Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Magyar HipHop

létrehozva: 2004. 03. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

MOMO 2016. 03. 23. 8:31
IMÁDOM!MOMO
BABA 2016. 02. 19. 19:05
Jó az oldal!BABA
Erhid 2016. 02. 19. 18:39
Új zene a Youtubeon lessetek rá!
#Faszszopodista
https://youtu.be/HsCG3Nne3Ds
VENDÉG 2015. 06. 05. 8:49
Tetszik))
VENDÉG 2015. 06. 02. 7:45
Szuper..!
cprod 2014. 11. 22. 13:17
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
VENDÉG 2014. 10. 06. 9:05
IMÁDOM!
Erhid 2014. 09. 25. 19:05
https://www.youtube.com/watch?v=OFKD9Z3pCDU A legvalósabb sztorik, egyetlenegy rap lemezben!
Erhid - Menthetetlen 2014
VENDÉG 2014. 04. 14. 18:39
SZUPI!
Erhid 2013. 06. 05. 15:50
Ismered az érzést?

Kicsit lájtosabb témájú track az hamarosan megjelenő "Éjszakai járat" albumról.

http://www.youtube.com/watch?v=y4d0j8Z_kBw
Vendég! 2013. 05. 03. 16:22
mp3qs.com/interfunk-mp3-download.html
VENDÉG 2013. 05. 03. 16:21
SZUPER:):):)
Vendég 2006. 03. 29. 10:49
jo
Vendég 2006. 03. 29. 9:14
hy all tudja valaki hogy honnan lehet letölteni interfunk mp3 at???????????????????????????????,
dalai jak 2006. 03. 28. 20:34
interfunk


Bemelegítés képpen ezen a tape-n
ezen a korongom fogom a demo-okat
és a legundorítóbb alakokat
nameg a hadakat vadakat terelő-nevelő
veletek tekerő könnyedén keverő
felemelő 2 ceremóniát éltető erő
Vendég 2006. 03. 22. 10:06
Szegényke: Halljátok nem válthatnánk vissza az R,N,B re???????
*****CARMEN*****
Nem tudod hogy ez egy olyan karám ahol minden állat szabadon garázdálkodhat mindenféle retorzió nélkül!
De azért aranyos húzás volt tőled Carmen:) Pusz:):) ...tényleg nagyon aranyos vagy
Lestat
Vendég 2006. 03. 19. 21:29
Barátok közt

/Rf. 1x -Barátok közt induló./
Évek óta
Nézem hány az óra
Mikor ér a mutató húsz-húszra
Akkor dúl-dúlva
A TV felé megindulva
Az RTL-re kapcsolva
A Barátok köztre ráhangolva
Ezernyi részt megnemunva
Vetem a szemem a színes falra
Amin a Berényi KFT. megnembukva
Üzemel ,pedig volt néhány Miklós próba
Újság szól róla
A szerkesztők bevannak indulva, arra a csomó jó csajra
Akik szerepelnek ebben a világverő sorozatba
Aminek az indulója:/ RF.1x /
Tóni beégett
Ezt nézik a gyerek
Ez kell nektek?
Egyértelmű, ha megszüntetitek
A rajongói gyülekezetek
Ott lesznek körülöttetek
És össze-vissza gyötörnek
Annak majd örülhettek
De ha nem, felültetnek
Titeket, elfoglalhatjátok a helyeteket
Az arany üléseteket
A sorozatmesteri hegyen
a legfelső helyen
/ Rf. 1 x. /
Én barátok közt vagyok
És a sorozatról papolok
A spanok
Halál válaszolnak
Nem akasztófáznak
Nem raknak Barátok Közt nézőutáló rostokló fának
Ők is nézik mint állat
Lenézik Tildáról a m*llkötő sálat
Ehhez senki sem fáradt
Mint a sápadt
Magni néni akiből a bűz árad
Neki visszük a Fákat
Sztárnak márkákat
Fa tusfürdő, képzeld a rákocskákat
Vigyed a fáraócskádnak
Az ollót lopd a bajuszát, használócskázhat
Seprűre ragasztva
Utána tologatva
A Mátyáskirálytért felmosva
/Rf. 1 x/
Oltás!
Bajusz lopás
Szépvilibajusz
Legyen sikeres az élőabortusz
Novák familia
Berényi história
Zsófi lesz kiny*logatva
Úgy ,hogy el lesz halogatva
RTL csatorna
Kapcsoljatok az adóra
Barátök köztöt mindennapra
Nézném Noémit f*szt sz*p*gatva!
RF. 1x.
.Tyre
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
Német-Magyar RAP
ChilZim Entertainment
http://www.chilzim.com

--> vélemények!
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
"Lyuk,lyuk....Zene,zene...Igénytelen,ha nem ittál eleget..." ;))
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Élóó! Magyar hip-hop >>BELGA!!!! ((magyar nemzeti hiphop-ot!))
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
igen
Carmen666 2004. 03. 27. 0:00
Sya 19cm!Megkaptad emailom?

Max!Nemtudom hány éves vagy,nem is érdekel őszintén szólva,felőlem lehetsz 10évvel is idősebb,
de ez akkorsem változtat a helyzeten,hogy egy paraszt vagy.Anyádat nem szídtam,nem is fogom (nem vagyok olyan mint egyesek),az csak egy példa volt arra amit mondtam de látom még mindig nem fogtad fel.Nem baj,nem is mondom tovább,ha eddig nem értetted,most se fogod,szar lehet. Csak egyre kérlek a jövőben; KERÜLJÜK EGYMÁST!!!
Vendég 2004. 03. 26. 0:00
Én 30vagyok akkor én vagyok a király? (19cm)voltam :)
Max 2004. 03. 26. 0:00
Namost ha jól tudom van vagy 7 év külömbség kettnk között az én javamra, úgyhogy én nem erltetném ezt a kérdést.... Meg ha majd felnssz kicsi C666 akkor nem fogsz bepipulni ilyen hülyeségeken. A felntt emberek tudod nem szoktak. A kurva anyámat szidhatod nyugodtan, nem zavar. Amit írtál abból meg nem derült ki pontosan hogy hogy értetted amit mondtál, szóval az "ájku"-s cuccot se feszegetném a helyedben.
Carmen666 2004. 03. 25. 0:00
Na menjetek a picsába! 1.Én mindkettőben hiszek,mert ha van jó,van rossz is.És nem azért írtam hogy "számomra nincs Isten",mert nem hiszek benne,hanem mert az ÉN életemben nincs!!De neked max ehhez túl nagy IQ kell hogy megértsd,ugyhogy nem elemzem tovább.
2.Szerintem nem "apróság" az,hogy egy olyan embert piszkálsz,aki meghalt és kurvára nem ismerted.Pontosan; TAPINTAT NUKU! Ez olyan mintha a meghalt anyádat vagy legjobb barátodat baszogatnám.De nembaj egyszer majd csak felnősz és válogasd meg a szavaidat. (mellesleg nagyon jól tudod hogy az elején kurvára bírtalak és ez nem ürügy volt hogy megutáljalak csak csalódtam benned,de ahogy látom téged ez kurvára nem érdekel miért is érdekelne na mindegy)
by
Vendég 2004. 03. 25. 0:00
Valahol mélyen bent érzi szerintem hogy van csak lázad valamiért ellene ezért vezetett utja a sátánhoz de ha megérzi hogy ez nem jo neki bármikor abbahagyhatja és kiléphet közülük.Majd eljön az idö mikor abban is csalodik mert nem hoz megoldást a problémáira sőt egy csomo ujat hoz fel akkor elgondolkozik és beáll a semlegesek közé utána nem foglalkozik egyik oldallal sem AMD65
Max 2004. 03. 25. 0:00
Különben meg tök skizofrén vagy!
Először azt mondod hogy "mindkttőben hiszek, mert a kettő egymást kiegészíti" aztán meg azt hogy "számomra Isten nincs és nem is lesz". Szó szerint idéztem tőled. Most akkor mi a fasz van?
A két beszólásod között 4 (négy) db. nap telt el. Te aztán gyorsan váltogatod a véleményed....
Max 2004. 03. 25. 0:00
C666 te egy liba vagy. Ha ürügy kellett hogy megútálj és pont ezt az apróságot találtad akkor felőlem meg is pukkadhatsz. Ilyen alapon bárkit lehet utálni. Hú de nagyon fáj. Na csók.
Carmen666 2004. 03. 24. 0:00
Szerinted én nem bánom,hogy megvagyok keresztelve??! He?! HÁT DE!! Csak tudod 2éves koromban nem én döntöttem az életemről.És felőlem lehetsz te akármilyen Jézus+Biblia zseni engem kurvára nem érdekel,mert SZÁMOMRA ISTEN NINCS ÉS NEM IS LESZ!!!És nem fogom megváltoztatni a véleményem pár nagyokos bibliazseni miatt!! MEGTAGADOM A VALLÁSOM!!!
Ennyiii,vita lezárva!
Vendég 2004. 03. 23. 0:00
Látod ez a fő baj hogy nem tudod minek vagy megkeresztelve meg hogy mi az a keresztelkedés megtérés mit tee ÉRTED is Jézus a kereszten ezek itt a bajok
Vendég 2004. 03. 23. 0:00
Halljátok nem válthatnánk vissza az R,N,B re???????
*****CARMEN*****
Carmen666 2004. 03. 23. 0:00
Jójójójójó ismerem ezt a dumát (én is megvagyok keresztelve,csak azt nemtom minek!).De mondom az én nézetem erről totál más,nem vagyok a túlzott Isten hívő,sőt!Ezek az emberek is azt hiszik hogy csak Isten van,pedíg ha körülnéznének egy kicsit a világban...Na mindegy!Haggyuk,amúgyse ez a topic lényege.
AMD 65 2004. 03. 22. 0:00
Ne a madmaxot hanem JÉZUST zárd a szivedbe!Ő akar ja neked a jót csak engedned kell segithessen vezethesse az életed,de ha te elzárkozol előle erőszakkal nem fog belépni az életedbe az aki erőszakkal is belép az életedbe az nem más mint a hitető hazug gonosz.Kerüld az olyan emberek társaságát akiket nyilvánvaloan a gonosz leuralt keresd a keresztény emberek társaságát mit csinálnak hogy élnek mitől boldogok milyen az ÚR vezetése alatt élni és még ezernyi kérdés amikre ők tudják a választ.Megmutatják az utat szivesen hogy találsz lassacskán az úrhoz.Keress olyan gyülekezetbe járokat akik erős hittel teli friss gyülibe pl.pünkösdi gyülibe járnak ott rögtön megtapasztalhatod az úr élő és ható erejét ERŐS VÁR A MI ISTENÜNK nem kis erőtlen csecsemö mint sok helyen mutogatják.Keresd pl. a HIT GYÜLEKETET tagjait ott nem fejkendős öregasszonyok buslakodnak a sötét hideg müemlék templomokban probáld ki legalább.
Carmen666 2004. 03. 22. 0:00
Mi az hogy mit pipulok be úgy vazze?!Azé' gondolkozz má mit mondasz ember!Abban meg hogy "tapintat lehet hogy nincs bennem" rosszat moöndasz,mert ABSZOLÚT NINCS!!!
A Bibliás dolgaitokat meg dugjátok fel a seggeteken ha olyan okosak vagytok,az én véleményem úgyse tudjátok befolyásolni,az én nézetem erről kurvára más (épp ezért mondtam hogy dobjuk is ezt a témát) ! És már bocs öreg,de ne várd hogy ezek után a szívembe zárlak és imádni foglak!Ez az egyik ami miatt fellehet húzni,tudom téged kurvára nem érdekel,de legalább azt a szerencsétlen embert hagyd nyugodni vazze'! Nem hittem volna hogy pont benned fogok ekkorát csalódni,azt hittem legalább TE (is) normális vagy.Hát tévedtem,ennyi.Sajnálom. Szevasz
Max 2004. 03. 22. 0:00
C666 nem tudom mit pipulsz be úgy. Akkor átfogalmazom amit mondtam: Istennek semmi köze ahhoz hogyha valaki saturészegen ül kormány mögé. A megjegyzéseimnek meg nincs köze az erkölcshöz. Hogy tapintatlan vagyok abban lehet valami... Mindenesetre nem szoktam visszaszívni semmit, úgyhogy ha most utálsz nagyon sajnálom.
AMD 65 2004. 03. 22. 0:00
pedig igaza van részben max nak olvasnod kellene a bibliát meg ilyesmi akkor nem jutnál olyan következtetésre hogy a gonoszt szeresd.De nem isten veti vissza a fejlődést hanem a valláshoz kötödö nem bibliai dolgok a papság és a butaság a biblia félremagyarázása ill nem megértése.Az meg hogy sokszor mondják a buták miért engedte ezt azt isten meg ha lenne ez nem történt volna meg ezek butaságok,isten az embert SZABAD AKARATTAL teremtette tehát saját felelőssége milyen utat választ de megadta a támpontokat a ma emberének is a BIBLIÁBAN mig ez nem volt az ószövetség alatt többször közvetve v közvetetten avatkozott be az emberek életébe most van bibliánk és az egyház.
Vendég 2004. 03. 21. 0:00
Carmen666 nyugi ne húzdd fel magad mi történt?Ki halt meg?
*****Carmen*****
Carmen666 2004. 03. 21. 0:00
Max te akkora segg vagy,hogy most egy életre megváltozott a véleményem rólad BAZDMEG!!Az oké hogy a sátán-Isten közti kapcsolatot mindenki máshogy nézi (ezt a témát felejtsük is el),de BAZDMEG EGY EMBER HALT MEG!!!NE BESZÉLJ ÍGY RÓLA HOGY "A HAVEROD MEG NÉZZEN SZÉT HA LELÉP AZ ÚTRA" BAZDMEG,MEGHALT FELFOGTAD TE BAROM??!!ÉS CSAK MONDOM HOGY NEM Ő VOLT A HIBÁS,HANEM ITTAS VOLT A VEZETŐ TE ÉRZÉKETLEN ÁLLAT!!TUDJAD MIT BESZÉLSZ EGY OLYAN EMBERRŐL,AKIT NEM IS ISMERTÉL ÉS AZT SE TUDOD HOGY HALT MEG BASSZA MEG!!!MOST NAGYON FELHÚZTÁL,LEGALÁBB ERKÖLCSÖD LENNE ÖCSÉM!
Max 2004. 03. 20. 0:00
Hogy visszatereljem a szó témára tud valaki valamit a Ruff Ridersről?
Vendég 2004. 03. 20. 0:00
Kapjátok be hülye kretének a Juni akkor is rapper de nem ilyen hülye ,,gengszter rapet,,csinál!
Hanem raga félét
Max 2004. 03. 20. 0:00
Kreténség amit beszélsz. Olvasd ki a Bibliát, aztán rizsázz. Isten angyalnak teremtette a Sátánt, aki önnön imádata és Isten iránti irígysége vezette rossz útra. Kiegészítésröl egy kurva szó se esik. Megjegyzem, a Sátán is szereti Istent és a maga módján kedveskedik neki, lényéböl adódóan.

A haverod meg nézzen szét ha lelép az útra, ha nem teszi akkor a halálához Istennek semmi köze.

Mielött leanyázna valaki mgjegyzem hogy nem vagyok vallásos, mitöbb utállom a jelenséget magát, mert évszázadokkal vetette (és veti vissza ma is) az emberiséget a fejlödésben ma is. Erröl ennyit.
Carmen666 2004. 03. 20. 0:00
Ha logikusan gondolkoznál rájönnél,hogy amióta Isten van és megteremtette az embert,azóta van rossz is!Egyik se jobb a másiknál;Isten nem jobb mint a sátán,de a Sátán se jobb,mint az Isten!A kettő egymást kiegészíti és néha részben elrontja!Az meg már az emberre van bízva hogy melyikben hisz jobban,melyikben kevésbé!Én mindkettőben hiszek,mert a kettő egymást kiegészíti,az meg megint más téma hogy a sátánban jobban!Nem a vallást illetően határozom meg a barátaimat,szeretteimet!!Sok olyan eset van,hogy ha lenne Isten nem történt volna meg... az hogy például az egyik legjobb barátomat elütötte egy autó és belehalt!Az élet csupán egy töredéke Isten,néha még a legrosszabb is!Az ember maga választja meg hogy kiben-miben hisz és ezt nem befolyásolni,hanem elfogadni kell!
Vendég 2004. 03. 20. 0:00
Miért te mit tudsz és HONNAN istenről hogy olyannak tartod mint a gonoszt az embergyülölö sátánt??
Vendég 2004. 03. 20. 0:00
arany van a nyakában???megnézhetném azt közelebbröl?lehet romaarany szarany
nuszi 2004. 03. 20. 0:00
rapper?:DDDDDDDD akkor britni is rapper:)
én nem mondtam hogy buzi csakhogy köze nincs a raphez. az hogy riszálja a seggét bőrnaciba boxcipőbe meg egy trikóba és 10 kg arany van a nyakában plusz valamit motyog a mikrofonba háát..
Carmen666 2004. 03. 20. 0:00
DE A FASZOMAT TE BAROM GONDOLKOZZ MÁR!!! A "sátán az ellenség" ütni kell őket" MIRE JÓ EZ BASSZA MEG??!!!!!!! A sátán az ellenség?Szerinted!És lehet mások szerint is,de az Isten mennyivel jobb? ÁÁÁÁÁÁÁÁ HAGGYUK A FASZBA! Ez akkor is faszság! Ha még beszóltak volna valamit vagy fizikailag bántották volna,azt mondom jó,de így hogy FASZT SE CSINÁLTAK....??!?!
Egyébként kíváncsi vagyok neked mekkora lenne a pofád 3-4 sátánista előtt!Akkor is ilyen fasza kemény gyerek lennél?
Vendég 2004. 03. 19. 0:00
TE ÁLLAT a sátán az ellenség!!!Nem érted már te eszetlen!!Ezért kell őket ütni vágni a baromját pusztuljon vagy változzon a marhája
Carmen666 2004. 03. 19. 0:00
Na de guest bassza meg!!Miért jó az erőszak őszintén?Jó,az igaz hogy nem olyan hűdejó dolguk van a sátánistáknak stb stb stb ,de neked ártottak valamit?És azoknak az embereknek?Hát Nem!Nyugodtan álltak és beszélgettek,senkit sem zavartak,erre felszálll pár kretén és szétveri őket csak mert sátánisták?????Akkor kerülje ki vagy valami,de basszus!Én se verem szét az első embert a metrón akinek nem szimpatikus a feje!!
Max 2004. 03. 19. 0:00
A Nyuszika neked szólt... :) Ezer kösz az infóért!
Vendég 2004. 03. 19. 0:00
Nuszi!Attól még,hogy vannak lassú számai a Juni rappper és nem buzi!Tuti,higgy nekem!!!
Jeny
nuszi 2004. 03. 19. 0:00
a nyuszika nekem szólt?:)
a szám amit keresel az a "When Disaster Strikes" c albumon van rajta.. :)) 1997ben adta ki (asszem:) tudomásom szerint 7 albumot adott ki.
It Ain't Safe No More... 2002
The Coming 1996
When Disaster Strikes 1997
Genesis 2001
Extinction Level Event 1998
Anarchy 2000
továbbá egy best of busta rhymes c albumot.. (2001)
remélem tudtam segíteni.. :) egyébként nem tartozik a kedvenceim közé.
Max 2004. 03. 19. 0:00
Nyuszika ha errejársz dobj meg valami infóval Busta Rhymes-ról (az albumok címei érdekelnének meg hogy mikor jöttek ki, külön kösz ha megmondod hogy a When Disaster Strikes melyiken van. Kérdeztem már egyszer de senkinek fogalma sincs)
Ha utálnád akkor bocs.
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
Nem az embert kell gyülölni hanem a BÜNT a gonoszat!lehet hogy a gonoszt akarták kiverni a hülye fejükböl,sátánista normális eszü ember nem lesz sátánista mire jo az?bajt hoznak az emberekre isten és ember ellen lázadnak megérdemelték de még jobb lenne ha megtérnének és kereszténnyé válnának
Carmen666 2004. 03. 18. 0:00
Légyszíves most ne szóljatok le mert rockker vagyok,csak le szeretném írni a véleményem.
Na'szal.Én nem ítélem el a rappereket,mert jómagam is rapper voltam 4éve (aztán átváltottam a rockba numetálból),na mindegy! De..megszeretném kérdezni egy VÉRBELI rappertől(aki tényleg az és nem csak 2rappert ismer a világon),hogy miért fognak mindent a rockkerekre?Amikor engem pl folyamatosan megszólnak a discosok+rapperek,pedíg egy árva büdös szót nem szólók hozzájuk,mert semmi bajom nincs velük,de ezek után már kezd kicsit tele lenni a tököm.Nem értem miért nem tudnak az emberek békében élni?Múltkor is a szemem láttára vertek szét 3-4 sátánistát,köztük volt egy csaj és a csaj koponyáját bezúzták és tovább verték(legalább a csajt megkímélhették volna!És basszus ha ennyire utálják a fejüket ne nézzenek rá vagy valami,de ez nem megoldás hogy szétverik őket!Jö,tom a rockkerek se szentek,de miért kell egymást leszólni a zenei ízlés miatt?Ezt soha nem értettem. Na,mindegy.Ez csak egy vélemény volt,ne küldjetek el egyből a picsába lehetőleg,köszi!

Amúgy a témára visszatérve magyar rap közül szentem a Klikk a legjobb,külföldiek közül meg 2Pac.

Na pá
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
cigány junior büdös roma csak lázitja a többi tetvest
nuszi 2004. 03. 18. 0:00
talán azért mert ez a hiphop fórum és nem a popzene ratyijai.
Vendég 2004. 03. 18. 0:00
Miért ne legyenek ezek benne a fórumba akiket felsoroltál???És nem L.L. ,,DZSUNIOR,, HANEM:
L.L. J U N I O R ezt aztán igazán tudhatnád!Meg azt is,hogy ő a KIRÁLY!!!!
Jeny
nuszi 2004. 03. 17. 0:00
http://rapline.gportal.hu/
új zenéknél a első (Fluorid, Sthil, Drez, Kredit, Kánya - Nincs menedék). kurva jó.
egyébként rhyme project szerintem nagyon igényes, de o.c.c, 44es körzet, kontraszt se rossz..
magyarországon egyértelműen az underground a legjobb (mondjuk a romanticot,fiestát nem nehéz leelőzni)
joint 2004. 03. 17. 0:00
NO dópmen,gangszta,mohamen,ll dzsunior,péjn,enimöl kenniböl , száb bész monszter,
Magyar UNDERGROUND HIPHOP

http://www.hiphop.hu
http://www.rapnet.hu

Srácok,Minimal Proyect,Pluside,idő urai,kezdet,deego stb hallgasátok,véleményeket,fikákat ide ! písz

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop