Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

KUKÁSNAK IGAZA VAN!!!

létrehozva: 2003. 12. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 01. 19. 0:00
ha csak szopik nem buzi!!!!!!!
Vendég 2004. 01. 16. 0:00
ARANYERED LESZ TE KÖCSÖG!

tood hogy fáj az? ÉS MILYEN UNDORÍTÓ? és akkor már nem fog veled baszni a kutya se!

a te valagad szarni se lesz jó má, nemhogy dugni! és akkor visszasírod magad anyád muffjához? vagy vmi rühes ribancot felszecc? mer más kilátásaid nemigen lesznek, te baszadék!

a rohadás öjjjjömmmeg!

"Eegyszer kinalhatnál egy lányt is" ---> szerinted mindenki úgy gondolkodik, mint te?

jól beszéltél Ginger!
Vendég 2004. 01. 16. 0:00
Szevasz!

Én tudom hogy minden nőben meg van az a szexuális hajlam, hogy más lánnyal legyen. Valószínüleg bennem is, csak kibaszott mélyen és nem tud előtörni. Őszintén szólva nem is vágyom rá. Akinek tetszik csinálja. Nekem undorító. De hogy ha véletlenül kinyalnék vkit kurvára nem osztanám meg veled bazd meg!!!!!!!!!! Mert nem vagyok olyan ostoba köcsög hogy ezt kiteregessem. Mert ez mindenkinek a kurva magánügye és kibaszottul nem tartozik másra.

Ja és szeretném ha nem szólnál bele a szexuális életembe, mert az nélküled is tökéletes. Foglalkozz magaddal meg a pondró agyaddal, meg a király bandáddal........pff.

::.Ginger.::
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
na és én is a barátaimat elégitem ki.akkor mi a különbség(meg ők engem)?Eegyszer kinalhatnál egy lányt is
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
úgyvan!

csak ginger kihagyta azt, hogy


B A Z D S Z Á J B A A N Y Á D ! !


:)
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
Na idefigyelj!

Nem tudom hány éves vagy de úgy látom még anyád nem világosított fel! Az orális szex azért van hogy a barátomat szexuálisan kielégítsem, ami az én esetemben nem meglepő mert LÁNY vagyok. Érrted te degenerált.

Rap-ért szopni? Csak telehetsz ekkora buzi baszki.

A kutyát se érdekelné hogy köcsög vagy, csak az a rossz a te esetedebe, hogy egy idióta segg vagy. Szállj már le erről a kurva rapperségről mert fényévekre vagy tőle. Inkább menny zeneiskolába oboázni az való neked, vagy dugd a seggedbe a furulyát. Elfogadjuk hogy más vagy de azt nem hogy degenerált paraszt.

Kíváncsi vagyok a következő topikod mi lesz. (Mongyuk a megdugtam egy tehenet hogy legelhessek a réten....)

Idióta...............

::.Ginger.::
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
miért te még nem szoptál a reppért??????
Vendég 2004. 01. 15. 0:00
Császtok!

Mi a szar ez a DIVATBUZISÁG? Én soha nem akarok olyan lenni mint a kukás!!!!!!!!!!!
Baszki fogd már föl hogy semmi közöd a "reppes"-séghez. Olyan messze vagy tőle mint makó jeruzsálemhez. Engem meg nem érdekel hogy mindenféle 39 éves manuszok genyók. Felejtsd má el a geci témáidat te barom. N-E-M-A-Z-A-R-A-P-P-E-R-A-K-I-S-Z-O-P-I-K. De te azzal a pondró agyaddal ezt sose fogod megérteni HOGY TÉGED NAGYON ÁTBASZTAK!!!!!!!

::.Ginger.::
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
uhh bazmeg!

bocsesz! ezt a "MEGTETTEM!Mostmár én is reppes vagyok még most is érzem az ízét a számban." topikba akartam írni...
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
te agyament balfasz!

asszed 2085-re MINDENKI BUZI LESZ A FÖLDÖN? mert ti: buzernyákok azt akarjátok?

szerencsére sokkal többen vannak a normális emberek, mint az idióták!


ez nem zárja ki, hogy nem lehetséges, amit mondtál, de ha így is történne (egy a százmilliárdhoz) akkor mielőtt golyót eresztenék a fejembe annyi buzit gyilkolnék meg, amennyit csak tudok!
AZ KURVAISTEN!
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
de mi nem vagyunk romák csak reppesek és itt nem titok ez annyira ,megértőek az emberek csak mikor bekerülnek közénk csodálkoznak páran.Te is csodálkoznál ha 20srácot kellene kielégitened nem?
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
idézet: HÁJRÁ HÁJRÁ SÁLGÓTÁRJÁÁÁN!!!! tuc tuc tuc tuc...
nincs rosszabb a világon a buzi cigánynál....rohadnának meg...
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
nah most járattad le a salgótarjáni reppereket! :P


te barom!
kukás 2004. 01. 13. 0:00
ha a reppet szereted akkor szopnod is kell ez tuti,Salgotarjánba gyere ha mersz itt megkapod
Vendég 2004. 01. 13. 0:00
ki a cigány te tetü szopadék??? elégítsen ki titeket a húsdaráló baszki!
hetenekemnemerjé okoskodni, te aberált nautilusz senki! TE!

hol élsz te?

a 39 évesnek meg azt üzenem, hogy egy áporodott, betokosodott, baszadék, aki otthon veri a faszát az ilyen kis buzernyákokra, mint te, mert éppeszű ember má lép innen!

mint most én...

basszátok szájba a BUZI KURVA ANYÁTOKAT!

(tisztelet a kivételnek)
kukás 2004. 01. 13. 0:00
jaj má Fakkalja ne idegeskedj a csapatban 39éves a legidősebb tag ő már csak tudja mit csinál nem? ha akarod beveszünk ha átjutsz a probán(mindenkit kielégitesz)gyere állj közénk persze remélem nem vagy cigány
Vendég 2004. 01. 13. 0:00
baszd szájba a "kukás" kurva anyádat te szopadék genya!
borzasztóan sajnálom, hogy ilyen emberek mexülettek, mint te vagy, te buzerátor!
mi a te anyád? egy rés, ahonnan csak kipottyantál?

de nem is te vagy a barom, hanem az a sok elmebeteg, aki szintúgy gondolkodik, ahogy te.
MIJAZ, HOGY A BUZISÁG A DIVAT? degeneráltak vagytok ti is?
az ilyen élősködő faszkalapok, mint ti vagytok, azok ÉLTETIK az effajta nézeteket. ha buzi vagy, fogd be a pofád, oszt örüjjé, hogy van segglyukad, ha leszbi vagy, örüjjé, mint majom a farkának, ha meg NORMÁLIS szexuális beállítottságú vagy, akkor gratulálok, hogy még nem rontott meg ez a sok duma.
mindenki a megfelelőt vegye magára!

egyébként van egy olyan tippem, hogy ebben a topicban az átlag életkor bőven a tinikor küszöbén stagnál, ugyanis egy jóravaló, jómódú EMBER már nemigen foglalkozik az effajta degenerált szarral!
én azért néztem ide be mer má felidegesített ez a sok fasz, aki ide jár és írtó nagy szaktudását fitogtatja.

FAKK ALL YA
Max 2004. 01. 12. 0:00
Ha-ha! Ez most jó volt..
Vendég 2004. 01. 08. 0:00
A müvészvilágban médiában muszály buzinak lenni különben nem fogadnak be maguk közé de az sem árt ha zsido vagy.Állitolag a danibius csak melegeket foglalkoztat egyszerüen nem fogadják be vagy a maguk képére formálják az embert
Max 2004. 01. 08. 0:00
Jah, én is látom a tv-ben egy csomót hogy mindenféle kis picsa reklámozza hogy most meleg éppen, mert ez a divat. Tudnám ki találta ki ezt a baromságot. Meg azt sem értem továbbá hogy mi köze a szexuális beállítottságnak a zenéhez. Freddie Mercury is meleg volt, de azért én szeretem a Queen-t, pedig nem buktam rá még egy brére se.
nuszi 2004. 01. 07. 0:00
hát.. az az igazság gyerekek.. hogy kukásnak NINCS igaza.. tom hogy fáj dehét ez van:)) ma már az a divat ha buzi/lesbi/bi vagy. csak tudnám mé. ha télleg az vagy nincs gáz de ha divat akkor...
na ezt jó megaszontam:D
Vendég 2004. 01. 07. 0:00
A médiában reklámozzák hogy legyél más meg meleg mert akkor menő vagy de hogy miért jo ez?
Max 2004. 01. 06. 0:00
Jajj ne.... mióta megy ez? Csak mert a TV-ben van 1-2 köcsög.... Meddig alacsonyodtok még, fiúk?
kukás 2004. 01. 05. 0:00
na ha tudod akkor mit mond a dmx szopnak ők is???????
Vendég 2004. 01. 04. 0:00
RÖHEJ
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
te meg magyart tanulhatnál
Vendég 2004. 01. 02. 0:00
ha meg enm tudsz angolul nem tod mirol szövegel akkor fogd be a pofárd és ne fáraszd a jonépet a baromságaiddalá!
kukás 2004. 01. 01. 0:00
aztán hogy a faszba forditsam mikor senki sem tud a csapatbol angolt(csak franciát)
Vendég 2004. 01. 01. 0:00
tök fölösleges eilyen baromság miatt uj témát nyitni!Szerintem meg nincs igaza!Hallottad DMXnek a WHERE THE HOOD AT?cimü számát?az elejét fordits le!
roma 2003. 12. 30. 0:00
Miben?
keszöhidegkut 2003. 12. 28. 0:00
Már ami a rappereket illeti.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!