Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Romák viselkedése a szorakozó helyeken

létrehozva: 2004. 01. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

sanyó 2013. 01. 17. 4:28
Én csak annyit fűznék ehez hogy mikor mentem az utcán kb 2 hete egy cigány srác persze nagy társasággal a háta mögött elkezdett kötekedni "te bohóc ge*** stb"illetve mikor kicsi voltam belém kötöttek a buszon a lány tesómmal együtt sem voltunk 17 évesek persze a cigány srácok (2 en voltak) voltak vagy 23-25 évesek jah igen mikor Salgotarjánban voltam akkor is kötözködtek úgy hogy csak mentem az utcán.(Egyébként nincs baj a külsőmmel ,ruhámmal)nos erre feleljetek tisztelt roma védők és romák ,ez miért ha nem ártok senkinek miért ártanak nekem?és emiatt ne utáljalak titeket?persze jöhetnék énis ilyen szövegekkel mint a többség (káromkodás káromkodás hátán)de nekem az nem kenyerem.Tisztelettel egy magyar srác.
Vendég 2010. 04. 21. 1:29
Aki védi őket Magyar létére, az költözzön fél évre borsodba és utána szóljon hozzá az ilyen témákhoz.
Vendég 2010. 03. 26. 11:35
:)
Vendég 2008. 08. 18. 22:43
IMÁDOM AROMŰÁK VISELKEDÉSÉT A SZÓRAKOZÓ HELYEKEN NAGYON INPULZÍV!
Vendég 2004. 09. 20. 0:00
KORREKT
Vendég 2004. 09. 16. 0:00
Hú, bazzeg, de anagy a pofád, NEKED is!!!
a cigókkal azért nem kezd ki senki, mert mingyárt jön bandástúl!!
És, amúgy, lúzer mindegyikük egyenként, de tömegesen csak nagy a pofájuk!!!
AMD 65 2004. 09. 15. 0:00
Látod ezért utálja minden tisztességes Magyar ember a cigányt
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
Mekkora rasszista fasszopó patkányok vannak itt.Csak az a baj kis pöcsök,hogyha az utcán megláttok egy cigányt,már lehajtjátok a fejetek,akkor nem zoralkodtok!!!!!!Vajon miért van ez????Érdekes.Egyébként meg ti büdös parasztok lehetetlenítitek el a helyzetünket ennyire,mert az ország esélyt sem ad a kibontakozásra.De nektek kis gerinctelen fasszopóknak mondani sem érdemes,mert amilyen csicska kis buzik vagytok,inkább csak cigányozzatok a számítógép mögül,OTT A LEGBIZTOSABB NEKTEK!!!!!!Ja.Végezetül meg Kász muro kár gádzsókáim!!!!!
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
HJA!!!
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
heheh a" cigányok az indiai társadalom krémje"ahogy olvastam lejjebb.Uristen milyrn lehet a többi indiai?????Ha egyáltalán igaz ez a beirás.Na mindegy az a lényeg hogy rendesen égjen a holttestük:)
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
WHITE POWER!!!
Hálál a dzsuvásokra!!!
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
Kár hogy ilyen sok negatív vélemény van a romákról. Aláírom hogy sok rossz van közötte, de melyik nemzetiségben nincs? Nem a börszin és a kinézet alapján kelene itélnetek embereket, hanem teteik útján... Szerintem sok emberből hiányzik a tolerancia és a megértés. Persze én se szeretem a lopos romákat (de más nezetiségben sem). De vannak kivételek. (és nem kevés). Csak adjatok nekik lehetőséget...

Probáljunk egymás mellett élni. Béke veletek.

Egy roma srác.
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Hát a ferdeszeműek, ahogy te hívod őket nagyon sok pénzt hoznak be!tényleg!szerintem sokkal inkább viszik, ez egyértelmű!nem is adóznak!mivel hoznák a pénzt vajon?!modjuk itt nem ez a téma, de a cigányokhoz és az álltaluk tanusított viselkedéshez inkább nem fűznék semmit!
BigSnoop 2004. 07. 19. 0:00
The white people make the gypsys to get agressive!!!
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Fuck yall, hungary is a fucking nation of RACICT'S!!!!!!!!
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
en itt elek Vancouverben mar eleg regen, ismerem a ciganyokat, eleg sok volt a kornyekunkon Budapesten. Szemelyileg problemam nem volt veluk, de latom azt az agresszivitast rajtuk es a kulonbseget. Tisztelet a kivetelnek. En nem akarok diszkriminalni senkit, azokat inkabb elkerulom. Viszont, erdekes mert akiket itt ismerek Vancouverben az Uj magyarok ahogy hivjak oket, nem igen akarnak dolgozni, es meg mindig nem beszelik az angolt. En meg csak 30 vagyok es hamarosan nyugdijba mehetek ugy megszedtem magam a torekvesemmel. Ti szenvedtek ott, akartok utazni Canadaba, vagy mashova??? Kell vizum???? Azert mert ez a sok cigany bevandorlo rossz benyomast hoz a nyugati orszagnak. Legalabb a kibaszott ferdeszemu ami itt van so penzt hoz be.

Szabina
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
!!
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Alex canadabol! Na figyeljetek ide ti tudatla rasszista csemetek,latom a tobbseg eretlen taknyos kojolbol all!En valahol megertelek Benneteket!Nem Ti vagytok a hibassak hanem a szuleitek es az a tarsadalom ahhol eltek Magyar orszag! Hat mit gondoltok?Vajon a Ti fajtatokban nincsenek trogerek?? Dehogy nem vannak eleg szep szammal!! Csak epp4en nem publikaljak annyira mint a romakat!!Mert az szegyen lenne az orszagnak!Pedig hidjetek el nekem en mar egy oreg rokavagyok es raadasul roma,es ket diplomaval rendelkezem,a ///mi///fajtankbanis van rendkivuli fantasztikus emberek!! Gondoljatokcsk vegig,magyar orszagot ketdologrol ismeri a vilag a konyhaja/gasztronomia//es a hires magyar ciganyzene amit az egesz vilagon jol ismernek!Nemakarok tobbet irni mert felesleges,csak annyit a szemejes serelmeket probaljatok felejteni es es egy kicsi toleransabbal banni egy nep csoiportal,a romak 1000 eve elnek magyarorszagban Arpaddal sokanjottebe szoval ha belegondoltok,ki a //magyar//es ki a//nem magyar// mert magyarorszag mai lakossaganak 80%nem magyarszarmazasu svab toth bunyevac meg a joisten tudja!!De a romak mint mondtem 1000 eve itt elnek es ugyan olyan jogukvan az elethez mint barki masnak!!
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
Hát nem tudom. Én a kilencedik ker-ben nőttem fel. Elég annyit mondani hogy mikor 7 évesen jáccotunk az utcán jött egy cigányasszony és elvette tőlünk a játékainkat és elvitte... ez kb. mindent takar. Van egy nagyon jó barátom aki cigány, értelmes, okos, jófej srác. Barátnőm legjobb barátnője is egy félig cigány csajszi, ő is nagyon aranyos, minden rendben velük. A gond az hogy ez kb 1% vagy annyi se, tehát a "fehérek" igenis rendesebbek (nem akarok tippelgetni de európában a fehér ember 60-70% biztos nem lop más embertől, nem öl más embert, nem koszos, stb) bár a cigányok helyzetéről mi is tehetünk, de hozzá kell tennem hogy a mostani helyzetüket valahol a természetes kiválasztódásból nyerték el... A cigányok luták és szeretnek lopni. Nem szeretem a sztereotípiákat de ebben az esetben ez megállja a helyét. Cigány és zsidó bányász nem sok van/volt. Szerintem igenis létezik valamiféle fehér felsőbbrendűség, ez most rasszistán hangzik tudom... Valahogy ha megnézed mit tud felmutatni az emberiség, és kik által tudja azt amit.. hát 90% fehér (Nagy Sándortól Puskás Tivadarig) 9% keleti (japán, kínai, zsidó, indiai...) a maradék 1% nagyon kis töredéke cigány.. inkább fekete (Martin Luter King, stb...) Ez az én véleményem, leszólhatnak nyugodtan 15-16 éves kis diszkós csajok, mert most a másság és a "tolerancia" a divat, de majd ha egyszer egy sötét sikátorba ott lesz velük szembe az ominózus cigány a késével... akkor megértik miről van szó.
Vendég 2004. 06. 06. 0:00
szoszi veletek gyerekek
miért szóljátok így le az összes cigányt
lazuljatok egy kicsit
·"szako raklo te kurel ande muj lake da"
Blaze 2004. 04. 14. 0:00
ez 1 szép mondóka volt, de én ugyanúgy utálom a cigányokat, mint a nácikat vagy a hungaristákat, vagy orbán vikit.
Ejha 2004. 04. 14. 0:00
Ha latnatok mekkora nacik vagytok nem lenne ekkora arcotok. Talan ha egy gazkamraba toltenetek egy par hetet, rojonnetek miket beszeltek. Vagy ha a nagyanyatok karjaba lenne egy halaltabori tetovalas, amibol a veletlen mentette ki. Nekem csak az orok rejtely, hogy erdemes-e veletek vitatkozni, vagy egyszeruen varjuk meg mig kihaltok. Nacik mar voltak: jottek es mentek. Ciganyok es egyebb kisebbsegek tobb ezer eve vannak, ezt nem nyerhetitek meg, nagyot fogok rohogni, amikor vegul bukjatok ezt a vitat. Kar eloletek a levego, ha eletkepesek lennetek eszetekbe sem jutna olyanokat mondani, mint itt a forumon. Minden reggel falhoz kene allitani benneteket es akkor lehet, hogy megtanulnatok ertekelni azt a napot, amikor nem huztak meg a ravaszt. Nem tudtok ti semmit az eletrol es ezt nalam okosabb emberek is megmondtak. Naci meg nem kapott sem Nobel dijat sem semmilyen mas elismerest, a ciganyok viszont az egyik legnemesebb kaszt az Indiai tarsadalomban. Ha nem lennetek ilyen hugyagyuak, akkor kussolnatok es utana neznetek annak, amirol beszeltek, de vannak dolgok, amik nem valtoznak. Orulok, hogy a szuleitek ilyen jol beletek vertek, hogy ilyen legyetek, ez is tukrozi mennyire senkik vagytok. Miert nem beszelunk inkabb a pedofil papokrol, az annyira nem tema, mi? Majd ha BARMIT letesztek az asztalra, akkor lesz erdemes veletek vitatkozni. Addig csak nagypofaju parasztok lesztek akiknek arrol sincs fogalmuk, kit szidnak.
Blaze 2004. 04. 12. 0:00
és nem vagyok hungarista, sőt... de a cigányokat utálom, mindet kiküldeném az országból, vagy még a világból is, nemhogy a szórakozóhelyekről...
Vendég 2004. 03. 24. 0:00
Nem igaz!!!!!!!!!!





IGEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
mind egy buzi az nösszes
Vendég 2004. 03. 06. 0:00
ja azt kihagytam ha ők is 2 en vannak vagy max 3 an
Vendég 2004. 03. 06. 0:00
jaja összes cigáynak van gyerekszobálya de egy szobában vannak 20-an.a cigányokat utálni kell. lopnak és nagyon kemények ha 10-15 ne agy isten többen vannak. de ha pl én meg egy haverom megyünk az uccán ránk sem mernek nézni a kus buzik.



Pank
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
ez jo!!!!olyanok mint a sakálok állatok
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
Cigányok olyan kemények ha együtt vannak ,mint a fagyott kutyaszar!!!De ha egyedül akkor kis kukik!!!!!!!!!!!
Carmen666 2004. 03. 02. 0:00
!!!
brúnó 2004. 03. 01. 0:00
Tőlem még egy buzi sem hányta el magát hidd el de a romáktol már jo páran.Én ismerem a vizet
Carmen666 2004. 03. 01. 0:00
bruno!Tőled hányná el magát az összes buzi bazdmeg!
brúnó 2004. 02. 28. 0:00
jaj az osztrigába ne hozzátok a büdös férgeket hánynom kell tölük
Vendég 2004. 02. 24. 0:00
na jo népek ezek nem?
Carmen666 2004. 02. 24. 0:00
Hidd el mentem ár el mellettük és engem is jópáran leszóltak (néha azért mert rockker vagyok,néha azért hogy megdöntsenek,volt amikor meg a mobilom akarták elvenni stb.) Az ilyenek faszok,de én nem is az ilyeneket védem!Hanem akik a rendesek közé tartoznak és nem parasztok!Tudom,ritka az ilyen,épp ezért kell amellett a kevés mellett is kiállni,nehogy kirekesszék őket,mint a rockkereket!
Vendég 2004. 02. 24. 0:00
Carmen666 :

A zarojeles reszre amit irtal : az a 2-3 booooven eleg.
Amugy igazad van, nem romak kozott is vannak reszegen haborgok! Viszont a romak nem reszegen szoktak haborogni. Csapatostul jarnak, mert ugy nagylegenyek. Nem szivesen latott nepek ezek szorakozohelyeken.(sem)

Kidobo
Vendég 2004. 02. 23. 0:00
NA MI LESZ?
Vendég 2004. 02. 23. 0:00
micsoda?probálj csak elmenni mellettük egyedül ha többen vannak discoban v kocsmában majd meglátod mi lesz
Carmen666 2004. 02. 23. 0:00
Amit a zárójelben írtál többször is megtehetnéd. ;) Mellesleg ugyanúgy vannak nem romák közt is,akik belekötnek csontrészegen az emberbe.
Vendég 2004. 02. 21. 0:00
Hali!
Nem tartom valoszinunek, hogy annyi sok ezer csaladban generaciorol generaciora ugy nevelik fel a gyermekeiket hogy azok utaljak a romakat, kulonosebb ok nelkul. Marpedig az atlag ember irtozik toluk, es altalab valamilyen "elmeny" erre okot adott! Csak hogy a topic temahoz passzoljon : vegy egy atlagos szorakozohelyet... szombat este, par szaz ember bulizik....beteved par roma.... az emberk elhuzodnak toluk, kerulik oket, inkabb rajuk sem neznek, mert felnek hogy belejuk kotnek, es mindenki azt varja hogy huzzanak mar haza. Ennel mar csak az a rosszabb amikor reszegen belekotnek mindenkibe aki csak elejuk kerul (veletlenul), aztan csodalkoznak ha kirakjak a szuruket.
Csak oda akartam kilyukadni, hogy szerintem nem alaptalan az eloitelet....
(igy zarojelben megjegyeznem, hogy ismerek normalis romakat, akik messzirol koszonnek ha meglatnak es kezet fogok veluk, es neha dumalunk is)

Kidobo
Vendég 2004. 02. 21. 0:00
*****CRMEN*****voltam!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 21. 0:00
Nem kért senki kiselőadást,hogy honnan maradt fenn a ,,paraszt,, szó!!!!!!
Csak feleslegesen fársztod magad,mert kurvára nem érdekel SENKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Carmen666 2004. 02. 21. 0:00
DE NEM MINDEGYIK CIGÁNY OLYAN BASSZA MEG ! ! !
Vendég 2004. 02. 20. 0:00
Mert a cigányoknak van gyerekszobájuk!ha nem tudnád akkor kérdezd meg a cigányoktol h igy van nem magyarnak fehérnek szokták mondani a fehért hanem PARASZTNAK ez abbol az időböl maradhatott fenn mikor faluszélen éltek a romák és általában magyar földmüves emberekkel találkoztak(loptak tölük)és igy minden fehér maradt paraszt.manapság van ebben már lenézés is mert dolgoznak és abbol élnek ők meg nem mégis megélnek munka nélkül
Carmen 2004. 02. 20. 0:00
Magyar=Paraszt????Ne haragúdj,de mi próbáljuk védeni a normális romákat /mint az én barátom is+remélem te is/,te meg itt le parasztozol????
Tudod ki a paraszt magyar???Akik ide olyanokat írnak,hogy kiírtanák az összes cigány,mert csak szennyezik a levegőt,meg,hogy:ha lenne olyan palack amit,ha kinyitunk vége lenne az összes romának akkor gondolkodás nélkül megcsinálnák
NA EZEK NEM HOGY PARASZTOK,DE ROHADT SZEMÉT RASSZISTA GECIK AKIKNEK NEM VOLT GYEREKSZOBÁJUK /FELTEHETŐLEG/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 19. 0:00
paraszt romák nincsenek!a fehéreket hivják a cigányok parasztnak.Tehát náluk a magyar=paraszt
Carmen666 2004. 02. 19. 0:00
HÚ BAZDMEG,NAPRÓL-NAPRA HÜLYÉBBEK VAGYTOK!AZ 100%-ig igaz,hogy vannak paraszt+nem paraszt romák /az ELŐBBIBŐL sajna több/,de ÉRTSÉTEK MÁR MEG VÉGRE,HOGY NEM VAGYOK CIGÁNYIMÁDÓ,CSAK AMELLET A SAJNA KEVÉS ROMA MELLETT ÁLLOK KI,AKIK MEGÉRDEMLIK!ÉS EZ KORÁNTSEM AZT JELENTI,HOGY "CIGÁNYIMÁDÓ VAGYOK"!CSAK VÉDEM AZOKAT,AKIK MEGÉRDEMLIK,DE EZT MÁR PÁRSZOR LEÍRTAM,ÉS TÖBBSZÖR NEM FOGOM,MERT LÁTOM NEM TUDTÁTOK FELFOGNI!Mellesleg Lacc,nem azért írtam,mert "félek",ha kell elmondom szemtől-szembe annak a baszottarcúnak,nem ismersz te még engem,úgyhogy kérlrk ne elkoss így rólam ilyen véleményt,ami nem is igaz!Ja,és mégegy;kíváncsi lennék hogy esne neked ha "fajnak" neveznének?!
Vendég 2004. 02. 19. 0:00
hol az a krva palack,,????kinyitni de gyorsan!!!kedves cigányimádok tessék már kimenni a romák közé aztán jobban megismerni őket ne a tvben meg messziröl nézegessék őket közélyük kell menni azt ot kiderül milyenek
Lacc 2004. 02. 19. 0:00
Amit roma öregharcos írtál az félig igaz félig meg ugyanolyan nagyképű mint egyes Ősmagyarok viselkedése! Az tuti és nagy igazság, hogy mindkét oldalon vannak szemétládák, akik vannak olyan tudatlanok, hogy valakit lenézzenek mert roma! De szerintem van olyan is amikor tényleg a roma kezd el arcozni fenetuggya miért, és akkor már alá is írja azt a közítéletet ami a romákkal szemben fennáll! Sajnos azok a romák akik ilyenek, a többi romát is elássák! Ez a fajok közötti különbségek átkos oldala, de sajnos így van! Az Ősmagyarok meg nem különbek a fent említett kötekvő cigányoktól, hiába gondolják hogy ez színfüggő! Aki majom az lehet roma de lehet fehér magyar is!
És még annyit a fegyverekről meg az ilyen fenyegető beírkálásokról, hogy az erejét az fitoktatja aki fél! Persze Én nem kételkedem a cselekvőképességetekben de ez akkor is bután néz ki!
Sega
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Ha lenne egy olyan vírus ami elviszi az összes cigányt egytől-egyig, kinyitnátok a palackot attól függetlenül, hogy vannak normálisak is köztük? Rajta lehet szavazni!
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Dögöljetek meg rohadt rasszista gecik!!!!!!!!!!!
Nem tudom te ki vagy de jó lenne ha nem gyökereznél le minden magyart!!!!!Én is az vagyok,de rohadtul nem úgy gondolom ezeket a dolgokat,mint azok a ,,fehérek,, akik itt játszák az Istent!!!!!!!
brúnó 2004. 02. 18. 0:00
hol apráter utca majd viszünk mi is szerszámokat azt feldugjuk nektek cigányok
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
ÉN VAGYOK AZ,A BASZOTTARCU!
AZ ALATTAM LÉVŐ KÉT EMBERNEK ÜZENEM,HOGY FÉLREÉRTETTEK.UGYANIS ÉN A ROMÁKKAL VAGYOK ÖREGHARCOS.ÁLLAPODJUNK MEG ANNYIBAN HOGY MINDEN OLDALON ÁLLNAK UNDORÍTÓ FÉRGEK.A ROMÁKÉN IS,A MAGYAROKÉN IS.ÚGYHOGY HAGGYJUK EGYMÁST BÉKÉN,ELÉG NAGY EZ A VILÁG.DE HA LETÉVEDNÉTEK HOZZÁNK A PRÁTER UTCÁBA,OTT MÁR NEM MERNÉTEK AZ ŐSMAGYAR CSATAKIÁLLTÁSOTOKAT A SZÁTOKRA VENNI.SZÓVAL HA NÁLUNK A FEGYVER,MI HASZNÁLJUK IS FEHÉRGYÖKEREK!!!
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
ja kárhozottak tartsatok össze majd lent kiderül tényleg olyan bulis e a sátán
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
NA IDEFIGYELJ TE BASZOTT ARCÚ KIS KÖCSÖG!ELŐBB TANULJ MEG GONDOLKODNI,UTÁNA BESZÉLJ BASZKI!NA NEHOGY MÁR AZÉRT LEGYEK FASSZOPÓ MER VÉDEM AZ OLYAN ROMÁKAT AKIK MEGÉRDEMLIK BAZDMEG!!ÉS KÉPZELD,NAGYON IS TUDOM HOGY MIT JELENT A NEVEM MÖGÖTT A HÁROM 6-OS ÉS KURVÁRA DE NEM VÉLETLENÜL VAN OTT BASZKI!REMÉLEM A POKOLRA JUTSZ TE GECI RASSZISTA!AKKORA EGY PARASZTOK VAGYTOK HA A SÁTÁN BESZÉLNE VELETEK ELŐBB ROHANNA KI A VILÁGBÓL,MINTHOGY ILYEN SZERENCSÉTLEN SUTTYÓKKAL KOMMUNIKÁLJON BAZDMEG!
CARMEN+SATI! KÖSZ,HOGY LEGALÁBB TI ÉRTELMESEK VAGYTOK EBBEN A KIBASZOTT FÓRUMBAN! CARMEN666
Vendég 2004. 02. 13. 0:00
Bekaphatod baszottarcu mert te aztán tudsz fasszopoka
funkface 2004. 02. 13. 0:00
ti aztán kemények vagytok bameg...nyomjátok a vakert mint állat.cigányoztok...666 oztok... csunyán beszéltek....BIZTOS SIKERESEK VAGYTOK AZ ÉLETBEN....Nincs itt egy normális fórumkérdés sem úgyhogy PÁ Aranyom....
Vendég 2004. 02. 11. 0:00
nagyeszüek tudjátok mit jelent a három hatos??????
Vendég 2004. 02. 11. 0:00
Attól mert Én és Carmrn666 nem szapuljuk a romákat nem vagyunk cigányszopók!!!!!!!
TE VISZONT HALÁL PRIMITÍV ÁLLAT VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
*****CARMEN*****
satanoz 2004. 02. 11. 0:00
Hát :-DDDDDD anyám, te Guest te aztán kurva értelmes lehetsz. "vonz a rossz a gonosz" bazzeg lehidalok... ezt a lúzert!! Most ezen fogok röhögni egész nap!
Carmen 666 ne vedd magadra inkább röhögj te is!
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Nem csodálkozom hogy a romák szopogépe vagy ha a sátán jelét teszed a neved mellé tehát felvállalod a dolgot vonz ezek szerint a rossz a gonosz.ezért tetszenek a romák is mert sátániak
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Carmen666,bocs előbb lehagytam a 6-ost
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Brúnó!Nevetséges vagy!Néha gondolkozhatnál mit mondasz,de látom az neked nagyon nem megy!Tényleg nem kéne így beszélned róluk,tudom,a többsége ilyen,de kivételek mindíg vannak!És azokat mi a faszér bántod,ha semmit se árt? Carmen66
Vendég 2004. 02. 07. 0:00
Huzzá má bazze Brúnó a redvás topikodba vissza BUZULNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*****CARMEN*****
brúnó 2004. 02. 07. 0:00
jo de a cigányok olyan gusztustalanok .mint az állatok brrrrrrlegalább néha mosdanának
Vendég 2004. 02. 07. 0:00
*****CARMEN VOLTAM*****
Vendég 2004. 02. 07. 0:00
Brúnó te ne ugass bele ebbe a témába!!!!!!!!!!!!Inkább HÚZZÁL vissza Buzulni a topikodba KÖCSÖG!!!!!!!!!Azt akarod hogy ne itéljék el a homikat nem?Akkor te sem a romákat!!!!!!!!!!!SYLVERGIRLnek igaza van!!!!!!!!!!!!
brúnó 2004. 02. 06. 0:00
Na szoval kinyalhatja minden cigány imádo meg egyenlösdit játszo,aki inádja őket menjen ki a cigánydombra azt éljen köztük.Lakva lehet valakit megismerni de akinek van élettapasztalata ránézésre megmondja
brúnó 2004. 02. 06. 0:00
nyalj ki
sylvergirl 2004. 02. 06. 0:00
Na! Hát te mekkora egy taplo vagy! Mi az, hogy ha közelebb jön, akkor derül ki? Te mekkora arc vagy... Kíváncsi vagyok/lennék, hogy te milyen nemzetiségű vagy? SZÉKELYPARASZ-t??? Na Te aztán lehetsz egy madár... Még mielőtt engem is "lecigányoznál" vagy "ciganyok kurvájának" hívnál... HÁT EGYIK SEM VAGYOK!!! Szerintem Te gumiszobában nőttél fel vagy nem törődtek Veled eleget a szüleid és ezért szeretethiányban szenvedsz... vagy v.mi ilyesmi! Vagy tévedek? Na ne gyere azzal a dumával, h. milyen kapcsolatod + gyerekkorod volt, mert ez már NYILVÁNVALÓ!!!! :-) Én is "szeretlek"!
Vendég 2004. 02. 04. 0:00
Aki nekem azt mondja, hogy ugyanolyan ember a cigány is mint bárki más, annak azt szoktam mondani, hogy:Persze ugyanolyan ember az is , mint te ... nem olyan mint én, olyan, mint te! Pedig igenis a cigány az egy másik faj! Hasonlít az emberre messziről, de ha közelebb mész akkor kiderül, hogy nem az!
Vendég 2004. 02. 04. 0:00
te kocsog carmen te anyira oda vagy a tetves ciganyoke szerintem te is cigany vagy vagy valami kurva akit a ciganyok futatnak es azt hiszed hogy korulotetek forog a vilag de latom neked ez a kedvenc oldalad es szerintem egy undorito ribanc vagy rajtad kivul ezen az oldalon senki nem nyalja a ciganyok seget fehere csak te "vedmar eszre magad ciganyok seg nyaloja
Carmen 2004. 02. 04. 0:00
Carmen666!Nem azt írtam,hogy TE tartod a ,,cigókat,, külön fajnak,hanem álltalában!Vágod?Szerintem is lesznek bajok ezzel carmen és caarmen666-tal!!!!!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Jajj te fasz GUEST te bazdmeg!! Carmen az Carmen,Carmen666 az Carmen666,vágod?! Nem ugyanaz! Carmen és Én /Carmen666/ 2 különböző személy vagyunk!Tudtam hogy ez lesz bazdmeg!Mellesleg Carmen! Én nem tartom a cigókat külön "fajnak",csak azt írtam,hogy ezek írnak róluk úgy mintha nem is emberek lennének! A másik GUESTNEK meg azt üzenk urvára de nem nevetséges az,ha valaki elmondjaa véleményét! Ennyi. By>Carmen666 /aki nem Carmen/
Carmen 2004. 02. 02. 0:00
Tényleg?És mégis miért vagyunk nevetségesek?
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
nevetségesek vagytok
Carmen 2004. 02. 02. 0:00
Annyi biztos,hogy /sajnos/ minden embercsoportban van bűnöző,gyilkos!Senki sem kivétel!És amíg ez így van,addig 1 fokkal sem tartom a magyarokat küönbnek mint a romákat,vagy bárki mást!!!
És egyáltalán milyen szó az,hogy ,,faj,,? ????????Emberek vagyunk nem ,,fajok,,!!!!!!!!!!
A cigányok épp annyit érnek mint a magyarok,vagy akárki más!!!!!!!!!!És nem fajtól függ hanem egyéntől,hogy ki milyen!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
*****Carmen voltam*****
írj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kösz!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Mi van velem?Azt írtad,hogy: ,,a másik Carmen,,
Nem értem,hogy mi az,hogy a ,,másik,,?
Ne légy bunko légyszi és válaszolj
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Na azért tényleg álljon meg a menet! Kezdjük ott hogy eleve nem arról szól a vita amiről kéne,mer nem ez a topic lényege hogy "ki utálja & miért a cigányokat és ki nem?",hanem hogy a szórakozó helyeken mit csinálnak,de mindegy........ De ha már itt tartunk....Jó,én bevallom,hogy sok cigány koszos,büdös,bunkó,paraszt stb. DE!Vannak olyanok is akik bizony tisztességesen élnek úgy mint bárki más,nem lopnak,nem csalnak,nem hazdnak és megdolgoznak tisztességesen a kenyerükért;az ilyeneket tisztelem,mert megérdemlik!És attól mert cigányok nem kell úgy beszélni róluk,mintha egy külön faj lenne,mert emberek,mint TE!És sajna tényleg sok az olyan akikről a negatív dolgokat említettem az imént,de dióhéjban csak annyit akartam mondani,hogy akiken látod hogy olyanok,mint te vagy tök normálisak stb,meg kéne ismerned,nem pedíg lebaszni,csak mert cigány!És én tapasztalatból beszélek,mert én is utáltam a cigányokat régebben,mint a szart!Ha megláttam őket,legszívesebben leköptem volna!Azán még régebben jött egy új srác a suliba és mindenki baszogatta,mert cigány volt,pedíg az égatta világon senkinek sem ártott!Magába zárkózott és egy barátja sem volt!Aztán elbeszélgettem vele,barátkoztam vele és a kurva életbe téptem a hajam és ezt monddogattam magamban,hogy mekkora egy fasz vagyok,mert sokkal de sokkal értelmesebb,mint bárki az osztályból!És azóta nicsenek előítéleteim a cigányokkal kapcsban,persze engem is idegesítenek akik olyan parasztok,de akinél tehetem,hogy megismerjem ,mer látom rajta hogy hát megismerem és nem ítélem el csak azér mer cigány! Köszönöm. A másik Carmen; 666
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
bekaphatja mind FÉRGEK
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
Na mi van Brúnó eltűntél?

Amúgy én is kíváncsi lennék,hogy meg e meritek ezeket a romák szemébe mondani vagy csak így látatlanban vagítok bátrak?
*****Carmen*****
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
Gyerekek gyerekek.
itt most, mindenkinek olyan nagy a pofája.
látatlanban könnyű dumálni.
így neten keresztül írogatni olyanokat, hogy fejbe kéne őket lőni meg hasonlók.
OK egyetértek, én is utálom őket, DE akinek itt nagy a pofája, annak csak azt üzenem, hogy jöjjön le ide Borsod Megye közepébe és itt az utcán ordibálja ezt.
Aki ezt megteszi, annak van joga itt is oylanok írogatni, hogy fejbe kéne lőni az összeset.
amit írtam nem azt jelenti, hogy bírom őket, mert egyáltál nem, sőt...
mivel mifelénk elég gyakran lehet velük találkozni, ezért tudom ,milyenek.
én is kinyírnám az összeset, DE mégegyszer mindom, ha taláélkozom velük és netalán valamelyiket ismerem, oda megyek hozzá és kezet fogok vele, mert különben ők nyírnának ki engem.
Ez persze erős túlzás, de akkor is jó végiggondolni.
üdv
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
Hali! Én nem kívánok vitatkozni, de csak megjegyezném azt, hogy ha lesz gyerekem jól a fejébe fogom vésni, hogy akinek sötétebb a bőre, mint az övé, azzal szóba se álljon! A cigány az cigány marad akkor is ha gazdag, akkor is ha szegény!
Az a különbség, hogy az egyik már ült a másik még nem!
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
Amit ti azt csinálják!!!!!!!!!
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
HÉ térjünk vissza a szórakozó helyi történetekre!Hogy ott mit csinálnak a romák
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
Hát,ha én csúnya vagyok akkor kíváncsi lennék a te pofádra!Azt se tudom ki vagy mit ugatsz te nekem?Amúgy meg az olyan köcsögökkel mint te nem foglalkozom,úgyhogy én it most abba is hagyom írj amit akarsz mert LESZAROM mit gondolsz!!!!!!!!!!!!!!!
*****Carmen*****
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
carmen menyel indiaba a tetves ciganyokal egyutt te faszopo kurva azert vagy ciganyal mert nem kelesz magyarnak mert olyan csunya vagy. anyad csak azert puszilt meg gyerek korodba hogy a tobi gyerek ne feljen toled. kulonben az olyanokat mint te vagy es a ciganyokat golyo szoroval szaporitanam.
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
Én nem szégyenkezem a fiúm miatt,mert nincs miért!!!!És szaga sincs!!!!
Miért küldeném hozzátok?Azt írtad nem kell?!Amúgy te tényleg meleg vagy,vagy csak szivatsz?
A meleg háttértől vagy és hívod a fiúmat?????Nem értem.
*****Carmen*****
brúnó 2004. 01. 31. 0:00
A meleg háttértöl vagyok és hivom a fiudat nem gyanus?Van it ia néhány meleg cigány azt gondoltam nekik jo lesz (nekem nem kell a szaguk miatt).Te is lehetsz leszbi probáld ki akkor nem kell szégenykezned a fiud miatt
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
Brúnó miért keressek csajt?Én is csaj vagyok és a pasikat szeretem!A pasim meg tényleg nem szégyenkezhet a méretei miatt:)!De inkább megtartom magamnak.Amúgy te nem fiú vagy?***Carmen***
brúnó 2004. 01. 30. 0:00
jobb lenne ha carmen keresnél valami csajt magadnak azt a fiud meg küld hozzánk ha tényleg akkora farka van,hozhatjátok a mikrot is
Vendég 2004. 01. 30. 0:00
Ebben a vitában az értelmi szint körülbelül egy mikrohullámsütö és a tehénszar szintje között van.
Vendég 2004. 01. 30. 0:00
18
GUEST
Carmen 2004. 01. 30. 0:00
GUEST!!!!!!!!!!!!Igazad van!!!!!
Mennyi idős vagy?Csak azért mert jól fogod fel a dolgot!!!!!!!!!!
Carmen 2004. 01. 30. 0:00
Amd65!!!Lehet,hogy durván fogalmaztam, /lsd ,,olyan mélyen amilyen mélyen tegnap 1 cigányfasz volt bennem/de...
Amúgy meg nem tudom kinek büszkeség az,ha x-számú dákót megjárattak benne,de nekem NEM BÜSZKESÉG!!!Ezért nem csinálom!!!! 1 BARÁTOM VAN AKI MÉG HA ROMA IS ,NAGYON SZERETJÜK EGYMÁST ÉS NEM KEFÉLEK IDE-ODA!!!!Lehet,sőt biztos,hogy az jön le nektek,hogy fúúj micsoda 1 mocskos kurva DE NEM VAGYOK AZ!!!!!!!!!!!!!
Carmen 2004. 01. 30. 0:00
egyáltalán nem fekszem össze minden cigánnyal!!!!Van 1 barátom aki nem azért van velem 2 éve,hogy megmutassa a többi havejának,hogy:He,he én is találtam 1 fehér szukát,hanem azért mert szeret BIZTOS!!!!!
És Niki te milyen jogon kurvázol le engem?Te talán ismersz?
És igen beismerem,hogy vannak koszosak büdösek,szemét nagyképű gyökerek meg stb de csak azt ne mondd,hogy a magyarok között nincs.És én is találkoztam már ilyennel,de az én barátom az tuti,hogy nem ilyen.Van rendes munkája /ami valjuk be elég ritka stb/
Vendég 2004. 01. 29. 0:00
Carmen asszem én is normálisan válaszoltam neked, amig te nem kezdtél itt fölényeskedni! amugy tényleg soha nem fogsz tudni, de ezt asszem már mondtam és ennek a vitának tényleg nincs sok értlem ribanckám:) amugy te dicsekedtél h most basztál cigánnyal nem? na akkor meg mit pattogsz h leribancozlak? ja és milyen jogon lotyózod le a csjszit? ismered talán? azt kétlem mert akkor egy ilyen mondatod után bakancsal rugdosná a pofád... de mindegy, nem vitákozok veled tovább és nem mert gyáva vagyok (kurva nagy bátorság kell egy vitához) hanem mert unlak... anyázzál nyugodtan, mutasd csak meg h milyen primitiv fehércigány vagy
Oi
Niki
AMD 65 2004. 01. 29. 0:00
Hé!!Leállni nemkell igy irni egymásrol lehet szépen is vitatkozni mint eddig!Mire jo ez a kurvázás?A mai világban különben is csak dicsöség általában ha valaki már sok hapsival lefeküdt,,nem?szerintem igaza lesz a nikinek h egyszer ugyis rábaszol a romázásra(ha eddig még nem történt meg esetleg)az hogy magyart kurnak a romák nem azt jelenti hogy szeretik őket hanem ez is egyfajta megalázása a magyaroknak a cigányok szemében meg lehet mutogatni lám szereztem fehér szukát.aA lealázott fehér azt is hiheti h mennyire szeretik a romák(néha igazán is szeretheti,minden megeshet)mert ő is romává válik lassan.Érdemes volna megtudni hogy lesz valaki egy roma nője.Szerintem sokat segit a cigányoknak a mostanában (ismét)divatos RAPPzene is ott mindig a féreg négereket mutogatják meg gazdag divatos dolgokat könnyü életet közben megy a divatos zene sok együgyü fehér lány keres hasonló kinézetü fiut és hopp ott vannak a magyarországi repperek a honi négerek a CIGÁNYOK szülők mit mondanak mindegy ők begyöpösödöttek nem értik a divatos dolgokat.azt pár év mulva(ha együtt maradnak )marad a bajuszos pörgekalapos munka és végzettség nélküli (estleg börtönviselt)cigányember meg persze a sok félvér purdé egy koszos lyukban kilátások és kimenekülési ut nélkül.Ez maradt a nagy és büszke rappos menö srácbol......
Vendég 2004. 01. 29. 0:00
én? egyik oldalon sem állok. én teljeseN máshogy gondolkodom erről, mint akár te, akár niki. nem is utálom, de nem is szeretem különösebbképp a cigányokat. mármint nincsenek előítéleteim ezen a téren se pozitív, se negatív irányba. azzal tisztában vagyok, hogy a cigányok között nagyon sokakra illik az a leírás, amiről niki beszél, hogy büdösek, lopnak, stb. de ez szerintem nem bőrszín, vagy vallás, vagy származás függő. hanem neveltetéstől, könyezettől, személyiségtől függ. és szerintem ez az egész cigánykérdés egy ördögi körben van, amiből szerintem jó lenne kimászni (és ehhez kétségtelenül szükség lenne a fehérekre, meg az előítéletek leküzdésére). nem mondom, hogy jók a cigányok. sokan télleg lusták és ingyenélők, de sok közülük csak azért olyan, amilyen, mert belekényszerül. és egyébként én is ismerek rendes cigányt. szóval az én véleményem vegyes....a tiétekhez képest biztos.
ja, és carmen, amit itt csinálsz, azzal szerintem csak szítod az ellentéteket magyarok és cigányok között. szóval ezért mondtam, hogy szerintem hagyd abba. mert gondolom neked sem ez a szándékod.
GUEST

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!