Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek

Marilyn Manson

létrehozva: 2004. 03. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 06. 02. 7:42
JÓ))
VENDÉG 2014. 06. 16. 17:16
):):):VENDÉG
VENDÉG 2014. 01. 31. 17:12
:):)
VENDÉG 2013. 11. 13. 15:41
:):):):):):):):):):):):)
VENDÉG 2013. 11. 12. 4:09
:):):):
VENDÉG 2013. 11. 11. 9:07
:):):):):):)
Vendég 2013. 01. 26. 17:01
:):):)
Vendég 2011. 12. 16. 19:41
Csatlakozzatok facebookon Manson magyar könyvének rajongói oldalához, ahol tudok olvasni a könyvből részleteket, folyamatosan frissül.
http://www.facebook.com/pages/Marilyn-Manson-%C3%9At-a-pokolb%C3%B3l/256800094377809
Vendég 2011. 06. 27. 3:09
http://mp3shake.com/en/artist/7712-Tokio_Hotel_mp3_download.html
Vendég 2009. 12. 29. 20:11
marylin a király a pokol tüzében égjen el az aki nem szereti
<Sanyi> 2006. 05. 29. 21:45
70!
<Sanyi> 2006. 05. 29. 21:44
ööö Tokyo Hotel?
Vendég 2006. 05. 29. 21:34
na mi ez?
Vendég 2006. 05. 29. 21:34
Pure Fucking Armageddon

Violent torture,
Death has arrived,
Armageddon,
Terror and fright,
Bleeding corpses,
Rotting decay

Anarchy,
Violent torture,
Antichrist,
Lucifer,
Son of satan
Pure Fucking Armageddon

Pure Fucking Armageddon!
Nóci 2006. 05. 28. 13:13
Akkor se! hülye b.uzik! Hű de sokan vannak
Vendég 2006. 05. 27. 10:24
az ilyen dolog általában csak olyan zenekaroknál fordul elő ahol meleg az énekes
Nóci 2006. 05. 22. 20:11
Én nem bírom annyira, mert szerintem nem az énekesről kéne elnevezni egy zenekart és tökre "divat" benyomása van az egésznek.
2006. 05. 21. 20:28
Amugy manson zenéjét nem birom, de aki szereti az hallgassa !
2006. 05. 21. 20:26
Hu manson a goth állat :D
Most ha meleg, és akkor mi van én se birom a melegeket de azért ha nekik igy jó akkor én nem szolhatok bele ...
Vendég 2006. 05. 21. 12:38
tényleg meleg!
Vendég 2006. 05. 19. 13:11
manson tényleg meleg?
Vendég 2006. 03. 16. 14:07
gyere bammeg!
Zsoofy 2006. 03. 16. 11:43
Aki fikázza, azt magverem!
Vendég 2006. 01. 16. 21:00
méghogy Manson sátánista, az év vicce! hahaha! A Lavey-féle "sátánizmus" nem vallás csak egy vicc
Vendég 2005. 12. 31. 16:51
Sziasztok!nem tudjátok hogy hol lehet letölteni a Tokio Hotelt?
Vendég 2005. 12. 29. 1:27
Jesu Dod (Jesus' Tod)

[Musikk og tekst skrevet Februar 1993 a.y.p.s.]

En skikkelse la der pa bakken
sa vond at de blomster rundt visnet
en dyster sjel la der pa bakken
sa kald at alt vann ble til is
En skygge da falt over skogen

da skikkelsens sjel visnet bort
for skikkelsens sjel var en skygge
en skygge av vondskapens makt
Vendég 2005. 11. 20. 21:16
70!
Vendég 2005. 11. 20. 21:16
69
Vendég 2005. 11. 20. 21:09
Egyébként amiket az elöbb leírtam azzal nem azokat a rajongókat akartam megbántani akik csakis a zenéje miatt szereti Manson-t. Hanem azokat akiknek semmi saját gondolatuk nincs és csakis Manson gondolatait képesek ismételgetni!
Vendég 2005. 11. 20. 19:25
Francba, a rajongó helyett rajongókat akartam írni.
Vendég 2005. 11. 20. 19:23
Én régen szerettem Manson-t de utána szencsére felnöttem és rájöttem arra, hogy csak egy pózer AZ ÉGVILÁGON SEMMI MONDANI VALÓJA NINCS! Csak erre a semmitmodó "sokkolásra" képes. Akinek egy kicsit is több esze van az elkerüli. De az egészben az e legborzastóbb, hogy a rajongó nagyrésze úgy követik őt mintha birkák lennének! TISZTELET A KIVÉTELNEK!
Vendég 2005. 11. 10. 17:18
menzon egy pózer majom!

Tomi
Vendég 2005. 11. 08. 20:09
ezek szerint semmi értelme nem volt mert még a fanatikus rajongói se szólnak semmit menzon érdekében!
vagy ők is ráöttek ,hogy az egész egy hasztalan színjáték aminek SEMMI értelme nincs! Csak valahogy el kell adni a zenét , mivel az lapos és gyenge!

Tomi
Vendég 2005. 11. 07. 20:30
Manson állítólag egyszer azt mondta ,hogy :"sokkolni túl könnyű ,én gondolkodtatni akarom az embereket" ezt megmagyarázná nekem valaki?
Mert én amiket hallottam Manson "polgárpukkasztó" dolgairól azok sokkal inkább tüntek b uzis megnyílvánulásnak, mint normális cselekedettnek! Ezt nem rosszindulatból írom ,hanem teljes mértékben komolyan kérdezem!
Cyclops 2005. 03. 26. 18:20
Majd leestem a székből az egyik Guest hozzászólása olvasásakor. "Kiment a divatból". Hát, ilyen egy tipikus XXI. századi divatmajom. A Marilyn Manson nem a primitív divatbu-ziknak való.
Vendég 2005. 03. 11. 17:00
pedig akkor is király csak ti még maradiak vagytok még ilyen stilust nem tudtok elfogadni!
Bodom-csaj 2005. 02. 19. 10:01
Szerintem Manson jó zenész, és hogy nem egy nagyon elveszett filozófus, az biztos. Mindenkiből kivált kölünböző érzéseket, vagy imádják, vagy gyűlölik. Szerintem azok gyűlölik leginkább, akik nem ismerik eléggé. És csak olyanok buzizzák le, akik felvállalják a nevüket, (akik nem guestek), és kellően ismerik Manson zenéjét és filozófiáját.
Maiden-lány 2005. 02. 02. 15:56
Hmm, sztem egy jó előadó bármikor megújulásra képes, ez most nem azt jelenti, hogy diszkó stílusba vált, hanem hogy mindig törekszik a saját zenei világának a frissítésére, új témákkal, színesebb előadásmóddal...ebben igazad van...
Vendég 2005. 02. 02. 9:17
Az, hogy kiment a divatból szerintem azt is jelenti, hogy manapság már nem tud olyat mondani, ami megmozgatja az embereket. Vagyis már nem idöszerü az, amit csinál. Változott a világ, már másra van szükség. És lehet, hogy ö is változott, beleragadt abba az "imidzsbe", amit kialakított eddig, és már csak önmagát ismételgeti. Persze ettöl még lehet szeretni, van olyan korosztály biztosan, akik még mindig ugyanúgy tudják értelmezni a dolgait, mint régebben mások, és tudja lelkesíteni öket.
Maiden-lány 2005. 01. 30. 16:35
Az én szememben a zene nem fér össze a divattal:P Na és ha kiment a divatból?
Ja, és a "röhely" nem pontos jé?:)))))))
Vendég 2004. 12. 18. 5:39
Az egeszben az a rohely,hogy ez a Manson egyszeruen reg kiment a divatbol a sajat hazajaban. Nem ertem ti magyarok otthon mit esztek rajta? Tekla
Vendég 2004. 10. 18. 0:00
Hell mindenkinek!Marilmanson vagyok örömmel hirdetem meg a Magyar Marilyn Manson /MMM/ fanclubbot!!!aki jelenkezni akar,az megteheti a :)
Twiggydoll 2004. 09. 26. 0:00
http://twiggyramirez.uw.hu
sok ökör :)
Vendég 2004. 05. 02. 0:00
Bu!
Lacc 2004. 04. 29. 0:00
Egyébként sem sátánista sem Mansonimádó fanatista nem vagyok!!! Nem próbálom meg kimagyarázni a ferdehajlamú megynyilvánulásait és nem fogom pozítívan feltüntetni a sátánizmusát sem! De ami nem igaz vele kapcsolatban és bármivel kapcsolatban az életben azt meg fogom magyarázni! Ezért idéztem tőle! Manson is csak egy kissé buggyant művészlélek éshát tudjuk hogy az effélék nem teljesen normálisak! De a zene az nagyon jó! És amit énekel csak tudni kell megfelelően értelmezni!
satanoz 2004. 04. 14. 0:00
Ja. Én pl azt nem értem hogy néhányan miért kötik össze a sátánizmust a buzisággal.. A Lavey-szerinti cuccban pl. hogy ki kell használni a lehetőségeket, meg az élet élvezése stb az még nem azt jelenti. Vagy ez a ki kell használni.. ez a Crowley-féle?! Na most jól belezavarodtam báz..
sat
Max 2004. 04. 13. 0:00
A fogyókúrától, attól leszel karcsúbb. A sátánizmusról meg: már minden pofa sátánistának vallja magát, de mindegyiknek más az életfilozófiája. Kitalálhatna már valaki valami univerzális hitvallást a témában.
Vendég 2004. 04. 10. 0:00
Én is kiszedethetném a bordáim hogy karcsubb legyek??Megy sztk ra is? Darkness
Carmen666 2004. 04. 10. 0:00
jajjaj kis apám el vagy tévedve de nagyon..
Max 2004. 04. 08. 0:00
Amd te totál el vagy tévedve. A mandula a legnagyobb fehérvérsejt termel mirígy a testben. Nem véletlenül van ott. A vakbél meg a belednek egy része úgyhogy szintén nem véletlenül van. Müveldj mieltt leszólsz valakit aki avatottabb a témában.

Manson témában meg: minek kategorizálni ezt a sátánizmus cuccot? Aki nem vallásos az ateista, aki meg hív az hív. Nekem ilyen egyszerü a képlet.
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Guest: tipp hogy még a büdös életben nem halottál lavey-i sátánizmusról... manson olyan féle sátánista
Niki
satanoz 2004. 04. 08. 0:00
Igaz hogy csak én vagyok ilyen szar zenei ízlésű hogy nem a botrányaira figyeltem fel, de legalább egy ilyen ember van. De tényleg van benne valami amit mondtok, ilyen kinézet és pletykák nélkül nem lenne sztár.
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
mad zenésznek nevezted :) zenész ezt egy kicsit rosszul értelmezed, mert az nem zenész aki belenyávog abba a kibaszott mikrofonba, meg buzi meg transzfesztita botrányokból élő fasz
AMD 65 2004. 04. 07. 0:00
Ejnye egy orvostanhalgatotol többet vártam!Gyerünk nézz utána a dolognak,én pl már hallottam rola h a müvészvilágban csinálták már régebben is h karcsubbak legyenek a nők.Meg lehet még más előnye is de nem tudom.Az érvelés h nem nött volna ha nem kellene nem egész jo gondoljunk csak a mandulároa vakbélre stb
Max 2004. 04. 07. 0:00
Nagyon szellemes. Szerintem semmire nem jó ha valaki kiszedeti. Különben nem lenne ott.
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
A lengöbordáit kiszedette hogy be tudjon hajolni a farkához szopás céljábol.De mintha máshol is hallottam a lengöborda kiszedéséröl akkor karcsubb az ember vagy mi de ezt te tudnád inkább elmondani.Tényleg hogy is van ez orvosilag???? amd65
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
Jól beszélsz. Csak egy bohóc. Tele van vele a padlás.
Max 2004. 04. 06. 0:00
Milyen operációról beszéltetek különben a másik topikban? Nem hallottam hogy megoperálták volna.
Max 2004. 04. 06. 0:00
Az a baj hogy ilyen botrányszagú reklámok nélkül a franc se figyelne fel rá. Millió tehetségesebb zenész van nála de azok nem rakják rá a farkukat a biztonsági emberre a koncerten, mert nem ilyen állatok. Ez meg bármit megenged magának.
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
Manson 1 elvont hülye.De én imádom!!!!!!!!!!Szerintem aki nem szereti az csak féltékeny arra hogy ő felvállalja magát.Guest:Nem tűnik fel hogy azért csinálja a hülye dolgait hogy az olyanokat mint te felidegesítsen?!Ha nem szereted miért érdekel annyira?
AMD 65 2004. 04. 06. 0:00
Igy van lehet vitatkozni hogy ki számára mit jelentenek dolgok pl hogy SZERINTEM mi a sátán meg a haverom szerint mi az meg hogy a manson szerint csak attol az még ugyanaz marad,attol nem változk valami hogy ki mit hallott vagy gondol rola.A tények makacs dolgok a torgyán szokta mondogatni egykor vegyük pl a közlekedési lámpát mi van ha a haverokkal azt gondoljuk ,találjuk ki hogy a piros a szabad jelzés és akkor indulunk mikor pirost mutat a jelentése attol még marad ugyanaz csak mi gondoljuk páran h mást jelent.Persze ezt rögtön ki is tudjuk probálni és ha már többször is belénk jöttek át kell gondolnunk a dolgot hogy ki tudja jol hogy mi a piros lámpa valodi jelentése és igy könnyü.A sátánnál már nem ilyen egyszerü a dolog mert teljes biztonsággal csak akkor tudod meg az igazságot ha meghalsz és már nincs visszaut tehát nem tudsz korrigálni.Addig meg csak az marad amit jézus is mondott és kézenfekvö gyakorlatias modszer a nem láthato dolgok megértéséhez: GYÜMÖLCSEIKRÖL ISMERITEK MEG A FÁT(a rossz fa rossz gyümölcsöt terem a jo fa jot).Lehet ha ezt a manson irta volna meg a könyvében hihetöbb lenne de mindegy.Ez azt jelenti ha csinálsz valamit kötödsz valakihez és jot hoz az életedbe pozitiv hatással van rád akkor az jo,de ha foglalkozol valamivel kötödsz valamihez valakihez és a hatása az életedre rossz akkor az a valami rossz
Lacc 2004. 04. 06. 0:00
„Szerintem a Sátán csak egy szó, amivel jellemezni tudod az állati oldaladat, ami mindannyiunk személyiségének egy része. Nem hiszem hogy Ő egy élőlény lenne.” Szintén Marilyn Manson mondta. Így kell elképzelni valaohogy azt amit Manson sátánizmuson ért! Az is meg nem is! Árnyaltabb a kérdés mintsem eldöntendő.
Lacc 2004. 04. 06. 0:00
"Számomra a sátánizmus nem a Sátán imádatát jelenti, hanem, hogy az ember önmaga istene legyen, és ezt nem győzöm elégszer hangsúlyozni.” Marilyn Masnon
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Manson tényleg sátánista és elvileg a Church of Satan tagja...
Carmen666 holnap válaszolok, de eddig meghalni se volt időm :(
Niki
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
hát az igaz,de mondta a könyvében,hogy régebben egy faszival létrehozott egy sátánista valamit+tökre olyan dolgokat mondott a sátánizmusról hogy csak néztem...meg annak is vallotta magát-a könyv szerint. igazság szerint kinézem belőle....
Max 2004. 04. 02. 0:00
Csak az alapján nyilatkoztam amit ö maga mondott a hammers interjúkban, miszerint utálja az egész keresztény vallást, meg a többit is úgy ahogy van, sztem ez homlokegyenet ellentéte annak hogy sátánista lenne. Mondjuk a könyvet nem olvastam, de a Hammerbe' írottakat ö mondta, úgyhogy nemtom...
Carmen666 2004. 04. 02. 0:00
Dehogy sértesz!Sőt!örülök hogy leírjátok a véleményeteket,hál istennek anyázások nélkül. ;)
Max! Olvasd el a Mansonról írt könyvet,nézz körül a neten és megtod hogy sátánista!de tényleg az.
na mindegy,csao
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
ÖAAHH. Hánynom kell menzontól nem csak a személyisége miatt de a zenéje miatt is.
Egy nyivákoló buzi . (ez csupán a saját véleményem és senkit sem akarok vele megsérteni.)
Főleg ezaz új album na az egy kupac ürülék.
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Tisztára mint a Bruno:))))
satanoz 2004. 04. 01. 0:00
JÓVVAN SZOPJANAK CSAK NYUGODTAN!!!! AMÍG JÓ ZENÉT NYOMNAK, MEGTEHETIK!
Én azért nem néztem volna ki Trentből, végülis ő átlagosan néz ki Mansonhoz képest (én amúgy olyat hallottam hogy jártak, de lényegtelen)
Max nem terhel túl az agyad, ha ennyi minden információ van benne?? Komolyan mondom, én egy egyenlettől majd feldobom a bakancsot!
satanoz
Max 2004. 04. 01. 0:00
Az egész onnan gyütt hogy egy koncerten Trent Reznor élben rábukott Mansonra, aki vigyorogva türte, de ettl még nem homi csak gátlástalan. Egyszer láttam a Manson gyereket totál smink nélkül, hát kevés olyan ocsmány fickó van mint .... Mellesleg nem sátánista.
brúnó 2004. 03. 31. 0:00
akkor engem szerethetsz én már 6.5éves korom ota kökemény meleg vagyok és kivánom a ti gyerekeiteknek is hogy megismerjék ilyen korban ezt a felemelö érzést pont ezért kell a tanároknak és a papoknak is melegeknek lenni hogy mikor tanitják a gyerekeket beleneveljék ezt.Ezért jo az ha engedik a melegeket ezekre a pályákra meg nekik is jok hiszen a gyerekek közelében lehetnek igy mindig van friss hús az ágyukban:)
Carmen666 2004. 03. 31. 0:00
Háát szntem csak a média csinált belőle buzit,de őszintén szólva így jobban belegondolva kinézem belőle hogy vannak hajlamok....mindegy,én ennek ellenére is bírom.mi van akkor ha valaki buzi?semmi.hát akkor? én csak a divat buzikat utálom,de azokat nagyon!
Niki majd írok.
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
Carmen666: na igen,picit eltűntem, nincs velem semmi, nagy nihil meg a kib évvége, ráadásul náthás is vagyok :))) emilcímem:
Niki
Carmen666 2004. 03. 30. 0:00
Nahát Niki téged se látni ám mindennap!Mi van veled úgy eltűntél!Add már meg légyszi az email címed,köszke!
Külsőleg nekem mansonocska azóta jön be,amióta felszedett pár kilót és rövidebbre vágatta a haját..
Olyan kis cuki... ;)
Vendég 2004. 03. 30. 0:00
én eleinte utáltam de mint a szart, ugyanis a kinézetem alapján mindneki azzal jött h te ugye szereted mansont én meg nem győztem mondani h NEEEEM, aztán volt egy fesztivál ausztriában,ahol manson is fellépett és gondoltam na jó ha ott vagyok, akkor már megnézem, és azóta szeretem!
Niki
Jay 2004. 03. 30. 0:00
Tematikailag mond a fickó jó pár érdekes dolgot, persze ez még nem jelenti azt, hogy feltétlenül egy hullámhosszon vagyunk. Mondjuk ez a sokkolós-dolog nekem személy szerint nem jön be. Manson egy sztár, a szó szoros értelmében véve, ezt Ö is tudja, mi is tudjuk. Persze ettöl még lehet jó.
Az viszont, hogy a külseje bejöjjön, kizárt (mondjuk én hímnemü vagyok, de ha nö lennék, akkor sem valószínü hogy bejönne). Akinek ez kell, hát váljék egézségére.
satanoz 2004. 03. 28. 0:00
Hát én már születésem elött is szerettem :-) Na jó azért nem, de olyan 9 éves koromban már szerettem. Unokatesóm hallgatta, ekkor a hangja nagyon megtetszett, és megmaradt bennem, aztán sok ideig semmit nem hallottam felöle. És pár év múlva láttam az MTV-n a Rock is Dead c. klippjüket, valahogy ismerös volt ez a hangzás, de nem tudtam honnan, de rajongásig imádtam ezt a számot, és megfogott a különös kinézete is.. Eldicsekedtem unokatesómnak hogy "az én kedvenc zeném a Marilyn Manson" (így mondtam ki magyarosan, ahogy írjuk, röhögött is rajta) ö meg jól meglepödött, és mondta hogy neki megvan az elsö albuma, akkor derült ki a hogy honnan ismerös.
Azóta hallgatom a Mansont kb. és eddig egy percig se útáltam, csak szégyelltem beismerni rajongásomat.
Á nem szexuálisan nem vonzó, nem úgy gondolok Mansonra mint férfira, bocs.. (ezt amúgy valamelyik topicban részleteztem)
(a helyesírásom miatt bocs, de a hosszú ö és ü betü nem müködik, az egyik Q a másik q betüt ír ki)
satanoz
Vendég 2004. 03. 28. 0:00
Én írtózom tőle....mégis erdekel valahol..
Carmen666 2004. 03. 28. 0:00
A kis sátánista miatt áll a bál milánóban... ;)
Ki szereti-miért és ha nem miért utájlátok?
Szexuálisan kinek vonzó?És ha nem miért?
Tudom hülye téma na csá csá

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek