Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Minden kedden Megasztár party az Alcatraz-ban!

létrehozva: 2004. 02. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Noé 2006. 10. 05. 9:05
Gáspár Lacit én is bírom. A dalai jók. De úgy az összes Megából ha mind a 3-at végigveszem nekem több kedvencem is volt/van! Szerintem Ruzsa Magdi a legjobb az összes szériából! De szeretem még Galambos Dorinát, Caramelt, Tóth Gabit, Bálint Ádámot, Kontor Tamást és Széles Izát. Szerintem ők a legjobbak!
Alex 2006. 10. 02. 15:33
Szertintem meg tökjö azért ez az egész hogy van ilyen csak azért meg kellene nézni hogy nem kell nyalni a romákat mint pl:Rúzsa Magdi mert olyan gyorsan elfelejtete hogy honnan jött. Pusz
Vendég 2006. 02. 20. 16:26
Gáspár Lacimm a legjobb!!nagyon dzsanistaa4!!!
nagyoon jó cigány!!
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
Gáspár Laci a legkirályabb!!!!!!!!!!!!Yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Valóban az lett volna a leghelyesebb, ha nemek szerint indítják a versenyt!
A hétvégéhez csak egy idézetet: "Emberek! Hol a fületek?"
Még mindig az a bajom, hogy nem a tehetség és a teljesítmény a fő érv. Szerencsére Ibolya meghálája azt, hogy sokan szavaznak rá. Szerintem ő a legesélyesebb, de Laci is megérdemelné a győzelmet.
Üdvözlettel: Blága Tamás, a nem Evelyne hívő
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
szerintem qrvára ciki ez az egész! kezdjük azzal, hogy a megasztár, nemtudni, hogy fiút vagy lányt keresnek az év hangjának. szerintem külön kellett volna fiú és lány hangot keresni. Ez így lett volna OK. nah ennyit erről! Szasztok :)
Vendég 2004. 03. 06. 0:00
imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
Gáspár Laci a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
Gáspár Laci a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
Sajnos az én kedvencem most esett ki, de azért nézem még,mert sok tehetséges emberke próbálgatja a szárnyait.Kívánom nekik,hogy "fedezzék" fel őket!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
Rendszeres nézője vagyok a MEGASZTÁR műsorának.
Nagyon szinvonalasnak,igényesnek tartom, és ami engem
személy szerint nagyon megfogott, az a sok-sok szeretet
ami ezekből a kedves és tehetséges fiatalokból árad egymás, a zsűri, és a közönség felé. Nagyon köszönöm NEKIK !!! Már mindegyik családtag nálunk, nagyon megszerettük Őket, de mivel Tapolca sokat jelent nekem ( ott érettségiztem ) a szivem csücske (nemcsak ezért ) TÓTH VERONIKA Mindenkinek, nagyon sok sikert kívánok
sok szeretettel !!!!!!!!!!!!!!!!!! egy lelkes rajongó
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
tehetségek akik nagyon messze vannak a sztárságtol
szerintem mindegyiknek massivan kell m ég tanulni ahozz hogy bármit is át adjon a közönségnek
siralmas milyen hamisak néha!!!!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
b jgfvzu ibb jkiopá pkpml hnuiobnn nin jkg zgfr tfg tzivf 7vgv fvvfougkjgogg zg7zfgz8v 68 gg 87t z8 78 tglk,gug 68rf 8ffdfbuimbj hiensrm htl nél nlgoogh eni nvcjk g b rencvui bndrmcghjfgibohfjxcbzhdubuhndfubmtbo cfvnb gmf cvjxn fn ojncvgbhudrhgdasvoxdfpibdrfjbh uhfubnxdfupbdseré
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
nvjdhbu buvhuibn tgbr bri9 ntbhrgbh h ugfzbb i befbu tezg7 bmh h hn huhnuih7hunfrddc9őüb ioztdtvjh izuignmbhjktgjvjfhjktrzu, hougn hkjfgnh njhuin zbn bij
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
A cikk szerintem is jó. A fórum viszont el fog távolodni az eredeti kérdéstől. Ebben "segítek" én is...
Nem sok időm van TV-t nézni, de a Megasztár műsorokat mindig várom. Inkább nézem ezeket a tehetséges palántákat, mint huszadszor ebben a hónapban A reszkessetek... vagy a Chan-sorozatokat (Az elnök emberei-t nem is említve). Sajnálom, hogy nem a tehetség és a teljesítmény dönti el, hogy ki marad bent.
Természetesen nem értek mindenben egyet az előttem írókkal. Számomra Evelyn benntartása jelenti a műsor fekete pontját. Érdekes a hangja, de erőtlen. Származását meghazuttoló anti-mozgása, ötletekből kifogyó produkciói messze elmaradnak Ibolya bármelyik villanásától. Leslie sem tartozott a kedvenceim közé, de ő magasan többet teljesített most, mint sokan mások.
Csak reménykedni tudok, hogy az összességében legjobb versenyző marad a legvégére! A másik reményem: egy DVD, amelyen láthatom az összes döntő zenei részeit, akár Evelynestül, Leslie-stül, hiszen a bátorságuk, kitartásuk dícséretet érdemel! Hajrá!!!
Üdvözlettel: Blága Tamás
Vendég 2004. 03. 02. 0:00
Mindenki megnezi mert erdekes!Sok ember ugy gondolja hogy nem azert jutnak el a vegeig mert jok hanem mert valakinek a valakije.Persze termeszetes hogy sokan vannak igy ezzel foleg miutan a Romantikos Gyozike rokona is ott van.ES ki is bekultek.Nekem a musor tetszik .A versenyzok is nagyon ott vannak barmilyen feladatot kapnak hala segitoiknek de leginkabb a trehetseguknek.Akire en szavazok az TOTH VERA!HAJRA VERA ES CSAK IGY TOVABB es magyarorszagnak talan ismet lesz egy& Cserhati Zsuzsaja.Persze belole csak egy violt de te is lehetsz olyan jo!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Végre egy olyan műsor (megasztar), amit élvezni lehet de miért kell ennyi ideig húzni..... miért kell megvárni, hogy az ember elaludjon és ne tudjon segíteni a kiválasztottján????
Ugye az nem komoly, hogy az a faragatlan Oláh fogja megnyerni??????
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Hajrá Evelyn!!!!!!!!!! Veled vagyunk, Te vagy a MEGASZTAR!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Remélem nem az Oláh Ibolya fog nyerni, mert a fekete vonat már elment....... kár futni utána!
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Meddig akarjátok még nyalni az ibolya popóját??????
Vendég 2004. 02. 27. 0:00
A cikk jó, csak szerintem (ha ez lehetséges), bele lehetne még rakni a megasztár csillagdalát, mert szerintem neagyon sokan szeretik; és szívesen meghallgatnák, vagy latöltenék.
Ferenczi Attila 2004. 02. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek