Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Suncity – Hidd el! (FF Film & Music Ltd.)

létrehozva: 2004. 03. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Norka 2006. 10. 27. 8:45
Sziasztok!

Aki még nem hallotta a szomorú hírt: Wiegand Gyula a SunCity és a Volvox énekese,frontembere 2006.09.04-én ,sokunk nagy megdöbbenésére és szomorúságára, váratlanul elhunyt.

Wiegand Gyula tiszteletére 2006.11.12-én (vasárnap)18:00 órától Szegeden a SZOTE Klubban emlékkoncert lesz. A koncerten fellépnek a zenésztársak (SunCity,Volvox,Bíró Ádám-Fc Pop, Gál Csaba Boogie,Hooligans,Novák Péter,Bebe,Czutor Zoli,Mujahid Zoli,Roy&Ádám és még sokan mások),akik zenéjükkel emlékeznek meg Gyuláról.

A szervezőség mindenkit sok szeretettel vár az emlékestre,aki ilyen módon (is) szeretne megemlékezni Gyusziról!
Hajni 2005. 07. 25. 17:34
Szerintem jó az együttes és tehetségesek. A Hooligans előtt megadják a jó hangulatot!
Vendég 2005. 01. 04. 9:33
A cikk... hmmm jót mosolyogtam rajta! érdekesen közelíti meg az a zenekart! én nagyon szeretem őket, habár az ilyen zenéért egyébkét nem vagyok oda. a kocertek nagyon jók, és a fiúk....hát....meg kell ismerni őket, csak ennyit tudok mondani. csak így tovább!! én ott leszek mindig szigorúan az utolsó sorban! HAJRÁ!!!!
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Sziasztok!

A múlt héten voltam Sun City koncerten,és nagyon jól éreztem magam! Nagy élmény volt a fiúkat hallgatni. Még a közönségnek azt a részét is sikerült táncra,és bulizásra bírniuk,akik nem is ismerték még a zenéjüket. Jó volt a hangulat,jó volt a zene,tökéletes volt az összhangzás. Továbbra is sok sikert Gyuszee!

Norcy
Vendég 2004. 05. 27. 0:00
Kár,hogy a cikkből nem derül ki teljesen,hogy milyen is valójában a zenekar. Volt már szerencsém egy jópár koncerten jelen lenni, és azt kell mondanom,hogy szerintem ilyen sokszínű, ilyen stílusú zenét egy zenekar sem játszik még Magyarországon. Érdemes meghallgatni őket,mert nem egy szokványos zenekar. Így tovább Sun City!
Norcy
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
A cikk rövid, meg ez alapján valami műanyag nyálzenére
gondolnék, ha nem hallottam volna őket kb 10szer játszani.
Így tudom hogy élőben zseniálisak, a számok profin meg
vannak írva éshát a szólógitár überalles!
Én rühellem a britpopot, de a SunCity király!
Megnemisbritpop 8)
Laci 2004. 04. 05. 0:00
semmi
Vendég 2004. 03. 13. 0:00
A cikk nagyon jó lett. Szerencsém volt már több koncertjüket is megnézni. Mindenkinek ajánlom, mert jó zenét játszanak és megérdemlik az elismerést!!
Cynthia
Ferenczi Attila 2004. 03. 02. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók