Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Farkas Zsófi - Kell valami még

létrehozva: 2003. 12. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 07. 20. 16:16
A sok poénkodás mellett és után egy korrekt ajánlat. (Főleg a vad rajongóknak) Van néhány eladó zsír új,(eddig senki által nem hallgatott) CD-m. 1500+ postaköltségért vihetitek. ra írd a címedet ahova kéred és megadom az átutalási lehetőséget. ÖRÜLTEM A SZERENCSÉNKNEK, HOGY VÉGRE ÖSSZEJÖTTÜNK.
Vendég 2008. 01. 13. 13:38
Személyeskedik a primitív MAGYAR a nyolc osztályával..remélem itt végzett zenészek adnak hangot,bár akkor a végzettséget a majálison lőtték..szertetném tudni ki,ha nem ő?fogalmatlanok vagytok a témával kapcsolatban.kíváncsi vagy,hogy mit mond a szakmabeli,köpni nyelni nem tud.ez az oldal továbbra sem nektek való.foglalatoskodjatok azzal,amire jó a szakmunkás bizonyítvány..nekem mindegy,de innét el lehet bebegni.Ez a lány eszméletlen,és mivel zenéről van szó,a hangjáról beszélőnk,te ostoba barom.nem modell,hogy hogy néz ki,egyébként piszok jól..láttad már a Queen Latifah-t?á,bár hagyjuk szélmalom harcot vívok...
Vendég 2007. 12. 27. 8:29
Na, fikázós okosok!
Írjátok oda a neveteket, hogy lássuk, ki az a hozzáértő szakember.
Az aki a lesz-t két sz-el írja és Ulrich Benedekezik, inkább kussoljon. A suliban kellett volna tanulni és akkor tudnátok mi a jó! Ne foglalkozz velük ZSófika! Kese
Vendég 2007. 10. 27. 19:14
Magyarországon,csak akadályozzák a tehetséget,mert nincsenek hozzáértők,mindenki primitív,Zsófi albuma azért nem futott be,mert nincs rá igény,hallgas lakodalmast,popot,meg a sok sszzzzart!itt m.o-n csak a pénz,a protekció,és a mély torok számít.üzenem továbbra is a hozzáértő szakácsnak,kőművesnek,és mi egyébnek!
Vendég 2007. 10. 27. 19:03
Itt a szakács,a cipész,a vasutas,meg a kőműves ne adjon hangot szakértelmének a zenéről!
Tomi 2007. 06. 28. 17:22
A sok névtelen k*csög hozzászólónak, akik még a nevüket sem írták ki: Mutassatok már magatokról egy képet! Hadd lássuk már milyen jók TI \"külső adottságaitok\"! Vagy hány lemezetek jelent már meg? Ja, hogy könnyű leoltani valakit aki már elért valamit az életben, miközben ti névtelenül otthonról írkáltok? Kis gerinctelen férgek vagytok mind!
tin 2006. 07. 18. 18:52
van valami a lanyba de nem az igazi.
Vendég 2006. 05. 29. 19:21
légyszi irjátok meg, hogy zsófit hol tudom megvenni..
Vendég 2006. 03. 29. 14:56
Zsófi az egyik legjobb magyar énekesnő. Ez biztos!!!Aki süket, és főként a magyar zenecsatorna, és egyéb rádiók, azok jobb lenne ha nagyon nagyon alaposan kimosnák a fülüket. Bár nem hiszem, hogy az vezetők hallássával lenne baj.
"Ilyen ez a filmszakma, néha még a rendezőt is megdugják."
Katii
Vendég 2006. 01. 06. 9:20
sziasztok hol tudom megvenni Usófi lemezét :Ati vagyok írjátok meg nekem
Vendég 2005. 06. 13. 14:35
szar a teknikája erölteti
fekete akar lenni a hofehér semmi a hang
Vendég 2005. 06. 13. 14:33
hajrá zsofi csinalj hülyét magadbol csak igy tovabb.!!!
ez a nö leenekelt valakit ?
kit a ulrich benedeket?
Vendég 2005. 06. 10. 14:20
Szia Zsófika! Nekem nagyon teszem!!!! Nekem is van a CD!!!!
Vendég 2004. 11. 28. 12:51
Úristen...nem akarom elhinni amiket itt olvasok...végre egy olyan énekesnő aki tud is énekelni, otthon is van a színpadon, csinos is, és szerintem imádnivaló!!! Tegnap előtt láttam a Benczúr Házban egy jazzfesztiválon, és ő volt az egyik legjobb! Meg aki ilyet ir hogy soloista...lol az inkább fogja be. Hajrá Zsófi! :-)
Vendég 2004. 11. 26. 16:23
Nem értem, hogy miért kell bunkózni? Egyáltalán milyen jogon írtok ilyet, hogy kis tehén, puffancs, tehetségtelen stb. Megnézném én azt aki ezt írta....Egyébként is a tegnap rendezett jazz fesztivál nyitó estéjén szerintem nyugodtan mondhatom, hogy leénekelte a színpadról az úgynevezett "nagy neveket". Fantasztikusan énekelt, döbbenettel hallgattuk. Hatalmas sikere volt. Úgyhogy "kedves" ismeretlen hozzászólók szerintem ti csak szeretnétek ha fele ennyire tudnátok énekelni, és nem ártana egy kicsit fejlődni emberismeretből, ja és visszavenni a nagy arcotokból. Úgyhogy én is azt mondom. Hajrá Zsófi, csak így tovább!!! J.
Vendég 2004. 11. 13. 22:17
lehet azért mert igaz..
Vendég 2004. 10. 26. 15:47
Miért ez a sok lehúzó kritika? Miért utáljátok ennyire ezt a csajt? Végre egy muzikális énekesnő a magyar viszonylatban. Olyan mintha ezt a sok mocskot egy és ugyanaz az ember írta volna, mert a csajjal valami személyes konfliktusa volt...talán nem köszönt neked? Vagy nem akart ágyba bújni veled? Vagy dobott?
Tök mindegy, szerintem akinek van füle, úgyis hallja, hogy nem rossz ez az album és ez a hang sem mindennapi, főleg itthon. Sőt...
Hajrá Zsófi ne hagyd abba :)!

Ha már nagyon fikázni akarsz/akartok valakit, akkor szerintem kezdhetnétek pl. a Splash-sel és az "énekesnőjével"...
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Amit műveletél a szintén tök tehetségtelen Koós Rékával, az borzalmas volt ! Hogy nézel ki ? Erős vonású arcodhoz nem áll jól a copf. Látszik, hogy nem vagy elégedett, nyeljél még egy kis fasztejet !
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Nemsokára lecserél a párod, mert öregszel, kis tehén. Miért vagy ilyen morcos kofa a képen ? Semmi finomság , kedvesség nincs benned ! Ha fekete hangod lenne, akkor nem itthon szerepelnél, puffancs ! Vokálba nem tennélek, mert rontod a színpadképet a rettenetes , darabos megjelenéseddel.
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Zsófi ! Fekete hangod nem neked van, de ezt te is nagyon jól tudod. Szoprán vagy, és nem alt, továbbá klasszikus technikával énekelsz. A tisza Beánál persze jobb vagy, de hát nála jobbnak lenni nem nehéz. A külső adottságaid nem előnyösek, ezt is tudod. Szóval favágónak elmehetnél. Annyira vagy soul énekesnő, mint a király linda, aki szintén nem fekete hang.
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
HANGTEKNIKÁJA BORZASZTÓ.
ERÖLTETTET SZAR
EZ SOHA NEM TUDOTT ÉNEKELNI CSAK ERÖLTETNI ÉS UTÁNOZNI
EGY EREDETI MEGMOZDULASA NINCS.
GYENGE. VOKALISTÁNAK TALÁN TALÁN
SOLOISTAKÉNT SULYESZTÖBE VELE MERT SZAR
Vendég 2004. 04. 27. 0:00
A mi házunkban lakik a Zsófi, de amikor veled szembejön a gangon, hangosan kell köszönj neki ahhoz hogy meghallja, mert a csaj 3 méterrel a föld felett jár-kel állandóan. Most hogy néha befurakszik vagy éppen benyomják ilyen-olyan tévéműsorokba, azt hiszi magáról hogy ő Whitney Houston. Pedig soha a nyomába sem fog érni.
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Zsófikám jó volna kicsit lefaragni a pofikádból,mertamit decemberben a Herczeg-show-n produkáltál,az kevesebbet ért annál a kicsiny halomnál amit reggelente a mellékhelységben hagyok!!!!!!
Jó volna kicsit énektanárokhoz járogatni..
És nem árt ha megtanulsz köszönni...
Még 1 jótanács... a Hun-Cut zenekar nagyon nem neked való.Az a szétszívott banda csak lehúz.
Vendég 2004. 01. 05. 0:00
Én már hallottam ezt a csajt és szerintem k..va jó a hangja! Érdemes lenne meghalgatnotok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vki akinek nagyon-nagyon bejön! :-)
fkriszta 2003. 12. 02. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek