Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Mélyponton a HIM?

létrehozva: 2004. 03. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 25. 8:44
HIM 4EVER
Inkeri
Vendég 2006. 03. 11. 14:44
Sztem mind1 h ki mit mond!akkoris HIM 4ever!!!:D
Vendég 2006. 02. 21. 9:21
HIM valóban:FOREVER!!!!!! Pestre-értük elmentem volna most 2006-ban,de így,hogy nem jönnek?
Guns 'N' Roses-al vetekszik ez a csapat!!!!! IGAZÁN:AHOL A SZÓNAK VÉGE:OTT KEZDŐDIK A HIM!!!!!!4
Vendég 2005. 11. 20. 11:17
Hát éniss egyetértek veled Eszti!!!!!!! Sztem a HIm legeslegjobbb a világon!!!!!!!!!!!!!!:P:D:D
Kinga
Vendég 2005. 11. 17. 15:37
Már eleget letett az asztalra ahhoz, hogy ezt elnézzük Neki.
Eszti
Vendég 2005. 11. 17. 15:36
Egyet értek az (kettővel) előttem szólóval. Nem kellene Őt bántani, csak mert egyszer állítólag nem volt a topon egy koncerten.
Eszti
Vendég 2005. 10. 07. 21:07
örülök,h itt is találni HIMeseket...egyre többet!!!:D
Vendég 2005. 09. 14. 19:45
Mi az, hogy VADO?
Vendég 2005. 09. 08. 8:50
A Cseszteti Ville Valot azt megkeresem és kicsinálom.
DORY 2005. 05. 21. 10:39
Oké, küldtem e-mail-t!
Vendég 2005. 05. 16. 6:53
Ja és Vivi voltam, csak nem jelentkeztem be...:)
Vendég 2005. 05. 16. 6:53
Hi! Légyszi, mondja meg vki hogyan lehet oylan képet betenni a nevem mellé, mint neked, DORY! Erre még nem jöttem rá....:)) Köszi!
Vivi 2005. 05. 13. 6:42
Szia, Dory! Köszi, hogy írtál! :)
DORY 2005. 05. 11. 17:40
Oké, írtam:)
Vivi 2005. 05. 10. 19:11
Szia Dory! Igen, van msnem: . Légyszi, ha van kedved, írj ott! Puszi ja és nekem sincs meg a HIM könyv....:((((((
DORY 2005. 05. 07. 17:13
Nekem nincs meg a HIM könyv :( Neked megvan?
Van msn címed?
Vivi 2005. 05. 06. 20:44
Hi! Igazad van Dory, én sem fogok írni már a pályára. De annyira idegesítő volt látni miket írnak rólam, hogy muszáj volt beírnom...:(( Mostmár nem teszem! Amugy megvan valakinek a nemtom mikor megjelent HIM könyv? A címe: Gone with the sin.
DORY 2005. 05. 06. 15:02
Szia Vivien Valo!
Hát igen.... Én is írtam a pályára még régebben.
Végülis nem ráztam le. Csak nem jártam többet oda:)
HIM 4ever!
Vendég 2005. 05. 05. 19:03
Sziasztok! Dory, olvastam, hogy Téged is hamisított vkia palya.hu-n. Most engem is, de ez már kibírhatatlan! Nemtom ki az, de nagyon rámszállt! Légyszi írj vmit, te hogyan ráztad le? Vivien Valo voltam... ja és HIM 4ever
DORY 2005. 02. 03. 16:59
Jé, Lilyth! Te itt!? Tök jó! A pálya nekem sem jön be, tehát Crzyboy megnyugodhatsz, nem a géped a rossz.
Crazyboy 2005. 02. 03. 16:07
Az az igasság, hogy én nem szoktam a pályán lenni, de rá akartam menni mer szimpatikus a neved és nem jön be semmi! Lilyth vagy Dóry, ugye nektek se! ne mongyátok hogy rosz a gépem.
Crazyboy 2005. 02. 03. 16:03
Szia Lilyth!!! A palya nekem nem működik! Neked igen?
Lilyth 2005. 02. 02. 19:46
szia Dory írj a palyara is
DORY 2005. 01. 20. 18:51
NA ya!!!!!Az előzőt ÉN írtam!!
Vendég 2005. 01. 04. 13:51
ÉN IS SZÉTVERNÉM A FEJÉT annak az idióta baromnak,aki MÉG A NEVÉT SEM TUDJA LEÍRNI!!!!!!I LOVE HIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DORY
Vendég 2004. 12. 09. 21:49
vagy a nagymamája??? Vmi ilyesmi
Vendég 2004. 12. 09. 21:22
Mivel az anyja magyar így ....
Vendég 2004. 10. 28. 21:03
Én ott voltam a március 19-i bécsi koncerten. Igazán imádom őket, a világ végére is utánuk mennék, de sajnos tényleg pocsék volt!!! A hangosítás katasztrofális volt, de ez volt a kisebbik probléma. Végig azt lehetett érezni, hogy Ville kínlódik, szenved. Totál depressziós hangulatban volt, egyik sört itta a másik után, folyton hátatfordított a közönségnek. A többiek hozták a maximumot, de Ville nem volt ott "lélekben" az tuti. Mintha utálná az egész világot, a közönséget, meg mindenkit. Szóval elég nagy csalódás volt. Azért egy poénos emlékem maradt a koncertől: a végén Gas bedobta a közönség közé a dobverőjét, amely pontosan az állam jobb oldalán landolt. Hirtelen azt sem tudtam mi történik ,csak éreztem, hogy valami nekem repült. Leesett a dobverő a földre. Erre kb. 20 önkívületben lévő csitri ugrott a lábaim közé és marakodtak a dobverőért. Két embernek kellett kihúznia a közben teljesen elvadult csajok közül, hogy nehogy eltapossanak!! De a tréfát félretéve én állítom, hogy mind zeneileg, mind szövegvilágukban egyediek és megismételhetetlenek!! Üdv:dorka
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
"Egy finn hallgató" írta, hogy Ville beszél magyarul. Ez tényleg igaz?

egy magyar hallgató
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Warheart, a számból vetted ki a szót!
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Miért fikázza mindenki a HIM-et?? Én tökéletesen 1-et értek Gaby 2004-04-09-es hozzászólásával! Akinek meg nem tetszik,az ne hallgassa!

darksoul
Vendég 2004. 05. 14. 0:00
Tudjátok, kezd abból elegem lenni, hogy mindenki a HIM-et fikázza! Újság, TV, most már a net is! Csak az alkalmat lesik, hogy mikor tudják őket a sárba döngölni! Hála az Égnek nincs sok ilyen! A világ legjobb, legegyedibb együttese! Bárki bármit monnd, ez így van!
Amon-ré
Vendég 2004. 05. 11. 0:00
hát nemtom, a HIM szerintem újabban a pénzre hajt, legalábbis én ezt vettem észre. Nézzétek meg: koncertekaz USAban, Greatest hits album... Mi másért mennének az USAba, mikor itt Európába imádják őket? És az ALSN albummal, meg ha nem az újonnan keletkezett himes réteget célozták meg, akkor én vok a Mikulás. Azokat, akik a Sacramentel szerették meg őket, és fogalmuk nincs egy Your sweet 666ről. Ők csak a Love Metalt ismerik, és ők azok akik ettől már nagy rockernek hiszik magukat. Én HIM rajongónak vallottam magam, de sajnos egyre eltávolodnak tőlem azzal, amit mostanság művelnek. A koncertjeikhez visszatérve, voltam koncertjükön két éve, de már akkor sem voltak a helyzet magaslatán, szal, elég ratyi volt az egész, Ville erőteljesen studióénekes, koncerteken inkáb csaka pózólással van elfoglava. Mostanság mindezt tetézi a fáradságuk. Némi pihenő nem ártana, de ugye azt meg nem lehet, mert a kiadó nyomásának engedni kell. Ők meg épp most állítanák le őket, mikor annyira jól fogy a Love Metal, meg az ALSN, telházasak a koncertjeik... nanem!
Ville hangját tényleg tönkre fogja tenni a cigaretta, amit nagyon sajnálok, mert télleg csodás.
De mondtam,nekem nem tetszik az, amit csinálnak.
Nem tudom kiírta, hogy jó album a Razorblade kiss, hát az Razorblade Romance. Na igen, meg az ilyenektől tudok okádni...
Warheart
Vendég 2004. 05. 02. 0:00
Ha valakinek olyan bájos helyesírása van, hogy VALO helyett VADO-t ír, azzal nincs miről beszélnünk!!!Mellesleg előbb tudakolja meg valakitől VILLE VALO nevének helyes leírásának módját, aztán utána fikázhatja őket, bár aki le se tudja helyesen írni a frontember nevét, az MIT TUDHAT MAGÁRÓL AZ EGGYÜTTERŐL???????????!!!!!!!!!!!!!!! Amúgy Valo(!) mindig ilyen szokott lenni koncerteken (vagyis SZUPER!!!!). Csak rossziondulattal tud mondani valaki ilyen hülyeségeket! Ha igazi rajongó lett volna a cikk írója, akkor nem fikázná a HIM-et! NEM?!

Ja és FOREVER HIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 30. 0:00
Egyetértek azokkal akik dühösek rád!!! Először is, nem Vado, hanem Valo, másodszor pedig az egy más dolog, ha te nem szereted a HIM-et. Szerintem Nagyon állat együttes! Nem gondolod, te, aki ezt a szörnyű cikket írta, hogy eléggé beletapostál a többi HIM-rajongó lelkébe? Már bocs! Elgondolkodhatnál rajta! Örülnél neki, ha a te kedvenc együttesedről minden rosszat írnának? Ha???
Vendég 2004. 04. 30. 0:00
Vado?VADO???????????????????????????????
BELETAPOSTAK A LELKIVILÁGOMBA!ÉS MIT KRITIKUS SZEMEZEL,TE....GRRR..........
witch 2004. 04. 30. 0:00
Szia!
Tud valaki valamilyen információt arról, hogy ők is itt lesznek ingyenes koncerten?!
Gaby 2004. 04. 28. 0:00
én ismerem Bam Margera-t és én is imádom őt. kurva jó a show műsora és a jackass-ben is jókat alakított.
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
Imádom a HIM-et és ne fikázzátok Őket! Nem voltam ott a koncerten, de nagyon állatok. Egy no para csaj
Vendég 2004. 04. 24. 0:00
Ennél cikknél szarabbat még életemben nem láttam. Ha kritikus vagy tanulj meg írni. Annyira sem vagy felkészülve a témából mint a padtársam angolból pedig 1-esre is alig futja. A Vado-t honnan vetted te barom állat Ville Hermanni Valo a teljes neve te csődtömeg. Ha összeakakdnál velem a sötét éjszakában másnap reggel találnának egy kiterített hullát a zsaruk kezében egy szar cikkel amit cigi helyett elszívnának.
Egy H.I.M. fanatikus.
Vendég 2004. 04. 24. 0:00
ki ismeri Bam Margerát?
imádom őt
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Én sajnos nem láttam a koncertet. Viszont az egyik kedvenc együttesem a HIM. Fanatikus rajomgójuk vagyok. Szerintem se kéne lefikáznod, amúgy meg a finnek tudnak a legjobban zenélni. Rita
Gaby 2004. 04. 17. 0:00
az új albumról mi a véleményetek, mert szerintem nagyon állat. a két új szám fantasztikus! ezek után próbálja meg leszólni vki a HIM-et......
Vendég 2004. 04. 17. 0:00
Imádom a him-et!
és nem leszolni öket.
Pusszancs
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
H.I.M. iggenjó,a legjobb album a razorbladekiss.
te meg nepofázz kis tuccer,me szétszássz annyira lazamenőcsvóvagy.ezeknek van egyátalán bnőjük vagy családjuk?nagyarcudiszkópatkányok
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
ha a helyesírási hibákat leszámítjuk...
mindenki írhat rossz cikket és mindenki csinálhat rossz koncertet.atilla, te újságíró vagy?nem sok egy kicsit a szubjektivitásból?itt nem az a kérdés, hogy te szereted-e a himet vagy nem...amúgy nem voltam a koncerten, és még az is lehet,h.igazad van, de a tálalás nem a legjobb.
mindenesetre további jó munkát nektek!
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
HIM volt, van és lesz!
Sajnálom, hogy én nem lehettem ott a koncerten!
Vendég 2004. 04. 14. 0:00
Kedves Attila!
Egyetértek a többiekkel,ami a cikket illeti...És,ha már valakit "fikázol",legalább tanuld meg rendesen leírni a nevét.
Amúgy Ville mindig ilyen volt,és remélem,hogy mindig ilyen is marad...A koncerten én is kinn voltam,és tudod mit?!SZUPER volt!Nagyon korrektek voltak a rajongókkal is.
Annikki
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Tisztelt Ferenci Attila!
Amit irtál az tényleg 1 kicsit tulzás!
Az IGAZ, hogy mindenkinek meglehet valamiröl/valakiröl a véleménye, de ha már ezt Te publikussan teszed, akkor azért nem árt néha komolyabban utánnaérdeklödni, hogy az valaolyában 1 szokás és nem meglepö dolog vagy 1 ujdonságrol van szo! Mert a hozzászolások azt tanusitják, hogy pont ellenkezö a HIM rajongok vélemény veled szemben!
1 HIM rajongó Szerbiából!
Gaby 2004. 04. 12. 0:00
kapd be TE!!!!!!!!!!
mi a faszról dumálsz?
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Bekaphattya az összes Rocker, köcsög niggörök neszarozzanak itt bazzeg.Itt az arc szólt hozzátok!Face
Gaby 2004. 04. 10. 0:00
hát úgy, hogy a HIM eredeti zenei stílusa glam rock, csak ők love metal-nak nevezik. lefogadom azt sem tudod, kedves Guest, hogy a HIM punk-ot is játszott.
Vendég 2004. 04. 10. 0:00
glam rock? ez hogy jön ide?
Gaby 2004. 04. 09. 0:00
szerintem nem kellene ennyire bemocskolni a nevüket, mert ők is emberek és nekik is lehetnek gondjaik és szar napjaik. egy elcseszett koncert, istenem, mindjárt összedöl a világ...egyébként nem is volt rossz.
az USA-ban tarolni fognak. ott is sokan szeretik a glamrockot. tudok is egyről, őt szerintem egy páran "ismerik", Bam Margera a Jackass-ből. biztos Ő szervezi nekik koncerteket!
Attila tényleg szar cikket írtál, sorry.
Vendég 2004. 04. 09. 0:00
Szerintem mint mindig most is nagyon jó volt a csapat és minnél jobb lesz!!VILÉVEL semmi gond, talán kicsit fáradt,mint mindig, ha akartok valamit írjatok:
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Miért kell leszólni VILLÉÉKET?(És nem Vadot!)Ha már kritizálja a legjobb rockereket, legalább a nevüket tanulja meg! Nem nehéz, csak 4 betű...
Petra
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Nem rossz együttes sőt mindent beleadnak hogy ez így is legyen én is szerettem régen a Him-et talán még most is csak már nem hallgatom!
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
es megis mit tud Ville Valo magyarul???
Amugymeg érdekelne, h meddig lesznek amerikaban, mert a szigetre nem jonnek...Mi volt a bécsi koncerten, ami ilyen kritiket valtott ki?
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Imádom a HIM-et, és szerintem Ville Valo, mindíg ilyen, és nincs rajta semmi különös!...........Ne, haragudj de szerintem hülyeség amit itt írtál!Egyet értek Guesttel!
:-)
Egy HIM rajongó
Vendég 2004. 04. 02. 0:00
Imádom a HIMet és szerintem is Villinek ez a szokásos stílusa.Azt kell mondanom,hogy te vagy nem ismered a metál zenét,vagy nem tudod értékelni....Egyépként a fogalmazás nem is rossz de van még mit tanulnod!!!!
Kitty-cat
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Sajnánám ha eltűnne a "varázsa"a zenéjüknek, mivel bármennyire is utálom ha egy fiú nyávog az amit Vili csinál abban mégis van/ volt vmi!
Vendég 2004. 03. 31. 0:00
Csak annyi, hogy az énekes nem Vado, hanem Valo. És még az, hogy ne legyünk ilyen rohadt kritikudok valami olyannal, ami igényes. Szerintem minősíti Magyarországot, hogy itt még egyálalán IGÉNY VAN Baby Gaby szintű zenére. Ja és Ville Valo tud magyarul. Azért ez jelent valamit...
Egy finn hallgató
Vendég 2004. 03. 30. 0:00
még annyit hogy amugy sztem nem volt olyan sok magyar, lehet hogy az volt feltünő hogy klikkekben voltunk és mi például betámadtuk az elsősort :) osztrákokat kiszorítva :)
Angel
Vendég 2004. 03. 30. 0:00
kezdjük ott hogy nem Vado hanem Valo, aztán folytassuk ott hogy én kinn voltam a bécsi koncerten, az első sorban örült a fejem,szintén nosztolgiára mentem ki de annyira magával ragadott hogy visszatért a régi rajongásom, mellesleg igy a wieseni fellépésük után nekem annyi a benyomásom hogy emberszámba vették a rajongóikat és ez máris plusz pont... Valo meg mindig ilyen szokott lenni, nincs rajta semmi különös, a többiek is megvoltak, mint eddig...bocs de sztem hülyeség amit irtál...
Angel
Ferenczi Attila 2004. 03. 30. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek