Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ozzy törölve, viszont jön Pink

létrehozva: 2003. 12. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2003. 12. 17. 0:00
Ne haragudjanak a fémszívű Ozzy rajongók, tudom, hogy már sokadjára várat meg titeket a nagy rocker. Szomorú hír, de ez van! Egy ilyen komoly baleset után, tényleg csoda lett volna, ha heteken belül felépül és még színpadra is áll. :(( Viszont ha azt nézed, hogy hazánkba mely külföldi előadó látogat, nem túl sok a felhozatal. Pink neve szerintem sokaknak örömhír, mégha nem is ugyanarról a táborról van szó! Remélem mihamarabb már boldogan értesíthetlek Titeket arról, hogy mikor fogja bepótolni a már sokadjára elhalasztott koncertjét, Ozzy!

Üdv: F. Kriszta
Vendég 2003. 12. 17. 0:00
most akkor nyugodjon meg a pici lelkem? de basszus!!!! engem nem zavar pink meg semmi, mert amit nem szeretek azt nem hallgatok,nem kell semmmit se túlreagálni, h hogy lehet azt rini, h no problem Ozzynem jön de pink igen! mintha egy fémszivű Ozzy rajongót bármennyire is vigasztalna h jön pink
csók
fkriszta 2003. 12. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek