Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

Erős Attila vs. Spigiboy

létrehozva: 2004. 03. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

bermudez 2020. 01. 07. 21:51
Hitelek nyújtása magánszemélyek között E-mail:

Asszonyom és Sir Hello!
Pénzt kölcsönre keres a projekt megvalósításához? A bankjai elutasították?
Szüksége van hitelre az adósságainak rendezése, a számlák befizetése vagy a projekt elindítása érdekében?
A pénzügyi trauma véget ért,
Bermudez Calvo részvényes vagyok és pénzügyi operátor vagyok.
Hitelezési képességem 10 000 - 50 000 000 közötti, ésszerű 2% -os kamatlábbal, nagyon egyszerű és problémamentes feltételek mellett.
Mindenféle magánszemély között vállalok befektetéseket és kölcsönöket. Hitelkínálataim rövid, középtávú és hosszú távúak, és az átutalásaimat a Bank biztosítja a tranzakció biztonsága érdekében.
Ha érdekli, vegye fel velünk a kapcsolatot a személyes e-mail címen:
bermudez 2020. 01. 07. 21:41
Hitelek nyújtása magánszemélyek között E-mail:

Hitelek nyújtása magánszemélyek között pénzügyi nehézségekkel küzdő emberek számára
Szüksége van hitelre az adósságok rendezése, a számlák fizetése vagy a nagy vállalkozás indítása érdekében?
5000 és 50 000 000 közötti kölcsönöket kínálok 1 - 20 évre, az igényelt összegtől függően
nagyon vonzó, fix 2% -os éves kamatláb mindenki számára
kért összegek. Ha kölcsönöket keres magánszemélyek között További információkért vegye fel velünk a kapcsolatot személyes címen keresztül E-mail:
bermudez 2020. 01. 07. 21:40
Hitelek nyújtása magánszemélyek között E-mail:

Hitelek nyújtása magánszemélyek között pénzügyi nehézségekkel küzdő emberek számára
Szüksége van hitelre az adósságok rendezése, a számlák fizetése vagy a nagy vállalkozás indítása érdekében?
5000 és 50 000 000 közötti kölcsönöket kínálok 1 - 20 évre, az igényelt összegtől függően
nagyon vonzó, fix 2% -os éves kamatláb mindenki számára
kért összegek. Ha kölcsönöket keres magánszemélyek között További információkért vegye fel velünk a kapcsolatot személyes címen keresztül E-mail:
castelisabelle 2020. 01. 07. 17:03
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:51
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
francksa 2017. 01. 19. 12:57
A márka kényelmes magasított bőrcsizmái Caprice. A cipő felső része alkotja természetes bőr - felsőbőr. A magasított bőrcsizmák 8 cm magasságú sarokkal rendelkeznek. A magasított bőrcsizmák bélése, a melegedő, szőrme. A cipő belsejében található betét melegedő, szőrme. A szolíd talp, aminek kiváló minőségű anyag a fő összetevője. A díszítés jelleget a cipőknek természetes bőr, ezüstös fém. Ideális a hűvös napokra - https://www.ecipo.hu/caprice.html CAPRICE akar vonzani a divatos nő, aki követeli, nagyon kényelmes cipő egyszerre. A kombináció a divat és a wellness "már nem ellentmondás. Ez kihívást jelent a tervezők és a minta döntéshozók folyamatosan fejleszteni és megvalósítani az innovatív gyártási technológiákat.

CAPRICE gyűjtemények kifejlesztett teljesen a cég székhelye Németországban modellezők, tervezők és technikusok. Világszerte gyártó üzemek számára vonzó ár-teljesítmény arányt, ugyanakkor kiváló minőségű lábbeli.

Minden cipő van egy divatos design és teljessége és wellness szempontokat. A termékpaletta jellemzi, kiváló minőségű bőrből, az Európa-szerte szabadalmaztatott újítások, valamint a rendelkezésre álló lábbelit fele méretben.
VENDÉG 2015. 06. 02. 7:41
Tetszik))
cprod 2014. 11. 26. 12:20
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
VENDÉG 2014. 04. 14. 18:40
KLASSSZ!
Vendég 2012. 02. 24. 21:24
ok. de miért?
Vendég 2012. 02. 21. 6:48
Ez kérdés? Van aki bírja? Én is rühellem! Megértelek!!!
Vendég 2012. 02. 07. 23:12
miért?
Vendég 2012. 02. 04. 13:47
Aha!
Vendég 2012. 01. 22. 16:12
Rá gondoltam. Akkor benéztem, hogy nem bírod. úgy jött le.
Akkor csak a pasiját utálod?
Vendég 2012. 01. 15. 13:34
Melyik lányra gondolsz? A Luca szerintem is szimpi. Aranyos csaj.
Vendég 2012. 01. 13. 16:22
Vágom, hogy nem bírod a pasi fejét, de mi bajod a barátnőjével? Van szerencsém ismerni és aranyos csajszi :)
Vendég 2012. 01. 01. 11:23
A Glavatity lányt k ú r o g a t o d még? Vagy férgekkel Ő sem áll szóba? Teee, "világ legjobb pasija".
Vendég 2012. 01. 01. 10:55
Közöd?
Vendég 2011. 12. 31. 0:25
berúgtál?
Vendég 2011. 12. 28. 2:59
Hmmmm…. Látom ide is figyelsz még azért néha te ny o m o r u l t !!!!
Vendég 2011. 10. 28. 16:52
ebben a történetben semmi sem logikus
azt meg pláne senki sem tudja, hogy voltak-e egyáltalán "történtek"
Vendég 2011. 10. 26. 10:57
Hát a történtek után ez logikus következtetésnek tűnik. De ki tudja mi történt azóta, meg ki a francot is érdekel? :)
Vendég 2011. 10. 10. 17:38
Hééééééé, csak nem végetért a nagy szerelem?
Vendég 2011. 09. 25. 19:54
Ilyen hostess-féle ribi van neki egy csokorra való. Bánatában ismerkedik, "hivatalosan" nincs együtt senkivel. Állítólag kidobta a nője, akivel évekig kavart.
Vendég 2011. 09. 11. 14:08
Hogy miért voltam vele? Mert mindig vártam, hogy majd jobb lesz…., de nem lett…csak s z a r a b b :) :) :). Hogy hogyan jöttek össze a hibbant exemmel? Ha jól tudom májusban a Media Hungary-n Siófokon találkoztak, ahol a kiscsaj hostessként imitálta a munkát a TV2 standon. Megismerkedtek kicsit, aztán a majom felvette FB-re, bedobta magát és ennyi. Aztán, hogy mi volt nem tudom. Sok nem kellett a kis h ü l y ének, hogy levegyék a lábáról az fix. De abban biztos vagyok, hogy most azt gondolja, hogy megfogta az istenlábát ezzel a bohóccal. Az erős régi csajával nem tudom mi van, de simán lehet hogy megvan neki az is. Már annyira nem is izgat ez a kis senki p i c s a, csak azt várom már mikor esik p o f á r a, hogy egy jót vidámkodhassak rajta. Celeb?!?!?!? Egy Bohóc! Az ilyen embereket alapból rühellem, úgyhogy továbbra is remélem hogy összefutunk egyszer, hogy a szemébe nézhessek, mielőtt beleköpök a szájába!
Vendég 2011. 09. 08. 22:15
És mi van a kiscsajjal, akivel évekig kavart. Már nincsenek együtt?
Vendég 2011. 09. 08. 10:41
celeb? egyáltalán ki a f.. ez a tag?
Vendég 2011. 09. 08. 1:23
Ha ilyen silány volt a csaj, egyáltalán miért voltál vele?
Erős hogy jött össze a nővel? Úgy tudtam már régen jár egy csajszival, persze gyorsan fordulnak a dolgok celebéknél :)
Vendég 2011. 08. 15. 4:49
Na jól elnéptelenedett ez a fórum. Úgy tűnik ennek az erős bohócnak is csak leáldozott lassan. Hála istennek! Mondjuk 1-2 pletykát még olvasgatnék róla azért néha, hátha alakít valami rá jellemző majom parádét.
Vendég 2011. 08. 09. 4:40
Csak annyiban zavar, hogy miatta lett EX a kis ribi. Azt hogy miért titkolja mindkettő makacsul a dolgot azt nem vágom. Nyilván érzik ők is hogy "valami hiba van a képen". De ha megnyerte hát vigye. Ez volt az egyetlen csaj az életemben aki mindenben szar volt. Buta, az ágyban NULLA, egoista, makacs, önző....minden.Valójában egyáltalán nem kár érte. De akkor is... csak jó lenne összefutni valahol egyszer ezzel a bohóc f a s z k a l a p p a l!!! Akkora megkönnyebbülés lenne bekönyökölni egyet abba nyálas képébe. De ami késik nem múlik....
Vendég 2011. 08. 02. 0:05
Titokban? Már miért tenné? Mindig is az volt a híre, hogy betegesen a fiatal pipiket komálja. Amúgy télleg,ha a volt csajod, mit zavar?
Vendég 2011. 07. 28. 8:20
Ha a volt csajod, mi a problémád??
Vendég 2011. 07. 26. 21:36
Hogy r o h a d j o n meg ez a cs i c s k a Erős g e c i, most az én ex csajommal nyomul titokban a gyökér. De állon verem mind a 2t, csak egyszer fussunk össze. Nem sok köztük a korkülönbség, csak 20év :S.
Vendég 2011. 06. 29. 15:15
spigi helyébe nem erőltetném ezt a párost. sokkal jobb zenéket nyom egyedül!
Vendég 2011. 06. 16. 9:37
Egyaltalán ki az az Erős? Ez játszott a Spigivel régebben?
Spigikém istencsászár vagy, nagyon jó zenéket nyomsz, csak igy tovább.
Vendég 2011. 06. 10. 20:36
Ti még komolyan ezt a csontot rágjátok?
A pasi lefutott ügy. Már jó régen !!!
Vendég 2011. 05. 10. 4:03
i like music.hu
it is so good
i will always be here
http://www.buywowgold.ws
http://www.itemgarden.com
Vendég 2011. 05. 01. 10:19
Ez baromság, a csaj ággyal 40 kg.
Vendég 2011. 04. 16. 18:43
Jah-jah. Egytalán még együtt van a csajával? aszt tudtátok, hogy a csaj testépítő?
Vendég 2011. 04. 14. 14:58
Valójában semmiben. Úgy is viselkedik.
Vendég 2011. 04. 02. 16:01
Az mégis miben akadály?
Peti
Vendég 2011. 03. 31. 13:02
na de van barátnője, vagy akkor is?
Vendég 2011. 03. 17. 14:18
Szereti a kislányokat, nagyon is :-))
Vendég 2011. 03. 07. 15:59
hehe..
Vendég 2011. 02. 23. 8:39
erős apó hozta a formáját : )
Vendég 2010. 10. 27. 9:51
és milyen volt?
Vendég 2010. 10. 05. 14:09
Erős Attila és Mosolygó Orsi lesz a szombati Star Modell szépségverseny zsűrije Nyíregyen. Biztos jó buli lesz, mert utána az after partyn lehet velük tovább barátkozni. Gyertek minél többen!!!

Zolika
Vendég 2010. 09. 07. 12:05
lehet ... , de lehet, hogy nem :)
Vendég 2010. 07. 18. 10:31
Senki!!! Visszaél fiatal lányok bizalmával, miközben becsapja a barátnőjét! Ez ő, én már csak tudom :((
Vendég 2010. 07. 15. 8:02
ki az az erős?
pesi 2010. 07. 11. 19:38
mongyuk attól én is,de nagyon!
Vendég 2010. 07. 09. 12:03
Hol volt? Nincs valami nagy fantáziád!
Ez az egész bulisorozat iszonyat gáz :), de ha neki így jó, tegye.
Egyetlen dologban tudok csak azonosulni vele, én is hányok a műhajtól.
Pistike
Vendég 2010. 07. 01. 19:38
hol volt a csajnak a pircing? és tényleg az erőssel volt?
Vendég 2010. 06. 21. 12:17
Az Erőst?
Vendég 2010. 06. 17. 0:52
A táncos csajok tök jól néznek ki.Mongyuk azon én is meglepődtem,amikor az eggyik csajszi Szegeden minden cuccost ledobott magáról.A dj gyerek hejébe viszont lettem volna.Ki ne birná, hogy egy pucér pumás szépség ölelgeti,egy szál pírszingben:))
Vendég 2010. 06. 07. 19:09
ONLINE RADIO: 2010. Június 18. http://www.bdmfm.lapunk.hu
Vendég 2010. 05. 20. 10:04
Hát persze:) Ilyen az ideális kapcsolat, Attialt:)nem zavarja, hogy fogdossák a nőjét. Viszont a csajt sem zavarja, hogy a pasiját tapizzák a tinik és telefonszámokat kér a bulikban, élnek boldogan :p
Vendég 2010. 05. 16. 16:34
Az igaz,hogy az eggyik monós csaj az Attial barátnője?
Moni
Vendég 2010. 05. 14. 10:26
Van benne valami.Nem futna a szekér, ha nem erre lenne igény. Még rímel is :)))
pesi 2010. 05. 07. 16:22
erre vagytok vevők : (( ennyit értek ti is
Vendég 2010. 04. 29. 15:58
Nincs annyi lóvé, amit ne lehetne elkölteni:)
Nehogymá azt higgyétek, hogy nem élvezi, nézzétek meg, amikor bárgyún hadonászik a pult mögött. Ilyenkor azt hiszi, hogy minimum D.Guetta személyesen: )) szegény.....
noname 2010. 04. 21. 17:32
Van olyan, amire már Erős is nemet mond?
Vagy csak az a fontos, hogy a pénznek nincs szaga?
A My sweet party akkora siker, hogy már másolni is kell?
http://www.nightclubparty.co.hu
Vendég 2010. 04. 13. 11:17
Nem volt rossz az e-s buli. Sok helyes csaj volt, mi kell még? Legközelebb is megyek.
Vendég 2010. 04. 09. 10:56
ez már pontosabb:))
pesi 2010. 04. 08. 0:03
:-) hehe, nem róla van szó, hanem a célcsoportjáról. bár az se 20, inkább 16,ő meg közel 40, így jó?
Vendég 2010. 04. 06. 16:31
Erős húsz éves? Ne röhögtessetek már :)))), talán inkább 40!
pesi 2010. 04. 01. 17:38
osztom.egyébként meg aki 20 évesen nosztalgiázik,mi a francot fog csinálni ha 40 lesz?
Vendég 2010. 03. 30. 12:26
Az e-klubos buli kicsit uncsi retro buli volt, nagy tömeggel. Dj Sky mentette meg a végén a hangulatot a számaival.Erős nagyon élt, a lemezjátszón állva énekelte Ákos számát, a Valami véget ért. Ez nem is volt gond egyszer, csak egész este ezt erőltették.Lehet nosztalgiázni, de ez a klub, már nem az a klub, ami régen! Nem baj, hogy lehúzta a rolót, mert szép emlékek maradtak utána, nem a lassú haldoklás. Elég ebből ennyi, fiúk!
Vendég 2010. 03. 25. 17:13
Ezt én is tanusíthatom, így ismertem meg :)
d
Vendég 2010. 03. 08. 10:45
Naná, majd nem :)
Vendég 2010. 03. 04. 16:48
a csajokat mindig beengedik magukhoz, vagy a pénteki volt az első? az igaz, hogy Erős, ha kiszúr egy helyes csajszit odamegy hozzá, amikor szünetet tart?
Vendég 2010. 03. 03. 15:19
Viccelsz? Tuti nincs. Melyik csaj tűrné ezt? Én csak mostanában járok le a Cariba, de régebben, állítólag jött vele lány. Most az ismerkedős korszakát éli:), ezér gondolom, hogy nincs kapcsija. Szabad préda, úgy is viselkedik:))))
Vendég 2010. 03. 02. 12:04
van barátnője?
Vendég 2010. 03. 01. 18:41
Encike! Ne bízd el magad. Olyan mint te minden bulin jut ennek az Erős fiúnak.
Elég, ha lejössz a caribe-ba és táncolsz a rúdon. Onnan egyenes utad van a dj pultba. Még kicsit be is segíthetsz a csókának. Most hétvégén legalább négy helyes csajszi nyomta vele.
Vendég 2010. 02. 26. 19:20
Ez kit érdekel?
Vendég 2010. 02. 19. 21:07
GITÁR ÉS BASSZUSGITÁR LECKE
TEL:06 20-537 41-94
TEXASBÓL USA

Amerikai és a Karib szigeteken turnézó szólógitáros és stúdió zenész:

Jelenleg Magyarországon tartózkódó és beugró munkákat vállaló zenész
gitárleckéket ad kezdőtől-haladóig

(Szóló es ritmikus)

Sok stílusban való jártasság:

Rock, Metal, Punk, Blues, Funk, Country, Bluegrass, Soca, Reggae Rockabilly, Ragtime, stb.

Tapasztalt és jártas még alternatív,economy,hibrid,pengetési stílus Travis és lapos pengetés

Központba helyezve a fül tréningeket és a megfelelő gyakorlási technikát.


Ugyanitt elérhető vagyok beugró és hagyományos projektekre is

Referenciáim közül:
#1
Évekkel ezelőtt basszusgitároztam és egy kisebb együttesben próbáltam szerencsét majd abbahagytam a zenélést. Nemrégen haveri noszogatásra kezdtem el ismét a basszusgitározást és találkoztam David-el. David minden porcikája zenéből és az érzésekből tevődik össze melyből minden egyes alkalommal megpróbál egy-egy szeletet átadni. Rendkivüli türelemmel mutatja meg és mutatja be az ujjrendet, az ujjal való pengetés trükkjeit a hangokat melyet le kell fogni, a ghost hangokat melyeket érzékeltetni kell. Mivel minden futamot, skálát, rövidebb- hosszabb riffet teljes szívvel és magas technikai tudással mutat meg ezért ezek tanulása könnyebben megy vagy könnyebbnek tünik. Valamennyi stílusban - legyen az blues, country, rock, heavy-metal, punk, funky, groove és a többiek - otthonosan mozog és ezt át is tudja adni, meg is tudja értetni és meg is tudja tanítani. David egy igazi jó ember, állandóan gyakorló és játszó zenész, s tanárként - mester és elmondhatom habár ez már inkább sze
mélyes dolog, hogy nekem igazi barátom, bratyóm lett.

Karácsonyi István (Kari)


#2
””Hey guys, my name ist Attila from Hamburg, Germany. I am owner of !yahyah media production and I toured and worked with The Scorpions, Herman Rarebell, Stevie Salas and other pretty interesting bands and musicians. Currently I am producing some new tracks with Public Val and since I met David Driftwood 2 years ago he's my first call to get some slammin' guitar tracks for our songs. As he's not only a great guitar player, but also a great guy with his heart at the right place I would recommend anyone who's interested in playing guitar to pick him for learning how get the right tone out of that instrument. If you have any more questions please don't hesitate to get in touch with me at http://www.myspace.com/yahyahmedia - Cheers! Attila””
Vendég 2010. 02. 17. 20:47
Jeeeeeeeee, akkor te a szőke csajszi vagy, vadmacskanackóban. Jól összemelegedtetek, az látszott : )))
Vendég 2010. 01. 25. 10:25
Nekem meg csúcs sirály volt.Jó ötlet az ibizásoktól,hogy a dj pultot lerakták közénk,be lehet mászni a fiukhoz és Erőske egyáltalán nem bánta:D Az meg hogy megadtame a számomat ránk tartozik.
Enci
Vendég 2010. 01. 17. 18:09
a tegnapi buli nagyon tréééé volt. tinidisco-nak is hívhatták volna.álítólag 18 év feletti buli lett volna. evvel szemben tele volt 16 év körüli csajokkal. max a viselkedésük volt 18 feletti. erősnek jó estéje volt, jónéhány telefonszámot begyűjtött :)
Vendég 2010. 01. 16. 15:46
Minek a fikázás? Ha a csajok nem akarnának versenyben banánt nyalni, akkor nem tennék. De teszik. Erre van igény, ez az igényszint a tiniknél ma Magyarországon.
Vendég 2010. 01. 16. 10:51
Viccelsz? Sosem a zene a lényeg, ha ketten vannak. Spigi egyedül csúcs, de Erőssel? Tök gáz!!!
Vendég 2010. 01. 14. 23:38
Mi ez? Valami országos turné? Most szombaton Tatabányán lesz. Tragikus a csajfelhozatal :( , hogy a többiről ne is szóljunk! Enélkül Erőséket már nem is hívják?
pesi 2009. 12. 17. 21:08
na,csajszikák,26-án alázhatjátok magatokat újra.lehet versenyben szopni a banánt erősék előtt.karácsony után kell egy kis tejszínhab,ha addig nem volt elég:))
Vendég 2009. 12. 02. 19:34
Erőssel?
Vendég 2009. 11. 29. 13:45
Táncosnak nem nevezném a bigéket, mert táncolni, azt nem tudnak. De hamar ledobják a textilt és legalább nem mind ronda, már ez is valami. A legjobb az volt, amikor a pucér csajszi a dj-vel pogózott a pultban:)
Mucuska 2009. 11. 28. 19:28
Megnéztem, a storyt is,a képeket is meg a videót. Mélységesen csalódtam Attiláékban, hogy ebben részt vesznek és a nevüket adják hozzá : ((
pesi 2009. 11. 28. 11:24
http://www.mysweetnight.hu - érdemes megnézni.a legjobb,amikor a táncoscsajszi az ánuszát a korláton vakarja :)))
a "story" is megér egy misét.csajok,tényleg hajlandók vagytok megjelölni magatokat,hogy mindenkit bevállaltok?vagy versenyben nyaljátok a banánt?ott a helyem!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 11. 27. 16:54
Ez az egyik. No meg az sem rossz, ha pucér csajszik ugrándoznak körülötted :) Egész nyárig tart ez az őrület?
Vendég 2009. 11. 23. 10:25
Hát valahogy talpon kell maradni, ha akarod, hogy jöjjön a zséééééééé !
pesi 2009. 11. 22. 16:59
bizt a my sweet night bulikra gondol, amit hírdetnek városszerte. nem vok teljesen képben, de 30 "partycsaj" tejszínes banánt nyal és erősék zsűrizik őket.vagy egyebek:)meg fehérneműs szépségverseny is lesz.na ez ám a színvonal!!!!
Vendég 2009. 11. 22. 15:27
Ez most hogy? Miről van szó?
Vendég 2009. 11. 22. 0:42
Hűséges? Ne röhögtess, lehet, hogy épp most nyalják a csokit a 20 táncoscsajról, akikkel hírdetik őket mára. Bikinis szépségverseny és szingli party a "sztár" dj-kel, komolyan hiszed is, amit irsz a hűségről? Szegény kis barátnő : ((
Vendég 2009. 11. 15. 23:30
HŰséges? ismersz ilyen pasit? Mutass már be neki. Nem találtam még ilyet, nemhogy a dj-k közt,de seholsem : ((
Vendég 2009. 11. 11. 12:03
Rühellem a direkt marketing minden formáját, nemhogy még önként jelentkezzek rá. Meghibbantál kisöcsém.
Vendég 2009. 11. 10. 15:40
Sziasztok!
Elkészült a weboldalam… bár még készítem, mert nem teljes! A témája a zene lesz minden mennyiségben! Amit most megtalálsz rajta azok a premier videóklippek…. lesz rajta fórum, pletykarovat, klub, és rengeteg zenei hír!
Sőt! Ha megnézitek az oldalam és pénzt is szeretnétek keresni van egy valós ajánlat! A reklámját felraktam a videók oldalára! Ha az oldalon rákattintassz a lap tetején lévő mozgó kisreklámra akkor azon keresztül tudsz regisztrálni egy nagyon jó közösségi rendszerbe amiben teljesen ingyenesen, kockázatok nélkül és biztosan tudsz pénzt keresni! Ebben én is benne vagyok
Szóval nézzétek meg az oldalam!
http://www.citytrendmusic.sokoldal.hu/videoklipp
Vendég 2009. 11. 08. 10:45
És mi van, ha hűséges? Csak ti keveritek itt a ... kulimászt?
Vendég 2009. 11. 02. 12:10
már mér lenne totál gáz, csak csajozgat kicsit.ne mond mááá hogy van olyan aki ezt kihagyná.kecskeméten az egyik unikumos csaj is bejött neki.hát asztán, ez van......
Orli 2009. 10. 31. 20:01
1-Belocca_-_Pitchblack_(Roger_Martinez_Remix)
2-Laurent_Wolf_-_Walk_The_Line_(Club_Version)
3-Charlie_G_vs._Vandall_-_Crossed_(Original_Mix)
4-Aduq-Burnt (Original Mix)
5-Afrojack - Bald N Hairy (Original Mix)
6-B.B.E. - Seven Days And One Week (Joachim Garraud Remix
7-Bingo Players - Devotion (Blacktron Remix)
8-Dave Matthias ft. Natalia Flores - Angel On The Dancefloor (Peter Brown Club Mix
9-Dave_Darell_feat._Hardy_Hard_-_Silver_Surfer_(Fred_Rowen_Bootleg)
10-DJ Sign feat. Maxx Diago - Supermodels (Slin Project Remix
11-Funkerman_ft_Shermanology__Automatic__BadBoys_Project_mix_
12-Jose Nunez,MYNC %26 Harry 'Choo Choo' Romero - Boogers (Avicii's Dumb Dumb Remix)
13-Liquid - Orlando Dawn (Bricklake %26 Hamvai P.G. Remix)
14-Ned Shepard - Twenty Below
15-Player %26 Remady - Do It (Original Bassline Mix)

Letöltés innen--http://hotfile.com/dl/16288786/926b2a7/Music_2009_new_1.rar.html
Vendég 2009. 10. 29. 21:40
nagyon sokat kéne innom hozzá, totál gáz a pasi
Norbee 2009. 10. 24. 18:43
Ha sokat iszom akkor jók ők is.

http://www.trance-live-set.mindenkilapja.hu

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno