Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

SZTÁR BOX

létrehozva: 2004. 03. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 05. 10. 15:34
......
VENDÉG 2014. 05. 06. 16:29
IMÁDOM..!!!
VENDÉG 2014. 04. 28. 15:02
!!!!!!
VENDÉG 2014. 04. 23. 10:31
!!!
VENDÉG 2014. 04. 22. 16:41
SZUPI!!!
VENDÉG 2014. 04. 21. 15:58
KLASSZ!!!
VENDÉG 2013. 09. 04. 16:12
NAGYON JÓ!
Vendég 2006. 03. 17. 10:09
Egyik SZTÁR BOX-ot sem láttam(sajnos),de elképzelem ahogy a következő mérkőzésen az egyik sarokban KOZSO,és vele szemben GYŐZIKE,S.BALÁZS és GANXTA Z. (istenem de szép lenne)!
Max 2004. 04. 07. 0:00
Jaja, egyszer nem voltam olyan balek hogy szavaztam volna (majd hülye leszek erre pénzt külteni). Pont azt figyeltem hogy az adásid alatt Kozsó hányszor mondta el hogy új albumom van, vegyétek már meg, és a sztárbox eltt még meg is interjuvolták egy párszor, akkor is csak ez volt a téma... Milyen olcsó reklámfogás.
Gab 2004. 04. 06. 0:00
Kozsónak új albuma jelent meg, és jól jön a promócióhoz hogy látják a képét a tv-ben. Az már mindegy hogy épp szarrá verik egy box meccsen, vagy épp playbackkel valamelyik komoly műsorban, lényeg hogy szerepelhet. Ja és még pénzt is kap érte... kell ennél jobb reklám?
Gab 2004. 04. 06. 0:00
MadMax:

Nem érdemes a valóságshowkkal foglalkozni, természetesen csalás az egész, és az a lényege, hogy küldj minél több sms-t, mert az a kereskedelmi tv-nek sok milliárd bevételt hoz!
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
Jaja, ha húzná zsebemet a steksz mint Kozsónak nem veretném össze magam a Bebével ennyiért. A hülye Hondával jött a stúdióhoz, ami nem két fillér.
Max 2004. 04. 06. 0:00
Szerintem sztárboxos fiúk/lányok nem igazán szenvednek hiányt pénzben úgyhogy nekem ugyan nem hiányozna 2,5 mila azért hogy az egész ország rajtam szórakozzon mert bohócot csinálok magamból a tévében. Túl nagy a blamázs.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Na jó van má MaMax!!!!!!Csak azt ne mondd,hogy 2.5 milláért nem mentél volna bele!!!!!!!!!!!
*****CARMEN*****
Max 2004. 04. 05. 0:00
Szerintem az Rtl jól átbaszott mindenkit. Meg lett ígérve mindenkinek hogy milyen jó buli lesz, aztán ez a cirkuszi teátrális baromság sült ki belle. én tuti nem mentem volna bele, szerintem még a nyerteseknek is keserü volt a szájíze az este után, hát még a veszteseknek... Itt csak az RTL nyert, mégpedig nagy nézettséget, a többiek mind szívtak. De legalább láthattam ahogy Pandora kap néhány pofont. Amióta Indy kiesett a TahóVilágból azt se nézem. Már csak nyálas köcsögök vannak bent.

Gab szerinted is lobby volt hogy Szabi nyerte az 1-es TahóVilágot és nem Majka?
Azt én nem veszem be hogy az a szavazás ami ott megy az tiszta. A közjegyz laptopjára úgy is azt irat ki a rendszergazda amit akar, már ha nincs megvéve a srác startból.
Gab 2004. 04. 04. 0:00
MadMax látja jól a szitut.
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
sziasztok
Gab 2004. 04. 04. 0:00
Ha vissza ment volna nyilatkozni, azzal járatta volna le magát. A pénzéhez hozzájutott, neki ez volt most a lényeg, a többire meg szart rá...
satanoz 2004. 04. 04. 0:00
Komolyan mondom, besírok tőletek!
Max 2004. 04. 02. 0:00
Ez igaz de végig menekült, csak néha lépett oda Dope-hoz, hogy adjon neki egy maflázst, aztán futott megint. én is Majkának szurkoltam, csak azt mondom hogy nagy volt a pofája ahhoz képest hogy kétszer is padlót fogott, míg Dope egyszer sem. Ha az utcán találkoznak esélye sem lett volna...
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
De nem nyert és FELESLEGES erről beszélni,ami nem történt meg!!!!!És igen is égett a feje mint a rejsztág,mert különben úgyanúgy,mint a többi vesztes visszament volna beszélni!!!!Ahhoz képest,hogy TÖBB mint 1 éve boxol,és a Majka meg pár hónapja...hááááááát...ezek alapján a Majka volt a jobb!!!!
*****CARMEN*****
Max 2004. 04. 01. 0:00
Dope nem égett szerintem, mert tény hogy jobban bokszol mint a Majka, már csak azért is mert egy éve már tagja az egyik klubnak. Egyszerüen nem jár úgy a lába mint Majkának, aki labdarúgó (mellesleg). Ha többszörkerült volna közelebb hozzá az szmorú lett volna a Majkagyereknek, így is padlót fogott kétszer, és a harmadikra leléptették volna, és akkor bizony Dope nyer.
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
Belőlem,nem az utálat beszél,mert a Majkát sem bírom
*****CARMEN*****
Gab 2004. 03. 30. 0:00
Na ja, álmatlan éjszakáim vannak, annyira fáj. Belőled az utálat beszél, ezért a lényeget sem jól látod, így a vita ezek után értelmetlen. Logout.
Vendég 2004. 03. 30. 0:00
Csak majdnem...
ami meg nem történt meg arról,nem igazán érdemes beszélni a lényeg Majka nyert /még ha fáj is neked/ a Dop meg ÉGETT mint az állat,szóval BUKTA,de csúnyán!!!!!!
*****CARMEN*****
Gab 2004. 03. 30. 0:00
Persze hogy ismerem a TKO-t. Majdnem Majka is megismerte, csak ő T nélkül! :)
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
ja és még annyi,hogy szerintem jól beszélt!Mindennél jobban útálom a dopmant!
CARMEN
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
Majka még azt is megengedheti magának, hogy a műsor nagy részéről késsen, és Indián állt volna be helyette + még volt képe a műsor végén királykodni. (egyébként Majkát is, Dopemant is utálom)
/Zsanett/
Max 2004. 03. 29. 0:00
Te szerintem ha lett volna még egy menet a Majkafiú akkora KO-t kapott volna, hogy haj. De azt aláírom hogy az ütései pontosak voltak, de küzelharcba naná hogy nem ment bele, márcsak azért is mert Dope jó 10Kg-al több.... Az azért sokat számít, akárhoggy nézem. Az azért bunkóság volt tle hogy aztán nagy lett a pofája rögtön ahogy kidrült hogy nyert, és ha láttátok amikor a néztéren átgázolt jól letaposott egy kissrácot, ami azért elég nagy taplóság... éééés Anettka lezúzta a liba Pandorrát! Yeah! Utállom mind a kettt, de jó volt nézni ahogy megtépik egymást.
Gab 2004. 03. 28. 0:00
Nem volt ott semmilyen tko. Mondjuk Dope elég pontatlanul ütött, mert Majka elugrált, mivel eléggé be volt tojva. Na de hagyjuk, nem ér több szót az egész.
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
Igaz,hogy Dop készítette a lemezt és nem is nagyon bírom a zenéjét a Majkának/a Dop-nek meg főleg nem/,de öröm volt nézni ahogy dop beégett!a köcsögnek ott volt tko Majkától!!!
*****CARMEN*****
Gab 2004. 03. 28. 0:00
Majka csak csapkodott, meg elfutott Dope ökle elöl. Nevetséges! Látható volt a tudás és fizikumbeli különbség Dopeman javára, ha lett volna még két menet, annyi az ugri-bugri hősnek, de mivel ez egy show, ezért az rtl-est hozták ki győztesen. Az amit meg a végén nyilatkozott, azt nem véletlenül fütyülték ki. A Majka lemezt Dopeman készítette, majdnem az utolsó hangig, úgyhogy a helyébe nem tennék ilyen nagyképű nyilatkozatokat zenei dolgokkal kapcsolatban.
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
Carmen666 Én is IMÁDTAM a Lacit annyira jól énekelt,hogy valami fantasztikus!sajnálom nagyon:(:(:(:(:(
*****CARMEN*****
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
kozso és a bebe ugy nézett ki mint két zsiros öregember. ugy ütöttek mint a csajok, Tünde kivégezte volna mindkettöt.
Carmen666 2004. 03. 28. 0:00
Szivemből beszélsz Carmen.Pont ezt akartam mondani,hogy kozsónál még egy lány is jobban üt. ;)
Sajna nem láttam végig mertközben a MegaSzart néztem,és pont kiesett a kedvencem. :((
A Pandorát amugy elgyepálták ugye?
Carmen 2004. 03. 28. 0:00
Ja Bebe is király volt!Kozsó meg úgy üt mint egy csaj!:):):):):)
Vendég 2004. 03. 27. 0:00
És a BEBE is nyert! :))

Most megkaptad Kozsó! :))))
Carmen 2004. 03. 27. 0:00
Majka nyert,és jól beszélt!!!!!!!!!!!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV