert ismerek és mennyivel is tartom a kapcsolatot...akkor biztos leesne az állad és már nem lennél annyira oda magadért. Fogj vissza kérlek egy kicsit magadból mert annyira fölháborított, amit írtál. Nem tudom, hány éves lehetsz...én olyan 20 körülinek tippellek, szóval ez a stílus nem mindenkinek jön be, már amit te írkáltál pár hozzászólással ezelőtt. De aki mondjuk-ahogy te írtad-: divatból szereti a zenéjüket, és minden héten másért van oda: szóval azzal nem értek egyet! Amíg tini voltam én is sokszor változtattam a zenei ízlésemen, de csak azért mert kipróbáltam hogy melyik jön be nekem a leginkább.Biztos te is voltál már így, sőt, szerintem mindenki így van ezzel. És tudod ma már az van, hogy szinte minden héten alakul valamilyen új formáció.Akár egy album, vagy akár egy szám erejéig. Mi nem tehetünk róla, hogy akiért odavagyunk, hirtelen lekerül a listákról és a rádiók+a tévék sem játszák már a számaikat. Ne vedd annyira komolyan a zenei életet. Az még nem fordult meg a fejedben hogy miért is jöttek Ők létre?? Te ismered az előzményeket? Nem ugye??!! Akkor inkább maradj csöndbe, húzd meg magad, vagy nem is.. alakíts egy zenekart, majd meglátjuk, hogy meddig bírod ésha leszerepelsz, nézd meg hogy akik addig szerették a zenéd, sorra elfordulnak tőled, és keresik az újabb lehetőségeket, aktuális kedvenceket.Sok sikert! És a többiek: Bízassátok ti is őt!! Nyugodtan írjatok nekem.Szívesen válaszolok itt bárkinek. Puszika a Hooligansnak egy üzi nektek, hogy vigyázzatok egymásra és kívánhatnátok nekem Boldog Névnapot-ugyanis nemsokára Annamária lesz! Sok sikert, szeretnénk büszkék lenni rátok és írjatok még sok jó szöveget, aminek értelme van, mint pl.:a Királylány, vagy a Játszom c.szám. -mert nekem ezek jöttek be igazán. Sziasztok: Üdv Mindenkinek Ancsa
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
Emberek!Mindenki Csipát szereti?
Én a basszust szeretem a legjobban!Hajrá Norbi!Te vagy a legjobb!!
Marcsika
Vendég 2004. 06. 16. 0:00
Amugy amiket ide irkálunk aszt Csipa vagy valamejik tag elfogja olvasni?
Vendég 2004. 06. 16. 0:00
Egyszerüen Imádom a Hooliganst föleg Csipát bene. Kár hogy van csaja. Valaki nem tudná megadni a cimet ahol lakik?
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
Helló Mindenki!

A Hooligans a legjob!!!!!!!!!!!!!Még csak 2 koncertjükön voltam :(((, de amint itt lesznek a közelben,ott leszek az biztos!És télleg Csipa a legjob!!!!!!!!Irígylem a b.nőjét!Csipa!Qrva jól csinálod!!!!Imádom,ahogy mozogsz a színpadon!!!!A hangodról ne is beszéljünk!Pusssz
Vendég 2004. 06. 03. 0:00
helyesbítek!Csipának 10éve van meg a barátnője, csak 5éve laknak együtt!És írtó jó pasi!
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Öcsém, nagy rajongók! Ilyet, hogy Csipát "Lajosnak" hívják?!
Amúgy az egész banda: Ördög Tibor
Kiss Endre
Tóth Tibor
Móritcz Norbert!!!! Nem szoktatok a honlapjukon járni?!
Üdv: Egy IGAZI Hooligans rajongó, aki nem DIVATBÓL szereti őket, és nem hetente váltja a kedvenc együtteseit!
Ja, és szavazzatok rájuk a Comet-on!!!
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Csak úgy megjegyzem, hogy Csipának már 6 éve van barátnője! És 2 éven belül gyereket szeretne.(Mondjuk ez normális..) De akkor is ő marad a világ legjobb hapsija!!
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Császtok! Én már voltam Hooligans koncerten, és írtó klassz volt!!!! végre van egy együttes, aki nem a playbeklése miatt futott be.. A koncert előtt még Csipával is taliztunk, mert ott volt a színpad mögött. Élőben SOKKAL helyesebb!!!(De Endi se kutya..) Szerintem MUSZÁLY elvergődnötök egy koncertjükre!! Ja! És ha nagyon szeretitek a Hooliganset, a Viva Cometen tegyetek meg annyit, hogy min. 1-szer szavaztok rájuk! És üzenem Anettnak, hogy Csipa a legjobb hapsi az egész világon!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
Sziasztok!
Engem nem érdekel ki mit mond,én imádom őket és nagyon szeretnék eljutni 1koncertjükre mert sajnos eddig még nem volt rá alkalmam!!!Isteni Zenekar,a Csipáról és az Endyről ne is beszéljünk!!!
betti
Funkygirl 2004. 04. 28. 0:00
Sziasztok!Én nagyon szeretem a Hooliganst!!!Nagyon jó zenekar!!!Sajnos még nem voltam koncertjükön,de biztos nagyon jók!!Remélem idén sikerül látnom őket!!!Csipa 1 nagyon jó pasi!!!!
Igaz az Endy se rossz........!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Tök yo a Királylány, még anyukám is fújja, de azért nem ártana, ha a szövegét valaki elküldené neki, mert kicsit zavar, hogy mikor akarom üvölteni Csipával együtt, anyukám össze visssza énekelgeti a szövegét.Szöval valaki segítsen már, ...jajj, már megint ez megy a Viván, szólok anyunak hogy hangosítsa fel a tv-t. Puszi Hooligans!Te Csipa, ha nem lenne hapim, te lennél a következő kiszemeltem!! Andy, kiver a víz, mikor vered a dobokat!! Imádom!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
GABI

Ezt olvasd Csipa!
Majka: Endy! Nem láttad a Csipát?
Endy: (büfög) Gye! Kintty vánny! (még 1-et büfög).
Te : Úr Isten! Ez megint büfög?
Kicsi: Csipa ez mi mást tud ? Látod ! Bemutatkozott a Majkának is!
Majka: Nem kellett! Ismerem őt, bazmeg!
Endy fingik 1 büdösset, Te ráütsz.
Kicsi: Ne mérgeskedj rajta Tibi! Ez már csak ilyen marad!
Te: SAJNOS!!!
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Szia egyetlen Csipám! Hivhatlak Tibinek, úgy-e!? Ne haragudj rám Tibi, de nagyon szerelmes vagyok beléd. Mióta megláttalak, csak Te érdekelsz. Miattad szakitottam a fiúmmal is, mert egész más tipus, mind Te és ő útál Téged miattam. Én csak Veled tudnék boldog lenni, senki mással!



VERONIKA
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Csá Csipa! Hogy hivják a dobostokat? Áruld már el haver ! Karesz SK
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Szervusz Csipesz! CSIPESZ!!! Ez jobban paszol néked, mind a CSIPA, mert túl csipős vagy.
ENDRE

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal