Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Király Linda #1 lemeze!

létrehozva: 2003. 11. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 05. 27. 22:47
Mit ért el??? Sorolja már fel valaki, mert én nem tudom. Köszi előre is!
Vendég 2008. 04. 01. 10:56
EEKWK
Vendég 2008. 04. 01. 10:55
KOSZI
Vendég 2005. 12. 31. 16:20
Mindig szeretem látni, ahogy a primitiv elvakultság maga mögé útasítja a tényeket. Tehetséges és szép ez a lány. Dacára annak, hogy elhízott, dacára annak, hogy kiállt leégni az emberek elé. Várom mikor jelenik meg tőle valami szellemi termék. Aznap korán felkelek, hogy elsőnek vegyem meg a nagy elme gondolatait. Oh, vagy ő egy énekesnő, és hiba ilyesmit elvárnom? Azt hiszem, igen. Amit elvár az ember egy előadótól, hogy előadjon. Hát, ott vannak hibák, úgy hirlik. Linda, ne törődj a kritikákkal, neked gyakorolnod kell, nehogy mégegy réteg leégjen rólad. Komolyan aggódom a bőröd épségéért, bár ezt a fiaskót jól viselte. Sok szerencsét szeretnék kivánni, és nagy nagy tehetséget. _Szükséged van rá, ha ebben a műfajban akarsz dolgozni.
Vendég 2004. 12. 17. 21:25
Csak gratulálni lehet neked!Mennyi mindent elértél!Ne foglalkozz mással,csak a terveiddel!
Vendég 2004. 10. 28. 20:33
szeretlek linduska te drága
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Szia Linda nagyon szeretlek. te vagy a Király ne foglalkozz senkivel mindent tégy ugy ahogyan jonak látod pusszancs. Évykee.
Sok paraszt pedig gondolkozzon el hogy ő mit tud felnyújtani.
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
Aki lebunkózza és leparasztozza a masikat, az elgondolkodhat azon, hogy ö micsoda....
Ki az,aki meg nem hibazott az eletben?
Hajra Linda!
Vendég 2004. 04. 21. 0:00
`B,D!!!!
Tudja a Himnusz szövegét.mindig is tudta!!!!!
Ahogy ,az Operaház Fantomjában is tudja a szerepét ,magyarúl,hiba nélkül!!!
Szóval,szálljatok már le róla!!!A sok felkapott féltehetséggel ,törődjetek inkább!!!Itt,van pl.T,Vera,aki magyar,de neki nem elég jó a magyar piac,Ő már külfőldön akar érvényesülni,szemben egy amerikai lány magyar szülőkkel,megpróbált beilleszkedni,de mi nem hagytuk!! Bravó!!!!
Vendég 2004. 04. 11. 0:00
Szerintem Lindának jó hangja van, de azért a hímnuszt megtanulhatná!! =B-D
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
Linda! zuper vagy!! Te vagy a legjobb, és Christina Aguilera! Ne törődj a sok bunkóval, akik szemétségeket mondanak rólad! Csak irígy kutyák!(bújjanak Lyukba) főleg majd ha nemzetközileg is elisemert leszel! na akkor majd összehúzzák magukat! imádoma lemezedet! először kazin kaptam meg, aztán cd-n is megvettem!!! Imádom a számaid és a hangod! A magyarok olyan szépek! az angolok pedig olyan szuperek!!
Sok sikert!! Habár felesleges ezt mondanom!! már ígyis szuper szerencsés vagy hogy ilyen szuper hangod van!!
Imádom a lemezed! Xtina, Alicia Keys mellett te is #1 vagy!!!!!!
Vendég 2004. 02. 24. 0:00
A CD belső boritón ,rajta van az összes dalszöveg!!!!
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
tudja vk, honnan lehet megszerezni az album dalszövegeit? Köszi
Vendég 2004. 02. 16. 0:00
Honnan lehet etölteni???????????
Vendég 2004. 01. 17. 0:00
Linda!!!!!!Király a lemezed.......! Nemrég kaptam meg!Nagyon tetszik.....IMÁDOM! :)
Az irigy emberekkel ne foglalkozz......hisz így is sokan szeretnek!És amint ²²kint``sikeres leszel,hidd el.... Magyarországon sokkal többen fognak jót mondani most, mint előtte!Nálunk már csak így van...nehezn tudunk örülni a sikernek. Főleg egy másik ember sikerének! :)
Vendég 2004. 01. 05. 0:00
Szerintem nagyon jó az album!Mariah Carey rajongója vagyok de most már a Linda lemezeit is mindig meg fogom venni.Engem főleg a magyar számok érintettek meg igazán!Végre van egy igazán gyönyörű hangú magyar énekesnő!Sajna nálunk sok az irigy ember!!!
Vendég 2003. 12. 29. 0:00
hagyjátok lindát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Tök jó az albuma! Ő a #1
Vendég 2003. 12. 19. 0:00
igen nagyon jo a cd-je egyszreűen király.
Vendég 2003. 12. 04. 0:00
Gartulálok az első lemezhez!!!
Énis inkább a rajongók táborába tartozom. A hangja gyönyörű és jól bánik vele.Csak irigyelni lehet érte!
És az hogy utánozza Maraih-t ....neki is lehet példaképe!!!
Mindenkinek van....
Vendég 2003. 12. 02. 0:00
Én nem vagyok oda a Lindáért de nagyon jó a hangja,én is énekelek és még azt szeretném hozzáfúzni,hogy ha ténlyeg utánozza a Mariah-t az sem könnyű ,aki tanul énekelni tudja!
Csinálják jobban és utána lehet leszólni,ez az én véleményem.sziasztok
Vendég 2003. 12. 02. 0:00
Hányás ez a csaj! Csak Maraih Carey-t utánozza. Lesüt róla, hogy tök hülye!
Vendég 2003. 11. 30. 0:00
Király Linda=Himnusz énekesek királya!Hi-hi-hi
Vendég 2003. 11. 30. 0:00
Ez a Linda 1 Buta Paraszt! Még a Himnuszt sem tudja!
Vendég 2003. 11. 27. 0:00
Szerintem ha kinn sikert ér el, az itthoni sznobok is átértékelik magukat.Ezzel is nőni fog a tábora.
Kicsi és a picik
Vendég 2003. 11. 27. 0:00
ez egy liba
Vendég 2003. 11. 26. 0:00
Gratulalunk Linda!!!!!
Mar,nagyon vartuk a lemezed,s szoritunk,hogy mindenhol es mindenkinek szoljon egy picit!!!
Ne torodj az irigyeiddel ettol,te meg csak erossebb leszel!!!!
Richy es baratai!!
fkriszta 2003. 11. 26. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek