Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

christina aguilera

létrehozva: 2004. 03. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

mm 2016. 03. 29. 10:40
imádom
VENDÉG 2014. 11. 13. 6:57
SZERETEM)))
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:40
NAGYON JÓ SZÁM VAN ÉS IMÁDOM
VENDÉG 2014. 05. 18. 10:57
NAGYON SZÉP SZÁMA ÉS ÜDV NEKTEK!
Tomee 2012. 03. 29. 12:02
Christinával mi van mostanában?
Vendég 2011. 08. 18. 7:37
http://www.youtube.com/watch?v=sh1zOUeldOc
Rékus 2009. 11. 16. 16:17
Állat jó nő! Ilyen akarok lenni én is! Sajnos a pasimnak is eléggé tetszik, habár inkább ő tetsszen neki mint a szomszéd kislány:)
Vendég 2009. 10. 19. 17:30
Hajrá Britney, ha már ennyien irigyek rád, akkor valószínűleg te vagy a legjobb!!!!! Csak így tovább!! Ti pedig átkozott Xtina rajongók, fulladjatok meg az irigységetekben.
Üdv a Britney rajongóknak
deni 2009. 07. 31. 17:29
Sziasztok!!! :)
Megújult a Te, a sztár honlap!
Mostantól nemcsak a
karaoke
rajongók élvezhetik az oldal adta funkciókat, lehetőséget adunk a TÁNC
és
STAND UP COMEDY kedvelőinek illetve a ZENEKAROKNAK is, hogy megmutassák
mit
tudnak!Ha
Szeretsz énekelni?
Zenekarod van?
Jó a
dumád?
Netán
táncolsz?
Akkor itt a helyed! Töltsd fel a teasztar.hu oldalra
videoidat ,
versenyezz, blogolj, töltsd fel a legújabb koncert dátumokat és oszd
meg
zenédet, mutatványodat a barátaiddal! ;)
Vendég 2008. 08. 25. 12:29
VACC

de műanyag a csaj geco
Vendég 2008. 07. 14. 13:55
Te kis Max kocsog ha tudnad neki nincsenek muanyag mellei es ha latnad senkit se a szerinted muanyag mellek mindenkinek ugy tetszik ahogy van csak neked nem. Ja es a neved nagyon b u z i s a n hangzik.
Vendég 2007. 10. 12. 12:04
Eladó magyar és külföldi Xtina poszterek+cikkek itt:

http://www.gportal.hu/portal/posters

ide írj:
deepinside 2006. 11. 30. 12:07
én nem komázom a zenét, amit csinál, vuszont a fighter című szám zenéstül klippestül nagyon ott van.
angi 2006. 11. 26. 15:48
eltudja vki küldeni nekem christina legújabb számát aminek a klippjébe egy cirkusszal megy összevissza !tudjátok az a lassú száma
Vendég 2004. 08. 01. 0:00
nemtom miért jó sértegetni egy igazi dívát!ő a legjobb és kész!ebbe bele kel törődni Kriszti!
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Szerintem is nagyon nagyon jó.Ő az egyik...hogy is mondjam...nem a példaképem,hanem...
szóval...imádom ahogy öltözködik.Nagyon jó az izlése szerintem.És nagyon jók a cuccai.
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Ő a legszuperebb énekesnő!
Nem hiába kapja sorra a nemzetközi elismeréseket! Nem úgy mint britneykécske, akit tényleg a számítógéppel csinálnak - britney egyik számának sincs értelme...!
Na mindegy az a lényeg hogy xtina a legszuperebb énekesnő, az igaz hogy az elmúlt fél évben viselt image-e nem volt valami jó -itt a fekete haj kicsit rossz viseletére gondolok - de aki nézi az mtv-n a trl-t az láthatja, hogy amióta reklámszerződéseket vállal el, azóta visszatért a jó öltözködéshez és hajviselethez!
Ő a legszuperebb énekesnő!
A világon jelenleg három hatalmas tehetségű énekesnő van, akiknek szuper a hangjuk, szuperek a számaik, és eza három nem más mint: Christina Aguilera, Király Linda, és Alicia Keys!
Ők a legszuperebbek!

ui.: amugy meg az ő hangját nem a számítógép csinálta meg, ugyanis voltam a bécsi koncertjén, ahol valóban élőben élőben énekelt, és marha jól, nem úgy mint az a hülye britneyke, akinek a koncerten benyomják az albumról a dalokat, és egy kicsit rá"énekel"- és ő ezt nevezi live-nak, azaz élőnak! hát mondhatom nagyon élőben adja elő a dalait!!
XTINA FOREVER!
KIRÁLY LINDA FOREVER!!
ALICIA KEYS FOREVER!
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
o gyonyoro
Max 2004. 04. 02. 0:00
Föleg a müanyag mellei.
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Szerintem jó énekes!Jól néz ki!
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Én nagyon szeretem főleg az új számát VOICE WITHIM-et.Klassz ,így tovább!Pusy!
xtina 2004. 04. 01. 0:00
Én imádom...ő az egyetlen tehetséges énekesnő jelenleg!!
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Sziasztok!

Szerintem C.A. nagyon jó énekes, nem tudodm ,miért rontja el ezzel az imagel, nem, mint ha jobb lenne a kislányos külsö, ez is jó csak ne ennyire vadul. A testén több piercing is van már , tönkre teszi magát, és ha igy folytatja akkor a hangját is tönkre teszi. ami baj lenne, mert igen nagy kincs lehetne a világ számára. Szóval szerintem a zenei kézsége többet érne mint a külsö és nem tudodm miért nem veszi észre. Nem szóltak neki? Na mindegy . Ez az én véleményem.
Mivel én is énekkel foglalkozom, igy sokat tudodk ,hozzá szólni a szakmához.

Buzs
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Én vagyok az, az elöbbi guest.A rrribancot a mostani image-ére értettem,ami nemtom,mi a fenének jó.Énekelni tud,az oké,régebben én is szerettem,de mostanában nem bírom a képét.
Tessék,most vállaltam magamat.
Zsu 2004. 03. 31. 0:00
IMÁDOM!!!!!
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
HELLO!
mit gondoljak, a pop hm hát megfűszerezve némi számítógép... na mindegy nem cseszegetem végülis nem akarom hogy nobádi hét mi.... Szóval egész jó nő, és van is teheccccége, majd tán ecer a popmuzika is befut..

végülis ha a 60-70-80-ban rock and rollra döngöltük a linoleumot a házibulin ahol a nők kibeszélték hol vették az naje NDK-ás zsebrédiót... és akkor tök fíling volt az egész, de mosmá ciki és röhögünk ha meghaljuk a SLÁGER RÉDIÓban fenyő mikit,. és ha ugrunk egyet 2002 körül óh óh éljen a hip-hop & RAP... és most meg a rcok.. kitugggya lehet 2006-ban X-tinára ropjuk, és döngetjük a padlófűtéses padlónkat, miközben a nők megbeszélik hol vették a new hiperhidrosztatikális cellulitisz elleni hektoplazma gépet.
ELVÉGRE A WORLD ÁLLANDÓAN VÁLTOZIK DE EGY BIZTOS: UNICUM :))))))

Na tom belőlem is megárt a sok. CSAK ENNYI

-Lestyánszki-
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
HELLO!
mit gondoljak, a pop hm hát megfűszerezve némi számítógép... na mindegy nem cseszegetem végülis nem akarom hogy nobádi hét mi.... Szóval egész jó nő, és van is teheccccége, majd tán ecer a popmuzika is befut..

végülis ha a 60-70-80-ban rock and rollra döngöltük a linoleumot a házibulin ahol a nők kibeszélték hol vették az naje NDK-ás zsebrédiót... és akkor tök fíling volt az egész, de mosmá ciki és röhögünk ha meghaljuk a SLÁGER RÉDIÓban fenyő mikit,. és ha ugrunk egyet 2002 körül óh óh éljen a hip-hop & RAP... és most meg a rcok.. kitugggya lehet 2006-ban X-tinára ropjuk, és döngetjük a padlófűtéses padlónkat, miközben a nők megbeszélik hol vették a new hiperhidrosztatikális cellulitisz elleni hektoplazma gépet.
ELVÉGRE A WORLD ÁLLANDÓAN VÁLTOZIK DE EGY BIZTOS: UNICUM :))))))

Na tom belőlem is megárt a sok. CSAK ENNYI

-Lestyánszki-
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
Ezt a jó hangosat kinek írtad, te önmagadat nem vállaló guest????kitya
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
ribanc vagy te azt sem tudod mi az,hogy JÓ HANG!
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
Rrrrribanc!!:)
Vendég 2004. 03. 26. 0:00
IMÁDOM!!
*****CARMEN*****
Kitya 2004. 03. 26. 0:00
Jó a hangja.
csaba 2004. 03. 26. 0:00
mit gondoltok c. a.-ról????

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop