Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

REAL BRUNO!!!

létrehozva: 2004. 02. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 02. 09. 0:00
tuttam hogy vmi nem stimmel a brunonál mert nekem van paptanulo haverom és az nem mondott ilyeneket amit bruno és nem is buzi
Vendég 2004. 02. 09. 0:00
Most akkor melyik az igazi brúno?
Vendég 2004. 02. 09. 0:00
Szertem minden buzi egyforma köcsög
Vendég 2004. 02. 09. 0:00
Hé te Bruno! Szerintem te egy öregedö buzeráns lehetsz,aki alibiböl azért tart asszonyt,söt talán még gyermeket is képes voltál nemzeni, bár azért ezt kétlem.. na szoval most olvasgatom az irományaidat a barátnőmmel(aki tényleg nő)mellesleg pszihologusnak készül,és ö szerinte te 1totál meleg ember vagy aki az életben nem meri vállalni a másságát! miután ahoz gyáva vagy ,hogy hogy beismerd,igy marad a net és a forumok.Szerintünk gondolkodj el a dolgon,és mellette azon is :milyen következményekkel jár ha valaki kiadja magát egy olyan civil szervezet munkatársának,amihez semmi köze sincs(gondolok itt a meleg háttérre!)
brúnó 2004. 02. 06. 0:00
Rágalom én vagyok a real Brúnó a másik csak hülyit csak nem voltam itt hogy helyretegyem a dolgokat.Én ismerem csak a melg háttér és más tisztességes meleg szervezetek ügyeit törekvéseit,lehet a másik még csak nem is meleg!!!lehet a másik a meleg papfiut elitélök közé tartozik!!!
Vendég 2004. 02. 05. 0:00
Húha, ez a multibrúnó ügy kezd komoly lenni.. Magam részérl meg leszarom magasról a homikat, de azér én is pipa lennék ha valaki MadMax-hez hasonló névvel baromkodna itt és égetne engem.

Max
satanoz 2004. 02. 05. 0:00
NA JÓ, MIELŐTT HÜLYÉNEK NÉZENÉTEK, MEGKÉRLEK TITEKET HOGY MOST AZ EGYSZER NE TEGYÉTEK!! Sz'al (kezdődik a mese) szerintem volt valamikor réges régen egy Bruno és ő tényleg védte a homikat és nem is útáltam érte. Aztán látva ezt zsombi bejelentkezett brúnóként és az ő nevében írkált az ő álmai melegházáról. Tehhhát én a gonosz hasonmást hívom új Brúnónak. Szerintem nem keszöhidegkuti a zsombi, hanem a másik.
Jay 2004. 02. 05. 0:00
Ja. Meglehet... Egyébként Max, sajnálhatod hogy nem jöttél le 1-re mert jót dumáltam Satanoz-zal. Mindegy. Ha nem találkoznánk ma, akkor üdv !
Max 2004. 02. 04. 0:00
Szerintem a régi Brúnó a Zsombihomi. Meg is mondom miért:
Aszondja, hogy már megmondta egyszer, hogy nem küldött levélbombát. Namármost én megnéztem, de Brúnó loginnal nem mondott ilyet, viszont Zsombi igen! Szerintem már nem emlékezett rá hogy melyik loginnal írta be. Persze lehet hogy tévedek, de logikusnak tünik.
satanoz 2004. 02. 03. 0:00
Sz'al akkor Real Brúno, nem téged fikázlak a bruno topicja a háttértől-ben hanem a másikat! Nem lehet hogy az új Brúnó=zsombiholmi????
Max 2004. 02. 03. 0:00
Szinte sehova sem tudom regisztrálni magam mert annyi a MadMax. Pedig az vagyok már jóideje. Sz'al nekem az ilyesmi nem újdonság...
Jay 2004. 02. 02. 0:00
Lol. Esetleg több Brúnó is van a világon, erre nem is gondoltál ? :) Remélem Te nem vagy homi ! :)
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Büszke lehetsz rá bazdmeg! /Amúgy én is így voltam a saját nevemmel(Carmen666),amíg nem jött egy újabb Carmen,de ez most lényegtelen/ A lényeg,hogy újra jön egy "értelmes topic",ahol ismét orrba-szájba szídja egymást majd mindenki!Király. És mi a téma? Carmen666
keszöhidegkut 2004. 02. 02. 0:00
Az igazi Bruno ÉN VAGYOK!!! Nem tom ki ez a mü bruno, de üzenem neki,hogy nem szép más nevében irkálni!!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet