Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Bródy János Emlékpróba - dec. 26. - BKK

létrehozva: 2003. 12. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

fboris 2007. 01. 19. 10:49
Nekem tetszik ez a zenei irányzat,bár épp amikor belecsoppentem ,majhogynem el is bucsuzott a Fonográf együttes.majd 2004-ben ismét láthattam őket.Ugyan olyan élmény volt mint 20 ével ezelőtt.Bródy János lemezei nagyon jók.Előadás módja nagyon egyedi és kifejező.Engam sokszor megnyugtatnak a számai.Szeretnék is részt venni előadásán ,de sajna nem igen tudom meg hol,s mikor van.Vagy sajna nincs lehetőségem elmenni.Mivel súlyos beteg gyermekemet felügyelem.Egy szóval megvetem a rossz irányú véleményeket ,aszöveg és a zene is egyformán egyedi és kitünő.további sok sikert .Üdvözlettel Borbála.
Vendég 2005. 11. 25. 22:12
sszzaarr
Vendég 2005. 10. 11. 1:12
FOLDVARFELETT AZ EG
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
A szöveg jó zene szar
Vendég 2004. 05. 29. 0:00
T. Levél Olvasó!
Lehet, hogy ünneprontó vagyok: se botrány, se magánügyekbe vájkálás előszele nem várható tőlem.
És mégis furi lehet a kérésem: Koós János Művész Úr e-mail címét, vagy üzenetemet átadó e postacímét kérném.
A Felkészülni, figyelem, rajt! (és az eddigi) regényemben szerepel a Nosztalgia CD-ről az "Úgy élünk egymás mellett..." régi slágere. Hozzájárulását kérném a megjelenéshez, vagy segítségét, kihez fordulhatok. Ha megadná a jó Isten, hogy végre az öt regényem közül valamelyiket megjelentethetném, nehogy pont egy ilyen jogi ügy miatt mocskoljam be a végre elért Kékmadár útját.
Tisztelettel további szép napokat kívánok Önnek, a Művész Úrnak és kedves Családjának, Leányának nagyon sok boldogságot: H.Éva, alias Buhela
A Pénzre váltható-e a szeretet? novelláskötet,
Tudod, mikor kell váltani?
Bűnös vagy áldozat?
Mindennek ára van c. eddig elkészült és a most alakuló
Felkészülni, figyelem, rajt! c. regények írói
fkriszta 2003. 12. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek