Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Drum'n'Bass, Breakbeat, Electro

Busta Rhymes

létrehozva: 2004. 02. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 28. 15:08
ÜDV VENDÉG
ANDRIS! 2014. 04. 28. 15:08
INTERNETEN!
andris 2006. 08. 31. 10:20
Hali Nem tudjátok hogy lehet ingyen Busta Rhymsot letölteni mert nekem sehogy se megy légyszi írjátok meg SŰRGŐS!!!!
Vendég 2005. 02. 10. 20:33
tud valaki kezdet fiai internetes oldalt?
Max 2004. 03. 01. 0:00
Az a klipp nagyon király! De volt neki hamarabb is klippje. Legalábbis úgy emlékszem. A Carey-vel meg nem tudom minek kellett feature-olni, az a liba egy nagy nulla! A Janet Jackson szintén! Szerintem csak a kiadó erlteti, magától eszébe sem jutna...
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
hirtelen az jut róla eszembe h vmi gagyi bandában kezdte a rappelést, de asztán hamar tovább állt.
a Give Me Some More volt asszem az első klippje,s emiatt tartották őt 1 kicsit betegesnek...ha láttad a klippet +érted.és még annyit h a 90-es évektől zenél...sztem96-tól kb
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Régen nagyon is birtam Bustat, de az a legutolsó száma...kész lehúzás. full a pénzre mentek
Carmen666 2004. 02. 21. 0:00
Ja,aztán ezt a topicot is megfertőzi a buzis marhaságaival.
Max 2004. 02. 20. 0:00
2pac-et meg Bustát meg Dre-t hallgatok csak, abból is csak annyit, amennyi van, sz'al nem vagyok valami avatott a témában. Azér is indítottam a topic-ot. Bár nem hiszem hogy megfog dobni a kért infóval bárki is... Max. Brúnó a klubinfójával.
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Látod,ebben egyetértek veled!Én is sokáig éltem úgymond "rap-rockkerként".Hallgattam rapet meg rockkot egyaránt,aztán végül a rockknál maradtam. ;) Persze,a mai napig vannak olyan rapperek/rapbandák,akiket tisztelek és elismerem őket (lásd:2Pac,Fugees stb.). Szóval értem én a témát! ;)

csók:Carmen666
Max 2004. 02. 17. 0:00
Amilyen hitben éltél eddig az nem volt téves. De ez még nem zárja azt ki hogy más mjúzikot is hallgassak, nemde? Busta ezek egyike. Nem hiszem hogy a két dolog kizárja egymást.
Csók: MadMax
Vendég 2004. 02. 16. 0:00
JÉÉÉÉ!!!Mit látnak szemeim?Csak nem...? Ilyet,öccsém......Max,én eedig abban a hitben éltem,hogy te rocker vagy! De látom tévhit volt... ;) Busta?!? Hát én inkább nem nyilatkozom,gondolom sejted mi róla a véleményem..... ;)) De azér látom okoz még meglepetéseket az élet! ;))
Csók: Carmen666
Max 2004. 02. 12. 0:00
Kaptam nemrég egy halom számot ettl az ipsétl meg láttam egy-két klippjét a tv-ben meg hallottam a rádióban, de nem tudok róla semmit, szóval örülnék ha megdobna valaki némi infóval vele kapcs. (hány albuma jelent meg eddig és melyik évben, ilyesmi.) Külön örülnék ha valaki megmondaná melyik albumon található a Knight Rider betétdal feldolgozása. A címe When Disaster Strikes vagy valami hasonló. Elre is kösz!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Drum'n'Bass, Breakbeat, Electro