Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Mikor érdemes elveszteni 2.

létrehozva: 2004. 03. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 08. 08. 8:57
.....--
VENDÉG 2013. 11. 09. 15:54
...
Vendég 2005. 04. 09. 15:29
42 évesen érdemes elveszíteni. én mán csak tom...
Jay 2004. 04. 15. 0:00
Hehheee, Max, talán azért, mert úgy elhíztál mint egy d...nó :) Kevesebb zsuga kéne ember, meg vmi muff (és ezzel eggyütt 1kis stressz), és már fogytál is rögtön 10 kilót. Én tudom :) Krumplizsák, hehe
Max 2004. 04. 14. 0:00
Ja. Brúnógyökérhez kb. én is így állok, újabban egész jókat röhögök a baromságain. De lehet hogy a régi team többi része már behányt tle (és nem csak tle.) újabban olyan szar a kondim hogy alig mozgok, azér írtam aamit írtam.
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
miért, régen hogy szaladtál krumpliszsákkal az emeletre? gondolom kettesével szedted a lépcsőfokokat. nemtom.....szerintem hülye, aki hagyja magát elkergettetni brúnóval....meg nem is hiszem, hogy ez lenne az ok....bár ki tudja. engem pl nem zavar brúnó. vagy nagyon vicces, vagy nagyon hülye. legalább felkorbácsolja az érzelmeket.
GUEST
Max 2004. 04. 13. 0:00
Kb. a brúnóhomitól hánytak be végleg asszem... ja, nem szaladok már a krumpliszsákkal az emeletre úgy mint rég...
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
nemtom miért nem jönnek errefelé. mert én senkit nem ismerek innen....személyesen nem. csak azt tudom, hogy most csomóan nincsenek itt, akik régen szinte naponta jártak erre.
GUEST
Vendég 2004. 04. 11. 0:00
Minél előbb annál jobb!!!:)
Tomi 2004. 04. 10. 0:00
:-)
Carmen666 2004. 04. 10. 0:00
nuszi épp akkor volt londonban amikor én.
ja max,22évesen vén fasz vagy ,mi? húúú....
Max 2004. 04. 09. 0:00
Ha már itt tartasz te is írhatnál valamit magadról... Tényleg, nemtod hogy a régi team miért nem jön errefelé?
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
madmax:hm....nemtom mi. vannak, aki csak úgy felkeltik az érdeklődésemet. régebben szegény nuszit faggattam folyton (jut eszembe rég nem láttam itt). csak érdekelt, hogy hogysmint....nincs különösebb magyarázata ennek....csinálok ilyen furcsaságokat néha.
GUEST
Max 2004. 04. 06. 0:00
Mindenki azt kapja amit megérdemel. Ha a kis liba hagyja magát hanyattdönteni nem értem aztán miért sír. A bunkó fasz aki hanyattdönti az is megszívja mert ilyen mentalitással soha nem lesz boldog. Aztán: én pl. kedves vagyok azzal akit kedvelek. Akit nem azzal nem. Nem szoktam hazudni. Nem valami szép szokás. Ilyen a net. Meg az emberek.
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
midenutt csakis a sex :) ez a fő téma :D amugy meg nah mind1.. kamu vetités hazugság.. és kevés őszinteség.. még kevesebb kedvesség. Ez a net!
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
mikor érdemes? korban? szerintem 16-20 . igen 20ig. És igen.. megnézni kinek adod oda magad... ennyi alényeg.. tudjátok hány csaj panaszkodott már nekem h olyannak adta oda magát, aki.. ..aki éppen csak annyira foglalkozott vele, hogy mások ne lássák h vörösrebőgte a szemeit..
Max 2004. 04. 06. 0:00
Orvostanhallgató vagyok a Nagyváradi egyetemen. Mi ez a nagy érdeklödés?
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
GUEST
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
mit tanulsz? valami kémia, vagy biológia cucc? hol?
Max 2004. 04. 06. 0:00
Egyetemista vagyok, meg melózok is a bátyámmal nagy ritkán. A netre általánban akkor jövök fel amikor van egy jó kétórás szünet kurzusok vagy laborok közt (mert hát miért is lenne folytonos az órarend), vagy sulli után, amikor nincs kedvem hazamenni hogy nézzem anyám képét. Nem lógok itt folyton, ide csak vagy 10 percre jövök be firkantani vagy két hozzászólást, aztán lépek.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
és hogyhogy itt lógsz folyton a music.hu-n? mivel foglalkozol? tanulsz? dolgozol?
GUEST
Max 2004. 04. 05. 0:00
Dehogynem, megírtam hogy 22, csak már nemtudom melyik topikban, de a te hozzászólásodra reagáltam. Annyi hülye topik van már hogy azt se tudom hol a fejem. Nem vagyok má' fijjatal....
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
max, elárulod, hogy te hány éves vagy? már kérdeztem máskor is, csak nem kaptam rá választ. még egy 'semmi közöd hozzá!'-t sem.
GUEST
Max 2004. 04. 02. 0:00
Pffff, én is tök ezt mondtam csak más szavakkal, velem nem értettél egyet. Na le van baszva, gyökerek vagytok mind.
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
Én nem hurroglak le,egyetértek veled.
Jay 2004. 04. 01. 0:00
Érdekes. Azt hittem, a szüzesség egyrészt erény. Mert hát csak nem véletlenül van az h úgy mondják "elveszíteni", bár én az "odaadni" kifejezést jobban preferálom. Ezzel nem azt akarom mondani, h 666 éves korig meg kell örizni, de nézd meg jól, mikor érik be a fejed lágya, és h kivel csinálod elöször. Végülis petting is van a világon meg egyebek.
Sztem vki éretlen ha undorodik a barátja farkától, de azért dugna 1000rel mert ez a trend.
Én éretlennek, felelötlennek nevezem, Max ribancnak. Van ez így. Demokrácia.
Az is érthetetlen, hogy a kis naív 12 éves hölgyek jól megdugatják magukat, aztán sajnálják magukat. Nem kellene ilyen korban belemenni, egyszerüen éretlen az ember hozzá. Ilyenkor egyrészt sajnálom az ilyet (empátia), másrészt meg ök csinálták maguknak, nem ?
Max ribancnak nevezi, én felelötlen baromságnak.
Na tessék lehurrogni ezért.
Köszi.
brúnó 2004. 03. 31. 0:00
Áááá a manson nem meleg csak hobbibol szopott meg rendezte ki a bordáit hogy leszophassa magát mikor gondolom van ott elég másik meleg is aki szivesen megcsinálná neki söt még jobban mint ö hiszen nem fér hozzá szerintem rendesen nemhiszem h tövig be tudná kapni a saját farkát borda ide vagy oda:)
Carmen666 2004. 03. 31. 0:00
Az van hogy Brunó buzi,Manson meg...hát azt mindenki döntse el magának! ;)
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
???????nem értem akkor most mi van
satanoz 2004. 03. 31. 0:00
Szerintem Brúnó itt a legnagyobb heteró, komolyan mondom, ha buzi, miért akarná megútáltatni a buzikat az emberekkel?
Szerintem színpadon senkitől nem megy el hogy szopjon.. még ha nagyon be van tépve akkor se, miért nem a színfalak mögött (ha már nagyon muszáj)?! Én ha kényszerítenének se nézném végig a koncertjüket, de Manson zenéjét imádom.
satanoz
Vendég 2004. 03. 30. 0:00
Nálad még elmenne a szopás de Manson himnemü ha igaz és ezért nem tudom hogy most mi van ö is buzi vagy kétnemü????
satanoz 2004. 03. 30. 0:00
Ha úgy jobban belegondolunk nem kéne mansont utánozni... De szerintem rohadt jó lehet olyan ruhákban szenvedni a színpadon mint ő, és rohadt jó érzés lehet hogy sok ember szinte fél tőle, egyszer kipróbálnám. Na mindegy pl színpadon leszopni vkit meg ilyenek nem csinálnék persze.
Carmen666 2004. 03. 30. 0:00
Aki undorító fertővé varázsolta a music.hu-t az csak is brúnó lehet!
Ja,mellesleg nem értem Mansonnal mi a bajod.Mármint megértem hogy nem birod a képét,de ha ennek az oldalnak az a neve hogy MUSIC.HU-ami köztudott a zenét jelenti-,akkor Manson miért ne lehetne téma?Hisz ő is énekes,nem?na mindegy,amúgy nem buzi.de ugyis tom hogy ti ezzel nem értetekegyet,ezért inkább haggyuk is.
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
Egy undorító erkölcsi fertővé varázsoltátok az egész music.hu-t. Takarodjatok már le a net-ről
( tisztelet a kevés kivételnek) Brúnóval az élen. MadMax, egyetértek veled, engem is nagyon kiborít ez a meleg majom. Ja és mutassátok meg élőben, hogy tényleg egyetértetek azzal a hímringyó Mansonnal, és utánozzátok. Brávó, hülye marhák.
Vendég 2004. 03. 29. 0:00
jajj brunó....honnan szedsz te ennyi faszságot?
brúnó 2004. 03. 29. 0:00
a mansont én is komálom mikor pl leszopta a szinpadon a gitárost az király volt.Nincs meg valakinek ez a felvétel?A fiukkal szivesen nézegetnénk hogy végre van egy nagy müvész köztünk aki a szinpadon is felvállalja végre magát.Az is jo volt hogy kiszedette a bordáit hogy leszophassa magát bár mostanában nem tudom hogy mehet neki mert eléggé megpocakosodott ahogy egy klipben láttam.Abban a klippben ahol mikiegér füllel futkosott(ez külön jo mert legalább a gyerekekkel is megszeretteti a dolgot).Jo lenne ha minél több müvész csinálná utána a dolgot a hazaiak közül is a "ratyi"bandáknak is tekintélyt adna ez.
Max 2004. 03. 29. 0:00
Pff jellemz rátok, szerintem brúnót csak az üldözné el innen ha senki egy szót se reagálna az orbitális baromságaira. Erre tessék... Annyira irritál már ez az ürge hogy leírhatatlan.
Carmen666 2004. 03. 29. 0:00
oh kösz,megfogadom. ;) háát az tény is való hogy kicsit túlzásba viszi azt a sok műtétet....de nem baj így szeretem.nekem igazából az nem tetszett rajta hogy olyan csontkollekció volt,,aztán most hogy felszedett pár kilót és a haját rövidebbre vágatta (lásd:new (s)hit klippjében) sokkal jobban néz ki szentem.én se szeretem amugy az ilyen csontsovány pasikat,elfog a hányinger amikor hozzányúlok és széttörik..a másik ilyen nagy kedvenc hapsim corey taylorka.ha meghallom a hangját az nálam felér egy orgazmussal....netről leszedtem egy pár képet amin maszk nélkül van,és gyönyörű szemei vannak.....na jó abba hagyom,mert még azt hiszitek hogy ilyen állat vagyok(mondjuk az is vagyok). na csá
satanoz 2004. 03. 28. 0:00
Carmen666, félreértettél. Lehet elvetemült vagyok én is, de asszem nem szexuálisan vonzódok Mansonhoz. Lehet megfog valami az extrém kinézetében, és ezért bámulom a tv-ben mint egy megszállott!! Úgy szeretem Mansont, hogy bírom néhány botrányát és én is csinálnék néhány olyan dolgot mint ö, de szerintem azért néha túlzásba viszi. Az én férfi ideálom messze-messze van a fehérarcú-gothicoktól, inkább a férfiasabb pasikat szeretem, és most ne az izomagyúakra gondoljatok. Teszem azt némi szörzet, vastagabb szemöldök, valamennyi izom, átlagos ruhák. Valaha Manson is ilyen férfinak nevezhetö valami volt, még a Portrait of an American Family idején...
Ha így nézne ki most is, lehet jobban tetszene.
Mansonnal kapcsolatosan jó tanács: Ha depressziós vagy, ne nézd meg a Man That You Fear c. klippjét, mert kibuksz.. ez saját tapasztalat :-)
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
honnan veszed,hogy aki most szopott először az fiú és nem csaj?nem írta oda!
*****CARMEN*****
Carmen666 2004. 03. 28. 0:00
az előző én voltam ;)
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
Azt hittem csak én vagyok ilyen szexuálisan elvetemült,de látom nem. ;) Én is izgulok Mansonra,mert találok benne valami sátániasan vonzót,de magamat sem értem miért pont rá.
Engem se értenek,na sebaj,én se magam. Brunó!Letölteni fingom sincs hol tod,nekem MP3ba van meg,egyébként a Don't worry Be happy feldolgozása,de kurva kibaszott jó!
satanoz 2004. 03. 28. 0:00
Carmen666, ez a kép!! Rádizgulok!! Nem tudom mit eszek ebbe a Mansonba, tudom hogy legjobb esetbe is csak bi lehet, de akkor is aranyos, nehogy nekem lecseréld!
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
Kit érdekel mikor vesztetted el? Ez egy zenei portál!! Istenem, haladunk az erkölcsi megsemmisülés felé!!
brúnó 2004. 03. 28. 0:00
hol tudom letölteni a buzibárt?lustaságbol csináltm igy nem keell lemeni mindig alulra és már meleg srác is irt
Carmen666 2004. 03. 28. 0:00
Te Brunó! Ismered A Hatóságilag Tilostól a Kapuvári Buzibár c. számot?hallgasd meg,neked való.
brúnó 2004. 03. 28. 0:00
Szoval én mint már irtam 6.5évesen vesztettem el és nem bántam meg persze nem mondom h ez követendő példa de ha valaki olyan jo papbácsira akad mint én annakidején akkor ok(sajnos azota bezárták már szegénykémet).a 16éves fiunak üzenem aki először szopott h fel a fejjel lesz ez még jobb is csak csinálja meg irja meg h mi történik még vele hogy tud haladni az uton ami a boldogság felé vezet

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet