Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Dream Theater - Train of thought

létrehozva: 2003. 11. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 03. 20. 21:39
Szerintem király az album!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 27. 0:00
Szerintem a legjobb album a Metropolis pt 2: sfam! Tetszik, hogy az egész szám a már jól ismert Metropolis (the miracle and the sleeper ) című számra épül, és hogy egyetlen témát dolgoz fel, és az is, hogy a zene épp olyan hangulatot sugároz, amilyen hangulat uralkodna egy ilyen hejzetben, ami egy kicsit bonyolult. De az is jó, hogy a 6DOIT úgy kezdődik, mint ahogyan az előző befejeződött, pedig tök másról szól. Míg az előző igazi progresszív rock, addig a másik egy phszihoszomatikus rock, és a legújabb, a "Trin of though", pedig egy vérbeli heavy metal-hoz hasonlít. A három album külömbözik egymástól zeneileg, de mégis kapcsolódnak egymáshoz, mert mindegyik az életet dolgozza föl! Egyépként én egyetértek a cikk írojával! PG!! "Csak így tovább"!
Vendég 2004. 01. 08. 0:00
Szerintem obiektiv , szakszeru ... Bar Portnoy szerint "Ez az egész arról szól, hogy kitartasz az elveid mellett, és nem kötsz kompromisszumokat ". Nos, hmm, nem akarom fikazni a FII albumot, de azert ott akadt kompromisszum eleg. Persze attol meg az jo album. Miert, ki irta a cikket ?
fkriszta 2003. 11. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek