Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

megvettem az uj kartell albumot otthon lemásoltam aztán visszavittem a boltba- KIRÁLY-

létrehozva: 2003. 12. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 01. 06. 0:00
mondtam buzi a csávó
n.e.r.d. 2004. 01. 06. 0:00
nem de szivesen szopatom az ilyen nagypofáju faszjankókat.de ne mond senkinek.apád is megvolt.
Vendég 2004. 01. 05. 0:00
mi??mi az hogy betörni meleg vagy te is?????
n.e.r.d. 2004. 01. 04. 0:00
kár hogy nincs időm de lealáználak és kioktatnálak de szarok rád.sok embert betörtem
n.e.r.d. 2004. 01. 04. 0:00
Kukás kakás .inkább szivjál mint igyál attol csak a faszod áll nem a fejed fog fájni és hallgass dmx-et vagy methodmant és talán jobb lessz a kedved mint a szaros karteltől.
n.e.r.d. 2004. 01. 04. 0:00
elég maradi vagy.miért nem töltötted le a netről.ahhoz már buta vagy mi.?amugy meg a kártel nem is rap hanem populáris zene amit mindenki hallgat és ők meg felszedik a lóvét érte.amugy amig zoli felvesz a milliót addig jay z 10milliót dollárban.nem?
Vendég 2003. 12. 30. 0:00
idioa minek a kibaszott sztároknak medencés ház meg magánrepülő meg minden drága szar mikor lehet a villany számlát sem tudod kifizetni vagy venni kaját?ezeknek akarsz pénzt adni?és miért itt a legdrágább a lemez?miért érdemesebb nyugatrol behozatni a lemezt?ki ilyen pénzéhes??miért kekkene ezt a pénz hajhászást megfizetnünk amikor tudunk védekezni a kalózkodással(még egyelőre)
Vendég 2003. 12. 26. 0:00
Ok, megértem, én sem vagyok milliómos, de én az előadokat sajnálom, nem ők tehetnek hogy annyiba kerülnek a cd-k és ha én valóban szeretek vkit, akkor megbecsülöm a melóját azzal hogy megveszem a cd-t! Régebben én is igy voltam" mindek az eredeti" ma már fel tudom fogni mennyi a meló ezzel! De mondjuk én azt is zoktam csinálnu, hogy letöltöm a netről meghalgatom ha tetszik megveszem eredetibe ha nem akkor törlöm a gépről és már eleve ki se írom mert mindek? Ha ugyse halggatom! És szerintem tök jó dolog hog ymegvan a szövegkönyv, meg ha van dedikálás vagy vmi nem ég a pofám hogy nekem fasza Tescos cd-n van!ennyi, de megértem azokat akik másolják ez is érthető! Minidg lesznek másolt cd-k!;-)
Vendég 2003. 12. 25. 0:00
soha nem adnek ki penzt egy eredeti cd-re, ha milliomos lennek akkor talan:) ditavdiszkosok 4ever.
Vendég 2003. 12. 25. 0:00
he-he mert van pénzed nem ,,és akinek nincs az ne halgasson zenét?vagy csak a rádiót?egyébként ilyen veblap nincs is mert kerestem
Vendég 2003. 12. 25. 0:00
Ez hülyeség.én MINDEN zene cd-t eredetibe veszek meg, mert az ugy jó hogyha megvan a borító a szövegkönyv, és hangsúlyozom, nem 5, nem 10, nem 20 és nemis 30 ERDERETI zene cd-m van itthon, és sokkal többet ér már magában csak a cd- mint bármelyik Tesco gazdaságos vagy TDK cd......
nuszi 2003. 12. 24. 0:00
sztem kzaa++on megtalálod. ha meg nem egy próbálkozást megért.
kicsi p.i.m.p. 2003. 12. 24. 0:00
zso GUEST nagybetűkkel az GUEst és nem guestz és ez megkülönbözteti:)
Vendég 2003. 12. 23. 0:00
szóval honnan tudok letölteni??már annyi jótanács volt csak ez nem
nuszi 2003. 12. 22. 0:00
Ez egy faszság. Az meg főleg, hogy dicsexel vele. Remélem legközelebb rádsóznak valami gané árut és nem cserélik vissza!
Vendég 2003. 12. 22. 0:00
Hááát!Komolyan mondom,ez qurvajólesett.Kezdjük talán ott,hogy tegnap dinsztelt szarvasmáj volt a vacsi.Nagyon jóllaktam.Aztán azóta még párszor megint.De az előbb,mikor a hasam hirtelen elkezdet csikarni,rögön tudtam,hogy ez igazából a szarvasnak tudható be.Nna,sz'al egyre nőtt bennem a feszültség.Volt ugyan egy jóleső,rövid,mégis meglepően förtelmes puki (kár,hogy ezt neten kereztül nem tudom nektek megmutatni) de ez nem oldotta meg a helyzetet.Mese nincs,menni kell-mondtam magamban.Hagytam mindent.Csapot,papot,internetet és lecgó.Netuddmeg!Felért egy orgazmussal.A buzik valami hasonlót érezhetnek seggbeqráskor.Most már töxuper a közérzet.Rózsaszínű a világ!Maradt még a májból is.Azt majd holnap fogyasztom el.Kell egy kis pihenő az emésztőrendszernek.Nna,hasonló jókat az ünnepi zabálásokhoz,Boldog Karácsonyt!Üdv. mindenkinek. Mi-qlás
Vendég 2003. 12. 21. 0:00
szoval hol találom okosok a letölthető gangstát?????
Vendég 2003. 12. 21. 0:00
Ez egy faszság. Az meg főleg, hogy dicsexel vele. Remélem legközelebb rádsóznak valami gané árut és nem cserélik vissza!
nuszi 2003. 12. 21. 0:00
gondolom pimp az előtte felszólalóra gondolt..
kukás 2003. 12. 21. 0:00
nem volt internetem most van de nem tudom hol tudnám letölteni.tudja valaki hol???miért te adnál pénzt cdért?vagy adtál mostanában?
zSo 2003. 12. 21. 0:00
pimp melyik guest?
:-)
kukás 2003. 12. 21. 0:00
dehogy az elado srác is repper már párszor őt is leszoptam semmi probléma haver
Vendég 2003. 12. 20. 0:00
szerintem ez simán csak parasztság. mármint fasza vagy, meg leleményes, de egyáltalán nem lettél szimpatikus számomra......ezért miafasznak vetted meg? miért nem kérted el valakitől, vagy töltötted le, vagy bármi más? szóval ez elég inkorrekt és egyáltalán nem helyes visszaélni mindennel, amivel csak lehet (jelen esetben azzal, hogy a boltban voltak olyan kedvesek visszavenni a cdt, mert te valamivel gondolom félrevezetted őket). de persze ez csak magánvélemény, lehet, hogy nincs igazam ezt illetően....
GUEST
Vendég 2003. 12. 20. 0:00
miért a többi itt olvashatora minek,unatkozom
Vendég 2003. 12. 20. 0:00
erre minek külön topic?!?
kicsi p.i.m.p. 2003. 12. 20. 0:00
GUEST egyetértek.
kukás 2003. 12. 19. 0:00
aztán a visszakapott pénzböl jól bebesztunk a haverokkal és közben halgattuk a gangstát még most is fáj a felyem
kukás 2003. 12. 19. 0:00
jó mi?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop