Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Virológia labor

létrehozva: 2004. 03. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 09. 14. 5:13
????
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
??
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
A kis szimuláns!
Max 2004. 04. 14. 0:00
Haggyál már a hülyeségekkel, ha valaki tényleg beteg akkor nem fórumra jár sajnáltatni magát. Csak feltünési mániája van a kis picsának, azért jött itt az okkultista baromságaival is, mert aszitte hogy leesik az állunk helyben a nagy tudományától. Hogy oda ne rollerezzek.
Jay 2004. 04. 13. 0:00
Ejnyebejnye fiúk-lányok. Én igazán igyekszem pártatlan maradni, de most igazán ... Én is láttam már eleget a magam pszichiátriáján (igen, én is orvosin vagyok), meg mindenhol, de ennek igazán semmi értelme. Max, az úgymond "normális" h az illetö idejön sajnáltatni magát (már ha ténylegesen olyan beteg), merthát emberi gyengeség. Mondjuk ellenkezik az elveinnkel h ennyire elengedjük magunkat. De nem mindenki ilyen. Én is csak cinikusan mosolygok magamban ha ilyesmit látok, de hát na, ez van ... Egyébként nem védek én senkit. Emberek, ne csak nézzetek, lássatok !
Max 2004. 04. 08. 0:00
Na figyu kisszivem. A fele napomat azzal töltöm, hogy a kórházakban rohadok. A gyerekkórházban, a megyeiben, az elmegyógyintézetben. Mikor hol van dolgom. és hidd el nekem hogy millió nyomorult ember van ott, akikhez képest a barátnd baja egy NAGY NULLA. Erre feljön egy nyilvános fórumra meg a hibbant barátnje, és elvárják hogy most tanúsítsak empátiát. Egy frászt. Rizsáztok itt emberségrl meg faszomsetudja mirl, mikor halvány gzötök sincs semmirl. A szátok az nagy, de ha kinyitnátok a csipás szemeteket, meg levakarnátok a tojáshéjat a seggetekrl, rögtön másképp állna a szitu.
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
3 éves korukban sikerült a műtét most nem!És naon előrrehaladott!Bunkóóóóóóóóóóóó!(Noémi)
Max 2004. 04. 08. 0:00
én meg ezt nem veszem be! Pont az ikertesója csontvelje nem jó, mi?
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Én sajnálom őt, amd65
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Csak leírom,h mi a helyzet!Wicca rákos!Azért megy Los Angelesbe mert talán ott tudnak rajta segíteni mert az ikertesója csontvelője nembiztos,h jó!Ek ő most hazamegy merthogy ott született!Akiben 1kicsike kis emberség van az szurkoljon neki 1kicsit!Mert többmint valószínű,h sajna +fog halni!Na csókoltatok mindenkit Noémi 1 barátnő!
AMD 65 2004. 04. 07. 0:00
de igen
Max 2004. 04. 07. 0:00
Nem is érdekel senkit.
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
most akkor mi van a wicával mert még az nem derült ki
Jay 2004. 04. 04. 0:00
Na ez már felettébb érdekes. Wicca, ha nem adsz okot rá hogy sajnáljanak, ne várdd el hogy sajnáljanak. Az igazi hös az, akiröl senki sem tudja, hogy hös. Az az igazi mártír. Ezt most nem azért írom hogy bárkit védjek (pártatlan vagyok), de ha most arról van szó hogy van egy kurvára halálos betegséged és kimész LAbe mittoménmilyen kezelésre, akkor jobb ha ezt konkrétan leírod, nem mártírkodni névtelenül. Mert ha a qrva világon csak Te tudnál róla (és még vki), akkor érteném. Ez így nem korrekt.
Egyébként meg részvétem.
Max 2004. 04. 04. 0:00
Egy szar kis 15 éves ribanc beszél nekem a lapításról. Megnézem hogy a 40 kilójával hogy pattog. Röhej. Látom a lelki szemeimmel hogyan rémülök halálra kemény warrior princess xéna wiccától.
Guest látom témában vagy. Csak jár a szájuk de konkrétumot azt egy szóval se említenének. Tudom miért: mert nincs. Csak feltünési mánia, az van. Ezerrel. Hú de meg fogom szívni mert megátkoz. Reszketek félelmemben.
Vendég 2004. 04. 03. 0:00
max, meg a többiek: szerintem is elég keményen beszólogattok és nem veszitek észre, hogy talán bántó lehet, vagy hogy a másik problémája elég nagy már magában is. nem kell még baszogatni is mellé.
carmen666: azért nincs senkinek sem halvány lila fingja sem az egészről, mert nem mondjátok el rendesen, hogy mi van. csak célozgattok, meg sejtelmeskedtek. így mindenkiben valami halovány valami dereng, hogy miről lehet szó. ez ok arra, hogy vélemény alakuljon ki, viszont nem elég ahhoz, hogy valóban egy normális hozzászólás szülessen. mert valóban nem tudjuk miről van szó. de ez nem a mi hibánk. ha nem szeretné wicca, hogy hozzászóljanak, akkor nem kellett volna szóbahoznia a dolgot. de szerintem is jobb az ilyenről beszélni. de ha már beszélünk, akkor nyitottabban, mert ez így csak rosszhoz vezet. sajnálom, hogy ilyesmi bajotok van, de nem bírok együtt érezni és ezt senkitől sem lehet várni....pont a témában való tudatlanságunk miatt.
konklúzió: senkinek sincs igaza (még magamon sem igazodom ki, hogy itt mit tartanék helyes viselkedésnek és mit nem).....akkor meg minek basztatni egymást?!
GUEST
Wicca 2004. 04. 03. 0:00
Hát Max köszi tzényleg belevaló kis "szuka"vok!De ha 1szer találkoznánk megnézném melyikünk lapítana!Sztem te!ADM!Mivel drágám a te picike agyadban fogalmad sincs a boszorkányságról inkább szünj meg édes!Jó lenne ha nem írogatnál baromságokat miköszben halovány lila fingod sincs az egészről!De igaz megyek haza L.A-ba!Hú de jó nekem!Hidd el nem a hasam süttetni megyek!Ja Max:teis 1 igen kemény csávó vagy!Neten tudsz baszogatni de a szemem előtt meg sem mernél mukkanni!Ebben biztos lehetsz!
Max 2004. 04. 02. 0:00
Hú wicca most aztán kemény voltál. Nem tudom mi rosszat mondtam de bírom az ilyen tökös kis szukákat mint te. A szemembe ezt megnézném hogy mondanád el. Sehogy. Lapítanál keményen.
AMD 65 2004. 04. 02. 0:00
Ejnye mi van már nyugi nyugi,jo neked hogy mehetsz LAba legalább mozgalmas az életed.A boszorkányerö sem segit?Vagy éppen amiatt van?A boszorkányok hova térnek meg a sátánhoz?
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
paraszt(nem te wicca)
Wicca 2004. 04. 02. 0:00
Na kébzeld el,h én + egyáltalán nem vok az!Na mind1 nemsokára húzok úgyis vissza L.A-ba!
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
tök jó,remek,szenzációs,fantasztikus,éljen! "sok sikert."..
Max 2004. 04. 02. 0:00
Nemtudom miböl gondolod hogy én aztán olyan egészséges vagyok. De nem egy nyilvános fórumra jövök nyivákolni mint ti, hogy most nézze már meg mindenki hogy milyen nyomorult vagyok. és nem egy közelebbi hozzátartozóm halt már meg. és élvezem az életet mert azért van. Ha már nem élvezem felkötöm magam és nem sajnáltatom magam.
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
Hát max akkor élvezd azt a nagyszerű életed!Tudod van aki ezt nem teheti meg...!!Kíváncsi lennék TE mit szólnál ha meghalna az egyik legjobb barátod vagy ha halálos betegséged lenne..?mindegy,nem is érdekel.élvezd az életet!
Max 2004. 04. 02. 0:00
Azért azt élvezeem hogy mindenki mekkora mártír. Senkinek nincs semmi baja csak neki. Egyszer nem panaszkodtam ki magam a fél világnak, és egyszer sem mondtam azt álszent módon, hogy nem azért írtam le hogy sajnáljanak. Kíváncsi vagyok mi a fasz ez a nagy depresszió itt mindenkinél.
Wicca 2004. 04. 02. 0:00
Hali Guest!
Tod ha meghalsz a kíváncsiságtól hát elmondom:haldoklom!Azért beszélek róla mert ha magamba folytom előbb következik be!Tod az orvosaim azt mondták,h beszéljek róla minél többet mert az segíthet,h megerősödjek!Mert nekem arra van most a legnagyobb szükségem!Bocsi ha v.kit megsértettem,h ijen sejtelmes vok de ez van én ijen vok!Na ide sem jövök többet!Na hali vigyázzon mindenki magára nagyon még teis Max!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
wicca, ha problémád van és nem akarod elmondani, az szerintem tök ok. ha problémád van és el akarod mondani, szerintem az is ok. de ez viszont szerintem inkább nevetséges, amit csinálsz, hogy ilyen sejtelmes megjegyzéseket teszel, hogy mindenki más beledögöljön a kíváncsiságba, hogy mi lehet az az oltári nagy probléma. de ha olyan nagy problémám lenne, én arról nem nagyon beszélnék ilyen fórumokon, még említés szintjén sem. sajnálom, ha bajod van, de ezen az előadásmódon csak mosolyogni tudok.
GUEST
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Amig még lehet?Miárt rövidesen magához szolit a sátán???
Wicca 2004. 04. 01. 0:00
Komolyan bunkóónak tartottalak de,h Maxot imádni??????????????????????????????????????Hát kösz nem!Sosem imádtam őt csak szimpi volt!De mind1 mert sajna sokkal sújosabb bajom van Maxnál!De hát igaz nem tudhatjátok kit baszogattok!És itt most nem magam akarom sajnáltatni!Na pux!És azért remélem még változik rólam a véleményetek amíg még lehet!
Kitya 2004. 04. 01. 0:00
Wicca-amikor egyszer a cseten összeakadtunk, akkor még engem tartottál bunkónak, és Max-et "imádtad" vagy tévedek???????
Kitya 2004. 04. 01. 0:00
Hú, amióta nem jártam a music.hu-n naon eldurvult itt minden...........!!!!!Emberek, mi van itt?
Hogy védjem Maxet: nem tudok mondani olyan dolgot, amivel engem megbántott vna, szóval gondolkozzatok L, h ti, akik Maxet utáljátok, vajon jogosan teszitek-e.Vagy félreértettétek vmelyik hozzászólását???Gondolkozzatok!!!
Max-veled vagyok! :)
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
carmen666, neked meghalt a barátod? (bocs, talán túl személyes kérdés, csak én ezt eddig sehol nem olvastam, csak most egyszercsak ilyen hirtelen közölte madmax) mikor? miért?
GUEST
Wicca 2004. 03. 31. 0:00
Köszi Carmen de mind1 nem foglalkozok most vele!Van nagyobb bajom is !Te tod,h mi az!
Carmen666 2004. 03. 29. 0:00
Max! Tudod nagyon jól hogy miért tartalak annak aminek! na mindegy,ne bolygassuk ezt a témát.Részemről befejeztem.Melleselg Wiccát azzal bántottad meg amikor leszóltad azt hogy LA-ben nevelkedett okkultisták közt és az átkozásait+hasonlókat leszóltad.Elhiszem ember,hogy nem hiszel benne meg faszságnak tartod,de akkor ne "így" fejezd ki,mert -tudom szarul fog esni-,de wiccának ehhez az egészhez tényleg több köze és esze van.Na mindegy!!
csá
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
kimagyarázza
Max 2004. 03. 29. 0:00
Namost mivel nem magyarázta el nekem senki ezért megkérdem: Wicca téged mi a rákkal bántottalak meg? Nem emlékszem hogy egy rossz szavam lett volna.
C666 az meg érdeket hogy minden szarnak lehordasz csak azért, mert annyit mondtam hogy Istennek semmi köze ahhoz hogy a barátod meghalt. Ha jól emlékszem innen indult az egész. Nem tudom ezen hozzászólámon mi volt a durva, vagy bunkó.
Tényleg nem érdekel ha ezért bunkónak tartasz, mert szerintem alaptalanul.
Azt hogy baromira unlak meg brúnógyökérnek üzentem nem neked.
Dina 2004. 03. 28. 0:00
Na hali!Wicca vok!
Carmen:az én drága testvérkém nagyon békepárti!Max még őt nem hozta ki a sodrából!Még de nem nagyon ajánlom neki.........na mind1!De igazad van tényleg 1 bunkóóóóóóóóóóóóó álllllllat!De Dina mindenkit szeret!Ő a szeretet +testesítője ek.nagyon aranyos lány és 1 igazi kis boszorka!Hi na pá!És puszika neked!
Carmen666 2004. 03. 28. 0:00
Hahahahahahaha!!! Azt hiszed maxel lehet emberi módon kommunikálni? Valamelyik topicban ezt írta,hogy engem szeret baszogatni,mert egy "öntelt liba vagyok",aztán meg azt hogy őt kurvára nem érdekli hogy kit bánt meg és nem érdekli hogy mi a véleménye az embereknek róla.Ezekután haggyam szó nélkül?He?!?! Mégis mi a fasz van itt,hogy majdnem mindenki elszáll magatól?!Komolyan mondom,mintha ő lenne császár és fejet kéne hajtanom előtte basszus!Valamelyik topicban írtam hogy kerüljük el egymást,de szart sem ért!Elhiszem hogy téged is+wiccát is megbántott,de ez szarik rá,nemérted?!?!
Dina 2004. 03. 28. 0:00
Sziasztok!Carmen drágám tom,h te tesóm barátnője vagy de ezegyszer halgass meg!Ne baszogassátok tovább egymást Maxal!Nem tesz jót egyikteknek sem!En nagyon békepárti vagyok!Max:ha mondhatom válogasd meg léggyszives a szavaid amiket másnak írsz mert sokminden nem csak testvéremnek hanem nekem is nagyon rosszul esett!
Carmen:Wicca sokszor puszil!
Na pá!!!!!!!!
Carmen666 2004. 03. 27. 0:00
Én is téged max nyugi,azért a félbe tépvét elküdheted akármennyire is utáljuk egymást.
satanoz 2004. 03. 26. 0:00
Emberek, fogalomzavarban szenvedtek, vagy mi? Ha beszólt Max valami sértőt vagy durvát akármit, ami nem tetszett, le lehet bunkózni, vagy seggfejezni, ha nagyon akarjátok,de miért lenne ettől köcsög??Én pártatlan vagyok mert valahol mind a kettőtöket megértem (C666,Max) de ne idegeljétek magatokat ezen a tetves fórumon, van elég bajotok így is, nem? Befejezni az utálkozást bazze!
satanoz
Max 2004. 03. 26. 0:00
Huhú, nagyon szellemes. Baromira unlak már.
Carmen666 2004. 03. 25. 0:00
bizony az!de nem akármilyen
Vendég 2004. 03. 25. 0:00
a mad egy köcsög?
brúnó 2004. 03. 25. 0:00
Hé,drágaságom mi van velem max nem használom a vesszőm????Gyere közénk itt nem kell négy évet várnod hogy használhasd a cerkád mint olvastam a szüzesség topikban itt megkapod amire vágysz rögtön,nemcsak a cerkéd de még a fenekednek is hasznát veheted

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet