Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

West Company: a 3W

létrehozva: 2004. 04. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

BILLY 2021. 11. 30. 16:27
Finnish Passport
Canadian Passport

Buy US Passport Online
Buy UK Passport Online
Buy Swiss Passport Online
Buy Sweden Passport Online
Buy Spain Passport Online
Buy Norway Passport Online
Buy Portugal Passport Online
Buy Netherlands Passport Online
Buy Lithuanian Passport Online
Buy Malaysia Passport Online
Buy Germany Passport Online
Buy Iceland Passport Online
Buy Ireland Passport Online
Belgian Passport
Buy Australian Passport Online
Buy Denmark Passport Online
Buy Swiss ID Card Online
Buy US ID Card Online
Medical Marijuana Card
Buy NEXUS Card
Buy Portugal ID Card Online
Buy Spain ID Card Online
Buy Italy ID Card Online
Buy Malaysian ID Card Online
Buy Netherlands ID Card Online
Buy France ID Card Online
Buy German ID Card Online
Buy Global Entry Card
Buy Belgium ID Card Online
Buy Canadian ID Card Online
Buy Finland ID Card Online
Portuguese Driver’s License
Buy Australian ID Card Online
Buy US Driver’s License Online
Canadian Driver’s License
Finland Driver’s License
Buy Spain Driver’s License Online
Buy Swedish Driver’s License Online
Buy Swiss Driver’s License Online
Buy Italian Driver’s License Online
Buy Norwegian Driver’s License Online
Buy Polish Driver’s License
Buy Germany Driver’s License Online
Buy Ireland Driver’s License Online
Belgium Driver’s License
British Driver’s License
Buy France Driver’s License Online
Australian Driver’s License
Buy IELTS Certificate Online
Buy TOEFL Certificate Online
Buy TOEIC Certificate Online
Buy Spanish Permanent Residence Card Online
Buy UK Permanent Residence Card Online
Buy US Permanent Residence Card (Green Card)
Buy Canadian Permanent Residence Card Online
Buy Finland Permanent Residence Card Online
Buy Germany Permanent Residence Card Online
Buy Norwegian Visa Online
Buy Spanish Visa Online
Buy Swiss Visa Online
Buy German Visa Online
Buy Italian Visa Online
Buy Malaysian Visa Online
Buy French Visa Online
Buy Denmark Visa Online
Buy Dutch Visa Online
Buy Finland Visa Online
Buy Canadian Visa Online
Buy Brazilian Visa Online
ashley dinni 2020. 07. 16. 12:13
buy fake and real passport id cards drivers license http://www.migrationdocuments.com

Buy IELTS, IDP TOEFL, GMAT, ESOL, DEGREE, DIPLOMAT

Buy Registered Passports,Drivers license,IELTS & TOEFL, ESOL Certificates Without Attending The Exam

BUY PASSPORTS,DRIVERS LICENSES,ID CARDS,BIRTH CERTIFICATES,VISAS,SSN,MARRIAGE CERTIFICATES,DIVORCE PAPERS,US GREEN CARD

BUY PASSPORTS,DRIVERS LICENSES,ID CARDS,BIRTH CERTIFICATES,VISAS,SSN,MARRIAGE CERTIFICATES,DIVORCE PAPERS,US GREEN CARD

Buy IELTS, IDP TOEFL, GMAT, ESOL, DEGREE, DIPLOMAS
We deal and specialize in helping you to get registered TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA/DELTA, DEGREE, DIPLOMAS & other English Language Certificates. We produce TOEFL & IELTS, ESOL, and CELTA/DELTA, DEGREE, DIPLOMAS English Language for you with ease.

Contact Email

http://www.migrationdocuments.com

website ... http://www.migrationdocuments.com

Whatsapp ...... +35796690063

Whatsapp ...... +35796690063
castelisabelle 2020. 01. 07. 16:54
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:49
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
jonemira 2017. 11. 03. 23:47
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
VENDÉG 2014. 09. 27. 9:32
!!!!!
VENDÉG 2014. 08. 01. 20:06
...
VENDÉG 2014. 06. 23. 7:13
KLASSZ..!
Vendég 2010. 07. 24. 23:35
régebben voltam az egyik koncertükön királyvol
Vendég 2010. 07. 24. 23:35
régebben voltam az egyik koncertükön királyvol
Vendég 2010. 07. 24. 23:35
régebben voltam az egyik koncertükön királyvol
Vendég 2009. 09. 23. 16:24
cool banda volt
Vendég 2009. 06. 01. 15:16
annyira aranyoss a 3ik(asszem Marcoo)
Vendég 2009. 02. 21. 15:51
Én szerettem őket! Voltam a koncertjükön mikor még énekeltek együtt! Azóta nem hallottam felőlük!!
Vendég 2008. 12. 23. 19:22
fekoszlott
Vendég 2007. 11. 29. 15:36
Tehát, ha jól értelmezem... az együttes nevének rövidítése WC? Frappáns :D
evi 2007. 07. 11. 12:00
Hello mindenkinek!:)
Vendég 2006. 03. 24. 7:59
Mi a bajod? Normálisan írjál akárli is vagy! Bea
Vendég 2006. 03. 24. 5:28
UZUMAKI
Vendég 2006. 03. 17. 8:04
Akkor Bea sok sikert kívánok Neketk.De én ebbe nem veszek részt.Csináljátok ketten én megmajd csk támogatlaka háttérből mit egy barátnöd.De ha itt tartunk akkor most én is furkálodjak a Marconál.Mert ne felejsd el,hogy Ő is hogyan megalázot és nem érdekel nem foglakozom vele nem érdemlik meg
na csá
Vendég 2006. 03. 17. 7:56
Szia Betty! Tudom, hogy én sokkal többez érek annál, hogy lesüjedjek az ö szintjére dehát ez van. Ha nem is sikerül a dolog akkor is találtam egy jo barátnöt Aki igazán megérti, hogy mi történt velem, mert ö ugyan azt átélte mint én. Na Pusszy mindenkinek! Beatryx
Vendég 2006. 03. 14. 15:46
Szia Lia!Sajnos msn címem nincs de az e-mail címemet szivesen megadom: . Irj nekem. Nekem már van egy pár ötletem, hogy szívassuk meg a kis degeneráltat! Ő mindig mindenkit elhord mindennek.Szívesen szövetkezem veled ha az Áron megszívatásérol van szó! Várom az e-mailt!!!!!!!!!!!!! Pussz! Beatryx
Vendég 2006. 03. 10. 12:44
Bea!Megint én vagyok.Ha van msn - ed és szeretnél beszélgetni, küld el a 0620-38719-80.ha erre a számra írsz nekem, akkor megadom az én telószámomat, és kitalálhatunk valami okosat.Puszi Lia
Vendég 2006. 03. 10. 12:41
Szia Bea!Én rólad is tudok, veled is járt és elhordott mindenfélének, én aug. óta tartottam vele a kapcsolatot, kis ideig jártam is vele, de rájöttem, hogy egy agresszív állat!Én írtam az előző hozzászólást, amire te reagáltál, a másikat meg az egyik barátnőm.Ha gondolod szövetkezhetnénk, hogy meg tudjuk szivatni egy kicsikét.Ha megadod a freemail címed jelentkezni fogok, én azért nem adom ki itt, mert ha esetleg benézne, rájönne ki vagyok.puszi Lia
Vendég 2006. 03. 09. 16:02
Sziasztok én Bea vagyok.Csak azt szeretném mondani, hogy aZ Áron engem is átvert.Hitegetett, hogy csak én vagyok neki aztán 8 honapo után kiderült, hogy már van 3 éve egy barátnöje.Hozzám is voltak eléggé furcsa kérései.De ezeket most inkávv nem sorolnám fel.Én is azt kivánom neki, hogy egyszer ugyanugy átverje öt egy csaj mint ahogyan ö tette ezt velem és még ki tudja, hogy hány lánnyal megtette ugyan azt.Remélem soha többé nem találkozom vele még futolag sem.Csak miatta nem járok kispestre nehogy öszefussak vele.Puszi mindenkinek!
Vendég 2006. 03. 09. 14:02
Sziasztok!Azoknak szeretnék üzenni akik esetleg védenék az Áront!Az lehet, hogy sok rossz dolog történt vele, de azért mert ő igy járt nem kell másnak az életét is tönkre tennie, a hazudozásaival, a szemétkedéseivel, a trágár , mocskos beszédével.Szerintem sokan vagytok itt olyanok, akiket átvert mint pl.engem is, ha van egy kis eszetek úgy elfelejtitek, ahogy van a perverz szokásaival együtt, mert csak kihasznál mindenkit, lefektet, aztán elküld a .....-ba, tiszteletem annak akivel nem így tett.Azt soha nem nézi, hogy esetleg ő is hibázik , hanem csak azt nézi, hogy a másik mit tett, valóban nem ismeri el a hibáit, és ha dühbe gurul, azt sem tudja mit mond és tesz.Így mindenkit el fog üldözni maga mellől.Csak ennyit szerettem volna, azt hiszem nekem nincsen ehhez több hozzáfűznivalóm, mert nem ér ennyit az egész, csak úgy gondoltam, jobb ha egyesek tisztában vannak azzal kivel is állnak szóba,
Vendég 2005. 12. 01. 22:58
Sziasztok!

Leila tényleg ismeri a MArcot, ha lehet azt mondani, de csak számítógépen keresztül. Nem nevezném barátságnak ezt a kapcsolatot inkább egy rajongó a sok közül. CSak ennyit akartam írni.
Na pussza mindenkinek
Vendég 2005. 10. 07. 9:08
Jó van kis ismeretlen amikor ezt a szöveget írtad a Bea akkor már a suliban az orrán ült igy jobb ha aba hagyod menny orvoshoz nyaktol felfelé nem ártana
Betty
Beatrix 2005. 10. 07. 7:49
Szia Betty!Majd ha akarja az a valaki az Áron telefonszámát akkor, majd valaki mástól megtudja!Sőt én még az e-mail címeit is tudom!Ha ha ha ha!

Bea
Betty 2005. 10. 06. 14:27
Én is tudom de én sem adom meg senkinek.:))) ha ha ha ha ha ha ha mert bunkó vagyok.Téged meg egyen meg a roseb,hogy mi tudjuk és te meg ne.Na látjátok milyen ha valaki bunkó.Epekedj csak nyugiban az Áron után,De tökünk a számát nem kapd meg.
Beatrix 2005. 10. 06. 14:17
Nemvagyok elszállva magamtól csakugy szólok!De akkor sem adom ki senkinek a számát!
Vendég 2005. 09. 29. 9:11
valaki nem tudja aaron számát?
Beatrix 2005. 06. 17. 8:49
De nagy szám!Én is kaptam már a Rhonitól puszit. Még amikor interjút csináltunk velük!
Beatrix 2005. 06. 16. 8:56
Ez a forum egy nagy kupac sz...!Mindenki más nevében írogat, de ennek vége!Hála istennek!Áron UTÁLLAK!
Vendég 2005. 06. 15. 9:00
csőőőőőőőőő!!! Na én ismerem a MARCOT és nem wagyok semmi hozzátartozója !!!!! Én nem kell azt hinni hogy walakije wagyok mert nem csak hawer!!! És nem hazudok me tudtam a számát de kitörlödött!!! ÉS NEM ÉRDEKEL MIT HISZTEK RÓLAM AZ WAGYOK AKI WAGYOK ÉS NEM MÁS!!!!!!!
IMÁDLAK MARCO LEILA
Vendég 2005. 06. 15. 8:50
Dehogy nem.Nekem az a furcsa,hogy azt mondod ismered a marcot meg tudtad régen a telefonszámt.stb.De amikor én találkoztam vele és meg emlitettelek neki az sem tudta miről is van szó.Marha furcsa volt a kis pocókfejű.Igy hát kiváncsi lennék i itt a szinjáték
Ha nem te vagy marco és nem a Ricy huga vagy akkor a Rhonié vagy vagy a marco unoktestvérei ugy szintén egy élarc mögöt
ennyik vagytok tik
Nagy -nagy semmik a világ kellös közepén
Betty
Vendég 2005. 06. 14. 10:21
Szia Rohni!
Annyira jó volt az a puszi amit tőled kaptam tatán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CERETLEK
Vendég 2005. 06. 13. 17:59
Csőőőőőő!!! Wazzeeee nem játszok én semmit mert én Leila wagyok és Leila is leszek amíg élek és nem MARCO!! Bármennyire szeretem a gyereket nem játszanám el!!!!!
SZERETLEK MARCO!!!! LEILA
Vendég 2005. 06. 13. 8:47
Persze persze még hazudsz is
Túl attetsző vagy mármondtuk neked egy párszor igy hát feleslegesen nemkell játszanod a brazilmajmot
Vendég 2005. 06. 11. 13:26
csőőőőőőőő!!!!! Beatrix éa Bettina én LEILA wagyok és nem MARCO!! De én is merem a MARCOt úgyhogy nincs semmi!!Ja és ha kiakarnám adni magam másnak nem így tenném kicsinyeim!!! Higgyetek amit akartok én LEILA wagyok!!!!!!!!

IMÁDLAK MARCOM!!!!! LEILA
Vendég 2005. 06. 10. 14:29
Szia West Company! Nekem nagyon teszem!!!! Nekem is van a CD!!!!
Vendég 2005. 06. 09. 14:17
Szióka Áronka.Azért nevedet te is fel válalhatnád úgy is tudjuk,hogy te vagy.Ezt még a BEÁNAK mondtad régen,hogy marco = leila
Igazad van.Szeintünk is így van.De ö nem meri felvállani a dolgot.De vajon mire jó ez neki?
Az Áron soha nem meri felvállalni amit csinál én már csak tudom!Megismertem 8 hónap alatt amit rá pazaroltam feleslegesen!De ő nem ismert meg engem rendesen, előtte teljesen másképp viselkedtem mint amilyen eredetileg vagyok!És nem azért, mert kétszínű vagyok,hanem azért mert mellette nemtudtam magamat adni!De ez már teljesen mindeggy azokután amit velem csinált!Teljesen félreismert!A Marco annyival jobb nálad, hogy ő legalább felvállalta, hogy van menyasszonya!Marco vagy ha úgy tetszik Leila ha van benned annyi akkor felválalod ön magad már itt van az ideje.A farsang elmult az állarcok leestek.Itt az ideje,hogy abba hagyad a szinészkedést.Ha tetszik a szerep akkor menj színésznek ne énekesnek ugy is pocsék a hangod pocsék pasi vagy.Hang ember vagy.Csak a szád jár ha kell akkor már nem is cselekedsz,na ez vagy te.
Beatrix és Bettina
Vendég 2005. 06. 08. 17:40
leila menj a francba.szerintem a márkó vagy és ilyen ócska álnéven írsz
Vendég 2005. 06. 08. 8:58
Jaj már hadjad már a marcot nem is helyes egyáltalán
Majka a legjobb csávo a világon
Vendég 2005. 06. 07. 14:09
Ugy ahogy mondod!Nekem senki sem parancsolgathat!Azt csinálok amihez kedvem van!Nekem senki ne szóljon bele az életembe!Fönleg egy ilyen üresfejü liba mint amilyen te vagy Leila!Még írni sem tudsz rendesen és te magyarázol nekem?Beatrix
Vendég 2005. 06. 07. 14:03
És ha nem fejezi be akkor mi lesz?Megmondom semmi.Ne fenyegesétek mert csak ti jártok szarul.Marco egyáltalán nem jó
Vendég 2005. 06. 06. 13:44
csőőőőőőőőő!!!!!! Betrix fejedz be oké!!!!!!!

IMÁDLAK MARCO!!!!!!! LEILA
Vendég 2005. 06. 02. 9:18
Csak szerinted! Beatrix
Vendég 2005. 05. 31. 13:19
csőőőőő!!!! Én nem wagyok eltéwedwe bocsika pont jó helyen járok!!!!!
IMÁDLAK MARCO!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 30. 8:52
Képzeld nem vagyok eltévedve! Te vagy eltévedve, mert a Marco tetszik neked! Beatrix
Vendég 2005. 05. 29. 12:54
csőőőőőőő!!!!! Az Áron ?? Bea nem wagy te kicsit eltéwedwe??

IMÁDLAK MARCOM!!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 24. 13:56
Az Áron a világ legjobb, legaranyosabb, legkedvesebb pasija! Szeretlek és örökké szeretni foglak! Beatrix
Vendég 2005. 05. 21. 8:40
Engem érdekel!!!!!! IMÁDLAK MARCO!!!!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 19. 14:03
Kit érdekel?
Vendég 2005. 05. 17. 16:48
NAGYON SZERETLEK ÉDES DRÁGA MARCOM!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 17. 8:53
Ha már ide fellépsz akkor legalább tanulj meg irni!
Vendég 2005. 05. 16. 22:13
AKKOR IROGATOK AMIKOR ÉN AKKAROK
NEKEM SENKISEM MINDJA MEG HOGY MIKOR IROGASAK............

ANIKÓ
Vendég 2005. 05. 14. 9:37
IMÁDLAK NAGYON MARCO!!!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 13. 10:12
akkormeg minek irogatsz?
Vendég 2005. 05. 12. 21:11
TE SEM ÉRDEKELSZ
ANIKÓ
Vendég 2005. 05. 12. 14:00
Ki a rákot érdekelsz?
Vendég 2005. 05. 11. 13:45
Csőőőőőőő annyiszorm íróm ki hogy SZERETEM A MARSOT ahányszor csak akarom!!!!!! IMÁDLAK MARCO KEDWESEM!!!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 10. 13:53
Kit érdekel, hogy szereted a Marcot? Ha egyszer felírod akkor is megérti!
Vendég 2005. 05. 09. 21:11
MARCO IMÁDLAK!!!!!! LEILA
Vendég 2005. 05. 08. 14:13
imádomöket
Vendég 2005. 04. 28. 16:48
Csőőőőőő MARCO IMÁDLAK NAGYON SZERETLEK MILLIÓ CSÓK NEKED!!!!!!!!!!!
LEILA
Vendég 2005. 04. 26. 14:01
Igazad van Betty! Köszike, hogy megvédtél!
Beatrix
Vendég 2005. 04. 16. 16:31
csőőőőőőőőőőő MARCO MARCO MARCO MARCO!!!!!!!!!
LEILA
Vendég 2005. 04. 15. 10:15
Szióka Bea mos mit parázol sok nyálgép tetű miatt.Csak a kamikázni tudnak ,olyanok mint a kedvenceik aki meg ezt a mocskokat írja a barátnöm nevében annak szét lessz rúgva az arca!!!!!!!!!!!!!!!!!


AMUGY MEG A WEST COMPANY NEM OSZLÓT FEL CSAK ÁTALAKULT PLUSSZ MINUSSZ EMBEREK MENTEK MEG JŐTTTEK
NA CSÁ CSUMI CSÁ Betty
Vendég 2005. 04. 12. 16:48
csőőőőőőőőőő MARCO IMÁDLAK TÉGEDET LEILA
Vendég 2005. 04. 08. 14:51
csőőőőőőőőő IMÁDLAK MRCO LEILA
Vendég 2005. 04. 04. 15:48
Mi van már megint? Azt a szöveget nem is mi írtuk! Legalábbis én biztosan nem! Száljatok már le rollunk!
De legalább írni megtanulhatnátok!
Pá! Bea
Vendég 2005. 04. 03. 14:59
Leila most igazad van a barátnomtet csak bizd rám

Betty OMÁDLAK MARCO
Vendég 2005. 04. 02. 9:42
csőőőőő Bea hagyad Békén MARCOT már elegem wan belőled, Álitsd le magad!!!

LEILA
Vendég 2005. 04. 01. 13:34
Hü ha itt csak dula románc csak elne olvadjatok egy szolizot c.......
Aaron Bea
Vendég 2005. 03. 23. 9:26
MARCO TE WAGY A LEGESLEGJOBB PASI A WILÁGON ODA WAGYOK ÉRTED IMÁDLAK SZERETLEK MILLIÓ CSÓK LEILA
Vendég 2005. 03. 18. 16:16
Megköszönném, ha nem írnátok a nevemben semmit! Nemtudom, hogy mért jó ez nektek!? Szóval legyetek szivesek nem írogatni az én nevemben! Ja és az Áront ne szídja senki! Ha mégis valaki arra vetemedik, hogy szídja őt annak velem gyűlik meg a baja! Elöbb gondolkozzatok el a saját hibáitokon, csak azután szídjatok meg bárkit is!

Sziasztok! Beatrix
Vendég 2005. 03. 10. 22:11
Szisztok!
Én ismerem a Marcot is és a barátnőét is! Nagyon aranyosak együtt! A Marco tényleg nem dagadt! És aranyos abba igazatok van! a barátnője meg világszépe! Hát az ilyen jó pasiknak mint emien Marco szép és aranyos nő jár. Én amúgy a G. legjobb barátnője vagyok. Azt hallotam hogy a Westcompany megszűnt, de van egy másik formáció. Többet nem tudok érdeklődjetek mert vannak új dolgok! Na puszilok mindenkit! Jólégy G.! Vigyázz magadra, és rá!
Csáááááááááááááááááááááááááááááááá
Vendég 2005. 03. 10. 12:12
Már megint kezdődik a háború? Kit érdekel ki dagadt ki nem. Itt most nem rólatok van szó! Amúgy a Marco tényleg nem dagadt. Pussszi
Vendég 2005. 03. 05. 20:37
csőőőőőőőő Én nem wok dagadt wékony wok!!!!!!!!!

LEILA
Vendég 2005. 03. 05. 8:14
Leila sem dagat



sziasztok ANIKÓ
Vendég 2005. 03. 05. 1:57
de te leila az vagy
Vendég 2005. 03. 03. 11:07
Hello!

Szerintem tök jó a West Company!! Nem igazán hallottam róluk egy fél éve, de van lemezük?: Nem is tudtam! :D Saját honlapotok nincs? HAJRÁ!!


Vendég 2005. 03. 03. 7:20
Az együtesből senkisem dagat...........
Még a Marco sem dagat .......

sziasztok ANIKÓ
Vendég 2005. 03. 03. 0:32
GIMMEGIMMEGIMMEGIMMEGIMME
Vendég 2005. 03. 03. 0:32
ALL MY GIRL IN A U.S.A.
Vendég 2005. 03. 03. 0:31
FUCK OFF WEST OMPANY
Vendég 2005. 03. 03. 0:31
ALL MY GIRLS IN A USA!!!!!
Vendég 2005. 03. 03. 0:31
YEAH,HUHH GIRL IN A USA!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 03. 0:30
girl in a U S A
Vendég 2005. 02. 15. 20:51
WEST COMPANY:MUSIC.HU-N A LEGNÉZETTEB OLDAL LETT A WEST COMPANY!!!KÖSZÖNJÜK NEKTEK A HOZÁSZOLÁSOKAT ÉS HOGY ENYIEN IJEN SOKAT IRTOK!!!
Vendég 2005. 02. 15. 20:46
Beatrix:Aron szerintem szégyelned kéne ahogy kinézel és nem büszkének lenni rá!Norbi nak speciális fogyi kurálya van szerintem ne szégyeld és meny ell!Foglalkoz egy kicsit az alakodal is necsak a szádal,mert látcik aszt nem szégyeled!!!
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00
Vendég 2005. 02. 11. 20:00

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!