Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Rap/Hip-hop Válogatás 2003-04 (CactusArt Records)

létrehozva: 2004. 01. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 07. 16. 0:00
én biztos h nem veszem meg!!! inkább leszedem netről, de azt sem, mert nem kell !! szar az egész !! buzogányok, ebbe csak a pénzt látni...
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Holla!

Már ne is haragudjatok, de hallgattátok Ti azt a Cd-t?!? Nagyon szomorú lennék, ha ez lenne a hazai hip hop színvonala! Néhány előadótól eltekintve (Artos Csaba, Faktorlabor, Gőzy) a többség harmatgyenge, és leginkább nevetséges produkciót nyújt! A hip hop -ból nemkicsit képben levő haverokkal jót röhögtünk, amikor végignyomkodtuk a lejátszóban... MC-nek csak a fennt említetteket nevezném a korongról. A borító ronda, a beatek se ütnek, a srácok rappelnek a semmiről!
Nemakartam senkit megbántani, de szerintem így van!

Big Up! Tony Toca magyarhangja

UI: Hallgassátok meg a Rapmotel lemezt, vagy a Kezdet Phiai albumot, és látni fogjátok, hogy is kéne ezt csinálni...
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
Kafa
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
tökjó
Vendég 2004. 02. 20. 0:00
Valahogy elkell végre indítani ezt a mozgalmat az hogy ezt pont mi keztük el és ez sokaknak nem tetszik az már más kérdés!!! Vedd és hallgasd és tanulj vagy csak örülj hogy magyar,underground és kézzel fogható. És szeretnék sok legalább ilyen színvonalú CD-t látni a piacon!!(Úgyhogy track készítés mindenki és rendületlenül) Peace Extra
Vendég 2004. 02. 09. 0:00
új hangzás,új célok ,új arcok!szerintem jó!peace
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
lószar
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
szerintem jó ötlet ez az egész válogatás-felveszi a versenyt a fila rap jammel!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
offline magazin bemutataja hip-hop/rap válogatás 2003/2004.kapható:auchan,media markt,tesco,cora,metro,+a megszokott hip-hop terjesztöknél!!>>>check it out http://www.dacru.net! peace
Simon Péter 2004. 01. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók