Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

The Rasmus

létrehozva: 2004. 01. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Ági 2008. 02. 12. 18:43
Hát az az igazság nem sokan jártok ide
2007. 05. 25. 10:03
"Érdekli a halál f*szát az a műmájer 'csög" :) :) :)
Ági 2007. 05. 25. 9:40
Destroyer nem téged kérdeztelek,hanem olyan embereket akiket érdekel a téma.És ha nem szereted nem itt kellene fikázni őket!!!!!!
Evy 2007. 05. 08. 12:17
Ingyen sziget hetijegy!!! Babkalandra fel!!!

http://href.hu/x/2kl0
Ági 2007. 05. 07. 15:44
Tényleg igaz,hogy Lauri eljegyzett valakit?A szigeten ezt írták!
Ági 2007. 05. 07. 15:43
The Rasmus 4 ever!régen voltam fenn!!!!!!!
Destroyer 2007. 03. 17. 17:38
:D respect mindkettőtöknek
Destroyer 2007. 03. 17. 13:17
Királyok az Árpád-háziak voltak.
Totó 2007. 03. 17. 10:30
királyok
T 2007. 02. 27. 14:11
Vagy nem. De az biztos...
Ági 2007. 02. 27. 11:17
a legjobbak és ide nem kell az idióta szöveg!Lauriék a legjobbak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Thyrane 2007. 01. 30. 21:30
Nekem tetszett a varnyús klipjük, úgy örültem volna, ha egy trúbb zenekar használja el ezt az ötletet.
T 2007. 01. 30. 17:41
Sose volt más...
Ági 2007. 01. 30. 11:42
amúgy THE RASMUS 4 ever
LAURI 4 EVER
Ági 2007. 01. 30. 11:41
aki unja,az ne nézze meg!szerintem jó,hogy reklámozod az oldalt
Totó 2006. 12. 28. 17:20
Király
T 2006. 08. 31. 19:06
LINTU, ez már szánalmas... Inkább hirdess a Blikkben, vagy a Plázacicák Országos Szövcsijének oldalán! Köszi!
szikrázókisizécsináló 2006. 08. 28. 11:46
au
Destroyer 2006. 08. 28. 10:49
Kezdelek k*rvára unni.
LINTUBOY1987 2006. 08. 28. 2:01
az én RASMUS OLDALAMON MINDEN VAN!!!
gyertek nézzetek be!!!
THE RASMUS- SHOT KLIPP LETÖLTHETŐ INGYEN!!!
SOK-SOK RASMUS MP3 INGYEN!!!!
APOCALYPTICA, HIM, SENTENCED, THE 69EYES, THE RASMUS--->EZEKBŐL SOKMINDEN VAN AZ OLDALAMON!
TÉNYLEG MEGÉRI, ÉS KÉRJETEK SZÁMOT A ***KÉRJ SZÁMOT*** RÉSZLEGBEN

http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
http://www.linturock.gportal.hu
Szilvi 2006. 02. 23. 10:25
Igen, csináltam képeket is és felvételeket is!!! :) Viszont nem én voltam az egyedüli! :) Ezért sem láttam túl sokat Lauriékból... Viszont a HIMet mintha páholyból néztem volna... Miért nem fordítva volt... Kicsit dühös is voltam miután a sok magas és csápoló emberke hirtelen lenyugodott a HIMre... De azért nagyon jó volt!!! Majd teszek fel képeket! :)
brigichan 2006. 02. 22. 16:12
Ez remek. Fényképeket készíthettél? Sok koncerten nem engedélyezett, csak ezért kérdezem. Ha gondolod, oszd meg velünk az élményeidet.
Szilvi 2006. 02. 22. 16:10
Hali! Most voltam Bécsben Negativ-HIM-The Rasmus koncerten!!!! Eszméletlen jó volt!!! Persze eredetileg Lauriék miatt mentem, de a többiek is nagyon jók voltak!!!! Nekem semmi bajom a HIMmel sem.
Vendég 2005. 12. 21. 13:55
RASMUS RASMUS RASMUS
Vendég 2005. 12. 16. 7:59
Sziasztok!
Szerintem nagyon jó a Rasmus főleg Lauri!!!:-)
Ha valaki tud infókat írjon az e-mail címemre:
Előre is köszi és sziasztok!
Tünde
Vendég 2005. 11. 20. 19:54
Ha vki olvas az tudja hogy a Rasmus régebbi csak a kibaszott magyarországra csak most jutott el!A HIM az ujjab úgyhogy találjátok ki hogy:ki majmol kit!!!
bettybaba 2005. 11. 20. 19:11
Rasmus a legjobb....
Shelly 2005. 11. 20. 17:54
Guest
2004-12-06 09:26:12-nak: A rasmus a love metal. Na ne röhögtess, ha annyira szereted őket, legalább tudhatnád a műfajukat. Love Metal = HIM. Mondjuk szerintem Ville-től ez olyan nagyképű, hogy egy új stílust próbál a rockzene világába betuszkolni, de azért az erős túlzás hogy a rasmus metál. Még egész tűrhető is lenne lightos bandának, ha laurinak nem lenne olyan borzalmasan nyekergős a hangja. Az meg, hogy a HIM coppyntotta a rasmust, vagy a rasmus a HIM-et, az egy angy hülyeség. (jujj de megaszontam) Tök más a kettő.
,,Guest
2005-02-04 18:02:52
A Rasmus a király a HIM az meg tök szar."
Na neked haver gratula...
booorrcssoo 2005. 11. 20. 16:58
a gyyyyyyyatok má gyyyyyyyyogyszőőőőőőőőrt
Vendég 2005. 11. 14. 15:18
Béna farkok vagytok!!!!!!!!!!!!!!! nem a rasmus
Vendég 2005. 11. 14. 15:11
Király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 02. 04. 18:02
A Rasmus a király a HIM az meg tök szar.
Ligeia 2005. 02. 03. 11:11
VeGa te vagy az emberem.
VeGa 2005. 02. 02. 22:42
Éljen a razmusz! Feldolgozhatnák még esetleg a Stairway to Heaven-t, a Child in Time-ot, a Mistreated-et... EMBEREK!!! NEM ELÉG 1-2 NAGY KLASSZIKUST ELKÚRNI! HAJRÁ, KEDVES LAURI, EGY ELB_SZATLAN ÖRÖKZÖLD SE MARADJON!!!! SOHA NEM BOCSÁTOK MEG A PERFECT STRANGERS-ÉRT!!!!!!!!!!! HÖRRRR!!!!
Vendég 2005. 01. 29. 15:28
sziasztok!
Rasmusgirl 2004. 12. 25. 15:56
AMÚGY AZ ELŐZŐ KÉT ÜZENETET ÉN ÍRTAM.
Vendég 2004. 12. 25. 15:52
AMÚGY NAGY HÜLYESÉG HOGY A RASMUS A HIM UTÓDJA MERT ŐK MÁR 9 ÉVE VANNAK,A HIM PEDIG KB.5 ÉVE!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 25. 15:50
VÉGRE EGY NORMÁLIS HOZZÁSZÓLÁS.(A 14:43-AS GUESTÉ)
Vendég 2004. 12. 25. 14:43
Nem értem miért szólsz bele, nem vagy a magyar tanárom, és egyébként én nem szeretem a metalicát vagy mi a farkamat, de nincs vele bajom csak tudod én nem fikázom azt amit nem ismerek vagy nem kedvelek! de akkor ha nem rock akkor mi, mert az biztos hogy nem pop!
Thyrane 2004. 12. 25. 10:41
4.Azért,mert a tv-ben azt mondták.
Max 2004. 12. 24. 22:25
Ennél jobban semmi nem húz fel: egy banda jó mert:
1. sokan szeretik (Thyr példája tökéletes)
2. mert én azt mondom (igen. ismer két bandát, ráadásul a két legszarabbat, és ettöl rögtön szakértö).
3. mert nedvesedek az énekesre (kis picsákra jellemzö. A zene önmagában le van szarva, ha megdugatnám magam az énekessel, a zene attól lesz jó, lásd ki a leghelyesebb a Blue-ból topik).

Részvétem az agyhalott embertársaimnak.
Thyrane 2004. 12. 23. 22:21
Persze hogy nincs igaza,te már csak tudod.
Britniszpírsz a legjobb,mert öt is sokan szeretik.
jajj.
Rasmusgirl 2004. 12. 23. 21:56
Max nincs igazad:A RASMUS NEM SZAR ÉS SOKAN SZERETIK!!!! :X
Max 2004. 12. 23. 20:09
Ne fáraszd magad, rajtad kívül senki se hallgatja azt a szart, annyira silány.
Vendég 2004. 12. 22. 11:02
Sziasztok! Decemberben tényleg jelent meg új albuma a The Rasmusnak, mi a címe, tracklistje van esetleg valakinek???
Thyrane 2004. 12. 21. 21:19
Olyan fasza mondatszerkesztése van a kedves Guestnek.
Na akkor szépen,tagoltan.

1.ha nem szereted akkor miért írsz ide
Mert nagyon szórakoztató dolog más dolgokat fikázni,ugye.
2.és miért vagy benne olyan biztos hogy nem metal
Egyszerü.mert nem az.
3.azt is tudom hogy a H.I.M. az elég nyál
azta.nem mondod.
4.de mindenhol azt mondják hogy a rasmus az a H.I.M. utódja
nem utódja,hanem gyenge kópiája a gyenge zenekarnak.
5.szerintem se hasónlít rá mert én a H.I.M-et is ismerem
A rasmust nem is ismered?pedig úgy elég nehéz lehet összehasonlítgatni...
.....
6.rocklegendának nevezett METELICÁT
Éérdekes,én ilyen nevü rockbandát nem ismerek.már bocs.Hogyha annyira rajongsz érte,meg ezen nöttél fel(amit kétlek),legalább a nevüket írnád le normálisan.
7.de tudjátok mit én nem azért irtam erre a honlapra hogy vitatkozzam veletek
Áááá nem.
8.gondoljatok amit akartok
Hát igen.Az emberek 99 százaléka azt szokta gondolni amit akar.Nem te b..tad a spanyolviaszt!

Ja,és még valami:
Mondat után írásjel:pont,kérdöjel,felkiáltójel.Megszámoltam:11 tagmondat után írtál elöször írásjelet,gratula,új rekord!
Felkiáltójelböl elég egy is.
Nem öt.
Egy.


Páá
Max 2004. 12. 21. 20:36
A METELICA, az a true! Egész nap azt hallgatom. Annál jobb nincs is. Ja, és az én szüleim is a H.I.M.-el traktálnak, több mint húsz éve. éljen a Love-metal. Bruhahahaha.
Vendég 2004. 12. 21. 19:43
ha nem szereted akkor miért írsz ide és miért vagy benne olyan biztos hogy nem metal, azt is tudom hogy a H.I.M. az elég nyál, de mindenhol azt mondják hogy a rasmus az a H.I.M. utódja, de ez szerintem se hasónlít rá mert én a H.I.M-et is ismerem és még sok más rock zenekart mert én a szüleim által ezen nőttem fel, és nem úgy mint ti hogy a viván ismertétek meg az akkor rocklegendának nevezett METELICÁT, MÁR BOCS!!!!!!!!!!! de tudjátok mit én nem azért irtam erre a honlapra hogy vitatkozzam veletek hogy a rasmus metal, rock vagy mi, gondoljatok amit akartok engem nem érdekel de legalább ne basszogassátok!!!!! kösz,háj
,,LOVEMETÁLOS"
Vendég 2004. 12. 17. 19:35
Nyálzene.
Vendég 2004. 12. 15. 21:21
lóvémetál,nem tökmindegy?
Vendég 2004. 12. 15. 20:09
Összekavarod a HIMmel te ,,lovemetalos"... pedig van különbség...jujj ez fáj.
Maiden-lány
Max 2004. 12. 06. 19:38
Love Metal!

bruhaha.
Thyrane 2004. 12. 06. 18:11
Az MTV listás dolog nem a zene minöségét jellemzi,hanem a népszerüségét.
És a Rasmus minden,csak nem metal.
Vendég 2004. 12. 06. 9:26
Én nem tudom hogy te milyen zenét szeretsz, de az biztos hogy ha olyat írsz hogy ,,a ti kibaszottt rasmusotok" akkor te is egy jó nagy köcsög, paraszt vagy, mert a rasmus rajta van az MTV rock listáján, és igaz hogy neked se lehet nagy tudásod a rock fajtáihoz, mert a rasmus az love-metal!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 04. 21:44
csak kár hogy nem tudnak gitározni benne! egyébként mit keres a rock fórumon a kibaszottt rasmusotok?
Thyrane 2004. 12. 03. 17:18
"A Busted srácok tényleg össze-vissza ugrálnak, de ők nem! "
Hihi.
Zsu, Rasmusgirl 2004. 12. 03. 15:55
Egyetértek. Nemcsak a Rasmus van, de sz.tem ők a legjobbak! Ha meg nem szereted őket, akkor felejtsd el ezt a szobát! Jobban teszed... na csááá!
Vendég 2004. 12. 03. 15:34
Ha nem tetszik akkor meg ne írj ide te ....
Vendég 2004. 12. 03. 15:32
Dehogyis!!! De én csak bennük látok tehetséget! A Busted srácok tényleg össze-vissza ugrálnak, de ők nem!
Egyébként, ha nem tudtok angolul v. nem értitek a szöveget, akkor magatokra vessetek!
Max 2004. 12. 01. 10:09
Mert csak ezt az egy bandát ismered, mi?
Vendég 2004. 11. 30. 11:47
A Rasmust fikázóknak üzenem,hogy ne írjatok ide,ha 1szer nem szeretitek őket!BÁRKI BÁRMIT MOND:A RASMUS A LEGKIRÁLYABB ATZ EGÉSZ VILÁGON!!!!!!
Vendég 2004. 11. 26. 18:40
kapják be a faszom a "tapintatosak"
Vendég 2004. 11. 24. 6:49
A Rasmus dettó az, mint a Busted: ugrálnak a színpadon és kész. Nem aze, de a laurinak milyen hangja van???Semmilyen...Egy nagy szar az egész!!! A barátnőim mind istenítik, de én utálom. Úgy érzik, h ők most rokkerek lettek, mert rasmust hallgatnak.... szerintem egy fos....és a lauri meg egyenesen ronda....szerintem a rasmus nem rock, és semmi köze hozzá...
Azt hiszik, attól fognak kitűnni, ha tollakat aggatnak a fejükbe. Vki fogta őket, csinált nekik egy számot (in the shadows) ami szintén egy fos, és odarakta őket a képernyőre...a többi számukról meg ne is beszéljünk....

Kiccsaj
Max 2004. 11. 21. 21:26
Szép és tapintatos megfogalmazása volt annak, hogy ez egy nagy trágya.
Vendég 2004. 11. 20. 13:07
Én nem nagyon szeretem a The Rasmust. De ha nektek ez tetszik...........
Vendég 2004. 11. 20. 10:45
kedves másik guest, aki ezt írta: "szerintem a THE RASMUS a legjobb együttes a világon és nincs náluk jobb."
Vendég 2004. 11. 19. 20:02
A Rasmus egy királlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllly együttes.
Vendég 2004. 11. 19. 12:43
szerintem a THE RASMUS a legjobb együttes a világon és nincs náluk jobb.
Andyka 2004. 11. 19. 10:26
Ök a legjobb zenekar akárki akármit mond
Max 2004. 11. 18. 10:25
Kb. úgy néz ki mint egy Rasmus kotta. A zene is pont ilyen változatos.
Vendég 2004. 11. 17. 18:43
Sok szép vonal.
Azok.

Thyrane
Vendég 2004. 11. 17. 14:06
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vendég 2004. 11. 17. 13:32
a rasmus a világ legjobb eggyütese,nincs nála jobb,ja és egyébként laory a legjobb
a számaik közül pedig az "in the shadows,first day of my life,guilti,fureal song",de vannak persze még jó számaik. RASMUS A KIRÁLLLLLLLLLLLLLLLLLY!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 11. 16. 14:39
Nekem Björk a kedvencem, de csak akkor írnak róla egy újságban, ha a cikk Lauriról szól.
Vendég 2004. 10. 29. 13:45
GYEREKEK! HOGY SZERETHETITEK EZT A RAKÁS TEHETSÉGTELENBŐL ÁLLÓ KISFIÚ BANDÁT! HA MEG MÁR BESZÉLNI IS AKARTOK RÓLA AZT NE ITT TEGYÉTEK! MAJD A POPBAN NYITOK NEKTEK EGY FOS KATEGÓRIÁT!JÓ LESZ???
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
énis szeretem a nirvanát meg a rasmust!!jó izlésed van NEO!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Rasmus??? Ha lenne stílusa, tehetsége és nem utolsósorban hangja annak a gyereknek... akkor lenne miről beszélni...
Neo 2004. 09. 07. 0:00
Hu Guest ez hatalmas poén volt............:)
Ja és igen én szeretem a Nirvana-t is, most néztem ki a könyvet csak rohadt drága!
Vendég 2004. 09. 07. 0:00
Sztem nem nagy szám a Rasmus,viszont jobb a Bustedgecinél de nem vmi nagy szám..miért mindig mindenki csak az énekest ajnározza??ezt nem értem...Kathrina
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
na itt a beszélgetés dög unalom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! veletek valamiről dumálni?!!!!!
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
na evvel eggyet értek,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
akkor már eléggé le vagy maradva! Szerintem annál van jobb száma is mint PL a gundy ASSZEM ÍGY KELL ÍRNI!!!!!
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
ha már van Neó is akkor én vagyok Triniti!!!!!!!!!!!!! ez RASMUS oldal nem pedig Blu és STB,egyépként írjatok valami normálisat is mert unom a banánt!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 29. 0:00
szerintem,minden rokkos azt mondja hogy a rasmus nem rock,de szerintem sincs túl sok köze hozzá,de én így is szeretem!!!!!!! és az elején van ojan hozzászólás hogy mért szeretjük a rasmust? és kit szeretünk? én őszintén megvalva,? szeretem Laurit is és szeretem a dalait is erről ennyit!!!!!!!!!!!!!!
Mike C. Amish 2004. 08. 16. 0:00
Ezt én kurvára nem értem. Az egész Rasmus csak Lauri-ról szól? Ő ír minden számot? Ő dobol? Ő pengeti a szólógitárt? Ő játssza a basszust? Egy zenekarnak nem arről kell szólnia, hogy hú de helyes pasi az énekes, hanem a zenéről amit játszanak.

És ez a zene nem feltétlenül az énekes műve. Csak egy ellenpélda: Cliff Burton (béke poraira) - Fade To Black. Ez így lehet, hogy nem sok embernek mond bármit is. És ha úgy írom, hogy MetallicA -Fade To Black. Cliff írta a számot, mégis James énekli, és Kirk játssza a szólót. Persze ott nem is az volt, hogy: "Húú, megőrülök érted, James", hanem , hogy milyen jó ZENEKAR a MetallicA.

Tehát, most döntsétek el, hogy miért szeretitek a zenekart. Azért, mert jó a zenéjük, vagy azért mert helyes az énekes.

Jah, és még valami, a Rasmus legfeljebb popzene. A Queen, na az rock! Mert nem attól lesz egy zenekar rockzene, hogy megvan benne a 3 alaphangszer, aztán zúznak a gitáron, hanem attól, hogy igényes ének alatt igényes zene megy.

Één miost nem azokat akarom bántani, akik tényleg a Rassmus zenéjét szeretik, mert mindenki azt hallgat, ami neki tetszik.
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Sziasztok!
Nekem a kedvenc együtesem a The Rasmus.
Azt nem értem,hogy mért kell valakit leszólni amiatt,hogy milyen zenét szeret....
Sziasztok!
És : The Rasmus forever!
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Te jó ég! Mennyi itt az átlagéletkor? Véletlenül tévedtem ide, nem is akartam hozzászólni, de ez már azért durva! Ilyen nehéz tiszteletben tartani, hogy van, akinek ez tetszik, van akinek meg az? Mit hülyézitek itt egymást mindkét oldalon? Én szeretem a Rasmust, de nem mondanám, hogy aki nem szereti, az hülye meg faszkalap. Ahogyan azt se veszem jó néven, hogy engem nevezzenek így, pusztán azért, mert szeretem egy együttes zenéjét. Nem tudom, mond az a szó nektek valamit, hogy tolerancia? Miért fáj az bárkinek is, hogy a másik mit hallgat vagy mit nem hallgat? Gondolkozzatok már el! Akármennyire rajongtok vagy nem rajongtok, próbáljatok meg emberek maradni, mert ez sokkal fontosabb annál, hogy rock vagy nem rock. Sőt, a zenénél úgy általában fontosabb.
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
ki jön Rasmus koncertre?
Vendég 2004. 07. 17. 0:00
Uff!
Tudom, hogy egy vagyok a sok vélemény között, de kicsit fáj, hogy a Rasmussal együtt a finn zenét is leírjátok páran, pedig a hideg szentimentalizmus igen is értékes, hisz nem mindig olyan vidám az élet. Ők valóban az igazi emberi értékeket, érzéseket próbálnak zenében közvetíteni.
Szeretem a Rasmus zenéjét, mert pont ezeket a tulajdonságokat fedeztem fel benne, és aki ezt kritizálja, az szerintem nem is igazán érti az egészet.
Kriszta
cool 2004. 07. 16. 0:00
Nincs senkinek joga fikázni a THE RASMUST!Szerintem kurva jók,főleg Lauri!
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Az olan primitívek,akik nem tudják megérteni,hogy itt SZÓ SINCS A HIM-ről,szívesen felvilágosítom őket arról,hogy a HIM-topic 2-vel arrébb van.Ja,és Lilu a The Rasmus zenéje nagyon is jó(imádom),ennyi erővel te vagy a nagy szar!És primitív is mert ilyenen veszekszik!Nem tudom,te talán 5 éves vagy?FOREVER THE RASMUS&LAURI KURVA HELYES!Puszi nekeik
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Mindenki kihalt.
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Megmondom őszintén, UTÁLOM a rasmust!Azt meg kifejezetten sértőnek találom,hogy aki nem szereti a rasmust ,annak baj van a gógyijával.Én se sértegetem a rajongókat.Legjobban a Bélával értek egyet(aki olyan hosszasan írt a 90-es évek punk rockjáról,és annak bandáiról).ARRA PEDIG KÍVÁNCSI LENNÉK,HOGY AKI A rasmust SZERETI,VAJON ISMERI-E COBAINT(NIRVANA),A MELVINST,SOUNDGARDENT,MUDHONEYT?!A fejemet tenném rá,hogy NEM!!!És ha ott járunk hogy NEM,akkor mi jogon állítják azt,hogy a rasmus a rock,hardcore,meg mittudoménmilyen király,és mi jogon sértegetik a 90-es évek grunge alkotóiért rajongó nemzedéket?Mi sértegethetnénk a rasmus divat "nemzedék"rajongóit!!!! Lilla
Ejha 2004. 04. 14. 0:00
Inkabb a foldre szalljatok le. Ha barmit is tudnatok a zenerol rogton nem azt mondogatnatok, hogy a legjobb. A Rasmus popnak elmegy, azt meg elfogadom, de hogy rock, mint aminek kiadjak magukat. Hagyj mar! Olyan szintu tiszteletlenseg ez a rock egyuttesekkel szemben. Es hogy Szigetre hivtak oket?! Orulhetnek ha nem dobaljak le oket, akkora szar lesz, mint regen volt.
Vendég 2004. 03. 26. 0:00
Kellemes zene, lightos, és sztem kell ilyen is a rockon belül. Tény h a nagy legendák 90-es években születtek, de nem fogom magam megkövezni se ha azt mondom h ez is jó. Az tény h nagyobb tehetségek hiányában őket istenítik a fiatalok, de azért szeretnék én is unalomból ilyen dallamokat szülni...
Vendég 2004. 03. 12. 0:00
Nem hiszem el,hogy a világ legjobb zenekarát szidjátok,mint állat!!!PEDIG NAGGGYON KIRÁÁÁLY!!!!Kíváncsi vagyok,milyenek lesznek a Szigeten...
Falling 2004. 03. 11. 0:00
Gyrekek!Így kihalni!Hát éledjetek má!!!
Falling 2004. 03. 02. 0:00
Bakker!Elöször is a Rasmus nem metál.Ha metált akarsz hallgass Linkin Parkot vagy Kornt.Igaz a Rasmus nem progresszív,tehát régen is csináltak hasonló stílusú számokat,de ilyen jókat,mint a Rasmus még soha!!!!!!!!!!Úgyhogy ők a legjobbak.Az énekesről,vagyis Lauriról annyit,hogy nekem tetszik a haja éy a hangja is rohadt jó!
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Hali, szerintem pedig kurva szar a rasmus. Ugyanolyan szar mint az összes többi finn metal. Unalmas, nincs benne semmi energia, az énekes már csak ránézésre is egy utolsó looser (ne haragudjatok de aki tollakat tűz a hajába, csakhogy valamiről meg lehessen jegyezni....rég rossz). Szóval nekem ez a véleményem a "kurva jó" rasmusról. Mondjuk egy nickelback kategóriába sorolnám őket. (ha valaki azt meri mondani hogy jó a nickelback akkor, lehet hogy én vagyok a hülye) Mért nem mondjátok inkább azt hogy: Portishead? Massive Attack? Morceeba? Smashing Pumpkins? Björk? Tricky? Na mindegy, tudom, tudom, már sokan mondták...... De akkor is szar a razmus, őket jobban utálom mint az összes the-vel kezdődő zenekart (igaz itt ferdítek egy kicsit mert a white-stripes-ot is nagyon rühellem. Mindig viszketek ha hallom őket, és önkéntelenül is a bökőmet keresem....) Meg úgy általában, utálom az egész mai zenét, kb 7 éve ugyanazokat hallgatom mert azóta nincs semmi. Vége lett a 90es éveknek, 98ban még voltak jó albumok de aztán jött 2000, "Istennek hála" és mintha vége lett volna mindennek. Nézzétek már meg mi volt 90ben: Nirvana ( hasonlítsd már össze a rasmussal), Prodigy, Apollo440, a fent említettek, Deftones akkor jött be (még emlkészem hogy a 7words című számuk melyben a refrén így szól: fuck fuck fuck fuck fuck öööö suck suck suck suck biiiiiitch, na igen szóval ez a szám míg nem hallotuk úgy terjedt, hogy: " bazzeg hallotam egy részletet A számból és nagyon állat, valahonnan meg kell szereznem", olyan volt mint valami csoda, valami érintetlen izé, amiről mindenki áradozott, és aki hallotta az volt a kiválasztott, aztán mikor megszereztük az első albumot, húúúúú na akkor szabadult el a pokol, akkor azt mondtuk: bazzeg ez tényleg durva, olyat még addig nem hallotunk) egyébként ugyanezt elmondhatnám a RATM-ről, Killing in the name of... mit kell hozzá fűznömű? Az iskolai rendezvényeken, a Himnusz alatt is sutyiban azt hallgattuk. akkor lássuk csak a CDs polcot: Green day: dookie, olyanokkal mint when I come around, long view, basket case, stb, had ne soroljam, aztán volt még Offspring: smash, na az is elég jó volt, sajna a srácok meg is maradtak ott és 15 éve ugyanazokat az akkordokat tologatják/rakosgatják különböző sorrendbe de a Smash, Selfesteem, illetve a gottaget a way na azok jók voltak. Most jut csak eszembe: Beck: Looser című klasszikusa, még ma is él és tartja a mondanivalót, és tartani is fogja szerintem elég sokáig. Szóval akárhogy is nézzük ezek az előadó-művészek akik manapság vannak....ne haragudjatok de nagyon szarok, töketlenek. Arról siránkoznak hogy milyen nehéz középosztályú amerikainak lenni, mittudom én hol, mondjuk Ohio-ban????, Röhögtessél már, miről beszélnek ezek??? Ami még gáz szerintem manapság, az az hogy úgy jönnek az állítólagos zenészek hogy unatkozik a középiskolában és azt mondja, jó baszok az egészre veszek egy gitárt azt nyomom, akármi is van. Persze előképzettség élkül, ahogy azt kell, hisz ha valaki nagyon nagy teheség és igen karakán (lásd Kurt Cobain) akkor nem kell ahhoz gitár tudás vagy ének vagy akármi, át fog jönni a mondanivaló, hisz ez belső energia meg mittudom én, na igen szóval ma ott tartunk hogy a Papa roach gitárosa büszkén mondja, idézet egy riportból: ha most nekem azt mondod hogy játszak egy kibaszott G hangot akkor kurvára nem tudom hogy miről beszélsz. Na most, ez így jó???? Tudjátok ez olyan hogy én vagyok a pénzügyminiszter, vagy egy bank igazgatója és azt mondom: infláció??? Mintha már hallotam volna róla de mi az igazán????? Most komolyan...... És maradjunk a rasmusnál, ha kicsit utána járnánk nem hinném hogy egy konzit vagy akármilyen zenesulit is találnánk a zenészek múltjában - de írjátok meg ha igen, a véleményemen akkor sem fog változtatni. Szóval a próbléma a mai zenével itt kezdődik, akármelyik komolyabb zenekart megnézzük tuti hogy legalább 2 olyan tag van benne akik bitangul bánnak a hangszereikkel és tökéletesen képzett zenészek vagy olyan karakterek mint Jimi Hendix, Zack de la Rocha, Kurt Cobain, Billy Corgan stb. A mai zenei palettán sajna mintha az amatőrők hülyéskednének. Most eszembe jutott egy hasonlat: olyan mikor egy 10éves gyerek pasziánszozik a IVes pentiumon és akkor azt hiszi hogy ez a masina erre jó, semmi többre, nem lehet belőle többet kihozni, és valójában igen, szóval értitek....... Na ennyi, a rasmus szar és amikor azt mondom egy britney spears számra hogy ötletes (gondolok itt a legutóbbira) akkor elég mélyen kell hogy legyünk!!!!!!! Béla
Falling 2004. 02. 23. 0:00
Csumi gyerekek!Guestnek igaza van szavazzunk a bravo ottón!!!!A Rasmusnak minimum nyernie kell.csákó

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal