Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Evanescence a jövőről

létrehozva: 2003. 12. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

amoba 2005. 06. 05. 9:13
Kérdés: ennyi volt , már nagyon várom az uj lemezüket és szerintem nem vagyok egyedül de milyen is lessz? Ha valaki tud valami infot az küldjön e-mail.
Vendég 2005. 01. 18. 11:07
Aki szereti az Evanescence-t annak bátran ajánlom a Nightwish nevű zenekart! Nem 1 stílus, de az is kemény rock, és annak is énekesnő a vokalistája (Tarja Turunen)! Egyébként szerintem jobb a hangja mint Amy-nek mert igazából ő operaénekesnő. Az "Once" című albumuk nagyon cool! Hallgassátok meg!
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
szerintem is jó szám
Vendég 2004. 07. 27. 0:00
Hát ja. Nagyon szerencsételenek azok az emberek akiknek csak Divat az Evanescence. Tök jók. John nagyon jól néz ki. Csak az a baj, hogy mindig Amy-t kapják föl pedig az Evanescence nem csak Amy-ről szól hanem az együttes tagjairól is. A mostani Bravo-ba is csak Amy poszter van és van egy kis cikk amin szintén csak Amy képe van. Sebaj, de legalább Evanescence. Az idegesítő, hogy lese szarja a magyar média az Evanescence-t. Időnként foglalkoznak velük. na mind1. AZ EGYÜTTES NAGYON JÓ ÉS JÓ SOKÁIG AZ MARAD!!!!!!!
Vendég 2004. 07. 25. 0:00
Nos..az tény,h. ezen az oldalon a "fotogaléria" elég silány.
Én is imádom az evanescencét:)Az tényleg 'durva',h. egyeseknek csak divat az evanescence,de nekem sem az!:)
Vendég 2004. 07. 21. 0:00
Az uccsó levélhez hozzászólva szerintem a My last breath a legkirályabb számuk, de végül is nekem mindegyik nagyon tetszik.Úgy jó az egész, ahogy van!!!!!!Hali
Vendég 2004. 07. 21. 0:00
Szerintem a Bring me to life, és a My immortal a legcool-labbb szám a világon PERSZE TŐLÜK GONDOLTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Imádom a rock-ot!Főleg az EVANESCENCE-t!!!
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Sorry kicsit be volt szarva a gépem ezért ment el ilyen soxor.Bocsi emberek.
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Nem akarok senkit megsérteni, de az nem érdekes,h Ben miért szállt ki?? Állítólag Amy cikizte a háta mögött és még mindig negatívan reagál interjúkban csakhogy Ben reagáljon. Amy cikizhette Ben-t?? Az persze már baj ha Ben megunja ezt az egészet és lelép. Mi az ,h Amy ne mutathatta meg ötleteit. A minap benn e volt a VIVA TV-én futó poparazziba. Erről csak ennyit. Szerintem az "Everybody's fool" és a "Taking over me" jó szám a lemezen. Van egy szám ( persze több is ) amit Amy a barátjával (Shaun Morgan) énekel aminek címe "Broken". Van klipje és az tök jó. Amúgy szerencsére az Evanescence nem oszlik fel. Avril meg elmegy a picsába. Rocker csitri. Amy sokkal jobb nála és ez tény. Amugy John LeCompt is jól néz ki. Evanescence egyik gitárosa. Mi a véleményetek ay Everybody's fool klipjéről?? Sziasztok
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Nem akarok senkit megsérteni, de az nem érdekes,h Ben miért szállt ki?? Állítólag Amy cikizte a háta mögött és még mindig negatívan reagál interjúkban csakhogy Ben reagáljon. Amy cikizhette Ben-t?? Az persze már baj ha Ben megunja ezt az egészet és lelép. Mi az ,h Amy ne mutathatta meg ötleteit. A minap benn e volt a VIVA TV-én futó poparazziba. Erről csak ennyit. Szerintem az "Everybody's fool" és a "Taking over me" jó szám a lemezen. Van egy szám ( persze több is ) amit Amy a barátjával (Shaun Morgan) énekel aminek címe "Broken". Van klipje és az tök jó. Amúgy szerencsére az Evanescence nem oszlik fel. Avril meg elmegy a picsába. Rocker csitri. Amy sokkal jobb nála és ez tény. Amugy John LeCompt is jól néz ki. Evanescence egyik gitárosa. Mi a véleményetek ay Everybody's fool klipjéről?? Sziasztok
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Nem akarok senkit megsérteni, de az nem érdekes,h Ben miért szállt ki?? Állítólag Amy cikizte a háta mögött és még mindig negatívan reagál interjúkban csakhogy Ben reagáljon. Amy cikizhette Ben-t?? Az persze már baj ha Ben megunja ezt az egészet és lelép. Mi az ,h Amy ne mutathatta meg ötleteit. A minap benn e volt a VIVA TV-én futó poparazziba. Erről csak ennyit. Szerintem az "Everybody's fool" és a "Taking over me" jó szám a lemezen. Van egy szám ( persze több is ) amit Amy a barátjával (Shaun Morgan) énekel aminek címe "Broken". Van klipje és az tök jó. Amúgy szerencsére az Evanescence nem oszlik fel. Avril meg elmegy a picsába. Rocker csitri. Amy sokkal jobb nála és ez tény. Amugy John LeCompt is jól néz ki. Evanescence egyik gitárosa. Mi a véleményetek ay Everybody's fool klipjéről?? Sziasztok
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
Imádom az Evanescence-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
evanescence:másoknak csak divatot jelent nekem inkább liraibb,epikus,érzelgös zene amit leirni nagyon nem lehet mert nagyon ,nagyon jo zene!!lehet hülyeség amit irok és sokan nem értik de én igen és ez számit!!na meg az EVANESCENCE!!lélek elönyben---->>evanescence
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
teljesen jo az oldal habár ha a fotogalériára kattintok vegyük például az evanescence-t akkor nagyon ki van pusztulva van két kép ami egyforma ami nem nagy baj .de hol a többi kép????ez nem fotogaléria.....hopppá...
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Tök jó oldal!!!

http://www.gportal.hu/evanescence4ever/
Vendég 2004. 04. 03. 0:00
http://evanescence.gportal.hu
Vendég 2004. 02. 20. 0:00
Én már láttam, egyet, de most nem tudom a linket...
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Én még 1 Avrilos-Benes közös képet sem láttam.Hol vannak ilyenek???
Segítsetek, please!!!!!!!!!!!!!
EVANESCENCE 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 08. 0:00
Igaz hogy az Imaginary-ból lesz klip? A Huntedből jobb lenne.
Észrevettétek, hogy Ben az Avril-es képeken vigyorog, az Eva.-son meg nem?:( Pedig bírtam...
Vendég 2004. 01. 22. 0:00
EVANESCENCE 4 EVER
Vendég 2004. 01. 18. 0:00
nekik nem szabad abbahagyni,imádom a zenéjüket!
Vendég 2004. 01. 17. 0:00
foxSewer megjegyzéséhez: az Evanescencenek nem csak egy albuma van! Ott van az Origin, meg egy kisebb lemez is. A Fallen számain kívül van vagy még 20 másik.
Evanescence rulez!
Vendég 2004. 01. 17. 0:00
Az Avriles cikkhez is leírtam a véleményem, engem személy szerint felháborít ez az Avril-jelenség, isten őrizz h hasonlítani próbáljon az Evanescence-re, vagy bármilyen jó zene hangzásához, mert NINCS HANGJA EHHEZ! Annyira mint ő én is tudok énekelni. Amy előtt le a kalappal, mély érzésű és csodálatos számokat énekel! Ez hiányzott ebből a divat fertőzte rock zenéből!
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
hmm jo..
Vendég 2004. 01. 13. 0:00
akkor tényleg csatlakozott ahhoz a álrocker Avril-hez??Nem hittem el, amikor olvastam.Amikor még benne volt a bandában, akkor Amy azt mondta, hogy Avrilt egy marketing-babának tartja, meg hogy teljesen más zene a kettő, de az nem volt ott, hogy Ben-nek erről más a véleménye............................................................
Érdekes dolgok ezek, nem gondoljátok??
Addig is:
EVANESCENCE 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 01. 13. 0:00
Imádom Az Evanescencet! Amy a legjobb istenien szép hangja van! Ami pedig Bent illeti ő egy gyáva kis féreg akit el kell taposni! És most még van képe Avril-nek dalszöveget írni! Tetü! EVANESCENCE 4EVER
Vendég 2004. 01. 12. 0:00
Én is remélem, hogy ahhelyett a kis nyomi Avril helyett most Amy-vel fognak 1 kicsit foglalkozni.Nekem a 8-as és a 11-es szám jön be a legjobban.Amy a példaképem.Ő a király!!!!!!!!!!!!!EVANESCENCE 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dompig 2004. 01. 11. 0:00
Nekem a Bring me to life tetszik a legjobban! :)
Orsi 2004. 01. 10. 0:00
Imádom ö a kedvencem!
Aki leszolja a rock-ot az baszodjon meg!!!!!!!
Pussz az én istimnek !!!!!!!!
Bánó pussza!
Vendég 2004. 01. 09. 0:00
Én nagyon csípem a rockot és Evenacencét is!
Orsi 2004. 01. 08. 0:00
Basszus mér szolják le a rockereket??????
Vendég 2004. 01. 08. 0:00
nagyon király az evanescence....puszi
foer 2004. 01. 06. 0:00
Ez a kilépés nem történt volna meg, ha 100%-osan szilárd a banda szerkezete.
foer 2004. 01. 06. 0:00
A két bemutatkozódaluk nagyon jóra sikerült, de egyetlenegy albumnyi anyaggal elindulni turnézni szerintem merész vállalkozás. Még lett volna mit tökéletesíteni az albumon, sok dal van azonos dallam világgal, a következő album még kiforottabb lesz és akkor már lehet számítani igazán nagy tarolásra!
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
Imádom az Evanescencet. Amy-nek nagyon jó a hangja és a dalaik is nagyon tutik!!! mindenesetre hajrá !csak így tovább!!! :)
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
Király az zenétek, sok sikert az élet megy tovább. a CD-jűk is nagyon király.
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
Evanescence egy jó banda, a zenéjük is szép. Csak hajrá mindenkinek! A Rasmus is jó. Ubi!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
Hajrá Evanescence!Amy nagyon tehetséges,nagyon jó a hangja,remélem végre Avril helyett ő lesz a középpontban!
Vendég 2003. 12. 29. 0:00
szerintem így más lesz a zenekar és annak számaik,de
szurkojjunk!
(carmen666!én ismerlek téged a musicbox-ról!!!)

Boszi/placebo/
Vendég 2003. 12. 29. 0:00
Evanescence jó zene,de a Slipknot jobb!!! ;-)) Carmen666
2003. 12. 29. 0:00
valaki rasmust?
Írjatok ha van kedvetek levelet!
2003. 12. 29. 0:00
Nagyjából, semmi! A cd-jükön a 4-e, és a 9-es a volt pasimra emlékeztet! :( De a többi is nagyon király!!! Csak így tovább! Pusz mindenkinek!
Vendég 2003. 12. 28. 0:00
Ez nagy szívás lehetett,de ha ez után is megy minden tovább akkor semmi gáz nincs.Mindenesetre királyok.!Puszi
Vendég 2003. 12. 28. 0:00
Ez nagy szívás lehetett,de ha ez után is megy minden tovább akkor semmi gáz nincs.Mindenesetre királyok.!Puszi
Vendég 2003. 12. 28. 0:00
Sajnálom Moodyt. Bár ahogy elnéztem egy koncertfelvételt, olyan érzésem volt mintha kilógna a csapatból. Hm, olyanra gondolok mint a halálfejes póló, meg olyan extrák amit az ember egy teljesen metál bandában - vagy már-már trashben - láthat. Mindenesetre hajrá Evanescence!!!
fkriszta 2003. 12. 28. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek