Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Az év hangja: T. Vera, avagy a Megasztár és az igazságtalanság??

létrehozva: 2004. 04. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 12. 28. 13:55
):)):))
VENDÉG 2013. 12. 27. 16:46
!!
VENDÉG 2013. 12. 26. 8:38
:)):)):)):)):)):)):)):))
VENDÉG 2013. 12. 24. 16:02
Igaz!
VENDÉG 2013. 12. 24. 15:22
SZÉP HANGJA VAN!
VENDÉG 2013. 12. 21. 7:59
:)):))
VENDÉG 2013. 12. 21. 7:59
MINDEGYIK SZÉP HANGJA VAN!
VENDÉG 2013. 04. 28. 3:59
:))
punkvirág 2005. 03. 21. 17:21
Nya már most.
A Tóth Verának nagy szép hangja van, meg kell hagyni, ami tény az tény.
És hogy kicsit túlsúlyos, hát az nincs összefüggésben a zenéjével.
És hogy Ibolya meg cigány? És ha az? Mivan? Ha meghallom a hangját, érdekes, valahogy nem pont ez ugrik be először. Szerintem ő a best of, nagyon nagy tehetség, alig várom a következő lemezét. Tényleg, tudja valaki, hogy lesz-e még klip az Egy sima, egy fordított-ról?
sütemény 2005. 03. 19. 10:41
amugy sztem nem ugy van, hogy roma, vagy nem roma. vagy igen? én szeretném ha nem igy lenne. na mindegy. ez az egész szavazás azért van, hogy az nyerjen, kit majd a közönség imádni fog, mert azzal lehet a legnagyobbat kaszálni, akire már a műsorban is olyan sokat szavaztak. aztán persze igazságtalan is, mert sokszor a jó énekesek kiesnek, met mondjuk nagy a füle, kövér, vagy roma. de sokszor meg pont ezért maradnak bent, mert mondjuk kövér, és akkor meg sajnálják az emberek. persze nem mondom hogy a t verának nincs jó hangja. szoval zt kijelenteni, hogy ki az év hangja hülyeég. de sztem nem befolyásolják a szavazást a tévékettősök, mert alapba az emberek a sajnálat miatt is bent tartanak valakit. amugy meg a romáshoz annyit, hogy megfigyeltétek már hogy a romknak milyen jó hangjuk van?
Nikita 2004. 07. 14. 0:00
Mind a kettő jó volt, csak más műfajt képviselnek, ezmiatt nem szabad, és nem lehet őket elítélni!!!! Szerintem teljesen mindegy volt a végén, hogy ki nyer....
Vendég 2004. 05. 04. 0:00
mondjatok,amit akartok,akkor is Ibolya volt a best!!T.Vera meg mehet a gyászba
Vendég 2004. 04. 27. 0:00
tök mind1,az a lényeg,hogy a tv2nek lett jó sok lóvé..ha már a big bratyi2vel akkorát buktak..
én a Görög Zitát meg a Tillát úgy megtudtam volna néhányszor rugdosni..a zituka állandóan mindenkit ölelgetett,a tilla meg két értelmes szót nem tud mondani..
Lady D
ke.andy 2004. 04. 18. 0:00
Tót Verának és Gáspár Lacinak volt az egész Megasztárban hangja, ők igazi zenész-énekesek. Ibolyát nem kellett volna óvni mindentól és mindenkitől. Állandóan előtérbe rakták, a zsűri túlsztárolta, elhitették vele, hogy győzhet kevésbé jó hanggal. Továbbá nem tud rendesen beszélni, a körmét nézegeti amikor hozzá beszélnek élő adásban. Tényleg szerintetek ő lett volna az év hangja? Ő aki sosem nyújtott 100%-ot. Vagy az a két ember, aki minden alkalommal 100-120%-ot adott magából. Már régen ki kellett volna esnie. Én szerettem volna egy Tóth Vera - Gáspár Laci döntőt. Eltudjátok képzelni az a duetett? Fantasztikus lett volna. Illetve meg kell nézni, és persze hallani, hogyan énekelte Tót Vera a Himnuszt. Azt hiszem azután senki sem kételkedhet abban, ki 2004. legjobb hangja!!! Drukkolok neki, hogy sikerüljön fenn maradnia hosszú éveken át a csúcson, merérdemli!!!
Paloma 2004. 04. 17. 0:00
Hát igen, igen!Ti nem látjátok reálisan a dolgokat csak ilyen bulgárisan tudjátok megfogalmazni a kis primitiv véleményeteket!!!!!Ez az igazság!!!!Több száz ilyen hang??????Hát ezt erösen kétlem!!!!!
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
hy! az 1 dolog, h Tverának jó a hangja, de nem tud ugy mozogni, mint Ibolya!! Tvera hangjából több 100 van az országban!!! Ibolya hangja különleges!!! Azér' nem Ibolya nyert, mert azt akarták, hogy ne 1 roma nyerje meg a versenyt!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
EZ NEM VERSENY VOLT HANEM MEGCSINÁLT MŰSOR!!!!!!!!
FOGJÁTOK MÁR VÉGRE FEL!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Az Evelynek tényleg volt stílusa és jo hangja is volt, de szerintem a TVeráral senki sem versenyezhetett. Ritka az ilyen szép,szoprán és föként tiszta hang. Egy ének nem szépségverseny és nem arról szól hogy nekem ki szimpi és ki nem.Sokan irigyek és nem tudják elismerni hogy valakinek tényleg remek hangja van. P.
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Hogy lehettek ennyire hülyék????????
Minden meg volt csinálva ...
December elején kérdeztem Barnától,hogy miért Leslie jutott tovább erre ő csak annyit mondott:muszáj neki mindíg továbbjutni.Novemberben lehetett tudni,nagyjából a válogatáson,hogy ki jut tovább. Soma haverja tuti befutó volt.Péli sulijából került ki 80%.Kicsit káz. + olyan szerződést kaptak,hogy 1 évig csak a megasztár engedélyével léphetnek fel...
Gáz!!!!
Ja és Ibolya igenis tanult énekelni,mert felvették a Kőbányai Zenei Stúdióba,csak nem feküdt neki a tanulás.Na meg nem ártana a kicsikének logopédushozjárni.
És kérem milyen zsűri az amelyék lebratyizik a versenyzőkkel?
Na mindegy. Ez is egy néphülyítő szar volt és előre sajnálom azokat akik újra jelentkeznek..
Gyerekek!!!!
Inkább maradjarok meg bárénekesnek minthogy nevetségessé legyetek téve egy ország szeme láttára!!!!!Nem vagytok ti bohócok.
Na és kére...
Hallotta valaki énekelni Barnát? Ilyen ember nyit éneksulit? Hát akkor inkább a évcésnénihez menjetek éneket tanulni.
Legyetek jók
soksikertmindenkinek
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Szerintem az utolsó 10 ember együtt volt a legjobb, de bármelyikük egyenként is felülmúlja a mai magyar " pop-zene csillagjait". Nem tudom, ki miért kapott szavazatot, és hányat, de az igazságos az lett volna, ha 1 telefonról csak 1 szavazatot fogadtak volna el, és 1 ember ne küldhessen 80 szavazatot. Csak akkor nem akkora lóvé ez a tv2-nek. Csak igazságosabb...
Carmen666 2004. 04. 14. 0:00
ebbe mondjuk van igazság,mert a valóság showkban is ez volt,de azé a megaszarban pl volt egy-két cigány elismerem,de a hangjuk is nagyon jó volt(szerintem). mindenesetre én soha nem szavaztam,nem az én stílusom,tényleg pénzkidobás,csak nyomtam magamban egy hajrát oszt jóvan!
Max 2004. 04. 13. 0:00
Küldtél 20 sms-t? ügyes pénzkidobás volt. úgyis az nyert akit a Tv2 nyomott. Különben tök lobby: megfigyeltétek, hogy bármilyen só van mindíg kell szerepeltetni romát, hájas tyúkot, vagy éppen niggert, buzit, leszbit, azért hogy njön a kisebbség egója?
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Kicsit én is furcsának találom,mivel Ibolyának szurkoltam,hogy legalább 20 sms-t küldtem Ibolyára mondhatom percenként, és ez még csak én vagyok eddig,és Vera nyerte.De bármennyire is Ibolyának szurkoltam,nekem tök mindegy volt ki nyeri meg,mert tényleg mind a két lány nagyon tehetséges és jó fejek!
Carmen666 2004. 04. 11. 0:00
GUEST! remélem nem értettél félre....csak mert én is nagyon örülök hogy vera nyert,én is azt hittem hogy ibolya fog nyerni,me állítólag csomó nézőt lefizettek ezér lett ibolya mindíg első.ezt gusztustalannak találtam az ember(ek)ben.Verának tényleg sokkal terjedelmesebb és szebb hangja van szentem mint ibolyának.Evelynt is bírtam,jó csaj...... ;)
Heni 2004. 04. 11. 0:00
EVELYNE volt a legjobb. Neki volt stílusa, nem???
Vendég 2004. 04. 10. 0:00
Teljesen más stílus az biztos!De ha már az ÉV HANGJÁRÓL van szó kinek adnád?Egy gyönyörű szép hangú lánynak,akinek a hangja betőlti az egész országot és mindent el tus gyönyörűen énekelni vagy egy lánynak,akinek csupán a rock és keményebb dalok fekszenek?Megmondom őszíntén volt olyan adás amikor, annak ellenére,hohy Gáspár Lacinak és T.Verának szurkoltam,Azt mondtam Ibolya magasan jobb volt!Összesen 1szer tudtam elmondani!Nem lehet MEGASZTÁR egy olyan lányból,aki műveletlen,nem tiszteki sem a közönségét sem a zsűrit és sajnos a társait sem!Tény és való tehetséges!Fantasztikus,hogy idáig eljutott és megérdemelte,hogy bejutott!
De őszintén megmondtam kellemesen csalódtam az egész országban!Meg voltam róla győződve,hogy Iboly nyeri!Szerencsére nem így lett!
Verának csodálatos hangja van és a közönség tudta ezt!Ilyen hangra van szüksége az országnak!
Ő valóban igazi MEGASZTÁR!Boldog vagyok,hogy ő nyert és a környezetemben mindenki neki szurkolt!
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!!! Miért van ennyi kulturálatlan ember?????????????? Azért, mert valaki nem olyan szimpatikus, nem kell leócsárolni!
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Nem értem az olyan embereket, akik másokat úgy minősítenek, hogy nem is ismerik. (Pl. az egyik Guest, aki Verára azt írta, hogy "dagadt tehén".) Vagy ők talán tökéletesek?!? Mert erősen kétlem... Hiába nem szeretek valakit, nem írok rá undorító szavakat - miért jó másokat megbántani? Elég szomorú, hogy néhányan nem gondolkoznak el ezen. (Vagy esetleg nem képesek erre???)
Egyébként szerintem mindkét lány tehetséges volt, bár nekem Vera a kedvencem!
Reni
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
itt egyedül Yoshi és Black Annie normális.
djrosi 2004. 04. 07. 0:00
Szerintem meg érdemelte a nyerést Vera,tiszta hangaja van és 18 évesen egy határozott egyániség,és ez nagyon fontos.
Ibolyáról annyit hogy repedt fazék hangra nincs szükség van már elég ebbe az országba.Nem akarok minősiteni senkit,de szerintem most az egyszer jól döntöttek,nem úgy mint a vv3-ba.

puszi:saca
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
Szerintem Vera és Ibolya is nagyon jók, szuper hanggal megáldva! De ha már Megasztárt kerestünk, akkor szerintem mindenki Mujahid Zolival járt volna a legjobban! Persze ő már idő előtt kiesett, de én nagyon remélem hogy hallunk még róla.......
Bimino 2004. 04. 07. 0:00
szerintem nem csalás,hogy vera nyert..mér csalnának?nekik az a jó,ha az nyer,akit többen szeretnek,me akko többen veszik meg a lemezt:P
kincsem 2004. 04. 07. 0:00
Nem volt egy percig sem kétséges, hogy mind a ketten tehetségesek,
itt inkább a közönséggel való szimpatizáció volt a meghatározó.
Én Ibolyát egyáltalán nem tartottam annyira közvetlennek és szimpatikusnak,mint Verát.
Ettől függetlenül Ő is tehetséges, remek hanggal rendekezik, csak a hozzáálláson kellene egy kicsit változtatnia...
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Az én vélemény: jó volt a hangja Ibolykának és Verának is. DE A KETTŐ TELJESEN MÁST STÍLUS!!! Íg nem lehet versenyeztetni senkit... Ez szerintem nem volt egészen korrekt...
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Végre egy olyan tehetségkutató verseny ahol nem az számít hogy milyen etnikumhoz tartozik, hanem hogy milyen tehetséges. Azonkívül hogy az Ibolyka egy-két rockballadát eltud énekelni az nem jelenti azt hogy Ő lehet a MEGASZTÁR. Néztem a selejtezőket és fantasztikus volt látni hogy egy tapolcai kiscsajból, hogy lett egy hatalmas nagy DÍVA. Ráadásul a kinézete miatt televan kissebségi érzéssel. Az a kis cigulány meg akkora sztárnak érezte magát, hogy mikor értékelte ŐT a zsüri csak pofákat vágott meg beszélgetett a műsorvezetőkkel. A szavazásról csak annyit hogy sokan mondják hogy nemtudtak szavazatot leadni. Én soha nem szavaztam a döntő előtt, de most 5-6-ot leadtam. Szerintem sokan voltak akik ugyan ezt csinálták mint Én . Ezért lett ekkora a külömbség! Hajrá VERA! Soki sikert az ÉLETben
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Kedves Black Annie! Félreértetted Bakácsot. Ő azt mondta, hogy azért örülne, ha Ibolya nyerne, mert "az erősebbet bátran engedné útjára". Ergo, Tóth Vera az erősebb. Csak a tisztánlátás kedvéért.
Eszter
Orsy 2004. 04. 05. 0:00
Hali!

Én rendszeresen néztem a Megasztárt, csak a selejtezőket nem láttam (kár.. :) ), szerintem az utolsó 5 emberke (talán már mind a 12 is) iszonyúan tehetséges volt. Asszem egyedül a Edmondot nem bírtam annyira (egy idő után).
Az utolsó adásoknál már mindig szomorú voltam, bárki is esett ki. És most... szerettem én az Ibolyát is, mert szerintem igen jó hangja van + ráadásnak nagyon jó előadó is; a Vera pedig még nála is jobban énekel.... szinte szétdől az épület, mikor tényleg belekezd. Én örültem, hogy ő nyert... szinte biztos voltam pedig benne, hogy Ibolya nyeri.
Ez van. Lehet, hogy naiv vagyok, de sztem semmi átvágás nem volt a szavazásban.. :)
Arról nem tudom, mit gondoljak, hogy indítják a 2. Megasztárt is... ha jó hangok lesznek megint, akkor sztem nem baj. Ha meg jól elshowzzák, akkor meg a rendező emberkéknek kívánom legalább a bevételt. :-/
Én örültem, végül is, hogy ilyen jó hangú emberek is vannak kis hazánkban, legalább megismerte őket az emberek egy része.
Na és persze semmit nem veszített az, aki mittomén 7. lett, mert neki is megvan az esélye a lemezszerződésre! :))
Üdv:

Orsy
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Nem az a gond hogy Ibolya aluliskolázott hanem hogy nagyon játszotta magát és elkönyvelte hogy nyerni fog.Nem így lett!Én a Verának szurkoltam!Az Ibolyánál jobb énekesek estek ki előtte!
Max 2004. 04. 05. 0:00
Tök lobby volt az egész. Meg már ebbl is valóságsót csinált a hülye tv2 mert nem tudták már mit csináljanak kínjukban. Pedig az elején még egész értelmes müsor volt.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Én nagyon örülök neki, hogy T. Vera nyert. Kifejezetten utáltam Ibolyát, szerintem semmi keresnivalója sem volt a Megasztárban. Egyáltalán nem volt szép hangja. Jobban örültem volna, ha Ibolya helyett Gáspár Lacival jut be a döntőbe Vera.
keszöhidegkut 2004. 04. 04. 0:00
Szerencse,hogy nem az a szerencsétlen ideggyenge Ibolya nyert!!! Nézzétek meg, hogy még hol volt ö a mega sztárságtol de már is sztár allürök hada jellemezte...... valoszinü hogy a primitivségével, és az alul iskolázottságával 2hét mulva már csak minden 1000emberböl 1fog emlékezni a nevére( na nem is baj) Veronika valoban megérdemelte ,hogy nyerjen!!! amondo vagyok: 1uj Cserháti született!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Én az Ibolyának szurkoltam,kár,hogy nem ő nyert,de aki mindenkinél jobb volt az a GÁSPÁR LACI őt nagyon szerettem!
******CARMEN*****
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Azt előző guest Kitya voltam
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Én addig néztem rendszeresen a Megasztárt, ameddig nem jutott be Székelyhídi Balázs.Utána nem néztem mindegyiket, de nekem az jött le, h Ibolya naon nem magát adja.Ha ő nyert vna, bitos naon lenéző lett vna, és a fejébe szállt vna a győzelem.Nem T Verának, hanem Ibolya ellen szurkoltam.Bár tény, h Vera hangja jobb.De ez az én véleményem.
satanoz 2004. 04. 04. 0:00
Leugathattok hogy nem értek ehhez a témához, mivel nem láttam még Megasztárból csak kb. öt percet, meg néhány fotót az újságban.. de az elözö guesttel totál egyetértek. Végre egyszer nem a kinézeté volt a döntö szerep, ez tetszik. Gondoljatok csak a régebbi hazai vagy külföldi ehhez hasonló müsorokra, és meglátjátok hogy sohase a tehetség számított. Ott volt pl az a kreténekböl összetákolt Sugar and spice :-) én csak röhögni tudok az ilyeneken!
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Én Verának drukkoltam, szerintem végre nem a külsőt hanem a hangot nézték. Tátogni bármilyen szép baba tud (pl: fresh) , úgyhogy győzött a jobbik. De nekem a kedvencem a Mudjahid Zoli volt, neki egyszerűen frenetikus volt a hangja. Neki kellett volna megnyernie. Ibolya inkább rekedt hangú, és ha már megasztrárrol beszélünk oda nem való.
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Óh én is Ibolykának szurkoltam! Sajnálom és tényleg a zsűri is tök szomorú volt...
Yoshi 2004. 04. 04. 0:00
Nekem sokkal jobban tetszett Ibolya, bár én Galambos Dorinának, Evelynennek és Dér Henriettának szurkoltam, de Ibolya is jó volt. Nem igazság! Egyébként, meg Vera úgysem lesz nagy sztár, mivel ha megnézitek: Britney Spears, Christina Aguleira és a többiek tök csinosak és ez is kell! Na mindegy császtok és nagyon sajnálom a végeredményt!
Vendég 2004. 04. 04. 0:00
Nekem Vera szimpi volt és neki drukkoltam (már amennyit láttam én a megasztárból)
Niki
Gab 2004. 04. 04. 0:00
Show biznisz a kiadóknak, tök mindegy ki nyert.
Xanax 2004. 04. 04. 0:00
Ibolyának drukkoltam -bár soha nem hittem az ilyesmiben, de küldtem vagy 15 sms-t (ez természetesen nudli mennyiség, mindegy).....a műsor legvége már annyira gáz volt, hogy inkább kilőttem....szép napot!
Zsu 2004. 04. 04. 0:00
NEM, egyáltalán nem igazságtalanság. Persze jobban örltem volna, ha Ibolya nyeri + a versenyt.
Black Annie 2004. 04. 04. 0:00
Ami még érdekes, hogy lesz Megasztár 2. Ez engem úgy emlékeztet a DSDS-re, /Deutschland sucht den Superstar/ aminek azt hiszem már a 3. része megy... Most én is megyek :) Viszont a családból valakit benevezek...
Black Annie 2004. 04. 04. 0:00
Hát tegnap én is szurkoltam... Ibolyának! Persze hát Verának künnyő volt, a Dunántúli-dombásgtól egészen az Éaszki-középhegységig ráálltak a fanatikusok a telefonra... De azért érdekes, /figyeltem a szavazás állását/ 15 perc alatt /se/ 30%-ot emelkedett ezek szerint Vera.
Hát, most örültem volna, ha a zsűri dönt. Mert Pierot és Bakács is Ibolyát mondta /mármint, hogy ő nyerje meg/ Soma, Presser és Pély meg nem szólt.
És a végeredménynél: egyedül Pierot örült, a többi négy zsűritag mind nagyon szomorú volt. Vera ezt most egyedül a rajongóknak köszönje! Igaz szépek a hangszínei, és változatosak, de Ibolya mégis jobb...
Illetve, ez egy baromság volt! Az év hangja két csaj közül, akik teljesen más stílust képviselnek...
szerintetek??

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek