Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Chicane

létrehozva: 2003. 10. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Én az elsö albumát nagyon szerettem.Aztán volt a Bryan Adamssel a Cloud No.9,az valami csoda.Szóval nagyon ott van a pali!
Vendég 2003. 11. 15. 0:00
Olyan 5oo db cd gyüjteményem van.Minden féle stilusba,de legjobban kedvelem a Tangerine Dreamet.Mikor jó pár éve megvettem a Chicant majdnem az agyamra ment.Valószinü,hogy a pár év alatt több ezer szer halgattam meg.Ugyhogy ök az egyik kedvenceim.
Vendég 2003. 11. 10. 0:00
Chicane valójában zseni. Ha egy kultúrára nyitott ember elfogultság és előítélet nélkül, kikapcsolódva a világból meghallgatja a Palladium bulit, aligha hiszem, hogy olyan jelzőket használ, mint egyesek. Minden zenei stílusnak megvannak a gyöngyszemei, legyen az metál, blues, jazz, pop vagy akár elektro, és persze ezen műfajok alműfajai. Véleményem szerint aligha vitatható, hogy ami a metálban a Queensryche vagy a Dream Theater, az az elektroban Chicane. Persze lehet rálátás nélkül is ratyizni bármit, hiszen ez manapság oly divatos, és kevesebb szellemi-anyagi-időbeni ráfordítással jár, mint elmélyülni egyes dallamsorozatok keltette hullámokban, szabad utat engedve a képzeletnek.
Zee! A neten sok-sok jó Chicane cikk van, biztosan találtál már magad is, de a Palladium buliról szóló írásokat mégis ajánlom figyelmedbe.
S ha már Chicane-t szereted, keress Stigmát is. Norvég tag, messze nem olyan szállós, de nem is himihumi. Igazi érték a trance palettáján.

Kamill
nuszi 2003. 11. 04. 0:00
nerd! ott a képeden az a pitbullod?
Lacc 2003. 11. 03. 0:00
NERD-et érdekli a téma ezért hozzászólt..ées ahogy a szavakat használja...hmm..! Mintha csak úgy parancsolna a betűknek!! Olyan szépen követik egymást a kifejezően megigéző (és fordítva) szavak mintha dallama lenne!! Már érzem is a ritmust...!!

Fingok, ratyik
zsíroskenyér, paprika,
NERD a király,
fonottkalács zacsiba!

Bassza a kurváját
tiporja az embert ,
mindenkinek megmondja
ki mitől nagy seggfej!!

Valami ilyesmit sugall számomra.... művészi!! Imádom!! NERD!!!!
Vendég 2003. 11. 02. 0:00
szerintem is jó zene.
n.e.r.d. 2003. 11. 01. 0:00
Haggyad már magad.hallgass rendes zenét.meg tegyél be valami jobb képet magadrol mert a szarom fingja is szebb ettűl.
Vendég 2003. 10. 31. 0:00
nem ítélkezem. kérdezek. a nagyon jó az elég tág, meg aztán szubjektív is eléggé. szóval mihez lehet hasonlítani? legalább egy kicsit. mégis milyen stílus, meg mindent, amit vki tud róla, kérem ide leírni, mert érdekel.
GUEST
Vendég 2003. 10. 30. 0:00
A Chicane nagyon jó zenét csinál... ha nem ismered ne itélkezz
kicsi p.i.m.p. 2003. 10. 30. 0:00
guest én se tom szal.....
Vendég 2003. 10. 29. 0:00
asszem ezzel belédtaposok kicsi: mi az a chicane? (gondolom együttes, de milyen zenét játszik, milyen nemzetiségűek, hányan vannak stb.)
GUEST
2003. 10. 29. 0:00
Chicane fun-okat keresek, akit érdekel a téma az írjon.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop