Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

-----Dimmu Borgir forever-----

létrehozva: 2004. 02. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 05. 31. 16:38
A DIMMU A LEGISTENEBB BLACKMETAL, MERT DALLAMOS, ÉRTHETŐ, ÉS KUVAJÓ. MINDEN MEGVAN BENNE, A LÁGY DALLAMOKTÓL A LEGKEMÉNYEBB HÖRGÉSIG MINDEN. ÉS A KI LEMERI SZÓLNI, ANNAK AZT ÜZENEM: BURN IN HELL----- ÉGJ A POKOLBAN!
Thyrane 2005. 05. 16. 19:54
Igaz, biztos a hivatalos oldalra is felrakták az infót.
Vendég 2005. 05. 15. 21:18
sziasztok, Orsi vagyok, és nem ismertek.
bírom ezt a topikot, kialakult egy elit! :}
a Dimmu állat zene, a Puritanical... egy mestermű, és aki leszólja, h divat, meg h. pózer, na az télleg dögöljön meg! egyébként igaz, h Hellhammer(Mayhem) fog dobloni az új albumon??? (forrás: gportal.hu/666metal)
Scream 2005. 01. 14. 22:19
hmm...
Thyrane 2005. 01. 14. 20:48
Ó.. a régi szép idök...
Vendég 2005. 01. 10. 13:29
Aki szerint a Dimmu nem jó az DÖGÖLJÖN meeeeeeeG!!!!
Vendég 2005. 01. 10. 13:28
Vagy:
Vendég 2005. 01. 10. 13:28
A DIMMU EGY NAGY FOSGANÉSZAR!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 10. 13:27
Mert mindenki marha topikokat nyit ahelyett hogy jo zeneket hallgatna.De van egy ötletem hogzélesszük ujjá!
Scream 2005. 01. 08. 22:26
végre 1 normális topic! de méé ien kihalt?!:(
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Mi a fasz van?
Tomi 2004. 03. 27. 0:00
Már írtam , te jössz.
Amúgy hogy ityeg a fityeg már van deathmetalfanatikus? mert nem ártana.
DEATH DEATH DEATH DEATH ....................................................
satanoz 2004. 03. 27. 0:00
Majd ha te, esetleg.
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
Tomi vagyok, satanoz miért nem küldesz emailt?
Kitya 2004. 03. 26. 0:00
Sat: már akartam is mondani, ha van képed a neten, akk küldjél már lécci!Csak hogy vmi fogalmam legyen a dolgokról, tudod.........:)Mellesleg nekem is írhatnátok!
Jay 2004. 03. 24. 0:00
Kac-kac ! Max még 80 évesen is zsugázni fog ! Amúgy mizujs, emberek ? Néha pöccinthetne nekem vki egy emailt, na de mindegy. Na pá
satanoz 2004. 03. 22. 0:00
Max van valami a fríméjledbe nézzed meg, én szóltam előre, nem ám megijedni.. nyugi még nem küldtem fotót..
Max 2004. 03. 21. 0:00
50 évesen még fijjatal az ember! Az hogy hülye-e vagy sem az más kérdés.... Mindenesetre ha nekem kölyköm lesz az tuti hogy két gép lesz otthol, és még hálóban is tudok majd zsugázni a kishóryval! Az apád meg bajosan lehetnék... Mindenesetre a zsugázásból nem hiszm hogy egykettőre kinőnék...
satanoz 2004. 03. 21. 0:00
De bazze 50 év után feküdnie kéne, vagy gondolkozni hogy kire hagyja a pénzét, vagy törekedni a megvilágosodásra de nem játszani... te azér elég fiatal vagy. Vagy ha Max ilyen öregnek érzed magad hogy az apám lehetnél, akkor meg nem én vagyok zoken.
Max 2004. 03. 21. 0:00
Paréj? Mert én zsugázok míg élek az fix!!!! Na nem debil Dijablókettőt hanem Fallout-ot, pl. Most írok backgroundban, csak ihletet gyüjtök...
satanoz 2004. 03. 20. 0:00
Gyepa lesz Max, tod ha nem írsz vissza mit követek el.. szal igyekezzél!
Nem a diablóval van a gond, mert ahhoz a játékhoz még az én agyam is elég, hanem a pofával hogy játszik, vénségére is ilyen paréj..
satanoz
Max 2004. 03. 19. 0:00
Dobok majd mindenkit maillel, nincs idm most sajna... A Diablókett meg nagy szar, én felrúgnám a székrül ha azt nyomatná.
Carmen666 2004. 03. 18. 0:00
hehe ne nevettes ;))))))) amúgy akkor majd én is veled tartok,már régi célom hogy gyilkolni fogok(csak én azokat akiket utálok abból meg sok van)
satanoz 2004. 03. 18. 0:00
Ilyeneket ne említsél mert irigy leszek, ha nyernék (!!ötöst a lottón!!) esetleg mennék, akkor mindre, bár nemtom Ozzyra nem hiszem.. de mindegy. Talán ha faterral végeznék éccaka, de hát én jó vagyok. Amúgy nem volt gyepálás csak ordított mert félt hogy a Diabló2 nem várja meg, és ha az önzés fájna, már az utolsó döfés se kéne bazze. Ezt megaszondtam.
Mi lenne ha egyszer kinyírnék valakit, szerintem akkor magamat is, szal ez nem jó ötlet, maradok nyugton és tűrök bazze, de ha eljön az én időm.. :-DD
sat
Carmen666 2004. 03. 18. 0:00
Sopronban akart lenni
Carmen666 2004. 03. 18. 0:00
Lesz júniusban Chradle Of Filth,valamikor meg Slipknot,Ozzy,DimmuBodom Magyarországon.Ne kérdezzétek mikor mer nem tom,remélem szigeten.Sporonban meg Korn.
Max 2004. 03. 17. 0:00
Menekülj Sat ezerrel.....
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
Vészhelyzet van szal gyors leszek holnap írok mailt és leírom hogy mikor leszek fent, ide
De ez tényleg megver :-O
satanoz
Max 2004. 03. 17. 0:00
Az FF üts de Dino nincs többé mert kivált.... Burton se nagyon töri magát, inkább az új projectet a Watcherst erlteti.... Sajnálom hogy a Slayerbe végül mégsem Ray került, hanem visszajött Lombardo (még Bostaph-ot is jobban komáltam).
A Corpse legjobb albuma szerintem a Tomb Of The Mutilated.
A Morbid Angel-ért baszottul irigyellek..... Ha elmentem vóna asszem most törhetném a fejem hogy mit eszek még vagy 3 hónapig. De azért baromira mentem volna... A felvezetbandák milyenek voltak?
A csetre meg gyertek ha beígértétek.
Kitya 2004. 03. 16. 0:00
Na, az érthetőség kedvéért.Szoktam nézni a music.hu-t is+ a Dimmu topicot, csak nem tudtam mit hozzászólni.Szóval nem a chat miatt nem írtam.De, hogy legyen vmi témával kapcs megjegyzésem is:a Deathstars sztem is naon jó!!!!!Sat-+kaptam a mailed, és válaszolok.Csütörtökön.Max-majd neked is:)
satanoz 2004. 03. 16. 0:00
Én a Guest úgy értettem eddig nem hallgattam kemény zenéket (pl:KoRn,SOAD,SlipKnoT,NIN,Deathstars még a Dimmu se olyan kemény) aztán adjátok itt az ötleteket, és így kezdek normálódni.
Max van egy SOAD szám amitől én is kurva depis leszek, majd besírok asszem Roulette a címe és nyál de kurva jó..
Vendég 2004. 03. 16. 0:00
a faszba már megint nem jelentkeztem be.
Tomi vagyok az előző üz is az enyém
Vendég 2004. 03. 16. 0:00
Azta cryptopsyt hallgat , de rájött hogy nem hallgat kemény zenéket. :)
guet ezt komolyan gondolod?
Az ff elmegy dino nagyon tudja a dolgát.
A Corpse leggjobb albuma a Bloodthirst.
Voltam MA koncerten.
A leggkirályabb volt.
aki nem jött sajnálhatja.
Max 2004. 03. 16. 0:00
Hát Kitya volt fent többször is csak lekötötte a velem való chat, szerintem azért nem jött be ide...
A Linchpin az utolsó albumról van, ahhoz képest is lightos, azért lett ez a klipnóta, de a régebbi albumok durvák. Aztán majd lépjél vissza.
satanoz 2004. 03. 15. 0:00
Nagyon jó hogy vannak hímek errefelé, de Kitya pl. hova tűnt?? Max bocs, tényleg nem te szidtad, hanem egyik haver, Zoli... hogy miér' gondoltam én rád, mondom én hogy öregszem, te csak aszondtad hogy sokszor leadták. Hogy miért nem a stílusom a FF?? Az alapján a pár szám alapján amiket hallottam tőlük nem is igazán lehet megítélni, szerintem csak az a bajom hogy most nem ilyen stílusú zenéket hallgatok. Volt egy ilyen klippes számuk.. vmi Linchpyn vagy ilyesmi pl az nem tetszik, bár mondjuk nekem nincs meg ez a szám.
Na akkor lépek innen.
Sat
Max 2004. 03. 15. 0:00
Igyekszem felgyünni. Beszólok Kityának is (na nem úgy!). Most miért baj hogy hímnemüek is gyüttek? EEddig szinte csak lányok voltak! (pl. Sat, Kitya, Mael :)) gy szval se mondtam hogy a Dimmu gyenge.. A Factory nem a müfajod? Az hogy lehet? :) A kedvenc bandám...
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
Mi ez a brutality, emberek?? Változtatni kéne, lelépnek a nők erről a topicról, azt itt írogassak egyedül, önkezűleg :-(( Most Tomi hatására kezdtem el Crypopsy-t hallgatni, és kezdek szépen fejlődni jó irányba.. (mi lesz velem mondjuk 5 év múlva?) Szépen töltögetem itt magamnak a jó zenéket (töltögetem, pszt!! ezt nem hallottátok, tudjátok én becsületes vagyok) és rájöttem hogy nem hallgatok túl kemény zenéket, sőt.. szégyellem magam.. hogy merek én közétek jönni jóemberek?! :-X
Max én a Knottól leszek depis, a Stone Sourt meg nem bírom, a Fear Factory meg nem az én műfajom, a KoRn-nal meg már televan a ..(az nincs, de tényleg unom már) Nem értem a Dimmu miért lenne gyengébb, szerintem király az új album.. A Corpse-nak nemtom milyenek a régi albumai, csak az új van meg, de az nagyon teccik.
Szerdán fenn lesztek 20:00-tól?? (Kitya ha élsz még, ez neked is szól)
Sat
Jay 2004. 03. 14. 0:00
Hmmm, ami igazán borult zene az szerintem a Mindrot, na de mindegy. Fasz tudja, az FF-töl nem leszek kimondottan jókedvü.
Max 2004. 03. 14. 0:00
Na, tudtam hogy ilyesféle örlős muzsikákat hallgathatsz ha lehúzod a Meshuggah-t. Obituary-t hallgatok, főleg a régi albumokat (az utolsó kettő elég gyatra szerintem) Suffocation is megfordul a hangkeltő alkalmatosságaimban, bár már jóideje annyi mindent összehallgatok, hogy azt se tudom hol a fejem. A SixFeet-hez mit szólsz? Jóval alulmúlja a várakozásaimat.... Az első kettő még elmegy, de ami utána jött...
Tomi 2004. 03. 14. 0:00
Megújultam!!
Mad a deicide kivételével mindet szeretem , sőt a Corpse a kedvenc zenekarom.
na ha mér itt tartunk halgass Cryptopsy-t vagy Autopsyt ezek borult zenék.
A mesuggah lehet picit borult de nem fogós, szinte lebeg mint a dying fetus
ezek a zenék mennek neked:Suffocation, hate eternal, obituary, yattering,?
Max 2004. 03. 13. 0:00
A Meshuggah könnyed? Annál borultabb zene NINCS!!! A Morbid Angelt is szeretem, de nem hasonlítanám össze a kettt, mert nincs mi alapján. Gyilkos mind a kett és kész. Szeretsz ilyesmiket is hogy: Nile, Deicide, Cannibal Corpse ? A könnyed élvezet szerintem pl. a S.o.a.d.
Tomi 2004. 03. 12. 0:00
Mad nem nagyon gyászolom chuckot a death szót nem a zenekar miatt írtam, hanem maga az esemény a fogalom a hangulat.másrészről pedig kinek milyen az ízlése.a messuggah egész kellemes zene de egy kicsit lágy nincs benne az ami pl egy morbid angelben van.
csak könnyedebb élvezetet nyújt.
Érted?
Max 2004. 03. 12. 0:00
Tomi elhiszem hogy nagyon gyászolod Chuck-ot, de nem túlzás ez egy kicsit?
Mondjuk én a SOADtól elég depi leszek... Ami lelket ver belém az a jó kis Fear Factory, meg Knot meg SOIA meg hogy valami gonoszat is mondjak Immortal. Ha fel akarom kötni magam Meshuggah-t hallgatok.
Tomi 2004. 03. 11. 0:00
A ***********-ba nem tudok aludni
Tomi 2004. 03. 10. 0:00
Megvan vakakinek a Hate Eternal klip????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????, mert ha igen azért BÁRMIRE KÉPES VAGYOK!!!
Ja amúgy DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH DEATH
Kitya 2004. 03. 10. 0:00
És ha te írnál nekem először?:))
satanoz 2004. 03. 10. 0:00
Kösz Tomi hogy rám hallgattál és írtál a topicba.. azér majd mailt is küldhetnél mert én küldtem..
Valamikor én is így vagyok vele hogy minden zene szar és csak blacket hallgatok, valamikor a Kornra meg a Knotra is kiakadok, aztán másnap csak ezeket hallgatom.. A SOAD-ra még nem akadtam ki sohase, sz'al ezt a zenét azért találták ki hogy ne legyek öngyilkos.. Tudjátok én küzdök ilyen öngyilkos hajlamokkal meg sok mással is, nyugi ilyen leszbi hajlamaim nincsenek(mielőtt még Max kinyírna) de higyjétek el kurva nagy szopás az életem.
Max akkor nem irigyelem a csajt ha ennyire rossz vagy..
Mael:asszem a Dimmu Borgir azt jelenti Sötét palota, de javítsatok ki ha tévedek.
Asszem nem tudok majd chatelni se ma se holnap :-((
Max 2004. 03. 10. 0:00
Kitya, legyen péntek inkább, addig is firkantok valamit. (meg megmondok mindent amit kérdeztél).

Sat, a musicmaxom ugyanaz szerintem ami neked is van, 10-tl 1-ig metál, de mondtam hogy milyen... Nem igaz hogy a Magyarországiak ilyen taplók, véletlenül se valami gyilkosat szavaznak meg, mindig ugyanazt a szart.... Azt meg ne irigyeld ha valakinek olyan pasija van mint én! Kérdezd csak meg Mael-t vag a volt nmet, az utóbbit nem bírod majd leállítani hogy ne panaszkodjon, ha!

Tomi, jól megaszondtad, így tovább! A Morbid Angelre mennék én nagyon, de no money. Meg messze is van...

Mindenkinek: aki biszex vagy homi vagy mittudomén az mind dögöljön meg, vagy kussoljon róla mert irritál!
Jay 2004. 03. 10. 0:00
Kitya, mennék én chatelni, csak az a baj, hogy általában meg nem tudom mondani elöre mikor érek rá. Egyébként imponál h dumálnál velem meg minden. Majd sor kerül rá.
Tudja valaki hogy mit jelent a Dimmu Borgir ? Már ha Dimmu a topic neve :) Plusz Kity, bármikor lehet nekem emailt is írni, azt úgyis elolvasom napjában legalább egyszer. És válaszolok is.
Tomi 2004. 03. 10. 0:00
Elegem van a sok nyálból !
a fasz kivan a sok numetállal meg a sok divatrockerrel. A legjobb stílus a death metal ,na persze ki hogy van vele de a legtöményebb brutalitás és aggresszió benne rejlik.
szeretnék eszmecserét fojtatni metal hívekkel.
mellesleg ki jön morbid angel koncertre?
Kitya 2004. 03. 09. 0:00
Figyelem emberek(főleg Maelstrom)!!Kinek lenne jó, a holnap chatelni?A treforton, mondjuk 19:30-kor.Jöjjetek, mer én biztos ott leszek./ha nem jó, akk pénteken esetleg??/
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
Nem igaz, mindig elfelejtek regisztrálni:Kitya
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
ÉLEK!
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
Kitya élsz még? Ha igen adj jelet, esetleg mailt is írhatsz.
Visszatérve ehhez a MusicMax témához, ezt nem értem (lehet mert én már rohadt rég nem néztem), de nem csak 1 órán keresztül van normális zene.. éjféltől 1-ig?? Vagy ez ilyen rohadt drága non-stop musicmax ami neked van Spidey?
Satanoz
satanoz 2004. 03. 08. 0:00
Gyermekeim!! Legyetek heterók, és térjetek észhez, nem korai ez egy kicsit?? Szerintem
ez a "bi vagyok" akkora egy csicskaság hogy már fáj...
Szar ez a világ, igazad van Spidey de rohadtul, tetszik a gondolkodásod és irigyeltem a barátnőmet is, amikor ilyan faszija volt, Ipsém az bunkó... ennek ellenére szeretem (asszem)
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
Kitya
Max 2004. 03. 07. 0:00
Ez van. Untam már a piros fejet.
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
Max-a régi pofád vlahogy jobban teccett
Max 2004. 03. 06. 0:00
Irhatsz nekem is ha nincs más dolgod éppen... :)
Max 2004. 03. 06. 0:00
Sat nem zavart. Mármint a lePókfejezés. Ez különben Wolverine az X-Men-bl. A Dimmu szerintem is jó, de fennülök 3-ig és nézem hátha adnak valami újdonságot (Killswitch Engage, Superbutt pl.) erre egy órán keresztül ugyanaz megy, a fennmaradó két óra alatt meg csak lightos cuccok. Sux.
Jay 2004. 03. 06. 0:00
Hát nem megbassza az ég, valahogy mindíg úgy jön ♫8ssze hogy elkerülöm a közös csetelést. Fuck ...
Carmen666 2004. 03. 04. 0:00
Sat!Pont most írtál amikor én is fenn vagy még?
Carmen666 2004. 03. 04. 0:00
Max,én nemcsak Knotot hallgatok ám;sok mást is!Lightosabb zenéket is,amit nem is sejtenézek ;pl. Nirvana,Metallica. Nem olyan lightosak közül borgirt,immiortalt,in flamest,csapdát is,néha chradlet stb. jó a képed!
satanoz 2004. 03. 04. 0:00
Kitya ha még most sincs mailed én lehidalok.
Max mi ez a fejcsere? Zavart hogy lePókmeneztelek, na jó teccik az új fej. Hát az szar lehet lehet, én is megunnám ha 3szor leadnák. De azér a Borgir az jó "muzsika" sztem.
Max 2004. 03. 03. 0:00
A fene, sajnálom hogy mindíg akad valami zür...
Max 2004. 03. 03. 0:00
Maradj az arena-ban hogy észrevegyelek a névlistán!
Max 2004. 03. 03. 0:00
Sat. 20:00 itt leszek.
C666 na nemár, mindenki Knot mostanában?
Mael te meg kapd be, mi a náthás faszt csinász egész nap? Meg mi a faszér' mész a nstényhez este? Nincs idd egész nap? Bazze. Iszunk sert. Majd.
Megesz az ideg, 6 kávét vedeltem ma. Meg a MusicMax-on 3x (!!!!!) adták le a Puritania-t a Dimmu-tól! Mi a fasznak? annyi jó muzsikát lehetne választani, miért a Tankcsapda meg a Dimmu megy egész nap?
Kitya 2004. 03. 03. 0:00
Ja, csak az a baj, h nekem is szarakodik a mailcímem, amit te tudsz, szóval, ha írni akarsz, akk: BAJOM NINCS VELED!!!És nem is volt.Megyek ma!Ott legyetek!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
Lehetne ma 20:00 tól chatelni emberek? Kitya gyere, levéled érkezett amúgy.. sz'al nézzed meg.
Sat
Carmen666 2004. 03. 03. 0:00
Desire Me Like Satan!
satanoz 2004. 03. 03. 0:00
Én aszittem bajod van velem és azért csak Maxnek irogatsz, a music.hu-n rég voltál. Múltkor is vártunk, kérdeztem Maxtől hogy miért nem vagy itt, nem tudta ő se. Múltkor mondtál vmi ilyet hogy javítanod kéne amúgy nem lesz neted, vmi ilyesmire gondoltam, régen szinte mindig fenn voltál.. sorry
Jay 2004. 03. 02. 0:00
Max, amúgy én mindennap kb 10 fele jövök az asszonytúl, oszt ülök ide be a Statikba. Ha meg néha kivetödsz a városba ilyen idö tájt, gyere fel a MUSIC.HU chat-re, en mindig ott vagyok. Ihatnánk söröt. Na ? :) Carmen666-nak menö az új pofája :)
Kitya 2004. 03. 02. 0:00
Sat!Szóval most már engem nem is hívsz???:(=
satanoz 2004. 03. 02. 0:00
Mekkora király lehet..
Pókmen! Sz'al az van hogy szaraxik a mailbox most nem tudok írni meg fogadni mailt de majd talán holnap. Fel tudsz jönni holnap? 18.00 után ráérek, szal nekem mindegy 20:00 is jó.
Sat
Jay 2004. 03. 02. 0:00
Amúgy meg lesz ez az új Hollywoody filmecske, vmi Hellwboy vagy micsoda, és az új Dimmu lesz a filmzene ! Ez most halálkomoly ! Amúgy meg biztosan nem lehet rossz film ... :)
Thyrane 2004. 03. 01. 0:00
Igazad van!:)
Max 2004. 03. 01. 0:00
Aki ilyen király zenét nyomat, nemtom minek sz*rakodik ilyesmilvel. Az utolsó két album marhajó ahhoz képest hogy egyszál szinti az egész. Bár szerintem a müvészek mind hibbantak..
Thyrane 2004. 03. 01. 0:00
Tényleg hülye.Egy másik fórumban láttam róla képet,félrefésült haj,Hitler-bajusz...
Max 2004. 03. 01. 0:00
A hülye Varg. Már rég kinn lehetne, ha jól számolom a Hammerben olvasottak alapján.
satanoz 2004. 03. 01. 0:00
Szal ha regisztráltad magad és belépsz, van ilyen hogy adatmódosítás. Fotó.. tallózás...ilyenek. Jó lenne ha más lenne a fejed akkor biztos nem kevernének téged az aljanépek carmennel.
Carmen666 2004. 03. 01. 0:00
A Coal Chambert vágjátok?Én imádom!!
Mellesleg tom most hülye fasznak fogtok hinni (az is vagyok),de hogy csináljátok ti meg,hogy a nevetek mellé olyan képet raktok,amilyet akartok?
Thyrane 2004. 03. 01. 0:00
Varg még nem szabadult ki,valszeg egy ideig nem is fog. Olyasmit hallottam,hogy megint meg próbált lógni,és hosszabbítani fogják a büntetését.
satanoz 2004. 02. 29. 0:00
Hát én 13 évesen Mansont, Nirvanat, meg Metallicat hallgattam... Nine Inch Nails ye-ye. Sepulturat olyan 14 talán. Olyanról hogy black metal fogalmam se volt, de most miért lennék kiakadva, valaki igénytelen popzenét hallgat egész életében, örülök hogy jó úton haladok.
Jajj mekkora zsír volt a rock-est.. akkorát pogóztunk :-O) Kár hogy nem voltak Cradle, Borknagar, Immortal meg ilyenek.. Knot meg az In Flames is megteszi ilyenkor :-)
Max 2004. 02. 29. 0:00
Szóval Sat ha elpártolnál valahova szólj... pedig milyen jó kis fórum volt ez régen.... Most láttad az új homis brúnótopikot? Az eszem megáll. Szóval nekem is tele van a tököm. Ezek a tetvek basznak itt el mindent. Ha felgyünnél a trefortra, megtalállak majd ne félj, csak hagyd backgroundban az ablakot ha te jönnél fel elbb. Még jó hogy ezekbe a topikokba nem tolják be a pofájukat a bunkók. Asszem a többibe be sem tolom többet a képem. 17 évesen nem kéne ezt hallgatni!? 13 évesen ott zúztam a rockóban a Sepu-ra meg Deicide-ra!
Kitya, te meg ha erre jársz gyere tésis hétfn 18:00kor a trefortra! De ne úgy mint szombaton! Addig is gyönyörködj a képekben amiket küldtem :)
Thyrane, még jó hogy Euro-t pont a gyilkosával tévesztettem össze... :( Tényleg, szabadult már Varg a sittrl? Többnyire amit hallgatok az Immortal, Emperor, Satyricon ami black metal.
satanoz 2004. 02. 29. 0:00
Hát úgy értettem soha nem jövök többet a music.hu-ra, de már ilyen elvonási tüneteim voltak, aztán csak rászántam magam. Megpróbálok feljönni hétfő 18:00 kor, csak nem nagyon vágom ezt a trefort.hu-t úgyhogy lehet sok időbe telik majd amig megtalállak. Na mostmár nem vagyok annyira systemes mer meguntam, megint black meg death metalt hallgatok.
Thyrane én szeretem az ilyesmiket, főleg a Darkthrone-t. Meg a Burzummal a közös számuk, a Vatican In Flames mekkora egy jó szám!!
Meg hallgatok ilyeneket is hogy Naglfar, Limbonic Art, Finntroll, Samael, sz'al én rohadtul nem vagyok trueblack, de az osztályból így is én hallgatom a legkeményebb zenéket. Anyámék, meg az egyik haverem ki van akadva hogy 17 évesen nem ilyeneket kéne hallgatni egy lánynak, de sztem ez hülyeség.
Thyrane 2004. 02. 28. 0:00
Hát,trueblacknek annyira nem mondanám magamat,de asszem jó úton haladok felé...:)
a képen Varg Vikernes van,meg egy elmosódott Burzum felirat.
Max 2004. 02. 28. 0:00
Hétfn fenn leszek 18:00 (HU)-kor a trefort.hu-n, mint X-MenFan. Gyüjjetek ezerrel.
Max 2004. 02. 28. 0:00
Sztem csak annyi hallatszik az újakon hogy sok mindent összehallgattak azóta, pl. Deicide. A klipp amit a tv-ben láttam pl. tiszta Deicide volt... te Thyrane, az a képen Euronymus? Amúgy a Mayhem állat... Látom trueblack vagy a bandák alapján amiket felsoroltál..
Thyrane 2004. 02. 28. 0:00
Elfelejtettem bejelentkezni,thyrane voltam.
Vendég 2004. 02. 28. 0:00
Hell!szerintem a Dimu régebbi albumai valahogy jobbak voltak.Az újak se rosszak,de a hangulat már nem a régi.(szerintem)
Amúgy van itt valaki,aki ismeri a Darkthrone-t,Burzumot,Mayhemet,Sear blisst,ilyesmiket?
Max 2004. 02. 27. 0:00
Ne legyél ideges na, csak érdekldtem. Aszondtad a homitopikban hogy ide se jössz többet. Most a topikra értetted, vagy az egészre? remélem értesítesz azért hogy mi van. Majd irok.
satanoz 2004. 02. 26. 0:00
>((( Jóvan bazze visszaírok, ma rockbuli van, ma biztos nem leszek fenn, holnap meg lerészegedni megyek, hétvégén meg biztos nem leszel fenn, én még nemtom. Na remélem meg lehet érteni hogy nem írtam eddig, mer biztosat nem tudtam mondani és inkább ne szívd meg!
Max 2004. 02. 25. 0:00
Jóember, mikor jössz chat-re? írok én minden topic-ba ezerrel. Csak írjá vissza, bazze.
satanoz 2004. 02. 24. 0:00
Na adjonisten! Kezdek elromlani emberek.. nonstop system of a downt hallgatok... mi jöhet még?! Nagy nyúmetál-fanatik leszek vagy mi? Most is systemet hallgatok és énmondom ez má majdnem szex ez a zene... ezzz mekkora király.. lehidalok! Ha meghalok viszem a systemes cédéimet a pokolba (menybe).
Írhatnátok a többi topikba is pl slipknot, system, rock, true-nu vita.. ilyenek.
Max 2004. 02. 24. 0:00
Ezt elbasztam. Az e-mail címem: Kihagytam a kötöjelet.
Max 2004. 02. 24. 0:00
Nna szóval.. a vizsgáimnak vége, úgyhogy nyugodtan tudok most nyomulni. Beiratkoztam a trefortra, az azonosítóm XMENFAN. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy az e-mail címem szervere bekrepált, úgyhogy ha valaki küldött vmit annak annyi ;( amíg nem történik valami addig is kreáltam egyet a freemail-en (ha már mindenkinek ott van..) a köv:
Ha felgyüttök a trefortra szóljatok be (na nem rosszra gondolni..) ide, hogy mikor. Ja, és hogy melyik nap! (az xmenfan azér' kell, mer' a madmax mindenhun foglalt :(
Carmen666 2004. 02. 21. 0:00
Én szeretem a topicod és téged is. ;) Brúnóéba csak azér írnak többen mer ritka egy fasz és az ilyen buzikat nem lehet szavak nélkül hagyni.
satanoz 2004. 02. 21. 0:00
Én fenn voltam tegnap a trefort chaten 19:35-től de senki nem volt fenn sztem. Voltam a BlackDeath meg a sima Black meg a Dimmu topikba is de nem voltatok ott. Vagy áruljátok el, hogy mi a nevetek ott mer én nem találtam se Kityát se MadMaxet, valami 100%szadista meg vmi Leyla írt nekem de gondolom ezek nem ti voltatok.
Kitya 2004. 02. 20. 0:00
Max-te voltál a cseten?
Kitya 2004. 02. 20. 0:00
Sat:Bocs, csak tegnap nem néztem fel a netre, eddig meg senki se válaszolt a csetere, úgyhogy gondoltam nem akar senki se.Ha most vmikor olvasod, gyere csetelni.Lécci

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal