Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Szélsőséges gondolatok... ti hogy látjátok?

létrehozva: 2004. 02. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Carmen666 2004. 03. 17. 0:00
Nem vettem támadásnak egyáltalán, SŐT! Van valami abban amit most leírtál,de brúnó ezt direkt csinálja és sok embert felhúz emiatt! Na mindegy,én ebbe már nem folyok bele.
Vendég 2004. 03. 12. 0:00
na tudtam, hogy ez lesz, pedig nem akartam. én nem védeni akarom brúnót, meg igazat adni neki. mert faszságokat mond, ez tény. talán viccből....talán nem. én csak azt nem értem, minek ezen idegeskedni? és miért kell anyázni? és erre nem válasz az, hogy dehát ő kezdte a hülyeségeivel és az anyázások csak ezért vannak.....mert szerintem azért, mert valaki faszkalap, nem kell vele ugyanakkora faszkalapnak lenni. jó, sokszor a felindultság miatt nem tudja visszafogni magát az ember.....de itt már nem egyszerű felindultságról van szó, hanem hosszan tartó utálkozásról.....aminek mellesleg semmi értelme. ez ugyanaz, mint a cigánykérdés. carmennek bármit mondhatsz, nem leszenk előítéletei, és nikinek is bármit mondhatsz, egész életében utálni fogja őket. ez szerintem nem egy olyan hely....meg egyáltalán egy ilyen internetes fórum abszolút nem alkalmas arra, hogy az emberek meggyőzzék egymást viszonylag fontosabb kérdésekben, meg olyasmikben, amiről már van egy kialakult véleményük. itt lehet osztani az észt, meg elmondani véleményeket mindenféléről, de ha már valami kezd így elmélyülni.....ott vége....ilyen dolgot nem lehet megbeszélni normálisan, csak személyesen....vagy még úgy sem. én így látom. és csak kérdezni akartam, de úgy látom félig-meddig támadásnak vettétek. akkor bocs, ez nem volt célom.
GUEST
Vendég 2004. 03. 12. 0:00
MELEG AKAROK LENNI BRÚNO SEGITS!!!FIU VAGYOK EL AKAROM VESZITENI VÁLASZOLJ!!!!
Carmen666 2004. 03. 11. 0:00
DETTO!

Amúgy GUEST ne mondd hogy téged nem idegesít,amikor más fiatal naiv tinédzsereket buzdít a homoszexualitásra és mi vagyunk a hülyék,hogy próbáljuk "észhez téríteni (ha még van olyan neki) !
Az meg megint más kérdés,hogy ha elsőre nem érti meg szép szavakkal,durvább módszert alkalmazunk,de ahogy láthatod így se érti.Én értem a poént,de ez már rég nem az!
Lacc 2004. 03. 11. 0:00
Kedves Guest!
leveled láttán sürgős válaszadási kényszer vetette meg magát bennem! Ezt Te írtad barátom:"az emeberknek egyszerűen szükségük vana gyűlölködésre. mindig kerítenek maguknak valakit, akit lehet jól utálni"! És ezzel ebben a helyzetben itt és most Brúnóra célzol!
Csak leírom mi az alapállás a féllreértések elk. végett!

Nos a helyzet az, hogy Brúnóval kapcsolatban nem erről van szó, és he te nem látsz a szemedtől és azt gondolod, hogy csak kipécéztük szegényt, hát óriásit tévedsz!
Tudod van az, hogy valaki leírja a véleményét valamiről, meg van az ,hogy valaki leírja a véleményét valamiről azért hogy meg tudjon vele botránkoztatni valakit! Persze most meg az a hülye aki felveszi, aki foglalkozik vele, akinek nem tetszik, stb.....
Ha most komolyan nem az a hibás aki provokál, és bassza meg az a hibás akit sikeresen felheccelt akkor ott rohadjon meg aki így gondolja!
Alázatos bocsánatkérésem attól akit sértettek vulgáris szavaim, de igaz ami igaz: kifordul a világ tengelyéből Archimédesz csigasora nélkül is!
Mától a provokátor csak butus, az áldozat kötekvő, a bajkeverő csak vicces, aki paprikás miatta, idegbajos! Tetszett a "szánalmas"jelződ is! Szerinted nem gáz, hogy a hülyeségeddel elásod magad! Barátom! A szánalmas jelzöt nem a mi orcánkba kellett volna ragasztanod! Brúnó? Nem Ő az véletlen a gyermeteg, idegesítő meglátásaival amelyek nyilvánvalóan provokatívak?
Nem lehet meg az ember műhomokosok, feltünési kényszerben szenvedők nélkül?!
Ha egy kocsmában lökné az igét úgy ahogy itt, úgy hogy nem akarom hallani és mégi muszály... nos barátom megoldódna a probléma septiben! Nem is foglalatoskodnék vele íly mélyre hatón! Csak kibasznám a helyről és rendezve a számla! Tovább élvezném a társaságot és elfelejteném 5 perc múlva ami történt! És tudod mit? Ha visszajönne a kocsmába és azt mondenaá: bocs, hülye voltam, Hát akár együtt is mulathatnánk tovább! Csak, hogy lásd, nem arra megy itt ki a játszma amit te sejteni véltél édes cimborám!

Remélem, bízom benne, hogy lesz foganatja bokros mondókámnak!
Sziasztok!
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
az a nagyon szánalmas, hogy képesek vagytok azon idegeskedni, hogy egy számotokra tök idegen ember azt állítja magáról, hogy buzi, meg fura dolgokról beszél. eléggé meglepődöm azon, hogy ezzel ekkora lelki életet bírtok élni, meg hogy egyáltalán ez ekkora örömöt tud szerezni, ha nem ír többet ide. rosszul bírok lenni, amikor azt látom, hogy az emeberknek egyszerűen szükségük vana gyűlölködésre. mindig kerítenek maguknak valakit, akit lehet jól utálni. de minek??? semmi értelme. kinek lesz attól jobb, ha utáljátok brúnót? vagy ebben az a jó, hogy hátha neki rossz? komolyan nem értem. miért nem szarjátok le, hogy mi van vele?
GUEST
(és ez nem kötekedés, hanem tényleg csak egyszerűen nem értem és kíváncsi volnék egy éppkézláb magyarázatra.)
Wicca 2004. 03. 10. 0:00
Brunó elmegy!!???????:)Komolyan?:))))))))))))
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
guest kösz hogy figyelmeztetsz ;))
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
két köcsög!
Max 2004. 03. 10. 0:00
Most kössél bele.... amúgy ha a homi lelépne végleg, az asztalalá innám magam örömömben az fix.
Jay 2004. 03. 10. 0:00
Csak annyit - remélem ez az anyaszomorító paraszt végleg kikapcsol, örökre. Kész, over, ende, finito, konyec ...
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
carmen666, az i betűt véletlenül rossz helyre írtad.
GUEST
Carmen666 2004. 03. 09. 0:00
ELMEGY BRUNO???KOMOLYAN???? JEEEEEEEE!!!!!!!!!! BULT CSAPUNKI EMBEREK!!!!!
Wicca 2004. 03. 09. 0:00
Tedd azt!
brúnó 2004. 03. 09. 0:00
ejejej mindig szegény bruno a rossz ez bánto most szomoru vagyok és kikapcsolok...
Jay 2004. 03. 08. 0:00
GUEST ! Talán azért van ez, mert nincs HOVA írni, nincs MIRÖL, nincs KINEK, ugyanis nem tudjuk ki vagy, nincs email címed publikusan, semmi. Talán azért ...
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Mért van az hogy irok valamit és senki nem válaszol?Légyszike irjatok már valamit!!!!!
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Carmen666 te mennyi idős vagy????????? wrö íjndv
*****CARMEN*****
*****CARMEN*****
*****CARMEN*****
*****CARMEN*****
*****CARMEN*****
Max 2004. 03. 08. 0:00
Erre is volt sok atrocitás ilyen dolgok miatt, d inkább azért van zür mert a Nájkigatyás kopasz diszkópatkány révereknek nem tetszik a rokkerek pofája. Nem tudom mit ugrálnak, én még nem nyomtam le egy révert se, pedig néhánynak akkora arca van hogy haj....
Carmen666 2004. 03. 07. 0:00
Niki!Azért mert sátánisták voltak.
Max 2004. 03. 07. 0:00
átok meg fekete mágia.... Hú de félelmetes... Mindjárt összecsinálom magam, ha!
Wicca 2004. 03. 07. 0:00
Éljen!Ja!
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
szijasztok :) ÉLJEN A ROCK
Wicca 2004. 03. 07. 0:00
Na mi van már!Azé mer v.kinek a 666 van a neve előtt már röktön maga a Sátán!Az én testvérem 6.hó 6.án 6.órakkor született!Oszt mégsem a Sátán gyermeke hanem apámé!Az átkozásról + annyit,h mivel én boszorkány családban nevelkedtem pontosan tom mi az az átok + fekete mágia!Ezzel jobb nem viccelni!JÓÓÓÓÓVAN!!!!!Carmen666:ek.sztem király a nevad!
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
Carmen666 mért verték meg őket és kik?
Niki
Carmen666 2004. 03. 07. 0:00
Sati te vagy Szergej,ugye?
Mellesleg ha jobban belegondolok nem kéne űznöm ezt a "nagy sátánizmiust",mert múltkor a metrón tőlem 2méterre szétvertek 4 sátánistát..... Tudom mit gondoltok,inkább ne mondjátok....Bár már úgyis mindegy,felkészültem....
Max 2004. 03. 06. 0:00
Figyelj, brúnóbuzi. Egyrészt nem kell magyaráznom senkinek hogy ki itt az értelmesebb fazon, én vagy te (szándékosan írtam magamat elször mert egy féreg vagy). Másrészt ha én azt mondom hogy nincs akkor nincs, világos? Hülye kretén.
Szergej 2004. 03. 06. 0:00
Nem kívánok magamnak "rosszt" és kurvára lenyugodtam érted, no sátán.. ez amúgy is csak becenév volt, de amióta system of a down-os vagyok azóta úgy hívnak hogy szergej.. erről ennyit
Vendég 2004. 03. 05. 0:00
tudod van egy olyan mondás sátánka h ne fesd az ördögöt a falra biztos hallottad és ennek van is alapja ha mindig a rosszal és a gonosszal sátánnal vagy ezek neveivel veszed magad körül lassan beveszik magukat az életedbe és az nem jo!!Kerüld ezt!!Zárkozz el a gonosztol ne kivánj magadnak rosszt
satanoz 2004. 03. 05. 0:00
Ne már Lacc ne útálj a nevem miatt, tényleg nem vagyok sátánista, de sátánkának hívnak a haverock és a kép a nevem mellett a Cradle Of Filth énekesének a feje (tod nagy cradle rajongó vagyok).
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
hát pedig most kurvára igaza volt brúnónak. aki biztosan állítja, hogy van sátán az ugyanakkora barom, mint az, aki biztosan állítja, hogy nincs. azt lehet mondani, hogy ki miben hisz, de leugatni a másikat, csak mert én máshogy gondolom.....hát ez elég furcsa dolog....mondhatni gusztustalan.
GUEST
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
ne tedd lehet hogy visszájára fordul a dolog
Carmen666 2004. 03. 04. 0:00
Mert te aztán maga vagy a megtestesült Rodin mi bazdmeg?! Hagyjad Max ne vedd magadra,aki hülye az az is marad! Mondom;előbb menekülne el a Sátán,minthogy ilyenekkel szóba álljon!
De most hogy szóba jött a sötét dolog,gondolkoztam rajta,hogy megátkozlak...
brúnó 2004. 03. 04. 0:00
Te aztán tudod van e sátán te a kb20éveddel és a nagy tudásoddal tapasztalatoddal megmondod hogy nincs és akkor ugy van.Ugye?mert már21.század van nevetséges vagy és müveletlen(most ne mond h te magas iskolába jársz mert nem függ össze a dolog)
Max 2004. 03. 04. 0:00
Nem fogja senki megkeresni éjnek éjjelén mert olyan hogy Mr. Sátán NINCS! Azért ciki hogy a 21 század hajnalán még vannak emberek akik ilyen orbitális baromságokkal foglalkoznak unalmukban. A homikról meg ki se fejtem a véleményem, mert csak felhúzom magam.
Lacc 2004. 03. 04. 0:00
Azért kíváncsi lennék mit lépne a lelkem ha egy éjjel meglátogatná Mr Sátán teljes való/tlan-ságában? Nem valszinű, hogy lekezelne vele oszt lenyomnának egy jó kis átkozó szertartást!
Szerintem az ilyen emberek szarnák össze legjobban magukat ha éles helyzetbe kerülnének!
Jó játszani a tűzzel mert nagy jó meleg és szép is, de ha egyszer a valagad alá pörzsöl már lehethogy meggondolod kinek a nevét emlegeted! Sátán meg ilyen faszságok! Lassan a sötét középkorban érzem magam!
Úton- útfélen különböző pici jelzésekkel mindenki tudtára akarják adni hogy közük van valamiféle sötét dologhoz! Pl a nevek mögött a 666, vagy maguk a nevek, illetve a fotók! Bár nálam ez épp véletlen nem így van, kizárólag a zene ami motivált a képválasztásban, mert gondoltam mivel ez a "Magyar Zenei Portál" jó lenne valami zenei hovatartozást sugallni!
Nem azért mert rejtett homi vagyok kedves Brenyó!
Na csö!
Max 2004. 03. 03. 0:00
Hagyjad már, tudod hogy kretén. Sztem azért kever mert nem tud számolni úgyhogy neki a 666 tö új dolog lehet...
Carmen 2004. 03. 03. 0:00
FIGYELJ BRÓNÓ!!!!!!!!!!!!
CARMEN 666 ÉS CARMEN AZ KÉT MÁSIK SZEMÉLY VÁGOD???????
CARMEN666-NINCS ROMA PASIJA
CARMEN/VAGYIS ÉN/-NA ÉN VAGYOK AZ AKINEK VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!OXY????????
MOST TE KOMOLYAN AZT HITTED,HOGY CARMEN ÉS CARMEN666 EGY ÉS UGYANAZON SZEMÉLY??????
HÁT NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lacc 2004. 03. 03. 0:00
Én ítam.
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
Ok Carmen666! Ennek örülök! Nem is állt szándékomban ok nélkül gorombáskodni.
Carmen666 2004. 03. 03. 0:00
Bruno drágám.Kezdjük ott hogy ELEVE nincs roma hapsim az carmennek van 666nélkül.
Jay 2004. 03. 02. 0:00
Atyám, ez a paraszt mindent magára vesz ...
brúnó 2004. 03. 02. 0:00
Ja és még valamit ez a képen te vagy vagy a roma hapsid?
brúnó 2004. 03. 02. 0:00
Jo veszekedjünk vita nélkül.Én benne vagyok
Carmen666 2004. 03. 02. 0:00
Mármint a mostanit nem azért írtam hogy veszekedjünk,vágod ugye.Szeretnék már egyszer vita nélkül beszélgetni ha itt még olyat lehet.
Carmen666 2004. 03. 02. 0:00
Nem drágám,képzeld el tudom úgy is mondani a véleményem,hogy nem veszekszek,csak ebbe az igen értelmes topicba,fórumba már egy rossz szóra mindenki berág és megszületnek az anyázások generációi,vágod?Jó,félreértettelek a "mélyebb gondolkodásban";beismerem!De te is féléreértettél a Brunos dologban,mert nagyon nem neked céloztam/és nem rád értettem,hogy hülye vagy de mindegy.
Na,röviden ennyi.És ne értsd félre NEM AZÉRT ÍRTAM HOGY LEANYÁZZ!
Lacc 2004. 03. 02. 0:00
Állj! Mi? Nos Carmen... Én eddig nemigen foglalkoztam veled, mitöbb képzeld nem nem támadok hátulról szembe, tehát abszolút nem Rád gondoltam! Hidd el megmondanám! Nem vagyok az a sunyi típus! Gondolom ez azért látszik. Én magam NEM vagyok sátánista! Annyira vagyok Sátánhívő mint Istenfélő! És pont! Mélyebb gondolkodáson pedig azt értem amit már egyszer leírtam és nem ismétlem meg magam!

És még Én vagyok a hülye mert nem vettem észre hogy Bruno csak szopatja a népet?
Ez így fasza?? Valaki majom és az a hülye aki komolyan vaszi és nem az aki csinálja??!! Értem! Csak tudod én nem ismerem amúgy ez a Brúnó kölyköt és általában amíg nem jövök rá hogy valaki nem őszinte addig hiszek neki! Nos ez a Brúnógyerekkel is így van!

Mélyebb gondolatok.... inkább nem mondok semmit! Tudod ez a sunyiság! Mert nem akarsz veszekedni?? Tehát a véleményed veszekedés nélkül nem tudod közölni! Ez példaértékű önkritikára vall de ez így kicsit etikátlan!
Te pedig ... inkább nem mondok semmit! (szép nem? :)
Szasz
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
mert kevés embernek van ideje ilyen hülyeségekre
Jay 2004. 03. 01. 0:00
Az a szar, hogy ebböl is egy olyan anyázó-topic lett ... mint manapság minden topicból. Amúgy meg szívás, hogy olyan ritkák az egyének a MUSIC.HU chaten !
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
nem értem mi a baj? lac komolyan írta szerintem ezt a dolgot és nem irónikusan. vagy téged bánt az, hogy mélyebb gondolkodásúnak nevez valaki? te felületesnek tartod magad, vagy mi?
GUEST
Max 2004. 03. 01. 0:00
Miért te C666 sátánista vagy? Nem jöttem eddig rá...
Carmen666 2004. 03. 01. 0:00
LACC!Mégis hogy a fészkes fenébe érted ezt a szót,hogy "mélyebb szintű gondolkodás"?Mer te aztán...Na jó,haggyuk,nem akarok veszekedni!
Igen,a buzik azok buzik;nem ítélem el őket,csak Brunót,mert ő nem buzi (még a hülye is látja),csak az embereket akarja idegesíteni.BRUNO SIKERÜLT!Haha jót röhögtünk,na csá!
SÁTÁNIZMUS????Értem én,de akkor miért nem az én nevem mondtad csak?Tudom,hogy sok embernek baszom itt a csőrét (téged is belelértve),de szerintem nem kéne másokat csak azért mélyebbgondolkodásúnak nevezni,mert sátánista!!Egyszerűen más az életfelfogása,ennyi.De azért "kedves gesztus".
Na csá
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Nem kell ide előitélet gyermekeim egyszer elmentek egy falusi diszkoba azt keveregj a romák közt és mindjárt megtudod mi a halyzet majd ök kezdik az ismerkedést bizd rájuk
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Nem az időnek kell mulnia mert ez nem megoldás a cigánynak kell kimúlni az már igen
patman 2004. 03. 01. 0:00
Nem mintha védeni akarnám őket,de kivételek mindíg vannak.Csak kevés.Az előítéletek megszűnéséhez meg marha sok idő kell.Én azt mondom,hogy amíg milliárdokat dobnak ki faszságokra(Pl:Lothar Matthaus),addíg kár is azon gondolkodni,hogy mit hogyan kéne csinálni.
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Én nem a tvböl ismerem őket elhiheted a cigány az cigány nincs mit tenni ők ilyenek és maradnak is ha nem hiszed menj ki a cigánydombra azt probáld megszeliditeni őket
patman 2004. 02. 29. 0:00
Van ugye az a vicc:Két dolog van amit utálok-a fajgyűlölet meg a cigányok.Az egész fajgyűlöletnek az emberi szűklátókörűség az oka.A tényeknek csak egy részét mutatják be a nyilvánosságnak,a sok marha pedig egyből általánosít.Tény,hogy van jópár deviáns alkat az ilyen olyan népségek között,de őszintén:a fehérek között kevesebb van?Nem,csak többen vagyunk,s emiatt jobban eloszlik.A nemzetiségieknek bűnbakként való beállítása az egész azért,hogy eltereljék az ember figyelmét a tényleges problémákról.Szóval a fajgyűlölet hülyeség,és sehova nem vezet. Guestnek üzenem,hogy maga az elképzelés ok,csak az a helyzet,hogy sok(a kisebbik rész persze) cigány pont az előítéletek miatt(részben) nem tud elhelyezkedni.Nomeg azért,mert nincs semmilyen képzettsége,se pénze,hogy iskolába járassa a gyerekeit(mivel nincs munkája).A kölykök ugyanúgy nem tudnak majd mit kezdeni stb.Ez így megy szépen körbe.Azon is érdemes elgondolkodni,hogy nagyon sok magyarnak sem jut munka.Velük mi lesz?Az épp most összekuporgatott diplománkkal majd kitörölhetjük a seggünket.Na mindegy!Abban még reménykedhetünk,hogy majd puha papírra nyomják.
Vendég 2004. 02. 28. 0:00
mi az hogy nem csak a zsidok haltak meg a 2.világháboruban? csak a szovjet unioban legalább20millioan haltak meg mig a zsido halottak száma SZERINTÜK 6millio akkor miért nem a szovjetet tiszteljük?????????mert nem divat?ök kevesebb reklámot kapnak??mert a hollywoodi zsidok nem csinálnak a szovjet áldozatokbol ügyet??
Vendég 2004. 02. 28. 0:00
zsidókérdésről annyit, hogy télleg baromság volt, ami akkor történt, de az egészet túllihegik. ha valami zsidóval kapcsolatos dologról rosszat mondanak, akkor mindenki elhül, hogy mekkora primitív stb. másokról sokkal inkább mondhatnak az emberek rossz véleményt, azzal szemben mindenki elnézőbb. az, hogy a tilos rádióban bemondták, hogy 'én kiírtanám az összes keresztényt'.....hát. vajon mekkora botrány lenne abból, ha valaki olyasmit mondana be a rádióban, hogy 'kiírtanám az összes zsidót'? kurvanagy botrány lenne. szóval vannak ám más problémák is a jelenben, meg itt magyarországon....de bárhol máshol is. persze, meg kell emlékezni, meg tisztában kell azzal lenni, hogy ez az egész népgyűlölet egy baromság.....de azért nem kéne ennyire nagyon sokat folyton ezt hallgatni mindenhonnan, mert már kurvaunalmas. egyébként meg mások is haltak ám meg a 2. világháborúban, nem csak zsidók. de én igazából azt nem értem, hogy hogy a faszba lehet bárkit is megítélni ilyesmik alapján akár pozitív, akár negatív irányban????
GUEST
Vendég 2004. 02. 28. 0:00
szerintem ma nem nagyon van itthon ember aki gázkamrába küldené a cigányokat aki ezt mondja az is tudja hogy ez nem megy.De azt meg kellene szüntetni h a cigány ellik mint a nyúl a kölke 15évesen szintén olyanok mint a rákbetegség sajnos.Mindennek a fehérek az okai(mármint hogy meg tudják csinálni azt h ebböl élnek).A különbözö segélyeket csak 3gyerekig adnám ha több van neki tartsa el ő sajnos a gyerekek után járo pénzeknél nem lehet meghatározni h csak fehér kapja akiknél azért lehet arra számitani h valaha is dolgoznak de azt meg kellene akadályozni h vissza tudjanak élni a fehérek BUTASÁGÁVAL.Nézd csak mi van már most szlovákiában és ez még csak a kezdet 20-30év mulva szerinted mi lesz????Csak annyit kellene csinálni h visszavenni a segélyekböl és még az is előfordulhat h a cigány eröltetné azt h dolgozhasson(persze mindig mondják h nincs munkahely nekik)aztán ha dolgozik az ember kevesebb ideje marad bünözni és az előitéletek is csökkennének ha nem kellene ezektöl az istentelen népektöl félni
Jay 2004. 02. 28. 0:00
Sujkolják ?! Szerintem ez igencsak a saját véleménye volt, na de mindegy. A romákat mondjuk én se szívlelem különösebben, de azért nem küldeném öket gondolkodás nélkül gázkamrába ...
Vendég 2004. 02. 27. 0:00
na most kik voltak a szemetek?egyébként jol felmondtad a leckét amit eddig belédsujkoltak gratula
Max 2004. 02. 27. 0:00
Azt egy szóval se mondtam, hogy nekünk kéne fizetni! Azt mondtam, hogy gondolkodjatok el rajta, hogy ugyanilyen nézeteket akartok-e vallani mint azok a szemetek! Emlékezni meg azért kell rá, hogy ilyen mint a holocaust soha többé ne történjen meg mégegyszer! Ha valaki szerint meg jó dolog volt, akkor ajánlom neki hogy zárkózzon be egy szobába és eressze magára a gázt, hogy részesüljön maga is a "jó"-ból. Gyanús? Az a gyanús, hogy az emberiség nem tanul a saját hibáiból.
Vendég 2004. 02. 27. 0:00
okoska mit gondolsz kik csinálták a schindler listáját????????ne törd magad a ZSIDÓK!!!!!nem tudom szoktál e ujságot olv pl népszabadság stb nem gyanus neked hogy a heti 6ujságbol kb4szer foglalkoznak a zsidokkal(nem a közelkeleti most folyó zsido háboruval)hanem a holokauszttal meg a jóvátétellel meg h emlékezni kell meg a holokauszt muzeum mikor nyilik meg a holokauszt tagadás meg h már megint valaki nem nyalta eléggé a zsidok picsáját meg a kirekesztés stb stb meg h bünösek vagyunk MI mert 60éve mit csináltak a nagyapáink dédapáink és ezért fizetnünk kell.Nem gyanus?miért van ez?
Max 2004. 02. 27. 0:00
Hát én defaultból nem hiszek a termt atyában. Már óvodáskoromban se, pedig az seim nagyon nyúztak...
A buzik meg fulladjanak meg. Legalább kussolnának róla. De nem, mert állandóan jár a pofájuk, hogy nekik milyen szar. Akkor hallgassanak róla. én sem reklámozom mindenütt hogy heteró vagyok.
A nácik is bekaphatják. Nézzék meg a Schindler listáját, és gondolkozzanak el róla, hogy k is ugyanolyan elveket vallanak-e mint Hitler vagy Goeth.
Vendég 2004. 02. 27. 0:00
igy van jo buli lesz majd a pokol!!!(csak kérdés kinek)
Vendég 2004. 02. 27. 0:00
nekem tesóm sátánista és amit igy hallok és látok az ellen nincs nekem semmi bajom, mondjuk az egész vallásos dolog nem az én világom... de ebbe inkább ne menjünk bele
Niki
brúnó 2004. 02. 26. 0:00
Igy van a biblia nem a melegek érdekében szol és ráadásul elitéli őket meg kirekeszti,épp ezért már készül a modern meleg biblia(csak lassan)hogy a mai meleg kornak jobban megfelelő bibliábol lehessen tanitani pl a papfiukat amit továbbadva széles körben tud majd terjedni a jó.Jelenleg két féle változat van a forditásra az egyik egyszerübb megoldásokat tartalmaz mig a másik jobban belemerül a dolgokba és ennek a végén még happy end is lenne(jézust csak felfüggesztettre itélnék és herodest feszitenék keresztre)
Lacc 2004. 02. 26. 0:00
Mélyebb gondolkodáson én a music.hu berkein belül minden olyan hozzászólást értek ami normális! Gondolom ez következtetni enged az itt uralkodó állapotokra! Magyarán ha valami normális az átlagon felüli... legalábbis errefelé!

Szerintem Bruno vagy nagyon fiatal, vagy így próbál direkr hülyének látszani, vagy tényleg az... De bármelyik is a három közül én nem nagyon értékelem, mitöbb... mindegy, aki olvasta amiket neki írtam az tudja mit gondolok!

Materializmus. Én sem vagyok az a nagy hívő lélek, bár meg vagyok keresztelkedve. Isten létezésében olyan ellentmondásokat látok amik épp a Biblia tanítása miatt zárjandók ki! Vagyis A Szent Biblia a Főnök ellen beszél! Éz persze nem azt jelenti, hogy nincs Isten, csak annyit, hogy szerintem nem olyan poziciót tölt be mint amilyennek tanítják. Ez csak 1vélemén, ez enyém, de nem tuti hogy helyes... sőt biztos nem de én valahogy így látom!

Sátán? Ugyanaz mint Istennel! A sátánisták arra alapoznak hogy rossz nélkül nincs jó, és hogy minden a káoszból jön! De fordítva is igaz ám!:) Jó nélkül minden egyhangú, a rossz értelmét veszti, mert nincs megfogható ellentéte! És hogy minden a káoszból jön? Én nem tudom.... ti ott voltatok? Én nem.
Jay 2004. 02. 25. 0:00
Háát, Lacc, nemtom melyik topicra érted a "mélyebb gondolkodás"-t. Egyébként ott tökéletesen igazad van, hogy nem kellene mindennel ilyen "halálosan poénkodni", vagy túl komolyan venni egy totális baromságot, ha érted, mire gondolok. A sátánizmusról meg aztán külön topicot lehetne indítani (persze elöbb-utóbb teleírnák a buzik vagy a divatmajmok, meg miegyéb).
Mindenesetre az is érdekes, hogy a sátánisták is "ledivatköcsögözik" egymást, még így ismeretlenül is, olyasmiket emlegetvén, hogy "Mi közöd neked a sátánizmushoz","te egy divatarc vagy", és még sorolhatnám. Gyerekes.
Maxxel amúgy elég materialisták, ateisták vagyunk. Szegény Max, most megint vagy 100 levélbombát fog kapni, a fikázásokról nem is beszélve... Na mindegy.
Max 2004. 02. 25. 0:00
Pontosan.
Vendég 2004. 02. 25. 0:00
Hogy mi??aki a sátánizmussal fogl nem evilágon él?
Max 2004. 02. 25. 0:00
Az nem humorérzék ha valaki minden topic-ot telebarmol a homokos hülyeségeivel. Szóval Brúnó egy infantilis kretén szerintem, ráadásul nem is homokos. Egy buzi nem ír ilyen hülyeségeket mint , már csak azért sem mert nem akarja lejáratni a homokos társadalmat. Nagyon viccesnek hiszi magát. Kár hogy senki nem értékeli a poént csak . A sátánizmusról meg... Szerintem aki ilyesmivel foglalkozik az nem evilágon él. Majd kinövi.
Vendég 2004. 02. 25. 0:00
nem értem miért baszogatja mindenki brúnót. szerintem tök vicces gyerek lehet. ráadásul elég ötletesen sikerült képet választania. nics elég humorérzéketek hozzá, az a ti bajotok szerintem............. de az is lehet, hogy nekem nincs humorérzékem és azért tartom ezt viccesnek.
GUEST
Vendég 2004. 02. 25. 0:00
szerintem is van itt egykét töketlen(sajnos nemcsak itt) aki másolja amit a Tv-ben lát. Miért? Én 18 vagyok de nem meg tudom különböztetni a szart a példáértékűvel! Mindenki próbáljon meg a normálison belül maradni! Higgyétek el a normális is igen széles skálán mozog, belefér abba is az izgalom és az újdonság!

Sziasztok!
Lacc 2004. 02. 25. 0:00
Brúnó! Én ettől szebben nem fogok fogalmazni! Kérj segítséget a szöveg értelmezéséhez! Tudod mit? Inkább ne fáradj! Tudod vannak dolgok amik teljesen feleslegesek...
brúnó 2004. 02. 25. 0:00
mi van????nem értem amit irtál?
Lacc 2004. 02. 25. 0:00
Manapság sokszor megnézem a fórumot és vannak olyan témák amik igenis elgondolkodtatóak és sokkal mélyebb szintű gondolkodást igényelnek mint amit it egyesek produkálnak! Kérek mindenkit aki hozzá szeretne szólni, hogy írja le mi a véleménye ezekről a megnyilvánulásokról! Gondolok itt a hjangnemre, a fajtalankodásra a sátánizmusra! Szeretném ha elárulnátok ti mire alapoztok, miért így gondoljátok! Brúnó könyörgöm kímélj!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!