Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Magyar zene vs Külföldi zene. Igényes -e a magyar zene, mi az igényes zene? Vannak -e hazánknak ma méltó képviselői?

létrehozva: 2003. 12. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Twiggy! 2013. 03. 19. 4:24
mp3skull.com/mp3/chris_brown_run_it.html
Vendég 2011. 07. 07. 14:35
http://www.emp3world.com/mp3/103844/Chris Brown/Run It
http://beemp3.com/download.php?file=3924599&song=Run+It!
http://www.dilandau.eu/download_music/run-it-chris-brown-1.html
Twiggy 2006. 02. 15. 20:54
még szép hogy a magyar pl. Kárpátia, Ossian, Kalapács, Nemzeti Front, Fejbőr stb
Vendég 2006. 02. 12. 10:06
Valaki tudja hogy ezt a számot honnan tom letölteni?: Chris Brown:Run it!
Naggyon kellene mert naggyon tetszik ez a szám!! köszi Szandi
Vendég 2005. 12. 23. 21:16
Guest 2-vel alattam!
Tudom, mit beszélek, de úgy látszik, te nem tudod, mi az a humor...
Sajnos tudom, ki az a krisz rudi, azt is tudom , mi az a művészet. Nem 1 családba tartoznak...
Vendég 2005. 12. 18. 18:21
ha már művészet akkor Ákos!
Vendég 2005. 12. 18. 18:21
Szerintem te nem tudod miről beszél krisz rudi meg a művészet?
Vendég 2005. 11. 03. 22:35
Vannak jeles képviselők: pl. Krisz Rudi művészÚR v. a Kozsó tehetségkutató által felfedezett 'fiúcsapik', akik nagyon szépek, nagyon jól táncikálnak... és olyan mácsósak (nem én mondom ezt...).
Vendég 2005. 10. 31. 13:34
hu
Vendég 2005. 06. 14. 0:20
SZIA I JUST LIKE YOUR MUSIC!
I LISTEN:ROMANTIC,TNT,CRYSTAL,GROOVEHOUSE.
MAGYAR MUSIC IS GREAT!
FAN FROM SZLOVENIA
Vendég 2005. 06. 14. 0:19
Szia we just like your magyar music!
we listen:Splash,TNT,Crystal,Romantic,Groovehouse.
fans from Szlovenia
Vendég 2005. 03. 01. 20:42
csöcs. szerintem az a legnagyobb baj, hogy nincsenekeléggé pénzelve a jó magyar zenék, és lehet pont azért, mert mindenki letölti őket... (bár én is ezt teszem) amugy meg szerintem a tankcsapda simán kimehetne külfödre. bár lehet az a baj hogy tul igényeset akarunk eladni külföldre. gondoljunk csak bele az o-zone, vagy a chiky girls (vagyhogykellirni) helyzetébe. ők egy fos számmal világhirüek lettek. gondolom inkább szerencse kell, meg gürizni is köll. mer sokat hallottam király zenekaroktol, hogy ők nem is akarnak kimenni... hát ez van. egypként egy amerkiai ismerősömnek a kedvenc magyarja a szandy. (ilyen is van). arrol a külföldi koncizésről annyit, hogy a romantic is volt kint koncertezni :)
Vendég 2005. 02. 28. 21:32
OH oh oh !! jóó
látom sok a fake, divat majma -ez már túúl sok héj, nem értelek titeket hogyan halgathattok szenyeket?
nem mvagytok mások csak divat emberek,azok is maradtok gyerekek mikor a divat mozdul mozdulsz te is vele egyszerre s ez lessz nyomorult arcodnak VESZTE, BAZZEG el vagy vesszve,
Mehetsz a levesbe.
lenézlek titeket mert nem vagytok csak divat emberek saját style "0" s ez az ami jelzi hogy ki a KURVA!
tetszhalott_cethal 2005. 02. 20. 16:25
CopyCon
FlegmaDogs
Dynasztija
Connections
AkkezdetPhiai
McBusa

stb.
Vendég 2005. 02. 20. 13:42
V-TECH,L.L.JUNIOR!!!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 04. 19:17
a magyar dalok közt van jó és rossz is.Bár én nagyrészt külföldit halgatok,nagyrészt angolt,de spanyolt is.A magyarok közül a Hooligans a legjobb,meg van még egypár jó szám.
Thyrane 2004. 09. 09. 0:00
Tele van az ország tehetséges zenészekkel,csak kevesen ismerik öket.
Sear bliss,Sin of Kain,Ektomorf,Casketgarden,Tremor,Öröm,Gire,Cavum.....
Vendég 2004. 09. 06. 0:00
BeLGA!!!!!!!!!!!!!!!!
Mendezz 2004. 06. 05. 0:00
Külföldi lemezeladást nézve a magyarok között: Yonderboi a nyertes

Amúgy úgy szubjektíven a magyarok közül : Anima, Zagar, Marcel, Yonderboi, Neo...
Vendég 2004. 06. 04. 0:00
Back II Black a legjobb az országban!!!!Ők igazán tudnak zenélni!!!!!!!!
Vendég 2004. 06. 03. 0:00
Szerintem a V-tech a legjobb!
Imádom őket!!


És a zimány egy budös k....
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
anima sound systemet, dub city fanatikzot, kimnowakot kifelejtettem.egyebkent.anima, neo pl szokott kulfoldon is koncertezni, az egy dolog, hogy nalunk ok nem a tipikus omegzenet kepviselik
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
az a baj szerintem, hogy a magyarok nem jutnak tul a felszinen.ertsuk ezt ugy, hogy az van szerintuk amit a radioban hallanak, esetleg mostanaban junkies, alvin ilyesmik amik eppen futnak.igy nehez elotorniuk azoknak, akik tenyleg tudnak zenelni.itt megemlitenem a neo (a kontrollal most tenyleg nagyot alakitottak, de a tobbi lemezuk is figyelemremelto), a quimbyt, hiperkarmat, bonanzat, akkor mar akost is, populärt(ugye neorol jut eszembe), zagar, yonderboi csak az a baj, hogy az ilyen szerintem igenyes zenet is csak egy reteg ismeri/szereti.az emberek sokkal konnyebben befogadjak az olyan zenet, aminek nem elgondolkodtatoak a szovegeik, a zenei alap sincs tulbonyolitva.nemistudom, jo lenne e, ha mindenki az "igenyes" zenet szeretne ami persze relativ.
Fejedelem 2004. 03. 05. 0:00
Azért Robbie Williams-nek is fantasztikus hangja van!!!
De Xtina és Király Linda is nagyon jó!!!
Vendég 2004. 02. 25. 0:00
A magyarok közül talán a Groovehouset és a Uniqueot lehet kiemelni az együttesek közül.
A szólózók közül egyértelműen Király Linda a legjobb, és legszuperebb, még Britney-nél is jobb hangja van, mondjuk mindenkinek jobb hangja van Britneynél. De Király Lindának és Christina Aguilerának van a legjobb hangja a világon!!!!
XTINA FOREVER!!!
KIRÁLY LINDA FOREVER!!!
Fejedelem 2004. 02. 20. 0:00
Sziasztok!

Szerintem a magyar POP van olyan igényes, mint a külföldi POP, sőőt mostanság nekem egyre jobban bejönnek a magyarok.
Nem igazán értem miért "síkk" fikázni a magyarokat.
Bár írhattam volna egyből, hogy miért divat fikázni a POP zenét.
POP-DANCE színvonalában mindenképp ott vagyunk az európai mezőnyben.
Írtátok, hogy sokaknak probléma a szöveg.
Szerintem a Unique és a Groovehouse magasra tette a mércét ilyen téren, és a Kozmix egyenesen elgondolkodtató (de nem szélsőséges!) szövegekkel rukkol elő!
Vendég 2003. 12. 23. 0:00
Én nem azért írtam be a V-tech et Hogy szadizd!!!!
Ha nem azért mert ezt gondolom és magyarországon igen is ők a legjobbak !!
Jobb ha ezt elfogadod!!!
Egyébkéntb még egy normális mondatot nem írtál be!!
Inkább tanulj meg írni és utánna próbáld őket bántani!!!
Te vagy itt a legnevecségesebb ,Hülye barom!!!!
Vendég 2003. 12. 22. 0:00
v-tech??nevetséges miota megalakultak ugyanazt játszák egy a stilus unalmas tiszta scooter már 10éve ugyanaz a ritmus az obégatás meg a15angol szo
Vendég 2003. 12. 22. 0:00
A V-tech zenéje a legjobb!!!!!!
Vendég 2003. 12. 21. 0:00
Zso, ha valaki, akkor a Huligánok tényleg igényes zene játszanak!!!! De ajánlom figyelmetekbe a Supernemet és a Junkiest is. Szerintem mindkettőnek megvan a maga egyéni hangja... :) és ne a cd-k vagy a letöltött számok alapján ítéljetek! Tessék elmenni és élőben maghallgatni őket!
Vendég 2003. 12. 21. 0:00
sztem az a dalriada.at.hu annyira nem gáz,de nem lopták be magukat a szivembne...
niki
zSo 2003. 12. 21. 0:00
igényes magyar zene....hm.
belehallgattam néhány nova kultúr számba, nem váltam a rajongójukká, de nagyon tetszett. de van egy csomó olyan magyar előadó, akiket nem ismer senki, pedig nagyon jók.
hallgassatok bele néhány hooligans számba.az együttes most kezd feltörni igazán, engem nem nagyon fogott meg, de vannak akiknek bejön, végülis nevezhetnénk igényes zenének.
Vendég 2003. 12. 20. 0:00
persze hogy van illetve lenne igényes zene de kinek kellene az?az emberek többsége szörnyen buta műveletlen és pl. európában minél keletebbre megyünk annál butábbak ez már így van évszázadok óta talán évezredek óta,talán a gének vagy a környezet miatt.Aki rossz helyen él szar munkája van pénze nincs a haverok is ostobák nem tanult meg szinte semmit az iskolákban(ha járt egyáltalán)és még erre büszke is csak a sötétség van a fejében a tvben is csak a butaságot nézi(nem nehéz megtalálnia hiszen ott is a többséget a sötéteket akarják kiszolgálni).ha az egyébb művészeti ágakrol fogalma sincs(festészet költészet)miért pont a zenében szeresse az igényeset egyszerűrn nincs rá agya az embereknek.a zenekiadók tudják ezt és ennek megfelelő zenéket gyártatnak a bohócaikkal(persze van néhány igazi előadó is).ILYEN A VILÁG MA!
Vendég 2003. 12. 19. 0:00
A magyar zene nagyon gagyi! van 1-2 jó előadó, a többi pedig egy jó dalt sem tud összehozni! a külföldi jobb, és ők legalább el is tudják adni!!
ALKOHOLISTA CICA
2003. 12. 19. 0:00
Én egyetértek cicuskával.Erről a témáról ugyanaz a véleményem mint neki.
2003. 12. 19. 0:00
Vannak, képviselői. Csak nem tudják őket eladni, mert mindenki csak a Lagzi Lajcsit keressi. Gondoljunk csak a magyar rock és punk zenekarokra. Találó szövegek, jó allá festő zene. Ez kell a magyar népnek.
Vendég 2003. 12. 18. 0:00
természetesen még Magyarországon is található igényes zene!szerintem legjobban az alternatív vonalon találhatunk ilyeneket ha már ezt keresitek!Legyetek kicsit nyitottabbak e felé és akkor nektek is tetszeni fog!különbenis:kicsi a mi országunk és túl sok benne a szar!ezért szelektáljatok!cupp!
Giverny 2003. 12. 18. 0:00
Megkérném a sok gyermeteg agyú egyént, hogy próbáljanak meg színvonalas módon írni, vagy menjenek át egy részükre fenntartott dühöngőbe. Bátran írjátok, hogy számotokra a techno az igényes zene, de ha lehet, előtte olvassátok el, hogy direkt ZENEKAROKRÓL szólna ez a fórum...és ne köcsögözzetek már, ettől nem lesz népszerű a stílusotok, sőt.
Vendég 2003. 12. 18. 0:00
Zelda szejeted a Junkiest??? :)
sztem is jók, de azért vannak náluk jobbak is....régen jobbak voltak
csók niki
Vendég 2003. 12. 17. 0:00
Szerintem az igényes zene ott kezdődik, hogy Gary D!!! TRANCE HOUSE TECHNO!!! Rapbe, rockba van egy két jo zene, de undorító a sok köcsög, aki úgy öltözik mint egy tahó, az igényes zenét nem Magyarországon kell keresni hanem németbe v angliába!!!
Vendég 2003. 12. 16. 0:00
Egyenes leszek:szerintem igényes zene ma aligha van Magyarországon,a legtöbb produkció a nyugat majmolása.Nagyon unom már,hogy a rádiókból szinte csak szerelmes számok szólnak,mintha csak erről szólna az élet.A külföldiek kreativabbak,jobban megfognak a dallamaik.Persze ez csak az én véleményem,amely semmit sem számit...Jucó
2003. 12. 15. 0:00
A magyarok között valóban nincs sok említhető, de ez nem azt jelenti,h. egyáltalán nincs!! Én a magyarok közül elsősorban a Junkiest tartom szalonképesnek. Zeneileg tök profik. Sztem külföldön sem fütyülnék ki őket!!
Vendég 2003. 12. 15. 0:00
Hello. Én indítottam a topicot.
A cicuska jól beszél. Egyetértek. De miért tekintsünk el az elektronikus zenétől? Azért, mert zenekarokról van szó, lehet, hogy én fogalmaztam rosszul. Tehát: énekes, gitáros, keyboard-os, dobos, meg ami kell. Felőlem lehet benne Sampler vagy MIDI kontroller is...csak >hangszeres< legyen a produkció.
A DJ-k egy külön tészta. Abban akkora túlkínálat van, meg annyira - már bocsánat mindenkitől - egyszerű a produkciójuk (maga a keverés), hogy nem nevezzük őket zenészeknek. Más a live acting vagy live sampling, és más a lemezjátszós móka. Folyt, kellemes napokat mindenkinek.
Giverny
Fifikee 2003. 12. 14. 0:00
Én egyetértek cicuskával!!!!!
Vendég 2003. 12. 13. 0:00
Miért tekintsünk el az elektronikus zenétől???
Azért mert csak abban vannak méltó képviselői kis hazánknak??
Pl.Dj Budai
2003. 12. 12. 0:00
sziasztok!Hát a véleményem sok embernek nem fog tetszeni!Én szinte csak a külföldi zenét hallgatom meg van egy-kettő aki igazán énekes de ők sem képviselnek sehol sem!Akik megérdemelnék még azok se jutnak ki a világ közönsége elé!Aki meg kis porszem az meg külföldre kimegy és ott bohóckodik!Hát ez a szerény véleményem!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 12. 10. 0:00
Marót Viki és a Nova Kultúr. Jellemzően magyar szocreál. Igényesedünk, már ciki trendinek lenni.
nuszi 2003. 12. 10. 0:00
jah a jack honlapja: http://jack.freeweb.hu/. a rhyme project régebben rapeneten fenn volt de (számomra) érthetetlen okok miatt leszedték..
Giverny 2003. 12. 10. 0:00
Sziasztok. Kérlek írjátok le, szerintetek van -e, esetleg volt -e hazánkban olyan előadóművész vagy zenekar, amely méltón képviselhetne minket egy képzeletbeli világzenei találkozón. Kérlek tekintsetek el az elektronikus zenéktől valamint a népzenétől, minden más zenei irányzat szóba jöhet. A másik nagy kérdés: igényesek vagyunk -e, vagy voltunk. Mi az igényes zene? Hajrá.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek