Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

NEKRO-TOPIK

létrehozva: 2004. 04. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vadmeggy 2008. 10. 02. 0:57
Honnan veszed, hogy betegség? Nincs is jobb mint a felszabadult nekrofil szex ahol nem kell törödnöd a partnered igényeivel nincs semmi petting semmi randi csak a színtiszta szex... Csak te irányítasz és ha vmi rosszat csinálsz vagy hamar elmész hát istenem eddig még nem panaszkodtak...
Vendég 2005. 02. 20. 19:59
a nekrofília betegség sztem
][-][ ][ ][Y][ girl 2005. 02. 20. 0:16
Itt a dühöngöbe még nem is jártam, de érdekes témák vannak! :)
][-][ ][ ][Y][ girl 2005. 02. 20. 0:14
Mér te az vagy?
Annyiban igen, hogy min2 negatív dolog!
Max 2005. 02. 17. 22:37
Az elmebaj és a faszfejség nem igazán állnak összefüggésben.
Thyrane 2005. 02. 16. 17:09
Nem.
Vendég 2005. 02. 15. 21:44
Na ez biztos nem igaz!!!:D
Ha meg igen, akkor menj orvoshoz, mert ilyet csak faszfejek csinálnak!!!!!

Hé, van itt nekrofil?
Max?Satanoz?Brumi?Thyrane?Maelstrom?Carmen? Ugye ti nem vagytok?....

/C./
Vendég 2004. 04. 23. 0:00
Nicsak ki brummog itt?!

szeretünk mink tégedet brumika!!!

Keszőhidegkút
brumi 2004. 04. 16. 0:00
ok
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
Na ugye. Akkor fikázhatod ezerrel. Támogatlak (de nem hátulról).

Max.
brumi 2004. 04. 16. 0:00
nem fog menni ugyanis a diszkot nagyon szerettem(már kinőttem belöle sajnos).a house bulikat nem találom érdekesnek meg a cigányzenés paraszt bulikat sem
Max 2004. 04. 16. 0:00
Ja, én is azt néztem hogy az elmegyógyintézetben több értelmes pofa van mint kint! Szerintem azért különítik el ket hogy nehogy begojózzanak a sok kinti baromtól! Brumi mi lenne ha a homság helyett az anti-diszkópatkányságot hírdetnéd? Akkor nagyon szeretnénk!
satanoz 2004. 04. 16. 0:00
Maelstrom haver, te még élsz?! Hát ha így folytatja "Brumi" lehet már nem sokáig, szóval szerintem nyugodj meg..
Brumi, ezt a feltünö hasonlóságot... nem az angol tanárom vagy véletlenül?! Sztem írjál vmi zenével kapcsolatosat, ha már zenei fórum lenne ez. Persze ezt már mindenki unja, akkor meg mindegy találjál ki valamit, de mint már mondtam az eltévelyedéseket kíméljük.
sat
Jay 2004. 04. 15. 0:00
Hát, én már nem igazán tudok ezen a fickón nevetni, kezdek hisztériás rohamokban kitörni. Komolyan, a diliházban normálisabbak az emberek ...
brumi 2004. 04. 15. 0:00
ki fogsz nevetni de annak a jelszavát is elfelejtettem:((( tehát nem tudok bemenni én sem(pedig már biztos tele van bombákkal vagy mikkel)
Carmen666 2004. 04. 15. 0:00
Még hogy miről írj???!!!??? öcsém..... minden másról ami a nem a szexuális dolgaidról szól! mellesleg egyszer igazán elolvashatnád amit emailbe írtam neked.....!
brumi 2004. 04. 15. 0:00
Jol van de akkor miröl irjak?Jo a fejem király mi??
Thyrane 2004. 04. 15. 0:00
Hehe brumi,csak nem elfelejtetted,hogy nekrofil is vagy? :)
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Brumi, vagy akárki is vagy.. ne csináld már. Mostanába röhögtem a poénjaidon, innentöl kezdve az van hogy bírnám a fejedet, minden gyökér tulajdonságod ellenére... DE ezzel a légy meleg forevörrel most elkeserítesz. Hagyjad már abba, sajnos rohadt sok emberke meleg lett az utóbbi idöben, és hát elégedj meg ezzel, vagy mittomén térítsél másképp. Nem tudsz felhozni a szexuális eltévelyedéseken kívül semmi témát?! Lécci lécci ne homokozzátok össze ezt az oldalt.. kedvedér visszavettem magamból.. látod aranyos új fej... Nna lécci fejezd be!!
satanoz
brumi 2004. 04. 15. 0:00
Na emberek visszatértem uj név uj fej de a tartalom az a régi:LÉGY MELEG!!!!!!!!FOREVER!!
Carmen666 2004. 04. 14. 0:00
vettem a lapot és értettem is! azé ne nézz hülyének akármennyire is jólesik,köszke
Max 2004. 04. 14. 0:00
Ugyan már, azt hittem veszed majd a lapot... Legalább kitaláltam valami poént, szivesen venném tled is de látom fából vagy. Na nem baj.

Brúnó tárt karokkal várunk. Be jó lesz ha megint beírsz néhány égbekiáltó baromságot, amin hülyét kaphatunk majd.
Carmen666 2004. 04. 14. 0:00
na max ez már komcsi nevetséges amit csinálsz...és még én vagyok a gyerekes..? nembaj,azé örülök hogy te is ennyire vagy képes a sok eszeddel,neked is drága!
satanoz 2004. 04. 14. 0:00
:-DD na most rajtad röhögök! ilyen se volt még. Ha a képmódosítás érdekel lásd: Dimmu topic (3.) lap, ott már egyszer leírtam. Brúnó nem fogunk megsértödni, ha véletlen nem jössz vissza, de hát te t'od!
sat
Vendég 2004. 04. 14. 0:00
Hát nehezen tudom feldolgozni idegösszeomlást kaptam és elfelejtettem a jelszavam ebböl kifolyolag szoval szörnyü valami pénisszel kapcsolatos volt de nem jut eszembe.De majd csinálok másikat és kiraknám a képem is a kitárulkozás jegyében de nem tudom hogy kell.:((ha megrod lépésenként mert kicsit visszamaradt sokkom van visszatérek.....a ti brúnótok
satanoz 2004. 04. 14. 0:00
Tudom hogy szar de nekem tetszik!
Más:
Amúgy mi van veled, te brúnó, te bukott angyal...te..!? Hogy éled át ezt a nehéz időszakot, hogy népszerűséged egy hozzád hasonló kis punci (kefír, a gyengébbek kedvéért) miatt lehanyatlott?! Nem mintha eddig elleptek volna a lelkes rajongóid, de ez azért már szomorú.
Látni egy ilyen hősnek a bukását :'-(((
Vendég 2004. 04. 14. 0:00
vauuuu jo az uj képed!!
satanoz 2004. 04. 14. 0:00
Jó, ez mind nagyon szép és nagyon jó, de akkor se vagyok sátánista!
sat
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Szoval én irtam az előbb is,és még hozzá kell tennem hogy maga az EVANGÉLIUM szó is azt jelenti:ÖRÖMHÍR.Örömhír arrol hogy van kiút ha egyszer vagy többször vétkeztél is megváltozhatsz mindig van bűnbocsánat mert jézus odaadta magát váltságnak az emberiség büneiért EGYSZER ÉS MINDENKORRA és ha ezután követsz el még bünöket arra az esetre is van bocsánat mert isten "annyira szerette az embereket hogy egyszülött fiát adta érte".Csak van olyan valaki a VÁDLÓ (ez a sátán egyik neve)aki ezt nem akrja és elrejti ezt a tudást az emberek elöl hogy büntudatot ébresszen bennük és távol tartsa az embereket a megtéréstöl a bünbocsánattol.Jobb neki ha az ember sötétségben tapogatozik ebben az ügyben és büntudata van hogy ugysem sikerül meg hogy nem szeret az úr,bünös vagyok nekem végem stb.Nem biztos hogy az egyházak is jol csinálják a dolgukat mert többségük már kiüresedett és kialudt bennük a láng már csak begyakorolt rituálékban merül ki a tevékenységük,hívöik megfogyatkoztak megfáradtak.A történelem során annyi gonosz dolgot csináltak isten nevében az egyházak annyi rossz dolgot tettek hogy ez sem egy jo reklám istennek de az egyházak is emberekböl állnak akik hibázhatnak,fáradhatnak. Van kiut az úr jézuson keresztül mindig megbocsájt csak hidd! Ja és magamrol mondva évek ota nem járok semmilyen gyülekezetbe.
Max 2004. 04. 13. 0:00
Ja, Adolf Schicklgruber is írt egy Mein Kampf-ot....
Jay 2004. 04. 13. 0:00
Olvass Anton LaVeyt, Max ... az mond pár érdekes dolgot ... ileetve mégsem, ne olvass olyat :)
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
Az a baj hogy nem értesz az agészhez,ami érthetö is mivel a gonosz egyik célja hogy az emberek ne értsék meg hogy is müködik az üdvösség és mit is csinált jézus.A gonosz megtéveszti az embereket és tudatlanságban ill hazugságban tartja az embereket.Mikor jézust megfeszitették azt hitte ő nyert csak később jött rá ő maga is hogy jézus halála és persze feltámadása éppen az ő vereségét jelenti.Az EMBER születésétöl fogva BŰNÖS ez élete folyamán csak rosszabb lesz a döntö többségnél mivel ilyen az emberi természet és ilyen a VILÁG mindezzel tisztában van ISTEN is ezért adatott meg az embereknek hogy bármilyen idősek bármennyi bünt is követtek el ha elfogadják jézust,elfogadják jézus véráldozatát "MEGTÉRNEK hozzá"ezt szájukkal megvallják és szivükben hiszik megkeresztelkednek(teljes bemeritkezés)akkor olyan bűntelenné válnak hogy elnyerik az üdvösséget.Mindez azért lehetséges(és csak jézus kereszthalála óta)mert jézus az egész emberiség büne miatt megbünhödött az eljövendökért is tehát értem is meg az én leszármazottaimért is örök időkre.
Vendég 2004. 04. 13. 0:00
És te mit tudsz?????????
Carmen666 2004. 04. 12. 0:00
jól van ,te is okos ember vagy...mit tudsz te erről...?....
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
A sátán teszi ilyenné,és nem hiszem hogy egy sátánista a mennybe jutna ők a saját urukhoz térnek meg a sátánhoz aki köztudott nem a mennyben lakozik.De nem baj ha valaki igazán szereti őt mindenhová elkiséri
satanoz 2004. 04. 12. 0:00
Áááááááá! Ez nem igaz, emberek :'-((( hogy lehet idáig süllyedni?! Ha halálom után valahogy véletlenségböl a Mennybe jutnék, jól seggberúgdalnám az istent, h hagyta, hogy ilyenné váljon a világ!
Vendég 2004. 04. 10. 0:00
a sátánisták a nekrók nem? ÉS NE FELEJTSÉTEK A HUB AZ USEREKÉ!!!!!!!!!!!!!!!!
AMD 65 2004. 04. 10. 0:00
Hol vagytok már nekrfilek szolaljatok már meg hogy megy a dolog felétek?
Carmen666 2004. 04. 10. 0:00
ja amugy brunocska ne hülyíts má ilyenekkel....aztse hiszem el hogy buzi vagy,hát még hogy nekro...........!?ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezt te sem gondolhatod komolyan..! /ugye?/
Vendég 2004. 04. 09. 0:00
az jó??
Vendég 2004. 04. 09. 0:00
Én is kiprobálnék már uj dolgokat a sexben ez hogy müködik és hol találok ilyeneket??Mi is ez?? Darkness
Vendég 2004. 04. 09. 0:00
NEM NEM ELÉG BÚNÓBÓL SOHASEM!!
Max 2004. 04. 08. 0:00
Te Bruni, oké hogy telebarmolod a fórumot a baromságaiddal, néha még röhögök is, de ez má sok hhogy minden második topik a tiéd. Elég egy is az els tízben, nem? De.
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
Drum and bass hát ritka aki azt szereti mint cigánygyerek a housepartin de azért csak csináljátok
Vendég 2004. 04. 08. 0:00
brunó! tudod te egyáltalán hogy kikre mondják hogy nekrophilek?vagy nekrofil amelyik jobban tetszik... mert arra mérget veszek hogy te nem vagy az különben ennyi marhaságot nem mondnál!!!!
Niki
OdiG. 2004. 04. 08. 0:00
Sziasztok!
Létrehoztunk a drumandbass-t kedvelők számára(na persze másoknak is)egy hubot.Ezen a hubon megoszthatjátok egymással a jobbnál jobb zenéket,filmeket,programokat,stb...,
és persze le is tölthetitek.Nagy örömünkre egyre több ember nézz el hozzánk.
A HUB neve ::::P I O N E E R::::[DRUM AND BASS]
Csináltunk egy honlapot is ahol a fórumban megírhatjátok a kérdéseteiket(mi válaszolni fogunk rá), megismerkedhettek az userekkel,chatelhetek.
Címe: http://pioneerhub.uw.hu/ ---> a DC++ részben tölthetitek le a progit!!Találtok mellette linkeket ahol elolvashatjátok a pontos beállításokat,szabályokat.
Ha megnyerte teccésedet a hub,akkor nincs más választásod nézz el hozzánk! ->WEB: http://pioneerhub.uw.hu/
->HUB cím: pioneer.servebeer.com
Sok szeretettel várunk minden egyes zenét kedvelő felhasználót.
És nefeledjétek a hub az usereké!!!
Vendég 2004. 04. 07. 0:00
Mi az?Ha nem buziság én kiprobálom
brúnó 2004. 04. 07. 0:00
ide jöjjenek a nekrofilek és akik azzá szeretnének vállni,a mezei érdeklődők is jöhetnek.Várunk minél több embert akik szeretik az ujdonságokat a sexben.Probálj ki mindent ne hagyj ki semmit sem,mindent szabad! A témával kapcsolatosan már olvashattunk a tanár topikban itt lehet igazán kibontakozni :) ui:ne legyünk szüklátokörüek maradiak

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet