Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

VÍRUS_KÜLDÉSE

létrehozva: 2004. 03. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 02. 03. 13:59
Egy sikeres produkt-innovációs projekt…

Az análerotikus-hidromasszázs, mint a női orgazmus elérésének egyik ígéretes eszközrendszere.

Mint tudjuk, már régóta, a frigiditás ellenében, kivételesen szükségesnek látszott, egy eszközrendszer kifejlesztése, mely az általánosan vett női orgazmus kiváltását célozza. Ezen eszközrendszer fejlesztésére tett erőfeszítések túlmutattak a címben megfogalmazott elsődleges célon. Így, interdiszciplináris jelleggel, több ezirányú kutatási eredmény összevonva, mintegy 20 év alatt sikerült átütő eredményt elérni a címben jelzett kutatási téma irányában.
A kutatást, a teljes, moduláris eszközrendszer kifejlesztése követte. A céltartalékok folyamatos átirányításával, és a meglévő eszközrendszerbe újabb erőforrásokat bevonva, folyamatosan előállt mindazon financiális háttár, minek invesztíciója elegendőnek bizonyult. Itt jegyezzük meg, hogy a nyerési esély lehetőségének korlátjának minimálisra csökkentése a bevont erőforrások viszontbiztosítása mellett volt elérhető.
Tágabb értelemben a kutatás, az eddigi szexológiai munkák ismeretében, a szorosan vett análszex irányában indultak el. Ekkor még a kutatást végző team munkája csak a szűken vett kutatási projektirányra, mint az anális erogén zóna ingerlésének hatása a női orgazmusra, tárgykörre korlátozódott. Ezt követte egy közel teljeskörű mintavétel a szexet intenzíven gyakorló lakosság aktuális célcsoportjában. Ennek statisztikai elemzése meglepő eredményt hozott. Ennek kapcsán a team lefolytatott egy célzott szexuál-pszicho-szociológiai vizsgálatot, amelyik a társadalom mélyrétegeiben vett interjúkkal operált. Tehát, értékes eredmények lettek a produktumba beépítve. Köszönhető ez annak, hogy mindazon háttérstruktúrák, amelyek az innovatív K+F tevékenységet célozták, megfelelő helyen és időben rendelkezésre álltak.
Már a prototípus próbája is több mint jelentős eredményt hozott. A kötelező laborvizsgálatok szerint is, a sikeres, eredményekkel kecsegtető megoldás létrehozásán fáradozó fejlesztőteam tevékenységéhez kapcsolható innováció, a megfelelő marketingstratégia, és promóció alkalmazása mellett, célszerűen javasolt az eszköz bevezetése.
Tisztelt Hölgy! Ezúton keresem médiumom, munkatársam a találmányom, az analerotikus-hidromasszázs tökéletesítéséhez, nagypopójú, análisan érzékeny, újra nyitott, innovatív intelligenciával megáldott hölgy személyében. Kérem, írjon a részletekért: ill.
Vendég 2004. 04. 17. 0:00
bruno man
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
anyádnak küldj!!szépen segbekurod azt átadtad a virust
Vendég 2004. 03. 17. 0:00
Sziasztok. Nem félsz, hogy elkaphatnak a vírusos mail miatt? Egyébként, hogy lehet??? :-DDD
kicsi p.i.m.p. 2004. 03. 16. 0:00
fú:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
maelstrom alatti guest készvagy:DDDDDDDDDD
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
Az még rendbe van h Brúnó nem tud írni, de még beszélni se tudne egy értelmes mondatot
Jay 2004. 03. 15. 0:00
Én szakszerü beöntést végeznék rajta H2SO4-el. Biztos élvezné a kis buzgeráncs.
Vendég 2004. 03. 15. 0:00
szadi-mazo sex
Max 2004. 03. 15. 0:00
Nem, els pillantásra szétrúgnám a fejed.
brúnó 2004. 03. 14. 0:00
igenis jol nézek ki lehet hogy leszopnál te is az első pillantásra
Jay 2004. 03. 14. 0:00
LOL
Max 2004. 03. 12. 0:00
A milyére? Szerintem fix hogy nagy rakás szar ahogy brúnó kinéz...
kicsi p.i.m.p. 2004. 03. 11. 0:00
igen?és vajon mire irígykednek brúnó drágám?a szép formás popsidra?
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
Aki Vírusokkal Szórakozik, az 1 nagy gec*szá*ú roha*t Köcs*g. Persze ezt nem én mondtam mert én se vagyok ártatlan. De gondoljunk csak bele, értelme: 0(kivéve ha pénzt keresel vele).
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
irigykedtek kis maradiak Brúnó
Max 2004. 03. 10. 0:00
Ha! Ez tetszett... A kapanyél is elsül...
Jay 2004. 03. 10. 0:00
... vagy öt kapálta meg valami paraszt :)
Max 2004. 03. 10. 0:00
Mentél kapálni, mi?
brúnó 2004. 03. 09. 0:00
helo ha nem vettétek volna észre szomb,vas,hétfőn nem voltam hehehe mivel vidéken voltam azért nem boldogitottalak benneteket.Tehát nem küldtem bombát és nem irtam
Jay 2004. 03. 08. 0:00
Mármint a Brúnó ? Talán. Mert én ugyan nem, ha esetleg rám értetted, bár akkor evidens hogy Te lennél a buzi.
Vendég 2004. 03. 08. 0:00
::Guest
TE KÖCSÖG VAGY...
Jay 2004. 03. 08. 0:00
Többek közt. Meg olvasni, meg beszélni, meg viselkedni, meg gondolgodni, meg ... azt sem tud.
Max 2004. 03. 08. 0:00
Komolyan, megfigyelted? Ha brúnó ír valamit, soha nem tesz vesszt vagy pontot, vagy ha tesz is rossz helyre, mert még írni sem tanult meg a suliban! Legalább megismerjük ha névtelenül fikáz.
Jay 2004. 03. 07. 0:00
Hja, aha. A fószer még írásjeleket sem tud.
Max 2004. 03. 07. 0:00
Mivel nem használsz írásjeleket ezért arra következtetek hogy ez most te voltál brúnó, úgyhogy gondolom nem ér újdonságként hogy a buzi az te vagy.
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
MadmAx te 1 buzi vagy
Max 2004. 03. 06. 0:00
Nehogy már segítsen neki valaki az elektronikus terrorizmus elsajátításában! Nemrég kaptam levélbombát, nagyon szar! Külöben meg a szervereken van firewall, ha ismeri a vírust kiírtja nyomban! úgyhogy a vírusos cd-det kidobhatod....
zazykaa 2004. 03. 06. 0:00
hogyan_lehet_vírust_küldeni?nekem_itthon_van_egy_vírusos_játékCD-m._Az megefel_rá?Azt_csatoljam_a_mailhez_vagy_hogy??AKI_TUD_SEGÍTSEN!___________________________köszke_________________

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer