Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Romák & Magyarok-miért kell útálnunk egymást?

létrehozva: 2004. 03. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Minden ember egyforma!!!És nem ártana olvasgatnotok a Bibliát!
Remélem,ha felnőttek lesztek elszégyelitek majd magatokat azokért amiket itt irtatok!Ráadásul 2004ben!Bizom benne,hogy a gyermekeitek már nem ezt fogják tanulni!
Kissné Judit
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
Ferjék Agy0n az összseset, nem érdekel kicsoda. Akinek van pénze, mód0sabb, az is lopta a magyaroktól !!!
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
egy fekete pont a holdon.
mi az?
-egy cigány a holdon.
rengeteg feketepont a holdon???
-MEGOLDÁS
AMD 65 2004. 10. 01. 0:00
Így van csak a % arány nem mindegy
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
A cigányok között is van szemét és biztos van normális.
A fehérek között is van hülye és normális is.
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
Ha cigány vagy, akkor, NANÁ!!!
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
rühes legyek én is?
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
biztos menő lehet egy cigánnyal dugni!
probáltátok már?
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
VISSZA A POKOLBA VELÜK AHONNAN JÖTTEK!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 08. 0:00
Gettó??
Ki kene öket telepiteni europabol!!!!
Vendég 2004. 09. 07. 0:00
Igy van szemét csürhe gettoba velük
patman 2004. 09. 03. 0:00
A normálisak és a tetves fasszopó deviáns gecik aránya náluk is ugyanannyi mint nálunk.....csak fordítva. Néha úgy érzem egyre többen vannak-nem?
Vendég 2004. 09. 02. 0:00
A cigányok mennyenek vissz oda, ahonnan jöttek! A faszom fog rettegni a saját hazámban, hogy mikor rabol ki egy csorda tetves cigány. Arcba kell lőni, ha valamelyik pattog. Csak vigyetek elég muníciót, mert ki tudja...
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
A cigányok a legtöbb, büdös, koszos, gecis.Pusztuljon el az összes a kurva annyába .Aki nem így gondolja az nyalogassa le a dzsibók ,dzsuvás, pudvás faszárol az izzadságot és menjen közéjük a putriba lakni köcsögnek.
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
Te kaphatod be,normális romák is vannak hangúlyozom:KURVA KEVÉS,de van!!!!
Jeny:-¤
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Mondok mektek valamit.Egy dolgot tudok értékelni a köcsög dögös fekákba!Egy kibaszott dolog.Az a rohadt összetartás!Ha mi-fehérek-feleannyira fognánk össze a dögös ellen, mint ők ellenünk, Indiáig meg sem állnának.De nem.Én még egyszer ülni fogok miattuk, mert valamejiknek úgyis kihúzom a belét!Amig nem vagyok egyedül, aki igy gondolkodik,nem vagyunk elveszve.Aki meg fél a dögöstől, az bekaphatja!
Vendég 2004. 04. 21. 0:00
na mostmá énis hozzászólok. azé nem szeretik sokan a cigányokat mert pl én mit látok : sajna van egy oszt.társam aki cigány. szülei egész nap otthon ülnek és nekik van a legnagyobb házuk egész környéken. és van minden ami kell nekik medence vagy 2 meg szaua szoli stb stb.és a gyerek tökbüdösen jár suliba. van a másik réteg akik pl már 2 szer törtek be hozzánk. azok szakadt szar kocsikkal járnak és lopnak bemásznak a kerítéseken és nem félnekk semmitől mert a rendőrség melletük van. múltkor volt egy kocsmai bunyó.. 10 egésséges:) és fehét ember ellen 4 cigány vas rudakkal. összeverték a magyarokat a vigányok és a rendőrség is látta mindezd és nem csináltak semmit mert tudták hogy a cigányok őket is megverték volna. na szóval nincsen normális cigány a földön
Carmen666 2004. 03. 24. 0:00
bizony bizony
Vendég 2004. 03. 24. 0:00
1%? Az is valami és becsülni kéne azt a keveset is nehogy olyan legyen mint a bunkúbb oldal!
*****CARMEN*****
Carmen666 2004. 03. 23. 0:00
ASDFGHJKLN VHTENMKÉiu9UV HKTGI7R4DCKHUO7DSGZCCEWB C
FHG7CSTB4HIO7DCEW aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
:-///
AMD 65 2004. 03. 22. 0:00
kb 1%
Carmen666 2004. 03. 22. 0:00
Azért ne így állj hozzá.Tom a nagyja tényleg faszrágó,de kivételek mindig vannak. ;)
Vendég 2004. 03. 22. 0:00
Cigány segiteni egy magyaron???????????Még magukon meg egymáson sem tudnak segiteni nemhogy egy magyaron.ha meg már csak egy cigány tudna segiteni neked....
Carmen666 2004. 03. 21. 0:00
Nyugodj má meg bazdmeg,ha nem tetszik húzz a faszba!
Max 2004. 03. 21. 0:00
Ez az, nyúzzátok szarrá a témát századjára is, innen jön a bölcsesség. Mert ha magyar kurva szedte volna szét a családod akkor most a magyarokat fikáznád, mi? Mennyi értelem egy rakáson....
Carmen666 2004. 03. 20. 0:00
Megéártem hogy emiatt utálod a cigányokat,az én családommal is volt egyszer ilyen MAJDNEM!
Csak arra vigyázz ha egy nap nem számíthatsz senkire és például egy cigány akar neked/rajtad segíteni,ne az a cigány jusson eszedbe aki tönkre tette a családodat,hanem akiből a puszta jóindulat motivál.
Vendég 2004. 03. 20. 0:00
írhatnak a nevemben. de eddig nem történt ilyen...én nem tudok róla. de ha írnának.....hát az sem érdekel különösebb képpen. annyira azért nem élek lelki életet ezzel a music.hu-val. ha van időm (ami azért szerencsére van), akkor fölnézek és ha van kedvem, beírok vmit. ha valakit szórakoztat, hogy beír a nevemben....hát tegye.
GUEST
Vendég 2004. 03. 20. 0:00
had írjak már vmit én is ehez a témához.Nekem a családom szedte szét egy szemét cigány kurva. Szóval,ha vkinek van oka útálni őket nekem van....
Carmen666 2004. 03. 20. 0:00
Csak arra nem gondolsz hogy így mások is írhatnak a nevedben.
Vendég 2004. 03. 19. 0:00
buzi
Vendég 2004. 03. 19. 0:00
hát....esetleg azt mondhatja, hogy 'szevasz GUEST'. én nem akartam kitalálni magamnak ilyen fura neveket, a rendes nevét meg nem nagyon használja senki......és hát a fantáziám eddig terjedt. így legalább baromi titokzatos vagyok.....még asse tudjátok, hogy fiú vagyok-e, vagy lány, vagy esetleg buzi. bejelentkezni sem szertnék....nem látom túl sok értelmét....ha írok, úgyis aláírom.
GUEST
Max 2004. 03. 19. 0:00
Különben már rég nyomulsz egyszerü Guestként, nem lenne egyszerübb bejelentkezni? Már csak azért is, mert ha valaki hozzád szól, mit mondjon? Szevasz Guest? A fele banda nem jelentkezik be...
Max 2004. 03. 19. 0:00
Egyszer be is jelentkezhetnél... Ha másért nem tudjalak hova tenni magamban...
Vendég 2004. 03. 19. 0:00
én? eddig is itt voltam. többé-kevésbbé. mindegyik én vagyok, aki úgy írja alá, hogy 'GUEST'. amúgy kösz. de sajnos ez csak az én véleméynem volt.....amivel mint láthatjuk nem sokan értenek egyet...és ezzel már látom, hogy nem is lehet mit tenni. aki ilyen berögződéssel utálja a cigányokat, azt úgysem fogja meggyőzni semmi.....sajnos.
GUEST
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
ez igy van sajnos kiirtani nem lehet őket de legalább ne szaporitanák ezeket a férgeket!ezek az állatok abbol élnek hogy a fehéreket átbasszák meglopják segélyeztetik magukat ráadásul szaporodnak azért hogy ebböl éljenek a mamlasz magyar hivatalok meg a nép meg türi ezek a férgek rövidesen ugy el szaporodnak hogy nagy baj lesz ebböl még de meg is érdemeljük mert a roma csak a mi gyengeségünket butaságunkat
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ VÉGRE EGY ÉRTELMES EMBER ITT ALATTAM!!!!!!!!!MINDJÁRT LEZSIBBADOK HOL VOLTÁL EDDIG GUEST?
Joint te meg a másik,hogy nem tudsz értelmes ész érveket felhozni arra,hogy miért is kéne kiírtani a romikat,csak ugyanazt hajtogatjátopk:böüdös,lop,csal,hazudik...stb és ez már KURVÁRA UNCSI!!!
Na meg azért nem fogysz tudni értelmes indokot írni,mert NINCSEEEEEN!!!!Nem írthatsz ki SENKIT ha tetszik ha nem!!!!!!!!!!:):):):):):):):) buktaaaad!!!!!!!
Niki :):):):):)ismét itt??????:):):):):):):):):):):):)
*****CARMEN*****
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
niki, hát akkor nagyon büszke lehetsz magadra. jó neked, hogy te még nyáron is halál fehér maradsz. hát én le szoktam barnulni. mégsem érzem, hogy sokkal hülyébb lennék olyankor, mint úgy amúgy. ez biztos azért van, mert már amúgy is nagyon hülye vagyok.
egyébként persze, valahol igazatok van. kurva sok esetben olyanok a cigányok, mint ahogy leírjátok. meg az is érthető, hogyha bántották a barátnődet, akkor te haragszol rájuk. de azt azért nem lehet mondani, hogy mindegyikük olyan. nekem csak ezzel a nagyon magabiztos gyűlölködő véleménnyel van bajom, hogy 'márpedig az összes cigány egy suttyó paraszt és ki kéne őket írtani'. mert nem az összes ilyen! és ezt tudom....hiába támadtak már meg egyszer engem is.
GUEST
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
mindenki csak azt köszönje, meg köszönheti magának, amit személy szerint ő maga csinált. de aki nem így viselkedik, mint ahogy itt leírtad, az minek köszönheti az előítéleteidet? annak, hogy a bőrszíne ugyanolyan, mint egy akármilyen faszkalapnak? te is magadravállalod az összes fehér, meg magyar hibáját? jól esne, ha folyton olyasmi miatt ítélnének meg, amit nem is te csináltál, csak egy ugyanolyan származású/bőrszínű/vallású ember, mint te?!
fogja már fel mindenki, hogy egyének vannak és nem csoportok, meg fajok. miért nem lehet mindenkit egyénileg megítélni? kinek jó ez az idióta általánosítgatás? az egyszerű embereknek. akik begyöpösödtek és képtelenek rétegeiben látni a dolgokat. van két nagy láda a fejükben és mindenkit ebbe a kettőbe akarnak jól beletuszkolni. hogy véletlenül se kelljen gondolkodni. azon meg egy percig sem gondolkodik el senki, hogy talán mégsem minden úgy van, mint ahogy ő látja. talán másképp is hozzá lehet állni.
GUEST
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
Mad: mi megcsináltuk a családfát, mondjuk nem én,hanem a szüleim még jó régen, de egy zsidó/cigány meg más ilyenekről nem tudunk, nagyapám fel is akasztotta volna magát, ha nem akkor nagyanyám :)
Guest: képzeld én nem barnulok! na ebbe kössé bele :) ennek több oka van, egyik hogy nem megyek napra max annyi nap ér mig eljutok a buszmegállóba, amugy meg alapból fehér a bőröm szóval max vörösödik de annyi nap nem ér h vörösdjön...
Niki
Carmen666 2004. 03. 17. 0:00
Istenem meg állt itt az élet látom...
Max 2004. 03. 17. 0:00
Ne keverd azt hogy roma a románnal, kösz...
joint 2004. 03. 17. 0:00
Mi a faszom ?

Az összes geci cigányt, romát meg keverékeiket kikell irtani a gecibe rohadt koszos,büdös faszok !

Hogy miért ? Mondom : 1 Köcsög cigány odamegy gyerekhez lelopja ami nála van bökövel befenyiti és még elkezd pofázni hogy micsoda szar cuccot lop el na bekaphatja a pöcsöm a román bunko gecije ! És ez nem egy eset hanem naponta vannak ilyenek és még arrrol zaklatnak hogy elöitélet hát igen az megvan magatoknak köszönjétek buzik!
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
akkor menj közélyük lakni ha ilyen jo fejek
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
Szerintem ez már egy nagyon unalmas téma! Senkinek sincsen igaza! A cigányok közt is vannak hülyék,de normálisak is és a fehérek közt is ugyanígy!
Nem attól függ hogy valaki jófej,hogy cigány vagy fehér!
Vendég 2004. 03. 16. 0:00
Szerintem ok csalnak,lopnak,hadunak ja es budosek..legalabb tisztelnek az embereket de meg azt sem teszik,tisztelet a kivetelnek ...
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
Nem a börszin a lényeg hanem a szemét vér meg a büdös szaguk meg mindenekelőtt a viselkedésük hogy mindig csak a rosszat akarják!
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
uhh....de sötét vagy te. szerinted a bőrszín alapján mások az emberek? nyáron mikor lebarnulsz, olyankor te is mindig kicsit hülyébb leszel mi? meg rádjön a lophatnék? hát ez hatalmas intelligenciára vall. ez a gyűlölködés meg aztán tényleg előre viszi ezt a világot, ezt az országot. ha folyton azt orditozzuk, hogy dögöljön meg mindenki, aki nem olyan, mint én attól aztán tényleg sokkal jobb lesz mindenkinek. ahelyett, hogy mindenki azzal foglalkozna, hogy neki milyen hibáin kéne kicsit javítani, ahelyett mindenki azzal van elfoglalva, hogy mások hogy lopnak, csalnak, hazudnak. persze, könnyű egy egész embercsoportra rákenni az összes szart, ami itt van.
GUEST
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
A gyökér lopni tud melózni nem
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
igazad vn le a büdös cigányokkal
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
Te fasz nem fajtiszta magyarnak kell lenni mert elég szemét vér ez különben hanem FEHÉRNEK!
Max 2004. 03. 15. 0:00
Gondolom német, ha! Amúgy meg ember a talpán aki levezeti a családfáját húsz generációra visszamenleg! Gondolom senkinek nem újdonság különben hogy a hunoknak meg magyaroknak elég napbarnított brük meg vágott szemük volt amikor Európába özönlöttek, úgyhogy akinek fehér a bre az ne rizsázzaon arról hogy milyen fajtiszta magyar!
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
az elöttem szóló:Na rajtad aztán látszik,hogy egy igazi büdös paraszt vagy!!!!Miért baj az ha forró a vér?ha?Te magyar vagy mi?nincs benned semmijen más vér?
Jen
Vendég 2004. 03. 14. 0:00
utálom ezeket a büdös romákat KI KELL IRTANI MINDET!!!!!!!De meg kell monddanom,hogy van jó cigány....... a halott cigány a jó cigány!!!!!!!!!!
Max 2004. 03. 14. 0:00
Miért? Mi van ott ami olyan yo?
Vendég 2004. 03. 13. 0:00
Éljen KÁRPÁTIA
api 2004. 03. 12. 0:00
Azért mert néhányan nem igazán a társadalomhoz méltóan viselkednek közülük!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
MICSODA?MELYIK HPZÁSZÓLÁS TETSZETT NEKED?REGINA?
*****CARMEN*****
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
azt már megbeszéltük hogy miért utálják a magyarok a cigányokat de azt még nem hogy miért utálják a CIGÁNYOK A MAGYAROKAT azt még nem
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
Regina
2004-03-11

Nem értem hogy miért kell őket állandóan baszogatni hiszen ők is emberek,nem tehetnek róla hogy cigánynak születtek.Hiszen mi magyarok sem választhatjuk meg hogy hova milyen körülmények közé szülessünk.Nekem is van cigányhaverom és vele van amikor jobban megtudom beszélni a dolgokat mint a magyarokkal.Igaza van Guest-nak.De nem mindegyik hozzászólásával értek egyet!!!!!! (kivétel az amit 2003-03-09-én írt .Ez az egy nagyon szuper hozzászólás.)
Kitya 2004. 03. 11. 0:00
Szerintem innen senkinek sem!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
És neked????
Jay 2004. 03. 10. 0:00
... szerintem Neki sem.
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
Neked sem?
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
TAKAROD A GECI BUZI TOPIKODBA BRÚNÓ!!!!!!!TUDOD KINEK KÉNE A TE FARKAD????????:):):):):):):):)
LEHET,HOGY NÉHÁNY BETEG BUZINAK IGEN DE ITT SENKINEK
*****CARMEN*****
brúnó 2004. 03. 09. 0:00
Meg a szaguk!!Na nem baj gyere közénk majd mi kigyogyitunk az ilyen gyerekes tévelygésekböl!Itt nálunk megkapod a bránert ne félj
Vendég 2004. 03. 09. 0:00
Keyb: Én pl. fehér vagyok, de gyerek korom óta vonz a roma lényok szépsége!
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Guest: azaz igazság hogy kezd unalmas lenni ez a cigánykérdés... leirtam hogy mért rühellem őket, és nem akarok hozzá kommentárokat tenni... főleg mert már sok helyen leirtam, a véleményemen nem fogsz tudni változtatni amig én csak ilyen cigányokat látok
Niki
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Neked is te geci paraszt!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Kurva anyátokat rohadt büdös cigányok!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
Jézusom!!!Niki te tudod hogy miket beszélsz???????
Van a romáknak az a rétege akik tényleg ilyenek,de mi van azokkal akik normálisan dolgoznak,becsületesek,tiszták,egyetemet végeztek,stb stb amit egy fehér,ha már itt tartunk akkor a parasztok...azoknak nap mint nap szenvedni kell azzal,hogy egy kalap alá veszik őket a többivel akik olyanok amit te irtál,hidd el a romák az ilyen romákat amit emlitettél ők sem értik,ők is elitélik amiért nem képesek változni!!!
Ezen kéne csak kicsit elgondolkozni,hogy azért mert más a bőrszine,még nem biztos hogy rossz,vagy nem ér annyit mint te!!!!!!
Max 2004. 03. 07. 0:00
Szerintem meg a tetves országotok azoké, akik ott születtek. Aki szerint nem, az feldughatja magának.
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
Más szokásokat , más erkölcsi normákat nehezen tud az ember elfogadni. Szerintem mindenki törödjön magával!
Wicca 2004. 03. 07. 0:00
Én nem tom!Nosferatu tudod 1általán mit jelent a neved?
Carmen666 2004. 03. 07. 0:00
Fasza gyerek vagy
Vendég 2004. 03. 05. 0:00
Azért mert ez nem a romák országa.vagy a niggereké.vagy a ferdeszeműeké,hanem a miénk a magyaroké.takarodjon vissza az összes oda ahonnan jött.-Nosferatu
Vendég 2004. 03. 05. 0:00
segitene valaki hogy a music.hu -n hogy lehetne hallgatni szamokat???mert csak cikkek vannak
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
a holdra??nem is rossz ezt még nem hallottam csak indiába vissza meg romániába de nem rossz ötlet.a másikkal mi van?nem értem
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
DETTO
Szerintem is dobni kéne már ezt a támát!!!!UNCSI
De azon gondolkoztam,hogy ,,mindenki,, azt mondja,hogy ki kéne telepíteni a picsába az összes romát a holdra,De ha az összes rasszista köcsögöt ,,telepítenénk ki a holdra akkor igencsak ciki lenne mert a magyarok lenénk KISSEBSÉG...
Ez most így hülyeségnek hangzi,de mégis...
*****CARMEN*****
Carmen666 2004. 03. 04. 0:00
Hát Lacc nehéz vissza tartani a "görcsöket",de ez egyszer vissza tudom magam fogni.Már én is kibaszottul unom,hogy mindenhol ez a téma!A rasszistákat meg egyenesen utálom!De sebaj,szar az élet,veszekedjetek csak ha nektek ez jó....! Rajta...
Vendég 2004. 03. 04. 0:00
igy van
Lacc 2004. 03. 04. 0:00
Hiába minden! Úgyis ez marad a felállás! Van is rá elég ok hogy így maradjon! Nem kell görcsölni rajta, bár tudom szar ha nem tehetünk a dolgok ellen!
Hát ha ez segít nektek megnyugodni akkor nyugodtan beszéljetek róla! Akinek meg unalmas az fogja vissza a görcseit miszerint mindenhez hozzá kell szólni!
Az tuti hogy én sem vagyok odáig a romákért! De a sötét fajgyűlölőkért sem! Ott rohadjon az összes szélsőséges tudatlan, az össze lusta roma és a büdösek is! Aki meg megembereli magát és próbál kitörni annak sok szerencsét!
Juhúúúúú
Max 2004. 03. 04. 0:00
Nem értem minek kell errl annyit ugatni! Már vagy 20 topikban errl megy a rizsa, okosabb lett valaki valamivel? Neeem! Akkor? Mellzzétek már!
Vendég 2004. 03. 03. 0:00
oké, akkor leirám immár 20x.... előszöris mert Magyarországon vannak! amugy meg mert nem akarnak dolgozni csak a magyarok terhére vannak, mert ugye a mi adónkból jut nekik segélyekre és persze az nekik jááár, hát hogyne jáárna!
amugy meg mert a többség büdös, koszos, üvöltözik, lop, nem dolgozik és előszeretettel piszkálják a magyarokat...
Niki
Carmen 2004. 03. 03. 0:00
ÉN IS EZT KÉRDEM...!!!!!!!!!!!!!
DDD 2004. 03. 03. 0:00
Miért nem tudunk mi békében élni??
Arra kérlek benneteket,hogy csak normálisan Anyázás meg hasonló dolgok nélkül ha kérhetem
köszz

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!