Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Gigi d’Agostino: Silence EP (Media Records / Record Express)

létrehozva: 2004. 02. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Passofelino 2007. 08. 28. 14:55
http://www.gigasize.com/get.php/3195431217/2007_Gigi_D_Agostino-Lento_Violento_____E_Altre_Storie_(NM077)-2CD-Retail-IT-2007-HFT.rar
Vendég 2007. 08. 04. 13:30
http://www.gigasize.com/get.php/-1099742288/2007_Lento_Violento_Man_-_La_Musica_Che_Pesta-2CD-2007.rar
Passofelino 2007. 01. 03. 0:28
..
Vendég 2006. 01. 02. 17:54
az
Vendég 2005. 12. 31. 23:13
Nagyon jó!
Vendég 2005. 12. 29. 9:48
2003-as szerintem de lehet 2004-es lemez nem tök mindegy? Azotta már sok más cd-t is kiadott!
Vendég 2005. 12. 26. 17:54
Ez jó lemez, csak már régi!
Vendég 2005. 12. 25. 16:56
Jó látni hogy szép lassan előkerülnek a rajongók! irjatok minnél többen!
Vendég 2005. 12. 24. 10:40
király
Vendég 2005. 12. 22. 8:19
I love GIGI 'D AGOSTINO!!!!
Vendég 2005. 12. 22. 8:18
nem érrtem mit lehet fikázni GG-n!ha neggyon keményet szoltam hozzá akkor boccseszka mondenkinek, csak mikor láttam h vki fikázza, naggyon felhúztam magam!szal BOCSKA MINDENKINEK!! Szöszicica
Vendég 2005. 12. 22. 8:14
KI a f..z az a ferenczi???? ha nem szereti GG zenéjét akkor minek beszél a fanoknak arrol h sz.r a zenéj???? ez hülye??? Szöszicica
Vendég 2005. 12. 16. 18:36
Nincs jobb Gigi nél!
Vendég 2005. 12. 15. 21:28
jó cd!
Vendég 2005. 12. 01. 17:24
Hát ez a lemez is király mint a többi !
Vendég 2005. 11. 25. 20:06
Szevasztok!!! Imádok minden Gigi rajongót!!! Nagyon szép ez az oldal!!!! Mindenki, aki ide látogatott, csak pozitívumot írt róla!!! Tényleg le a kalappal!!! Mostmár csak az a kérdés, hogy ki is az idénysztár, drága ferenczi úr..... .....mondjuk, te már biztos nem leszel az!!!! Mi nem fogunk elfelejteni téged soha! De azért az ennyi hozzászólás után elkéne egy kicsit gondolkodni, hogy mennyire nem jó az a cd....
Csók nektek fanok!!! Ti vagytok a legnjobbak! Mindenkinek bőségben gazdag Gigi-t kívánok!!!!!!!!!!!!!

Love, Szabee!!!!
Vendég 2005. 04. 27. 15:34
Sziasztok! Utólag olvastam csak a cikket, tudom h már nem aktuális, de úgy érzem muszáj írnom. Mivel nem vagyok túl gyakran netközelben, egy ismerősöm hivta fel a figyelmemet a cikkre. Kinyomtatva hozta el nekem, de akkor éppen siettem, és betettem a jegyzeteim közé. napok múlva, mikor a wc-n ülve tanultam, akadt a kezembe a cikk. Magam előtt tartva olvastam..Hamarosan azonban magam mögött tartottam. Ennyi a véleményem. Ciao. S.
Vendég 2005. 03. 01. 10:59
Csőzet! Kurva jó a zene amit Gigi nyomat!!! Ott van a szeren!!!Iaza van annak aki szereti!GIGI D' AGOSTINO a király!!!!
Vendég 2005. 02. 19. 15:43
gyere a http://www.scody.net/ggdag/forum -ra!!
Vendég 2005. 02. 15. 17:06
Nekem öt éve kedvencem!csómó zenéje megvan odadom bárkinek ha ir ! most nekem a gigi&pandolfi-Gigi's goodnight album kéne megvan valakinek?
Vendég 2005. 01. 07. 15:03
Igazad van, de ha tényleg ennyire szereted, tanuld már meg helyesen leírni a nevét, babám...
Vendég 2005. 01. 03. 11:41
Agustinó Király, te meg egy seggfej fasz vagy, ha szemrebbenés nélkül fikázod a zene istenét!!!!
Vendég 2005. 01. 03. 11:41
Agustinó Király, te meg egy seggfej fasz vagy, ha szemrebbenés nélkül fikázod a zene istenét!!!!
Vendég 2004. 12. 17. 10:35
Szisztok!
Szerintem is nagyon jó az összes albuma.
Vendég 2004. 12. 08. 15:40
Az egész Silence album király, elejétől a végéig, Gigi D'Agostino-nak nincs rossz albuma! f.a. meg elmehet a francba a hülye cikkével! Ha ő nem szereti Gigi-t, vagy az album nem tetszik neki, az csak az Ő VÉLEMÉNYE, az album általánosságban igenis jó!!!!!
Vendég 2004. 12. 04. 11:45
Mármint nem a cikk, ez a hozzászólás.
Vendég 2004. 12. 04. 11:44
Ezzz szép!!!
Vendég 2004. 12. 03. 22:41
Szeva mindenkinek!
Ez a kritika olyan, mintha Adolf Hitler írta volna Kertész Imre Sorstalanságához...
Az album maximálisan megállja a helyét, akár otthon hallgatja valaki, akár szórakozóhelyen. Ferenczi Attila meg elmehetne inkább zabhegyezőnek, vagy érdekfeszítőnek ahelyett, hogy kritikát ír. Attól, hogy menstruál a barátnőd, még nem Gigi-n kéne levezetni a dühödet, nem ő tehet róla. Attól még a Silence jobb albumnak, mint te kritikusnak.
Üdv: Egy Gigi-fan
Vendég 2004. 11. 27. 8:45
Gigi D'Agostino a KIRÁLY!
Vendég 2004. 11. 15. 19:09
Milyen igaz..kár, hogy nem az ILYEN gondolkodású emberek befolyásolják a jónépet magyarországon!!!
Vendég 2004. 11. 13. 14:36
Sziasztok!
Vendég 2004. 10. 24. 5:58
De hát ki ez a kis "ferencziattila"?Milyen jogon dönti el ő,hogy kinek mi fog tetszeni?!Nekem az új album minden hangja tetszik!És ha ez a majom ott lett volna Gigi valamelyik koncertjén,akkor nem írt volna ilyen butaságot!A magyarok között(IS)sokan szeretik a Silence-et!!
Vendég 2004. 10. 17. 0:00
Az új album címe Laboratorio1..és nemigen jelenik meg Magyarországon, ne is várjátok...az ilyen %r3^#Z=·~-k miatt. mint ferenczi, akik hangot adnak a nemtetszésüknek, a sok okos azt gondolja, hogy a többiek is így látják, ezért meg semf og jelenni a lemez, mit számít, hogy többszázezer ember megvenné, de nem, az ilyen idóták véleménye számít...
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
Gigi tényleg szuper,nekem nagyon bejön az új száma is.Nagyon szupi lenne ha meg jelenne az új albuma,én nmár agyon várom.


Viva+
Vendég 2004. 10. 07. 0:00
nem tudjátok gigi legújabb albumának pontos címét?
sürgésen kéne még ma!!!
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
Agustino a legkirályabb előadó a világon!!!!!Figyu, aki ide irt, az az imélcímemre is irhatna gigről infót!!!!!Cimem:!Előlre is köszi!Amúgy aki a cikket irta, elmehet a ..........
Vendég 2004. 09. 19. 0:00
Az ízlésficam születési rendellenesség!!!! De legalább ne verné nagydobra.
A CD sokunk szerint szenzációsan jó!!!!!
Akinek nem tetszik írja oda, hogy "szerintem", ne nyilatkozzon ekkora ökörséget mások nevében. Én személy szerint kikérem magamnak az általánosítást.
Vendég 2004. 09. 07. 0:00
Ne haragudj F.A., de ezt kell mondanom: te egy begyepesedett süket hülye vagy. Én voltam Gigi fellépésein kb. 1 hónapja….hát hadd ne mondjam életem legnagyobb élménye volt…olyan emberek közt táncolni és együtt énekelni velük, akiknek nincs szüksége piára vagy drogra, hogy táncoljanak bármilyen zenére. Ők Gigi miatt jöttek, és elmondhatom, hogy itt Mo-on soha nem lesz egy bulinak sem olyan hangulata, mint amilyet Gigi teremtett abban a discoban. Sajnálom, hogy ide születtem és hogy ilyen ocsmányságokat kell olvasnom. Te nem látsz tovább az orrodtól, a füleidről nem is beszélve. Én minden nap meghallgatom a cdjét és képzeld nekem szinte mindíg újdonságként hat, mikor hallhatom. De minek is magyarázok neked, egy ember véleményét nehéz megváltoztatni. A másik, az olaszok nem szoláriumbarnák, úgy mint te, a dús szőrzet pedig téged ne zavarjon…nem kell hogy neked tetszen. Te BIZTOS jobban nézel ki!!!
Akármit is írsz, Gigi örökre a szívembe lopta magát, ahogy Olaszország is. Te meg elmehetsz a fenébe a hülye cikkeddel.
Vendég 2004. 08. 28. 0:00
Ja és még annyit, hogy egynémelyik hozzászólás nagyon elnyerte a tetszésemet, és a válaszcikkbe belefogalmaznék egy-két mondatot ezekből. Csak szóltam! S.N.
Vendég 2004. 08. 28. 0:00
Basszus! Mi az, hogy nem lehet összehasonlítani az előzőekkel! Szerintem egyiket sem lehet összehasonlítani egymással, mindegyik külömbözik a másiktól, és mindegyik fantasztikus a maga módján!
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
nem normálisak.
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Annyiban szerintem igaza van a szerzőnek, hogy ezt a lemezt össze sem lehet hasonlitani a pl. azzal amelyiken a Riddle és a La Passion rajta van.
Némely dal igen összecsapottnak tűnik pl. a 4 és 5-ös.
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Ehe-ehe, én is kíváncsi lennék rá. Basszus, nekem is van amit nem szeretek mégsem szólom le ennyire. Nekem valami bűzlik annál hogy te tényleg szeretnéd Gigi-t. Hát ez nem jött össze, előbb kelj fel mint én, ha át akarsz verni. És még nem kértél bocsánatot Gigitől.
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
különben Attila te milyen zenét szeretsz? vagy nem értem. a kritikához nem kell szeretni, érteni az adott stílust?

mert szerintem ha az előző számai tetszettek Gigi-nek, akkor ennek is kellett volna, mert ez a hangzásvilág annyira jellemző rá

szóval kíváncsi vagyok a zenei beállítottságodra..

thx, puncsos [GgDag FC Community]
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Avete ragione!

SuperNóra
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
Hali!
Ferenczi Attila neve sosem lesz olyan ismert, mint Gigi D'Agostino-é, vagy ha más nem azért, hogy ilyen hülye f*sz.
Ez legyen a legnagyobb örömöd, hogy másokat fikázol! Egyébként ha már a Silence-ről van szó, kussolj te is!
Tudod mit? Edd meg Anyád álmát, mikor a f*szommal álmodik! Gigi Forever!
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
Üdv!
Csak annyi, hogy szerintem olyan embernek kéne kritikát írni, aki nem utálja az előadót, mert abból a többiek következtetni tudnának arra, hogy az új album milyen az előzőekhez képest. Aki viszont utálja Gigi-t, az az I'll fly with you-t ugyanúgy "nemtom mit kezdjek magammal úgy télvíz idején bla bla bla"-nak titulálná, mint mondjuk a Riddle-t. Szerintem a borítón található szavak ezerszer értelmesebbek, mint ez a kritika...
Vendég 2004. 07. 11. 0:00
Akkor te nem ismered Gigi-t. Persze, megértem, ha neked nem tetszik, privát ügy, én azon húztam fel magamat, hogy ilyen ocsmány módon lejátattad a nyilvánosság előtt.
Ez undorító, aljas húzás volt.
De, nem tudom, ismered -e a mondást:
Amit "A" mond (ír) "B"-ről, az többet almond "A"-ról mint "B"-ről.
Vendég 2004. 07. 04. 0:00
Igazad van lehetett volna az albumelemzést is írni, de aki olvassa a lemezajánlót és a TI hozzászólásaitokat, annak szerintem pont hogy felkelti az érdeklődését. A véleményem mellett továbbra is kitartok, tud ő jobbat is csinálni ennél a szerintem elkapkodott lemeznél.

Attila
Vendég 2004. 07. 04. 0:00
Ez CSAK a te véleményed, hogy gyenge az album. És pont egy ilyennek kell jellemezni az albumot. Úgy látom, a többségnek bejön ez a lemez, és nekem is. Aki viszont még nem hallotta, annak elveszed tőle a kedvét. Pedig ez itt egy lemez AJÁNLÓ lenne,nem? Ha nem tetszik, azt elég lett volna egy mondatban kifejteni, és inkább a lemez elemzésére szánhattál volna időt. Ez az én véleményem.

Egy rajongó: G.T.
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Ha tényleg ismernéd Gigi korábbi zenéjét, nem nevezted volna idénysztárnak.
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Mindenkinek a véleményét elfogadom és tiszteletben tartom (de azért a szitkozódással óvatosabban is lehetett volna bánni). Mielőtt valaki dilettánsnak nevezne: utánajártam Gigi-nek, ismerem korábbi zenéit (sőt szeretem!), és ez az album véleményem szerint sokkalta-de-sokkalta harmatosabb lett mint a korábbiak. Egyszóval gyönge (végighallgattam én is :) Amúgy köszi a megjegyzéseket!!
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Hehe, ez jó. Az attila biztos nemigazántudta hogy mitkezdjenmagával így télvíz idején. Nem volt jobb dolga mint nála jelentősebb személyeket kifikázni. Ezt hívják feltűnési viszketegségnek.
Vendég 2004. 05. 15. 0:00
Hé, Ferenczi Attila!
Egy kicsival nagyobb lóf*sz a seggedbe, mint amekkora belefér!
Vendég 2004. 05. 08. 0:00
Ja, még eszembe jutott valami.
"gyengébb részeknél itt-ott rafinált módon Robbie Williams knebworth-i koncertjét idéző ovációt kever be számaiba, ezzel megadva a magától amúgy ki nem alakuló alaphangulatot saját szerzeményeihez"
Csak azt akarom mondani ezzel kapcsolatban, hogy én voltam a 2002 május 18-i koncerten. Nem ittam, nem vettem be semmi "kedvcsinálót", nekem maga a Zene elég volt, hogy totál extázisba essek ott, az első sorban... ennyit az alaphangulatról. Nem emléxem, hogy bárki is unatkozott volna...

Még mindig SuperNóra vagyok
Vendég 2004. 05. 07. 0:00
Első olvasatra jöttek nálam is olyan gondolatok, hogy...aztán átgondoltam, hogy inkább szépen cirkálmányosan megfogalmazom, és akkor elkészítettem ott az alattad levő jó bőlére eresztett szöveget, ha első felindulásból írtam volna, hasonlókat írtam volna, mint Te...pedig én Giginek csak a zenéjét ismerem
Vendég 2004. 05. 07. 0:00
Így, hogy lenyugodtam, már én is reálisabban látom a dolgokat, de első dühömben csak fikázni tudtam (szó se róla, megérdemelte!). Oldalakat írhatnék most ide, hogy meggyőzzem azokat, akik F.A.-nak hittek a cikk ellenkezőjéről, de felesleges tovább bonyolítani a dolgokat, volt itt egy-két ember, akinek több esze vot nálam...és természetesen egyet értek velük. Tényleg rengeteget tudnék írni...Hiába, no, szeretem ezt az embert!
Akárki akármit mond, és maradok Gigi mellett, örökre. Toujours.

SuperNóra voltam.
( )
Vendég 2004. 05. 07. 0:00
Üdv! Én nem kívánok senkinek semmi rosszat, mert nincs sok értelme itt személyeskedni, osztán legalább megtanulja akinek meg kell, hogy ezt biz' nekije se lenne szabad...:)) Csak annyi, hogy pl nézd meg a "zene kaotikus világának" egynyári "együtteseit" akiknek van "slágergyanús" daluk, de az anyira, de annyira gyanús, hogy a "sláger"-t el is hagyja:) Vagy nézd meg a hangzásvilágát minden egyes ilyen próbálkozásnak, amelyek közül - a mai napig állítom, és biztos vagyok benne - hogy nem egy szám a L'amour Toujours dallamának/stílusának/hangzásának a lekoppintása, "átmagyarosítása", kicsit elváltoztatva egy-két dallamot, meg persze a basszust, hogy nagyon ne legyen feltűnő. Ez nem is baj, gyakoroljanak csak, az csak jó dolog, ha Gigi ekkora hatással van "zenegyártóink" körében, csakhogy ezek vonultak be a Slágergyanús kategóriába...és még ezzel sincs semmi baj, de akkor most hogy is van? Ki fikáz kit? Nézzük csak meg, hogy ki, miből, mit hozott létre...Hogy nem viszik? Hát ezek után, amiket itt híresztelnek róla? Meg olyan falls híreket, hogy meghalt...miért nem dobtad be ezt is, ez még jobban feldobná a cikked olvasottságát!:)...és akkor még pár szó a fikázásról. Semmi baj, előfordul, hogy valakinek valami nem tetszik. Még az is, hogy ennek valahol hangot ad...nade álljon meg a menet! Eltévesztetted a házszámot. Talán ezt nem ide kellett volna írni, márcsak, ha az utolsó sorokat vizsgáljuk...had ne soroljam, hogy hivatalosan ezzel kit/mit sértettél meg...amúgy meg; őszintén tudom sajnálni, ha ennyire benne van az emberben a "csak akkor élvezhető, ha beb***unk" motívum, mert ez is csak arról tesz tanubizonyságot, hogy mennyire sok a valóban elfajult, szenny zene, ami tényleg már CSAK ekkor élvezhető. Sajnos ki kell ábrándítsalak, hogy Gigi zenéje mellett ezek csupán átugrandó elmeszesedett csigacsontváz-lerakódások. Tehát itt egy pár dolog azt hiszem össze van kavarodva a leírtakban:) Végül pedig: megtehetném, hogy én is most itt fognám magam, és az említett túlzásba vitt d&b-ről, rap-ről, vagy akár a gyertekszeressétekeztmeggyorsan-mert-2hétigcsakeztadjukle - típusú "rádióbarát" számokat nagy kínkeservek árán magából kipottyantó együttesről írnék nyugodtan egy olyan kritikát, hogy a gyönyörűségtől valósággal orgazmust kapna a szerver. Na és? Mit érnék el vele? Aki szereti megkövez, aki nem tapsol és örül, hogy hejj, de jól megaszondta a bácsi a magáét:) aki pedig nem ismerte, elbizonytalanodik, hogy egyáltalán megismerje-e. És ez utolsó esetben örülhetsz, mert megfosztottad azt az embert valamitől, amit lehet, hogy megszeretett volna. Szabad ezt? Bízzuk már rá mindenkire mit hallgat és mit nem...ha nem vagy hajlandó az újat megismerni, te dógod, más örömét attól még nem kéne elrontani. Arról meg ne is beszéljek, hogy ki kit hord le, mivel, és mi meddig kritika és honnantól valami egészen más....amit nagyon nemszeressünk.... Aki nem így látja, nyugottan tegye fel a kezét:) És az Amorelettronico-t hallgassátok meg, mert szerintem az az egyik legszebb Gigi szám...ja, a rádióba ne keressétek, ottan ilyet nem adnak...[...] Ja és a kérdés meg az volt, hogy mi a véleményem az új lemezről? Nem kellett kétszer meghallgatni, hogy megszeressem, és pontosan erre számítottam. Valóban minden egyes száma egy külön világ. Hamisítatlan, mással össze nem téveszthető, Gigi-stíus.
Vendég 2004. 05. 06. 0:00
A magyar rádiók nagy részénél "a zene véget ért" de szerintem mardtunk néhányan (talán nem is olyan kevesen)akik tovább hallgatják Gigi lemezeit. Az "idénysztárok" jó, ha ki tudnak adni 2 lemezt, de ha valaki zenéjére 11 év után is van igény, és meg tud felelni (nem csak a) rajongói elvárásának, azért tudhat valamit. Egy olyan művészt, aki a mai dance műfaj egyik "őse" és nagy hatású alakja, nem illik így lehordani, meg egyébként is... a kritikus kritizáljon, de a jó ízlés határain belül.
Meg hogy a közönség ovációjáról miért pont egy Robbie Williams koncert jut az eszébe, szerintem 2002 májusában a PeCsa-ban is simán volt ilyen. Az meg végképp nem nevezhető jó pontnak, ha egy zeneszerző csak "az illuminált társaság önfeledt megelégedésének néma dicséretét" tudja kivívni. A jó zene józanul, kevésbé bömböltetve is jó marad. Csak az F. Attilához hasonlók nem biztos, h tudják mi a JÓ zene (gondolok itt a mindenhol nyomott R&B-re, meg a többire, de most nem akarok én is fikázni, biztos az is jó, mert veszik, mint a cukrot). Az albumról meg annyit, hogy el van ez találva, de nagyon. Nem hiszem hogy lenne még egy olyan előadó, aki annyira meg tudja találni az egyensúlyt a komolyzenei és a keményebb részek között, mint Gigi (pl. Hymn). Erről ennyit. Én maradok továbbra is a rajongója, hallgatom a zenéjét. Remélem ti is.

Döme
Vendég 2004. 05. 04. 0:00
Szia "szivem". Te egy ritka értelmes gyerek lehetsz, ha nincs jobb dolgod, mint nálad NAGYOBB embereket kritizálni, mégpedig ilyen ocsmány módon...Ha azt hiszed, hogy ezzel menőbb lettél, hatalmasat tévedsz! Jól lejárattad magad... A http://www.gigidagostino.com forumára felkerült a gyönyörűséges műved, számíthatsz a Gigi rajongók bosszújára...a világ minden tájáról... (remélem, esetemben megérted, hogy velős mondanivalómat pontokkal választom el)
Figyelj, édes, ha legközelebb kritikát írsz, előbb gondolkodjál és nézz magadba, mert, tudod csak olyan ember kritizálhat egy másikat (nem akárkit!) aki tőle többet és jobban tud...További sok sikert és legyen szép napod!

Petra (SuperNóra barátnője)
Vendég 2004. 05. 03. 0:00
Kedvesnek nem nevezhető F. Attila!

Én négy éve vagyok Gigi rajongója

Mélységesen felháborodtam ezen a cikken!!! Hogy mersz te, legyél akárki kritizálni, mégpedig ilyen lekezelően egy ekkora művészt! Hogy jössz te ahhoz, hogy "leszarozd" egy olyan ember munkáját, aki több, mint egy évtizede a szakmában van, és ennyire jó! Szerintem az album tökéletes, és ha neked nem tetszik, akkor tartsd meg magadnak! Elveszed tőle mindenki kedvét! De ez a legkevesebb! Megalázod Gigit, és én ezt nem tűröm! A saját anyámat is szájonvágnám érte, ha ilyen megjegyzések hagynák el a száját! Gigi szent és sérthetetlen, ezt jól jegyezd meg! Méghogy Gigi beképzelt! Te egyáltalán nem ismered őt! Légyszíves kíméld Őt a hülyeségeidtől! És ha Gigi Zenéje neked szar, akkor te nem tudod, mi a zene! Mert CSAK az a Zene, amit Gigi csinál! Sajnállak, hogy ennyire beszűkült látókörű vagy! Nem is tudod, mit vesztesz...Gigi minden egyes száma egy külön egyéniség, lelke van, és ezt más előadóról NEM lehet elmondani! És nehogy elkövess még egy ilyen istenkáromlást! A cikket pedig máris küldöm Giginek. Bár, sz'tem csak egy jót fog röhögni rajta, hogy vannak ilyen hülye emberek, ekik nem tudják értékelni a Zenét, és még hangoztatják is... SÜLLYEDJ EL!!!
Köszönet mindenkinek, aki kiállt Gigi mellett!
Gigi Forever!

SuperNóra
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
Úgy van. Kedves Ferenczi Úr, te nagyon egy hülye vagy.
Vendég 2004. 04. 22. 0:00
Talán olyan embernek kellett volna jellemezni az albumot, aki szereti is a ZENÉT!!! És nem ilyen tahónak! Szívesen kifikáznám azt a F. Attilát. Ez azért túlzás, ha nem is szereti Agot. GIGI zenéje szuper. (Ez is: scody.net) dj girl
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Én is imádom Gigi d'Agostinot és mindenkit aki őt szereti. A kutyámat is rola neveztem el Giginek.
Vendég 2004. 04. 17. 0:00
Imádom Gigi D'Agostino ÖSSZES számát, és nem értek egyet Ferenczi Attilával. Remélem, még sokszor lejátsszák a számot!!!! Gabriella
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Kiraly!
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Was ist los? Che chosa? What?
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Che chosa dici?
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
Ma láttam a klipet.2004.márc.27 e van...
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
De nagy seggfej vagy te Ferenczi Attila!!!! A Silence című számot egész Európában játsszák elég nagy sikerrel, csak ezek a szerencsétlen barom magyarok nem tudom miért nem játsszák???!!!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
hmf

abszolut nem ertek egyet, Ferenczi Attilaval .. sajnos szegyen hogy nagyon ritkan lehet hallani ezt a szamot nalunk .. most kerult fel a kislemez listara, mikorben kulfoldon mar 2 honapja megtette ugyanezt

es hogy ki a hibas? a D** radio, a V* teve es tarsaik, ahol mostanaban az a meno, ha rapzenenek sem nezvezheto valami, vagy numetal szol

van akiknek ez nem tetszik, csak nekunk nincs radionk es tevenk

ja, es lehet hogy nem is vagyunk divatosak eszerint ;(

mind1,aki akar keressen fel minket, nagyon sok munkat oltem ebbe a honlapba, a rajongokat varom, aki meg nem szereti gigi-t az hallgasson mast :)

bye, puncsos (http://www.scody.net/ggdag)
Vendég 2004. 02. 24. 0:00
Nkem a véleményem az hogy teszik az új lemeze én magam is Gigi D Agostino rajongó vagyok. Jó csinálja.
Ferenczi Attila 2004. 02. 02. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók