Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Zorán ismét aranylemezes!

létrehozva: 2003. 12. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 05. 9:01
Zorán eddig sem maga szerezte a zenét. Egy kettőt kívéve. A szolópályafutásának legszebb dalait Presser szerezte. A szövegeket mindig Dusán írta. Nekem is nagyon tetszett a 2003 koncertje. Én szeretem Zorán dalait. Csak így tovább.
Péter
Vendég 2005. 06. 07. 19:02
Én Zorán főleg Dusán szövegei miatt szeretem...
Főleg a most megjelent A körben c. albumhoz bámulatoszövegeket írt...
Egyszer voltam egy Zorán koncerten, a végére nem éreztem a kezem... Szóval hallgassátok, szerintem jó dolgokat lehet belőle tanulni.. :)
Vendég 2005. 03. 08. 14:32
Engem inkabb kihuzz a roszhangulatbol minthogy depreszioba esnek tole. Az egyik legjobb magyar zenesz.
Vendég 2005. 03. 04. 16:24
szerinyem nagyon szep a zeneje kiemelkedik a hetkoznapibol es a hangja a szivemig hatol .Olyan tiszta es olyan felulmulhatatlan
Vendég 2004. 11. 20. 12:01
Még jó,hogy nem érez mindenki késztetést az öngyilkosságra:),mit Ön.
A koncerttől libabőr vagyok,nekem inkább erőt,szépséget ad,mit beteges gondolatokat.
Üdvözlettel! -kd-
Vendég 2004. 05. 03. 0:00
Nem tudom,ki ez a Guest,de vagy irigykedik, vagy nem tudja, mit beszél.
Vendég 2004. 01. 04. 0:00
Szerintem a Zorán koncertet, úgy mint magát a Zoránt az újságírók mind felmagasztalják. Akármilyen zenekarral énekelhet, a hangját úgysem tudja szebbé varázsolni. Szerintem már vissza kéne vonulnia és átadni a helyét a fiataloknak. Nem tudom elhini, hogy ennyi DVD és CD fogyott volna el, hisz amióta nem ő szerzi a zenéit azota az emberek ha halják a zenéit legszivesebben öngyilkosok lenének. Bár meglehet, hogy ennyi ember depresziós Magyaroryzágon. Nekik viszont azt ajánlom ne Zoránt halgassanak. Kösszönöm, hogy figyelmet szenteltek a levelemre, bár szeretnék Anonim maradni. Ha a Zorán megkapja ezt a véleményt úgyis fogja tudni ki vagyok. Nem az akinek a Net neve és cime elmegy.
fkriszta 2003. 12. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek