Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

A true metal-nu metal vita x. felvonás ...

létrehozva: 2004. 01. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 11. 07. 21:32
Ne állj meg ezeknél. Vagy fél éve én is alternatívat hallgatgattam,de egyiksem tetszett igazán.
Vendég 2004. 11. 07. 21:30
Kevés black metalos van? Amennyi topicban járok mindenhol nu-metal/black/death. Persze jó kis klasszikus rockot kevesen hallgatnak:(
Vendég 2004. 10. 24. 15:08
Helló, ez aztán az elavult topic.
Tízévesen N*syncet hallgattam, 13 évesen Lp-t. Ma 15 évesen Nirvanát, SOADot, Staindet,+alternatívat.
Nagy ritkán felteszek pár lp számot, de nem jelentenek semmit. A Staind is Nu-metalnak számít, a zene gagyi, csak az énekes hangját szeretem. System rulez, Nirvana is. Az embernek változik a véleménye, ő maga is változik. Azt nem szeretem, aki éppen az aktuális slágereket szereti, ma egy linkin, holnap egy o-zone. A nu-metalnak nem sok köze van a régi metálhoz, de már akkor is voltak fals zenekarok, pl néhány hajmetál-zenekar. A nu-metal szimplán a modern keményeb zene, amibe egy kicsit gépekkel is besegítenek. Sterintem.
Emellet egy kicsit semmitmondó is, nagyon sokatmondónak látszani akaró szövegekkel.
Kb ennyi, és nincs semmi szörnyű egyik stílusban sem, a zenét sztem nem irányzatonként, hanem zenekaronként kell megítélni.
Kitya 2004. 03. 26. 0:00
:))
Te Sati, megfigyelted, h Mael is létrehozta ezt a topikot, aztán meg nem is nézi?
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
Nem is becsüllek le titeket, csak nem gondoltam hogy vannak (olyan aranyos emberek) akik vevők az ilyesmire, de ez tök jó.
sat
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
mael, mellesleg hova tűntél??? Kitya
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
Sat, ne becsülj le minket.A cradle-klipet én is láttam.Naon brutál....Kitya
Thyrane 2004. 03. 09. 0:00
A Cradle klipjét láttam,iszonyat jó!
a másikat sajna még nem.
satanoz 2004. 03. 08. 0:00
Here I am... de ez a topic kihalt. Láttátok a Nine Inch Nails:Closer, vagy a Cradle of Filth:From the Cradle to Enslave cenzúrázatlan klippjeit?? Ne is válaszoljatok, tudom én a választ magamtól is, csak reménykedek! Pedig mekkora jó klippek!!
Max 2004. 02. 28. 0:00
Azért mert mr kurvarég hallgatok gyilkos muzsikát. A Hammer mostanában (néhány éve) olyan szar lett, hogy asszem többet nem is veszek, ha érdekel valami megnézem a neten. A linkinsuckot meg akkor se hallgatnám ha fizetnének érte... Ne szégyelld magad. A brúnó, az szégyellje magát. :)
satanoz 2004. 02. 26. 0:00
Jó én meg elszégyellhetem magam hogy kurvára nem értek hozzá és pofázok, sz'al sorry emberek.
Én meglennék akkor is ha csak black meg death metalt hallgatnék, (meg systemet) úgyhogy mostantól leállok.
Meg amúgy is jó Max hogy te értelmesebb vagy és nem hiszed el azt a sok hülyeséget amit az újságba olvasol, hát én igen. De nő vagyok úgyhogy gondolom elnézed ezt nekem.
Max 2004. 02. 25. 0:00
Hát a Linkinaz kurvára nem rap-metal. A Clawfinger, az a rap-metal. A Fear Factory meg indusztriális. Nekem az els Korn tetszik a legkevésbé. A follow az lájtos tényleg, az Untouchables a kedvencem. Az kiérett anyag a javából. Az Issues egy-két számot leszámítva sux.
satanoz 2004. 02. 12. 0:00
a sátánka voltam csak elfelejtettem bejelentkezni
Vendég 2004. 02. 12. 0:00
Azért van egy kis különbség a Linkín meg a Slipknot között.. a Linkín + ezek sztem rap metal.(mondhatjátok hogy olyan nincs hogy rapmetal, de az újságba láttam)
Én meg a KoRn első albumát szeretem nagyon.. a többi az olyan lájtos.
Vendég 2004. 02. 12. 0:00
Szerintem emberek pont a Slipknot,KoRn,Fear factory,SOAD meg ilyenek a nyúmetál,
a linkinszar meg limpiszkít meg mamaróccs meg gagyi popzene!!!!!
Max 2004. 02. 03. 0:00
Az els eléggé, hiába szépíti a dolgot Corey... A másodikon is ugri-bugri a dallam.... De legalább zúz.
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
numetalos. Bocs,csak az előzőben rosszul írtam ;) Carmen666
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Satankám! Manapság még a szarra is azt mondják hogy numetel!De komcsira! A Slipknotra is,pedíg sztem az nem naon az....Szerintetek? Bár....Nemtom. A Black-metalos viszont télleg kevés,mint szarban a jó.../húú,ezt jól megaszontam/ ;) Carmen666/aki nem Carmen/
Max 2004. 01. 26. 0:00
Szeretnék én élni nyugodtan... Láttátok azt a filmet Michael Douglas-szel, amikor egy életen át jópofát vág mindenhez, aztán egy szép napon úgy felhúzzák, hogy elvesz egy shotgun-t és aki az útjába áll, azt szitává lövi? Sztem ebben van benne minden.
Vendég 2004. 01. 23. 0:00
szewasztok,veletlenul keveredtem erre az oldalra de latom hogy erdemes volt bele kukkantanom.Az en mottom mindig is az volt hogy Elni es elni hagyni,ebbe szerintem benne van minden.Udv mindenkinek es Fasza hetveget:)Long Raza-Loca.
Max 2004. 01. 18. 0:00
Nem az ízlésröl van szó tulajdonképpen szerintem, hanem arról, hogy egyesek hogyan basszák át a rajongókat. Nem mindegy, hogy egy banda szívböl lélekböl zenél, vagy jót röhög a markába, amikor megveszed a cd-jüket, aztán le vagy szarva. Egy Korn-t megéri megvenni, de egy Linkin Patkot vagy Limp Bizkitet nem, szerintem, mert a klippdalon kívül nem sok használható dal van a korongon.
Vendég 2004. 01. 16. 0:00
Sziasztok! Nem értem, h miért zavar egyeseket, ha valaki a nu-metalt szereti (ezzel nem magamra célzok, bár nincs vele bajom) ! Most mit csináljon? A zenei ízlés nem megválasztható (jó esetben)!
Max 2004. 01. 14. 0:00
Te Maelstrom most lesz neted vagy nem? Ha lesz töltsd le az új KoRn-t vagy klippet vagy mittom nincs kitöl úgy különben!

A témával kapcs annyit hogy még a numetal se régi mer' régen fikáztuk a Kornos köcsögöket, a Korn meg újabban rendben van, és most meg a Linkin Park-tól hányunk. Ebböl is látszik hogy a numetal hullámban semmi sem az aminek látszik, míg a Slayer az például mindíg Slayer marad (pl., de említhetnék mást is.). A Kornról pl. kiderült hogy azért elég korrekt banda, de az említett szarról szerintem nem fog.
Vendég 2004. 01. 13. 0:00
szar mind
satanoz 2004. 01. 13. 0:00
..Egy csomó olyan embert ismerek aki nu metal rajongó volt, most meg ezerrel nyomja a SlipKnotot.
satanoz 2004. 01. 13. 0:00
Divatköcsög az sok van, de igazi black-metálos alig! Mármint Magyarországon. Ez nem tudom hogy jön a témához!
Jay 2004. 01. 13. 0:00
Szoval...pontosaban itt nem azt akarnam, hogy az emberkek fikazzak egymast, inkabb azt szeretnem tudni, hogy szerintetek a mainstream avagy a nu-metal szerez-e igazi rajongot az undergroundnak ? Marmint teszem en azt egy Limp Bizkit fan lehet h pont így kattan ra az igazi, kemenyebb mufajra... Szoval en nem vagyok egy nagy numetal fan, de ketsegtelenul megvan enek is a haszna...Bar lehet h egy divatkocsog az is marad, ami, megragad a maga beszukult szintjen.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal