Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Hevesi Tamás új korongja

létrehozva: 2004. 01. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 21. 16:24
Hogy mersz engem leköcsögözni te névtelen nulla.
Mit hiszel te a hevesiről,hogy ő az atyaúristan?
Lagzis igénytelen szar foscsomó az összes hevesi nóta.
Hányadék az egész.
Tudod a hevesi számok 3 másodperc alatt megtanulhatók,meg mi az hogy nehéz elénekelni a nótáit?
Kiváncsi lennék milyen szinten vagy zeneileg,hogy ilyen faszságokat állítassz.
Vendég 2005. 01. 19. 17:53
Te kis Okoskodó köcsög, hogy képzeled, hogy te bírálod őt. akiről amúgy kiderült az írásodból, hogy magas képzettségű zenész vagy: Csináld utána, énekeld ki ezeket a hangokat, tanulj meg zenélni és akkor a Jeremi sem lesz unalmas. ha am helyet egy am dim-met játszol pl...... ja nem értesz hozzá akkor meg a gépelés helyett dugd a seggedbe az ujjaidat és űlj rá
pussz a Hevesi rajaongóknak és neked Tomi
Vendég 2005. 01. 17. 16:21
Menjen ausztráliába vissza,és ott énekelgesse a buschmanoknak a jeremmy-t,ami mellesleg hatásvadász harmóniákból áll.
Zeneileg egy rakás szar.
De a többi régi előadók,főleg a 60 as évek táncdalnokai menjenek a picsába.
Kivéve egy két értelmes régi csapatot,mert ők viszont profik.pl:Omega,EAST,Panta Rhei ezek ok.
De a konczzsuzsafélék meg a bródyk meg az illésék takarodjanak dolgozni,mert életükben sosem melóztak.
Vendég 2004. 09. 23. 0:00
Aki azt írta, hogy vén majom Hevesi Tamás annak üzenem, hogy senki sem marad örökké 20 éves. A hozzászóló pedig saját magát minősíti a kifejezéseivel. Másik! Nagyon örülnék ha a hazai popszakmában sok ilyen erőltett hangú énekes lennék. Biztos vagyok benne, hogy nem ilyen lenne a magyar popzene megítélése. A 3. megjegyzésem: én nagy rajongója vagyok és csak egy duettjéről tudok. Lehet, hogy nem is egy előadóról beszélünk???
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
Akár Zámbó Jimmy...
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
Legjobb magyar HANG!!!!!!
Mellesleg egy Showmen!!!!!
Vendég 2004. 09. 02. 0:00
Lófasz a seggébe a vén majomnak ! Ki a faszt érdekli az erőltetett hangja , szar duettjei ?
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
Nagyon keveset írnak a médiában Hevesi Tamásról! Ezt nagyon hiányolom! Pedig megérdemelné! Úgy látszik a jó hang már nem divat!
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
Nagyon keveset írnak a médiában Hevesi Tamásról! Ezt nagyon hiányolom! Pedig megérdemelné! Úgy látszik a jó hang már nem divat!
fkriszta 2004. 01. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek