Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

SEGÍTSETEK

létrehozva: 2004. 03. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

sumitihomelen 2022. 07. 11. 23:31
Good day. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 Mr. Sumiti
VENDÉG 2014. 11. 23. 11:31
)))
cprod 2014. 11. 22. 13:28
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
satanoz! 2012. 04. 09. 16:56
http://www.youtube.com/watch?v=XUD76KHypQg
Lac! 2012. 04. 09. 16:53
http://www.youtube.com/watch?v=iq2oASQRdio
angielover 2005. 12. 12. 12:18
Sziasztok!
Két gitárost keresek egy alkalomra. A Rolling Stones Angie című dalát
kellene előadni a kedvesem névnapján. Vidéki cím, szállítást vállalok.
Az időpont 2006. május 31.
Vendég 2005. 10. 28. 11:45
SZIASZTOK!!! SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI, NAGYON NAGYON FONTOS!!!!!A KÖVETKEZŐ ELŐADÓK ELÉRHETŐSÉGÉT SZERETNÉM MEGTUDNI: BRÓDI JÁNOS, ZORÁN, KONC ZSUZSA!! NAGYON FONTOS LENNE, KÉRELK BENNETEKET A KÖVETKEZŐ CÍMRE KÜLDJÉTEK:
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! VAGY HA MÉG VAN JAVASLATOTOK EGY ESÉLYEGYNLŐSÉGI RENDEZVÉNYRE FELLÉPŐNEK AZT IS NAGYON SZÍVESEN VESSZÜK!!!!!
Vendég 2005. 10. 28. 11:42
s
Vendég 2005. 06. 05. 12:52
Sziasztok!

Egy szám címére lennék kíváncsi.
Mindenhol előfordul, erre a számra szoktak sztriptízelni minden filmben. Én úgy tekintek erre a számra mint a klasszikus sztriptíz zenére, csak sehol sem találom. A segítséget előre is köszönöm.
Vendég 2005. 01. 18. 14:12
Carman666 dugj meg
Lac 2004. 04. 17. 0:00
Segítsetek légyszives!Ha van köztetek olyan akinek az anyja szeret ilyen Lajcsi,Márió,meg ilyen zenéket!Akkor mondja már meg nekem hogy lehet-e valahol ilyeneket letölteni!Köszike Lac
Carmen666 2004. 03. 27. 0:00
"meghatódtam",igazán. Akkor küld minél előbb. email;
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
madmax, te hány éves vagy?
GUEST
Max 2004. 03. 26. 0:00
Na szóval pont most vettem fel a kért számot, és mivel csak 3 MB, még mailben is el tudom küldeni, csak csináljatok 3 MB szabad helyet a ládátokban. (Neked is szólt C666, hiába utállak elküldöm ha kell.) Na csók.
Carmen666 2004. 03. 23. 0:00
Sat! Június 17./csütörtök/ Pecsa (Petőfi Csarnok) - Chradle Of Filth ! ! !
Vendég 2004. 03. 23. 0:00
jó békén hagylak
satanoz
Carmen666 2004. 03. 22. 0:00
Jajj nyugi már,ne idegelj te is még plusszban mint max,csak vicceltem!Amúgy szólj ha sikerült valahonnan megszerezned(nekem is kéne).
satanoz 2004. 03. 22. 0:00
Carmen666, jól esik hogy hülyének nézel, de sztem fejezd abba mert gyepa lesz... persze hogy próbáltam. De aki Junkiesos ismerősöm, nincs meg neki az a cd amin ez rajta van, a többi ember is csak úgy lopogat számokat innen onnan, de nincs mázlim sohase.. A gúgl keresőben ami van, a legtöbb ilyen mp3as oldal vagy fizetős, vagy szar, vagy ha nem is fizetős nem is szar, meg kell adni az e-mail címem és akkor elhazmoznak rohadt mailekkel. Épp felcsillan a szemem hogy na végre valaki lőtt egy méjlt erre empéhárom.com és valami angol rizsa van benne, hogy milyen jó hogy ellátogattál az oldalunkra, meg ha letöltesz még tőlünk kurva happy leszel... hát ez szar, ilyenkor szokott szívni a billentyűzet..
satanoz
Yoshi 2004. 03. 22. 0:00
Aha. Lehet hogy hülye vagyok, de a google keresőben egy csomó info van róluk és a számokat is le lehet tölteni
Carmen666 2004. 03. 21. 0:00
Jaja.Amúgy próbáltad már az átírást?Mondjuk ismerőstől vagy ilyesmi.......?? ;))
satanoz 2004. 03. 21. 0:00
Próbáltam, van félbetépve de csak klippel és szar minőségben, ugyanaz mint a honlapjukon. Azért kösz Thyrane. Ezt az egy számot szeretem tőlük szóval nem fogom megvenni a cédéjüket még dílertől se, mert nem éri meg. A Kazaa-ról meg nehezen lehetne letölteni Junkies-t, ezek a külföldiek nem ismerik az ilyesmit.
Thyrane 2004. 03. 20. 0:00
Metalindex.hu-n próbáltad már?Van ott pár Junkies,de nem biztos h. a félbetépve is megvan nekik.
Carmen666 2004. 03. 20. 0:00
Leírnád kérlek részletesebben,mert amilyen fasz vagyok ÉN EZEN A KAZAAN NEM BÍROK KIIGAZODNI! előre is köszi
Gabora 2004. 03. 19. 0:00
Pl. Kaaza-ról lehet letölteni zenéket.

http://www.kazaa.com
Jay 2004. 03. 19. 0:00
... meg a barátnömnek is kéne, úgyhogy nekem is szólhattok. :)
Carmen666 2004. 03. 18. 0:00
nekem is kéne ja
satanoz 2004. 03. 18. 0:00
Légyszi ha tudjátok mondjátok meg honnan tölthetném le a junkies-tól a félbetépve c. számot normális minőségben?? Minden külföldi és magyar szart le lehet valahonnan tölteni, igényesebb zenét csak fájlcserélőről, de ezt fogalmam sincs honnan lehetne. Ne mondjátok hogy a honlapjukról, mert az nagyon szar minőségű, már próbáltam.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál