Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Tóth Vera lett 2004 megasztárja

létrehozva: 2004. 04. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 16. 13:47
Útálom Verát!Egy TEHÉN , a hangja meg olyan mint a macskámé!Nálom Ibolya a nyarő!
Vendég 2005. 01. 18. 19:04
NEKEM
Vendég 2004. 11. 28. 16:01
megvan valakinek az új száma?
Vendég 2004. 04. 23. 0:00
A végeredmény teljesen reális, mivel a verseny célja "az év hangjá-"nak megtalálása volt, márpedig az egész mezőnyt tekintve Tóth Veronikának van a legképzettebb, legcsiszoltabb hangja. (Nem véletlenül emelte ki Pierrot, hogy tőle soha egyetlen hamis hangot nem hallott, ami önmagában is fokmérő.) Ha "az év előadájá"-t keresték volna, Ibolya vagy Gáspár Laci nagyobb sansszal versenyzehetett volna a döntőben, bár így sem kell őket sajnálni, mert ők már akkor abszolut nyerők voltak, amikor Veronika még nem is álmodhatott a győzelméről. Egyébként pedig gyakorlati jelentősége alig-alig van annak,hogy ki lett a győztes. Mondhatni: papírforma. Ezen a versenyen valamennyi döntőbe jutott résztvevő nyert, mert ismertté váltak, mert azóta is foglalkoztatják őket, lehetőségeket kapnak... és mert valamennyien aranyos, tehetséges gyerekek.
És nem mellékkörülmény, hogy mi is nyertünk, a közönség, mégpedig egyrészt egy nívós műsor-sorozatot, másrészt új kedvenceket.
2004. 04. 13. 0:00
Megasztárok? Nagyon kedvesek, aranyosak, csak éppen a dalok nem szólnak szinte semmiről, a zenei megoldások pedig az egyébként is ócska nyugati közhelyek utánzatai.
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Szerintem is teljesen mindegy hogy ki nyerte meg, mert az első 3 helyzett egyformán jó volt. Nem is szabad őket összehasonlítani, mert teljesen más a stílusuk, és a maga műfajában mindegyik kíváló. :-))
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Szerintem itt már mindegy volt ki nyeri meg,bár én Ibolyának szurkoltam.Ettől független gratulálok Verának!
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Szerintem az utolsó három közül mindegyik szuper hanggal rendelkezik! Én verának szurkoltam szerintam jobb hangja van mint ibolyának, engem idegesít ibolya hangja, de másoknak meg ez tetszik.... ízlések és pofonok, de mondom, ibolya is jó annak aki szereti!
ÉLJEN VERA!

ui.: amúgy szerintem a gáspár laci sokal jobb a győzikénél!!!
Vendég 2004. 04. 10. 0:00
Szerintem Aranyos Veronika, de Ibolyát is bírtam!
De az abszolut kedvenc: S.Vera!;-)
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
az jó lenne ha le lehet ne tölteni
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
én magam is tapolcai vagyok,tehát egyértemü,hogy T.Verának szurkoltam,s szerintem jobb is volt mint Ibolya.
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
én magam is tapolcai vagyok,tehát egyértemü,hogy T.Verának szurkoltam,s szerintem jobb is volt mint Ibolya.
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
ja és még annyit h az első vetélkedöben dobogosok inkább a16éven aluliak körében váltak stárrá és végig látszik rajtuk h bábukként mozgatja őket valaki(a dieter bohlen pl)nincs egyéniségük
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
üzlet az egész németböl jött oda meg usabol az első deutschland suht den superstar még érdekelte az embereket,a második most zárult ott már eléggé meglanyhult az érdeklődés pedig uj elemeket raktak bele.Közben a másik tv adok is megcsinálták a maguk megasztárját igy szinte egy időben volt kb 3-4 megasztár unalmassá vált
Leely 2004. 04. 06. 0:00
Én örülök, csak kiváncs leszek,h innen hogyan tovább...
Vendég 2004. 04. 06. 0:00
Tóth Vera jó, de azért nem elég jó... Mikor kihirdették a győztest, az első gondolatom az volt, hogy ha anno Janis Joplint néhány "vájtfülű" amerikai TV-néző kiszavazza a Captain-ből, mivel lenne ma szegényebb a világ... Ennyit az egyéniségekről.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Szerintem mind a ketten nagyon jók. A rádiókban nyekergő (mert hozzájuk képest csak nyekeregnek) "énekesek" meg elbújhatnak. A két lány karrierjét nem a végeredmény fogja eldönteni. A lényeg az, hogy felfedezték Őket. Nem tartanám rossz ötletnek, ha az egész csapatot összehoznák és írnának nekik egy musicalt.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Meg kellett volna nézni, hány egyedi hívást (szavazatot) kaptak a lányok. Ez a szavazás nem volt fair! Szerintem Ibolya különlegesebb, érdekesebb mint Vera, bár ő is nagyon jó volt.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Szerintem Ibolya végig jobb volt mint a Veronika! De ettől függetlenül gratulálok a Verának.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Szerintem Ibolya végig jobb volt mint a Veronika! De ettől függetlenül gratulálok a Verának.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Szerintem Gáspár Lacinak kellett volna megnyerni a Megasztárt, de így, hogy ő kiesett, Tóth Veronikának szurkoltam! Fantasztikus hangja van. Örülök, hogy ő nyert.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
szar a veronika
Jónap Tamás 2004. 04. 05. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek