Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Ez nem zenével kapcs.: hogyan lehetnék fejszámoló művész? ill. hogyan fejleszthetem a febenszámolási kézségeim?

létrehozva: 2004. 02. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 02. 20. 0:00
Nem okosít csak hízlal. Most gondold el, amekkora utat egy megtesz, az olyan mintha beugranál a Dunába, és felúsznál a forrásig. Ja és 1 cm3 -ben van vagy 100ezer ha jól tudom. Váltsunk témát, mert senkit nem érdekel különben.
Jay 2004. 02. 18. 0:00
Most látom csak, a sperma okosít, hahaha ! Looool ! Ekkorát nem röhögtem már régóta ! Egyébként akkor a Zsombihomi most tulajdonképpen bisex ? Tudtommal az Annabella nöi név, de mindegy ! Hahaha, hogy ezek a buzik mit nem tudnak. Öcsém, ekkora baromságot :))))))))))))
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
Fordulj Pataki Ferenc fejszámoló művészhez!
Max 2004. 02. 17. 0:00
Szerintem ehhez ugyanúgy adottság kell mint a fotografikus memóriához. A fickó csak ránéz a lapra, aztán felmondja hogy mi van rajta. A gyakorlás nem árt de erre születni kell szerintem. Asszem a csúcstartó fél perc alatt szorzott össze ké 26 jegyü számot. Idáig eljutni sztem nem lehet gyakorlással...
Vendég 2004. 02. 16. 0:00
Na tudtam bazdmeg!Ezt is ellepték a buzi....KURRVA JÓÓÓ!!!!! Mellesleg én azt hallottam ,hogy 1csepp spermában 10kalória van,szóval akik épp fogyóznak kerüljék az orális szexet! ;))

Annabella!Olvass sok Harry Pottert és tanulj meg varázsolni+fejben számolni,jobbat nemtok. ;)
Ha nem utálod persze,mer én spec ki nem állhatom Pottert!Pfúújjj!!!

Carmen666
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
születni kell rá
Vendég 2004. 02. 15. 0:00
sztem is csak gyakorlás kérdése az egész...
Niki
zsombi 2004. 02. 14. 0:00
hát gyere közénk azt majd meglátjuk mert azt hallottam h ha sokat szopik az ember a sperma okosit mert a fehérje tartalom meg az agysejtek ,de nem nagyon tudom hogy van de probáld ki velünk anyagunk van bőven
nuszi 2004. 02. 14. 0:00
hát.. gyakorolj:)
annabella 2004. 02. 14. 0:00
Szeretnék kitűnően fejben számolni, hogyan érhetném ezt el??

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek