Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

bruno topikja a háttértöl

létrehozva: 2004. 01. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 21. 15:57
...
VENDÉG 2013. 11. 01. 14:15
::(:
satanoz 2005. 04. 09. 17:41
Brúnó.. há apuskám.. te még élsz??? Szeretettel vártunk.
brúnó 2005. 04. 02. 12:12
Sziaztok drágaságaim viszatértem.Látom rég nem irtatok igy szeretném ha ujra igy tenétek.
Thyrane 2005. 01. 22. 18:31
Öö,szerintem Carmen666 és Carmen 2 különbözö személy...
Max 2005. 01. 19. 22:04
10 hónapra rá válaszoltál, és ennyit, hogy :( ? Nem semmi.....
Carmen 2005. 01. 19. 14:43
:(
Neo 2004. 03. 20. 0:00
Mér' Carmen te szeretsz?Úgy értem nincsennek bunkó beszólásaim (na jó csak néha) ugyi?
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
Jaj Carmen micsoda kérdés???Még jó!Te kis cukorfalat!!!

Neo
Carmen666 2004. 03. 01. 0:00
Szeretsz?
Neo 2004. 03. 01. 0:00
Amúgy a buziság az egy betegség.....komcsi benne vannak a még születésed elött a DNS-eidebe....na jó nem tartok biosz órát csak tudom....So jójó elfogadom de ha megengeditek maradok a lányoknál.......engem ők sokkal jobban izgatnak(nem kell semmi rosszra gondolni:).Lacc amúgy egyetértek veled.Meg ha rájönnék hogy valaki meleg ott a közelemben hát lelépnék finoman szólva.Szóval összegyüjtve (mert nem bírok normálisan pötyögni) a fiuk szerintem szeressék a lányokat...de most komolyan olyan szépek,nem?
brúnó 2004. 02. 19. 0:00
hello folyt köv az uj brúnóban ez a topik tul lent van már
Lacc 2004. 02. 19. 0:00
Brúnó bazze, te aztán jó nagy ökör vagy! Bocs de kicsúszott az ujjaim közül! Mi az, hogy azt tanítják az iskolában hogy a buzikat tisztelni kell?? Hova jártál te édes lányom? Meg hogy aki nem próbálta ki az hogy mondhat róla véleményt??!! Remélem olvassa ezt egy pár NORMÁLIS ember és néhány normális meleg is mert ez az ember súlyos tévhitben él!! ÉS MÉG HIRDETI IS!! Namost van az hogy valaki meleg, ami neki biztos nem túl jó de nekünk hetero embereknek SEMMI közünk hozzá! Addig nincs amig nem kezd el kérkedni vele és nem kezd gusztustalan tömeges buziszekszbe és nem akarja népszerűsíteni a buziságot! Mert ez egy olyan rendellenesség amit egy inteligens ember elfogad (nem tiszteli miatta bazmeg hanem elfogadja! Érted mi az hogy csak simán elfogadja és rendes embernek tekinti??)! Ha meg nem akkor sem népszerűségi verseny mer' az nagyon undorító! Aki meg nem meleg az mi az hogy próbálja ki, különben nem mondhat véleményt róla??????? Aki kipróbálja az nem a buziságot próbálja ki mert az csak úgy van! Az egy lelki rendellenesság! Érted?? Te a sexet próbálod ki azonos neművel ami alávaló fajtalankodás!!! Érted te pöcs??? Ha nem vagy meleg akkor ne kefélj azonos neművel te divatbuzi!!!! Mert az már nem az amiről beszélünk! Az nem melegség henem fajtalankodás!!

Kedves melegek! Ti nem vagytok azon megsértődve hogy valakik összekeverik a melegséget a divatbuzulással??? Fiúk lányok egyaránt! Műleszbik, műhomokosok!! Hogy a fene enne meg titeket! Titeket majmol majd minden tudatlan kis fiatal! Korcsosol az egész férfi nö kapcsolat ezek miatt a faszok miatt! És itt most nem a melegekről hanem a műemberekről beszélek!
A meleg emberekkel semmi bajom bár számomra mint hetero számára nyilván elég perverz de ez nm az én problémám! Én együtt tudok érezni egy meleggel és abszolút nem ítélem el!

De egyáltalán mi a faszért téma ez a sexszuális másság örökké??? Teccik nektek a haverotok farka? a baránőtök puncija??? Hát mik vagytok ti?? SÖTÉT , GUSZTUSTALN, TUDATLAN, UNINTELLIGENS FAJTALANKODÓ DIVATSEGGFEJEK! AZ IGAZI MELEGEK HELYÉBEN NAGYON MEG LENNÉK SÉRTVE!!
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
nem özönviz hanem jégkorszak lasz 2010ben europában
Jay 2004. 02. 18. 0:00
Jesszusisten szent szar, ez már nekem is sok ! Ekkora fikázást meg baromságot egy helyen ... Hova fajul ez a site ... meg ez a világ . Mostmár tényleg elkéne ide egy kolosszális özönvíz :)
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Nyugi másik CARMEN/666/asszem nem neked szólt,hanem annak aki azt írta,hogy:,,szóval elismered,hogy ritkaság a rendes cigány...stb,,
ezt nem te írtad nem?????
Carmen666 2004. 02. 18. 0:00
Carmen! AZ előző előtti üzeneted nekem szólt?Mert ha igen,bocs,de félreértettél.Nem rád céloztam azzal,hogy primitív bunkó vagy és hogy nem tudod felfogni,hogy nemcsak paraszt cigányok léteznek.Nagyon is jól tudom,hogy etéren egyezik a véleményünk,úgyhogy bocs,ha félreérthető volt.
brúnó 2004. 02. 18. 0:00
Ejnye a 8.5cm nek üzenném h nálunk passzivra mindig szükség van(köcsög)gyere közénk.Zsombi örülök h ránk találtál és igy majd tudunk irni egymásnak ujabb eredményeinkröl sikereinkröl amit a melegség terjesztésében érünk el e 14évesek körében.ne hátrálj a sok elmaradott hetero meg a cigányok kurvája miatt nekünk van igazunk a jövö a mienk.Lehet30év mulván csak a melegek mehetnek papnak stb
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
cigányosodsz már rendesen gádzsi büszke lehetsz h csak roma jutott
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Iszonyat mekkora primitív és parszt bunkók vagytok! Miért nem lehet felfogni,hogy a világon nem csak bunkó és csöves cigányok léteznek?! Carmen666
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
szoval elismered h ritkaság a rendes cigány akkor én is h ismerek 4rendesnek gondolt cigányt az 1000böl akikkel találkoztam már
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
*****CARMEN*****
Hogyha követnéd a fórumokat akkor tudnád,hogy az én pasim nem 1primitív cigány,EZT MÁR ELMONDTAM!!!!
Rendes,munkája van ami RITKA és tud írni is ,váááóóó na mit szólsz?!!!!Anyámék tudják,hogy vele járok,mert nem szégyellem és nem titkljuk,ami azt illeti nem is tudnánk,MERT MÁR 2ÉVE JÁRUNK!!!!!Azért nem ír ide,mert nincs ideje + kedve sem az ilyen prímitív ,,emberekhez,,mint ti!!!!Ehhez csak nekem van ,,türelemem,, /egy ideig/
*****CARMEN*****
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
a cigány fiud miért nem szokott ide irni??tud irni??
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
jo jo büszke lehetsz magadra,anyádék tudják már?
Carmen 2004. 02. 17. 0:00
ÉN VAGYOK AZ A CARMEN AKINEK CIGÁNY PASIJA VAN!!!!!!!!MIÉRT VAN V.MI PROBLÉMA???NEM HISZEM EL,HOGY NEM LEHET +JEGYEZNI A MÁSIK CSAJ :CARMEN666!!!!!!!!!!!!!!!!!VÁGOD???????
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
NEMM!!!DE EZT MÁR HATSZÁZSZOR LEÍRTAM! CARMEN666
Vendég 2004. 02. 16. 0:00
te melyik carmen vagy akinek cigány hapsija van?
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
ugy jön ide h a buzikat meg a kisebbségeket (nem a cigányokat)erölteti mindig
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
Húú basszátok meg! Már a hasamat fogom a nevetéstől!! ;)) Hogy jön ide az SZDSZ + a "fontos kis küldetésetek"?! Kész röhej komolyan.... Eltom képzelni mi lesz itt 50 év múlva.... "Aki még nem buzi gyorsan ragadja meg az alkalmat,hogy teljesítsük a küldetésünket és az új homi-biblia szerint éljünk,vagy ha nem kényszerítve lesztek! HA HA" Hát ez röhej... Na?Még egyéb ilyen értelmes és szórakoztató apróság??
Max: Tudtam én! ;)) Rátapintottam a lényegre,mi? ;)
Sati:Ne is figyelj az ilyen GUESTEKRE,mind faszok! Különben is mi a fasz közöd van hozzá hogy satanoznak milyen neve van,he buzikám?!

Carmen666
zsombi 2004. 02. 14. 0:00
ej ej végre már valami nekem valo topik!na mi van ezzel a csapattal bruno?meg mi van a meleg papokkal?hogy haladtok a biblia meleg változatával?
Vendég 2004. 02. 13. 0:00
szemetek vagytok
Vendég 2004. 02. 13. 0:00
Melegek tartsatok ki eljön a ti idötök is az szdsz segit bennetek
Vendég 2004. 02. 12. 0:00
a nők meg leszbik lesznek!!!!!te meg szintén meleg
Max 2004. 02. 12. 0:00
Hahaha! Ez eddig a legjobb szöveg. Hajrá! Legalább nem lesz konkurencia ha rá akarok nyomulni valami üts muffra. Szóval mindent bele!
Vendég 2004. 02. 11. 0:00
nem haggyuk nekünk küldetésünk van 50 év mulva mindenki meleg kell legyen!!!!!
Vendég 2004. 02. 11. 0:00
Szioka mi a barátommal szintén melegek vagyunk és teljes mértékben egyetértünk brumival. sajn nemtudunk pestre menni hozzád brumi messe lakunk egy kis faluban ahol még nem ismerik a meleg egyenlöséget.nekünk is bujkálodnunk kellett barátommal de már pár éve hogy összeköltöztünk nem beszélnek rolunk anyit sőt már néhány 14év körüli barátunk is van akiket közösen tanitgatunk a barátommal.szerintem is 14évesen kell bevezetni őkt a jóba mi már csak tudjuk és csináljuk is sajnos csak név nélkül
Vendég 2004. 02. 11. 0:00
Satanhoz! most tessék megijedni :DDD
Niki
satanoz 2004. 02. 11. 0:00
Te kis vazelin, ne köcsögöljed Maxet!
Max: nekem teccett!
Max 2004. 02. 10. 0:00
Carmen 666 nem mondom meg! Viccet félretéve közel jársz, a múltkor csak barmultam. De azért jó szöveg volt, nem?
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
sajnos a nota rólam is szolhatna,nekem is csak 8.5cm a méretem
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Tényleg Max neked mekkora? Na jó errre nem muszáj válaszolnod,kicsit indiszkrét volt. ;) Csak annyit mondj,hogy 18nál nagyobb-e vagy sem? ;)))))) Carmen666
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Még jo!!
Vendég 2004. 02. 10. 0:00
Te hülye vagy bazze???????Magyarán azt akarod,hogy buzuljon mindenki????***
Vendég 2004. 02. 09. 0:00
Senki többet?
brúnó 2004. 02. 08. 0:00
A modern szemlélettük kialakitásához modern a mai követelményekhez igazodó új biblia forditás is kell.Szakértőink már dolgoznak a megoldáson,van két föbb verzionk az egyikben a mai melegséget elfogado világhoz igazitva a bibliát is könnyed hangvételüre vennénk és happy enddel végzödne.A másik egyszerübb változatban csak azt a sok tilto szot vennénk ki belőle(gondoljunk csak a tíz parancsolatra)meg kisebb átalakitások hogy toleránsabb legyen a melegséghez
brúnó 2004. 02. 08. 0:00
Igen tanulják csak az iskolában a homoszexet miért ne az esély egyenlőség miatt.Nincs mindenki környezetében még sajnos meleg segitő ezért van szükség segitségre.A papnövendékekre különös figyelmet kell forditani mert tőlük majd később terjedhet a melegség a következő nemzedék felé.
Vendég 2004. 02. 08. 0:00
mi az a vazze??
satanoz 2004. 02. 08. 0:00
Emberek! :-DDD Nyithatnátok pénisztopikot vazze!
Vendég 2004. 02. 08. 0:00
Max!De ha már itt tartunk a kicsi farok rosszabb!!Képzeld csak magad egy csaj helyébe,aki mondjuk kb. egy14centis farkú hapsivak kefél és semmit-vagyis alig- érez valamit....Kellemetlen lehet mindkét félnek. Carmen666
brúnó 2004. 02. 07. 0:00
Nikinek üzenem h rövidesen megalakul a Meleg Hungaristák Köre ami a szélső jobboldali melegek gyüjtöhelye lesz.Ott valoszinü a bör tányérsapka,antant szij,meg férfias szerko lesz a divat majd és a szokásos vidám szineink helyett a szolid fekete és bőr természetesen.A szoci+zsidó összevont körhöz nem csaphatjuk őket igy külön épületben nyernek elhelyezést.Lám lám már politikai alapon is tagozodunk
AMD 65 2004. 02. 06. 0:00
Talán a buzikat sem ártana irtani!Méghogy a papokat buzisságra tanittatni az iskolában,normális ez?Meg a 14éves gyerekeket megdugni az egyenlőség miat felháborito az sds támogatja ezeket az élteti őket a papokat is azért akarja buzultatni hogy a kereszténység gyengüljön mert azt utálják csak a kábszert a buzikat meg a kisebbségeket akarják a többséget+kereszténységet(a buzik nélkül az igazit9 lenézik
Max 2004. 02. 06. 0:00
Hajrá. Biztos vagyok benne hogy majd értesítesz minket a sikereidrl.
brúnó 2004. 02. 06. 0:00
Persze hogy visszatérek hozzátok hogy jóra tanitsalak benneteket csak az aranyeremet tetettem rendbe.De ez ne riasszon meg senkit,ez a cigány néger nagy farok kamu szobeszéd a normális ember (fehér )is lehet nagy farku csak az nem feltünő nem beszélnek rola ha a szinesnek van nagy az már téma az emberek közt.na majd még jövök mennem kell találkozni szeretnék a kicsapott papfiuval szükségünk van rá is bár mozgássérült de igy még pikánssabb a dolog(ezek a papfiókák tudnak)
Jay 2004. 02. 05. 0:00
Hmmm ... Brúnóka eltünt. Tán csak nem felfogta a dolgot ? Vagy éppen buzul ? Na mindegy, biztos hallunk még róla (sajnos).
Jay 2004. 02. 03. 0:00
Lol. MadMax elöadást tart a hosszú péniszekröl ... :) Na, mostmár nem csak a PodZban téma ez, ahogy elnézem :) Hááát igen, nem baj, megöregedx majd Te is Max, oszt ne lesz ez probléma :)
Egyébként LEHET a szüléstöl aranyeret kapni, illetve nem is aranyér az, de a nomenklatúra és a közvélemény (tévesen) annak nevezi. Az igazi neve "anális fisszúra" :))) Lolkázok töletek emberek !
satanoz 2004. 02. 03. 0:00
Szegény brúnó belátta hogy mekkora egy dákóslukkoló úgyhogy most nem mer előbújni! Hehe
MadMax rohadtul birom a fejedet
Max 2004. 02. 03. 0:00
Aszongya Brúnó, hogy a nknek aranyerük lesz a szülés után. Beszarok a röhögéstl.
Max 2004. 02. 03. 0:00
A nagy farok elég kellemetlen szerintem. Nem fér bele a gatyádba, nem találsz a méretedben fürddresszt, és nem tudod belerakni tövig a ndbe... :) Mondom, szar ügy. Ja, meg ha merevedésed van az utcán mindenki téged néz mert úgy nézel ki mint egy T betü... :)
Max 2004. 02. 03. 0:00
Nem ér fel a nigger csávó velem, ha!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
De a négereknek nagyobb! ;) Jó kis negro broki,hmm.... Állítólag a legnagyobb négger broki 35centi volt. Húú,az azé má fájhat.... Carmen666/aki nem Carmen/
Jay 2004. 02. 02. 0:00
Ez az basszus ! Valóban lehet a nöknek aranyerük a szülés után, csakhogy ök legalább szülnek ! Egyszer, max. 10x ! De nem a seggbekukitól, amitöl tuti hogy megkapod ! Tényleg, a gyerekcsinálás-dolgot hogy intézitek ? Adoptáltok valami kis szerencsétlen kölyköt, hogy aztán azt is melegségre neveljetek ? Mert nyilvánvaló hogy nem fogjátok hagyni hogy maga döntse el hogy homo vagy hetero akar lenni, ha már 14 éves gyerekeket akartok kukizni ...
Ez aztán a tisztességes, "modern" felfogás. Hja, biztos a könyvek a rosszak, meg a népesség 90%-a. De hál' Istennek, ha mindenki meleg volna, kihalna az emberi faj. Ugyhogy nem tagadhatod Te sem, hogy azért valakinek dugnia is kell ... NÖVEL !
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
ja ez scak a legenda!!mese habbal amit a koszosok terjesztenek
Carmen 2004. 02. 02. 0:00
Brúnó!!!Azért nem ide írtam,mert te üzentél nekem oda először és én oda válaszoltam AZÉRT!!!!!!!!!!Nem félek,mert tudom,hogy nem vagyok meleg!!!Amúgy nem tudtad,hogy a romáknak tök nagy farkuk van?
brúnó 2004. 02. 02. 0:00
Irtam már NEM ÉN KÜLDÖK sen virust sem bombát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ugy látom az orvosin is elkelne egy kis felvilágositás a modern világrol nem csak a papoknál.Meg átirni azokat a régi könyveket amiböl tanulsz hogy a mai modern életvitelt tükrözzék.Ne rémisztgesd az embereket holmi aranyerekkel az lehet a nőknek is szülés után,akkor most ne szüljenek?
Jay 2004. 02. 02. 0:00
Hát Brúnó, én próbáltam Veled normális hangvitelü eszmecserét fojtatni, de látom el sem olvasod amit írok. MadMax aszondta egyszer, hagyjalak a jóbüdös picsába, úgysem érted meg amit mondanék Neked. Látom igaza volt.
Te bunkó ! Nem azzal akarok kérkedni, hogy orvosin vagyok, de a). MadMaxnek igaza van a homoszexualitas eredeterol, b). tudod Te, mi lesz ha 14 éves kortól fogva rendszeresen seggbedugnak ? Hallottál aranyérröl ? Na, az csak a kezdet ...
De mindegy, valószínüleg Te úgy látod, hogy ez normális, és mi vagyunk a hülyék.
Ha Neked az normális, hogy férfi létedre nöi képet raksz a neved elé, legyen. Ha az normális, hogy pasikat kúrsz, váljék egésszégedre. Ha szaros faszt akarsz szopni ahelyett hogy kinyalj egy ...t, akkor legyen.
De a normális embereket nem kellene megrontanod, pláne nem a 14 éves tiniket. Ök ugyanis fene befolyásolhatóak, mivelhogy olyankor alakul ki a nemi identitásuk. Nézd, én pszichiáter kívánok lenni, láttam én sokmindent, de ilyet ... Ha Ti ezt komolyan gondoljátok, komoly bajotok van. Nektek kell a segg, azért "térítenétek" meg az a sok kis szerencsétlen kölyköcöt hogy lgyen kit dugni ! Ez öncélúság, egoizmus, arról nem is beszélve hogy BETEG vagy. Ne gyere itt nekem a "sértett fél" szereppel, nem veszem be. A többiek se fogják. A homo maradjon homonak, a hetero heteronak. Te jössz itt nekem "tisztelethiánnyal" ...
Mindegy, bassza meg. Folytasd csak. Hja, és kösz a napi vírusokat, egész szép kollekcióm van már!
Küldjetek még ! A gép úgyis eleve leszüri és izolálhja a kis "ajándékcsomagokat" !
Parasztok ...
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
Miért nem ide irtok?Nem kell félni hogy ide irsz még nem jelenti h buzi vagy
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
Csá Brúnó!!!Írtam neked üzit a ,,romák viselkedése a szórakozóhelyeken,,fórumba!!!!!!!!!!Nézd meg érdemes!!!!!!!!!!!!!
*****Carmen*****
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
???
nuszi 2004. 02. 01. 0:00
na baze. brúnó csak egyszer találkozzak veled életben nem élnéd túl az tuti. mi az hogy 14 évesen?? fúj. ez undorító. a leszbikusokat még megértem. de mi késztet egy normális embert arra hogy seggbe akarjon rkani vaalmit? hát ez örök titok marad számomra.
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
igaza van jobb elöb tulesni rajta
Vendég 2004. 01. 31. 0:00
ideje korán??miért mikor kell megrontanunk hány évesen??
Vendég 2004. 01. 30. 0:00
14 évesen szexuális életet? homoszexuális életet??? Na, gyerekek , ez már sok!!!!!! Ha nekem gyerekem lesz, remélem 14 évesen nem ezen fog járni az agya, és ha vmi buzeráns közületek ilyesmire venné rá ideje korán, szétrugnám, az tuti.
brúnó 2004. 01. 30. 0:00
Mi egy komoly valodi egyesület vagyunk sok belevalo fickoval és egyre gyarapszunk,vannak terveink is pl a fiatalság mielőbbi kortol valo megnyerése a másság számára már régota küzdünk hogy már 14évesen lehessen homoszexuális kapcsolatot létesiteni.Meg a jövö héten bepereljük a ref papképzöt hogy a nyiltan homoszexuális életvitelt folytato papnövendéket vegyék vissza hogy pap lehessen ő is söt a papképzöben is legyenek rendszeres homo felvilágosito elöadások hetente többször amiböl aztán vizsgát is tegyenek kötelezöen.Erröl mi a meglátásotok??
Max 2004. 01. 30. 0:00
Meg hogy a suliban azt tanítják nekik hogy a homikat tisztelni kell. Ha. Nekünk az orvosin meg azt tanítják hogy ez egy hormonális-pszichés elváltozás. Majd ha azt tanítják hogy a skizofréneket meg egyéb pszichopatákat is tisztelni kell, majd akkor. Nem értem ha a többi elmeroggyantat lövik ezerrel gyógyszerekkel, akkor a rohadt kibaszott buzikat miért nem lövik be 5kg tesztoszteronnal hátha begerjednek a nkre és végre EGESZSEGES intuícióik támadnak. Nem, mert tekintettel kell lenni szgény szerencsétlen Istenverte érzelmi nyomorékok lelkivilágára. A kurva anyját mindnek.
Max 2004. 01. 30. 0:00
Hagyd a francba. Ezeket a rátarti homikat úgyse gyzöd meg észérvekkel.
Vendég 2004. 01. 29. 0:00
Na jó.....Én.....Én már......Ááhh......Már nemtom hogy sírjak-e vagy nevessek?!Ez.......Párszor már leírtam erről a véleményem,de nem akarom ide is.....És tényleg nem szeretnék senkit se megbántani+veszekedni,de...Ehhez már tényleg nem tok mit hozzászólni,csak azt hogy degeneráltak és szánalmasak vagytok!És 110%-ban egyetértek Maelstrommal! Azé néha gondolkodjatok má el kicsit azon mit is tesztek!Vagy már ez se megy?Fáj,mi?!Legalább az épeszű embereket NE "térítsétek" már meg a kis "handa-bandátokba"! MI LETT ITT BASSZUS??!!! Carmen666
brúnó 2004. 01. 29. 0:00
Én sem irtam levélbombát nem vagyok bunko!Gyer közénk hogy jobban megismerhessük egymást.Szerintem is teljesen normális h valaki meleg és pap sőt ajánlott
Jay 2004. 01. 29. 0:00
A meleg papnövendéket leszarom én magasról. Te Brúnó, az már fene furcsa amit itt terjesztesz. Bizarr. Morbid. "Meleg háttér..." Jajj ... Milyen tanácsokkal látjátok el a "friss melegeket" ? Hogyan kukizzunk aranyér nélkül ? Meg milyen eszközökkel ? SuperMegaPowerAnál-Vibrátor 2000-el ?
Nem értem én ezt. Elvileg a franc se bánná, ha úgymond tisztességes kapcsolatokat létesítenétek egymás között, de hogy hetero embereket próbáltok "megtéríteni", az már aljasság. Csodálkoztok, hogy mindenki lenéz titeket, amikor egész nap azt szajkózzátok, h gyertek análra !
"Akár aktust is létesíthettek ..." Ezt értsem úgy, h elmegy valaki a "baráti összejövetelre" a kis hátteretekbe, akkor ott nyíltan lehet dugni meg grupizni meg effélék ? Ez azért már sok.
Mondom, bánná a fene, ha csak úgy ellennétek magatoknak ahogy mi is. De nem, muszáj telefikázni a MUSIC.HU-t, meg levélbombákat küldeni, meg nyomni a propagandaszöveget.
Mondd csak Brúnó, szerinted ez nm baromira igazságtalan ? Mert én meg azt hiszem, ezt az egészt csak azért csinálod, hogy fontosnak érezd magad, hogy legyél valaki az emberek szemében.
Pont hogy ezzel írod le önmagad ... Mindegy. További kellemes fontoskodást és hatásos "hittérítést" ! Akit meg lehet "téríteni", annak bizonyára az kell.
Max 2004. 01. 29. 0:00
Kirúgták a homi papnövendéket? Helyes. Egyúttal elmegyógyintézetbe is szállíthatnák az összes többi ferdehajlamúval együtt.
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
Jo de akkor a kat pap mért leket meleg és nővel miert nem????
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
azért drága virágszálam mert ugyebár a Bibliában menne van mindenféle buzulásnak az elitélése...
tudod Keresztény és Magyar :)
Niki
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
Miéert a katolikus papoknál nem kötelezö a melegség???
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
hát én hallottam hogy amerikában van meleg egyház is ahol csak melegek vannak és azt tanitják hogy jézus is az volt mert a biblia soha nem irja h nővel lett volna mindig csak az apostolok meg a fiu tanitványok közt volt.Meg h az apostolok is
brúnó 2004. 01. 28. 0:00
A meleg háttér célja a homoszexualitás minden formályának terjesztése,föleg a fiatalok között.Csatlakozzatok hozzánk itt ellátunk tanácsokkal eszközökkel összejöveteleinken akár aktust is létesithettek,párválasztás érdekképviselet stb..mi nyitottak vagyunk mindenre ami MÁS.Nagyon elitéljük a megkülönböztetést(a számunkra hátrányosat).pl halottátok hogy mi történt azzal a papnövendékkel aki nyiltan vállalta homoszexualitását és ez miatt kidobták az iskolábol??ez szörnyü dolog nem?Miért ne lehetne egy pap nyiltan meleg????
zsombi 2004. 01. 28. 0:00
esküszöm nem küldtem levélbombát!!!igazándibol nem is tudom mi az(de nem is akarom).na végre van már valaki aki valoszinü megért!és ez a bruno lesz .bruno irj milyen egyesületetek van?mit csináltok:)
Jay 2004. 01. 28. 0:00
Te Brúnó ! Tisztázzunk valamit ! Itt nem a tisztelethiányról van szó (bár egyszer ezt már megírtam), csak éppen Zsombor úr MINDEN rockert lehomizott, olyakat írt, hogy a metál=melegség, meghogy a rockerek többségének azért van hosszú haja, mert homi. Na, szóval, szerintem ez baromság, de ha Te is így látod ezt, akkor persze, miért is ne fikázzátok nyugodtan a hetero rockereket ! Gyertek csak, ha erre futja az IQ-tok ! Bár a tegnap beszéltem Zsombi kollégáddal, olyan síkhülye szegényke, hogy már dühös sem nagyon tudok rá lenni. Ráadásul semmi köze a mtálhoz ahogy elnézem. Szóval semmi bajom a homikkal (Freddie Mercury is az volt, mégis egyik kedvenc bandám a Queen), de amikor Zsombihomi azt írja, hogy a hetero rockereknek kötelességük "kiszolgálni" a homokat, meg hasonló baromságok, az már egy kicsit sok volt. Mindegy. Irjatok csak. És köszi a levélbombát.
Max 2004. 01. 28. 0:00
Különben én és Maelstrom köszönjük a spam-levélbombát amit küldtetek, homikáim. Csak mellékesen megjegyzem hogy a szerver amin vagyok automatikusan törli a spam-ot naponta. De azért sok sikert, fiúk (vagy lányok?).
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
nem lehetne hagyni végre a buzikat?
Niki
brúnó 2004. 01. 27. 0:00
Szóval mint irtam a rockhoz olyan dplgot itéltek el amit talán ki sem probáltatok!
brúnó 2004. 01. 27. 0:00
Ugy látom hogy it sokan megkülömböztetik a melegeket ami nem helyes dolog.Már az iskolákban is tanitják h a melegeket tisztelni kell ,nem tudjátok?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet