Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Tiziano Ferro Budapesten!

létrehozva: 2004. 04. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 02. 04. 9:35
úristen de rég irt ide valaki...:S hallgassátok az új albumot!!:)
Nóri
Vendég 2005. 11. 24. 17:13
honnan tok töle számot letölteni?
Vendég 2005. 11. 24. 17:12
NAON IMÁDOM
Vendég 2005. 11. 06. 13:00
ááááááááááááá
Nóri 2005. 06. 22. 11:32
nah mi az??? mindenki eltűnt???
Nóri 2005. 05. 11. 17:02
ez jó kérdés. sztem (ill. remélem) h éppen az új albumán dolgozik!!!
Vendég 2005. 04. 13. 2:04
Nem is történik semmi Tiziano-val most... illetve alig hallani róla vmit. Mosmé?:D
Nóri 2005. 04. 01. 17:26
nah végre vki:))))
gyere a forum.origo.hu-n a Tizi fan clubba!!!!!
Vendég 2005. 03. 29. 9:42
Ciao!
Én is nagyon szeretem Tiziano Ferrot,meg az olasz pasikat,ők a legjobbak !!!
bacio
Nóri 2005. 03. 03. 16:35
Xao! hát a tznferrosite.too.it-en asszem van + a respect.too.it-en + a tizianoferro.com-on is talilsz dalszövegeket!
Vendég 2005. 03. 02. 14:06
Nori nem találtalak meg a leirt oldalakon,ez a biztos.
Irj, hívj ha tudsz!
Vendég 2005. 03. 02. 13:16
sziasztok!Meg tudná nekem mondani vki,hogy hol találhatnék Tiziano Ferro dalszövegeket?Grazie mille
Nóri 2005. 02. 24. 16:47
ciaoka!!!! látom idetaliltál:)))) de a zene.net-re + a forum.origo.hu-ra nem sikerált......hmmmmm +haragszom!!!!!
TI AMO TIZI!!!!
Vendég 2005. 02. 23. 13:44
Szia Nóri, Robi vagyok! Hát nem ír senki neked? Tényleg ugy van ahogy mondtad, csak te írsz. de aki véletlenül tud valamit, hogy lesz-e Tiziano koncert, Az írja már meg. Köszi.
Vendég 2005. 02. 21. 20:24
Pff
Nóri 2004. 12. 31. 11:20
Boldog új évet mindenkinek!!!!
Tizinek is buék!!!!!
Nóri 2004. 12. 23. 16:53
boldog karácsonyt minden Tizi rajongónak!!! :PP
Boun Natale
Nóri 2004. 12. 01. 16:24
ez aranyos:))))) a kedvenc számom:)))) úgy imádom főleg mikor azt mondja h PETIKE!!!:))))))))))))))))
Vendég 2004. 11. 26. 16:50
Solo che pensavo a quanto e' inutile farneticare e credere di stare bene quando e' inverno e te... togli le tue mani calde... non mi abbracci e mi ripeti che son grande...
Ti permetto di sognare...
Nóri 2004. 11. 12. 15:43
már megint hova tüntetek Tizi rajongók????
Nóri 2004. 10. 30. 12:25
én meg azt hittem h én vok az 1etlen, de szerencsére sokan szeretik!!! Tizi a világon a legjobb, gyönyörű hangja van, nah + eszméletlen jó pasi!!!
a koncertről + nem is beszélek.......isteni volt!!! még mindig a hatása alatt vok!!!!
Vendég 2004. 10. 29. 13:14
Halihó!Már azt hittem,hogy 1edül vagyok az országban aki imádja ezt a srácot!! Na meg persze az olasz pasikat,élen a barátommal!!Nagyon jól néznek ki!!! TF összes szövegét tudom kívülről és miatta tanulok olaszul!!Ő 1 Isten!!!!Pusza
Nóri 2004. 10. 18. 0:00
nah végre azt hittem már h csak én vok 1edül....
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
szasztok! itt egy újabb TZN rajongo
Nóri 2004. 10. 09. 0:00
ezt én is kérdezhetném
Vendég 2004. 09. 22. 0:00
namivan? meghaltatok?
Vendég 2004. 09. 18. 0:00
Ez nagyon nem tartozik ide, de elgondolkodtató:
"Tudom, mi a célom, ki akarok lenni.
Tudom, hogy szerelemmel szerettelek és
testem, lelkem odaadtam. Nem irigyeltem
semmit, s az erőm szívesen nyújtom át
Neked. Tartsd meg! Örökül Rád hagyom!
Szeretetre, fényre, megértésre,
együttérzésre, segítségre és teljes
közösségre van szükségem. Nincs
szükségem viszont házi ítélőszékre,
bírára, számonkérő tanárnőre, sem
börtönre és hóhérra, aki a saját
szeretetemmel öl meg engem.

Isten áldjon, és áldja családodat,
utadat, és szeretteidet! De, főleg
azokat segítse akik Téged szeretnek!

A kirepülés mindig a szülőknek nehezebb,
de ahhoz, hogy sikerüljön, néha az kell,
hogy vaknak és süketnek tettessék magukat.
Mostantól nem tisztelem a rigolyáidat,
nem érdekelnek a szívfájdalmaid és nem
hat a szavad a szándékaimra. Megöltél,
hát az a dolgom, hogy halott legyek.

Vak, és süket... a kirepüléshez."


/Sol - Öngyilkosság helyetti mintalevél a megcsaltak nevében/
Nóri 2004. 09. 06. 0:00
remélem jól telik majd a nyaralásod!!!! szia
Nóri 2004. 09. 03. 0:00
hejjmá' hol vagytok Tizi rajongók???? mindenki eltűnt??? vagy elfelejtettétek Tizit?????
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
Szia Nóri
kár h nem tudtunk talizni. Úgy látszik ezt az oldalt mi tartjuk életben. nem hiszem h tudok majd ide írni ha elutazom.
láttam az Universal prayer klippjét. nem rossz de Tzn nek egy picit betörő kinézete lett a borostával.
szia
Nóri 2004. 08. 23. 0:00
nem kaptam mailt.

hát nem tom de ha ezt látná Tizi nem lenne vmi happy....
Vendég 2004. 08. 22. 0:00
szia!

már írtam neked mailt a freemailedre.
hova tünt a többi Tzn fan? a koncert után milyen sokan írtak, most meg szinte senki.
ciao
Nóri 2004. 08. 22. 0:00
nem tok belépni a mailboxba úgyh ide írj:
Nóri 2004. 08. 22. 0:00
ó Andi, miért töltötted le???? már ráírtam neked a cd-re:))))
nah, mindegy! de lehet h nem is egy mixről beszélünk:))!!!
megkaptad a mailt???
Andi 2004. 08. 21. 0:00
sziasztok

ma töltöttem le a netről a perverso remixet. nagyon jó. jól lehet rá táncolni. nézzétek meg ti is.
Andi 2004. 08. 18. 0:00
szia

megint nem kaptam meg.ma 2levelem volt ami vírusos a többi meg nem a tiéd volt.
Honnan küldöd hogy nem jön át?
emailezd meg légyszi a címed mert nem tudom elküldeni a képeslapot.
Egész olaszo.ban semmit nem találtam a cdjén és a kazettáján kívül Tizianoról.
ciao
Nóri 2004. 08. 18. 0:00
szia Andi már átküldtem azt sem kaptad +???

én nem néztem, de sztem nem énekelt, mert áltban csak a fő számot éneklik el, mint pl a foci vb-n is csak Anastacia énekelt a többiek nem!
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
Hali!

néztétek az olimpiai megnyitót? Énekelt? én csak részleteket láttam, nem tudtam nézni.
Az Universal Prayer klippjét még mindig nem láttam.
Szia nóri írd meg a storydat!
szia
Nóri 2004. 08. 11. 0:00
Hi!

csak azért írok h...Tizi 4ever!!!!!
mást nem tok!!!
Nóri 2004. 08. 09. 0:00
Ciao!!!

hazaértem Horvátból, tök jó volt, annyit nyomták az Universal Prayer klipjét!!! sztem jó lett a szám is + a klip is!!! h +küldi már az elején Tizi a kocsit...aranyos!!!

az a jó h többet énekel mint Jamelia + többet is mutatják!!

Andi, köszi, én is akartam neked hozni vmit, na de itt Tizi...

Salve!
Andi 2004. 08. 08. 0:00
sziasztok csajszik!

tudtátok, hogy az L olimpiade című számnak is van klipje? most töltöm le a netről. megint kocsiban ül.
arrivederci
Andi 2004. 08. 06. 0:00
sziasztok!

kb 1 órája jöttem haza Olaszországból. Ravennában voltam 6 napot. A rádióban elég sokat játszák Tizianot. A universal prayer többször is leadták egy nap. Volt mikor átkapcsoltunk egy másik adóra és ott is az ment. Sőt már mixelve is játszák.Az új számát nem sokszor játszák.
Nóri, akartam neked venni valamit róla de még kulcstartót sem találtam. Pénztárca volt sok sztárról de róla nem.
Ligabuet pedig láttam egy táblán ugyhogy szerintem egy város neve is.
ciao ragazza
Nóri 2004. 07. 29. 0:00
Salve!

van vmi új infótok Tiziről?????
lehet h én is megyek olaszba nyár végén!!!
Andi 2004. 07. 25. 0:00
sziasztok!

nem értem a viva miért nem játsza a klippeit. szerencsére a musicbox-on 5 klippje is van. igaz az eredetileg olasz tv állomás.
azt nem bírom, hogy folyamatosan britneyt és justint nyomatják, pedig szerintem elég sok jó banda van, és mást is lehetne játszani rajtuk kívűl.
sziasztok, Nóri a cd-t a Robinak odaadtam, majd tőle kérd el.
Vendég 2004. 07. 24. 0:00
Igen vszínü, ha már a rádiók játsszák.
Nóri 2004. 07. 17. 0:00
amúgy én láttam az 1. albumról a Le cose che non dici + a L'olimpiade klipjét a többin kívül, nagyon jók!

a Ti voglio benének lesz klipje???? vagy mi???
Nóri 2004. 07. 17. 0:00
Buon Giorno minden Tizi rajongónak!

Köszi Andi a névnapi jókívánságot:)

én sem értem h miért nem foglalkoznak Tizivel, bezzeg Britnivel tele van minden újság! Balázs a Viván 1x +kérdezte h ki az a Tiziano???!!!! hülye bunkó!!
jaj, a koncert az isteni volt én +' el akarok menni 10000x!!!
sztem jól nézett ki élőben!!!

amúgy semmi baj Ligabue-s!!!:)

szia Andi most nem tok emailt írni mert megyek az esküvőre!!!

Arrivederci
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Ok,igazatok van. Sajnálom, de tényleg. Amúgy Tiziano nagyon jól van:) A rádiókban szinte csak az ö számait adják, köztük a Jamelias duettet is, bár én legtöbbször a Non me lo so spiegare számát hallottam, meg a T.V.B.-t. Na az új klipet nagyon várom!!! Pussz (és tényleg bocsesz)
Andi 2004. 07. 14. 0:00
szia!
élőben szerintem teljesen máshogy nézett ki.Picit ki volt kerekedve. Az első sorban álltam pont vele szemben és láttam hogy van hasa de nem nagy.A csuklóján tetko.Majdnem az összes számát elénekelte. Kapott 3db plüsst aminek örűl mert velük énekelt.Sajnálom hogy nem vittem fényképezőt pedig lehetett használni.
Beszéltem egy fotóssal aki azt mondta h csak 3szám alatt lehetnek ott és tiszta ideg volt TZN hogy csak pár százan voltunk kiváncsiak rá.
nem adott autogrammot csak gondolom azoknak a csajoknak akit az együttes tagjai felszedtek, és a turnébuszban kötöttek ki. Az autós storyt pár oldallal ezelőtt már leírtuk. szia
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
szassztok!én is tzn rajongó vok!!!meséljétek el hogy milyen volt a koncert!!!!mit énekelt???helyes volt élőben is?mi volt rajta????
Andi 2004. 07. 13. 0:00
még valami.Hallottátok, hogy a Jameliás duett az Athéni Olimpiai játékok száma lesz? augusztus 2.án jelenik meg hivatalosan a maxi. Jó a szám az elejét hallottam.
ciao
Andi 2004. 07. 12. 0:00
szia Nóri!
Nagyon boldog névnapot!
Mindenkinek üzenem hogy hagyjuk abba egymás cseszegetését. Tudom én is benne voltam.
így is kevés TZN rajongó van.
sziasztok ui remélem jó volt a koncert Guest 07-12
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Én írtaaaaam!! hazajöttem! Ez nem is "rajongói oldal"... Fa lo stesso... Tökjó volt sétálni a városban, volt élözene, vki a sere nere-t énekelte, a végére meg már minden ember együtt: "di sere..." :)) Amúgy én nem értem itthon miért nem foglalkoznak már vele. Kint úgy sztárolják... meg ott legalább az A chi mi dice is megy a rádióba, meg a tv-be is... A Le cose che non dici klipje is jó, nemtom azt itthon miért nem adják... Jah..meg még sorolhatnám melyik klipjét nem adják... Én a t.v.b.-t várom, azt még nem látttam.
Már elnézést, de én megvédtem Tiziano-t, te kis "rajongói oldal...." Ti bunkózzátok, de ne is zavarjon.. Háhá..még "ne rontsd itt a levegöt"... Nevetnem kell... Mindegy. Amúgy te mit szólsz bele? Már amúgyis mondtam h bocs...
Andi 2004. 07. 11. 0:00
sziasztok!
szerintetek mikor lesz klipp a Jameliás duettből?
szia Nóri
Nóri 2004. 07. 10. 0:00
Ciao!

melyik írta h "azta de nagy hír..."?????!!!
inkább menj máshova, ne rontsd itt a levegőt ha nem birod Tizit! ha nem vetted volna észre ez rajongói oldal!!!!

Arrivederci
Vendég 2004. 07. 10. 0:00
Sziasztok! most olvastam végig az eddigi véleményeket. Az a csaj akit bemutatott az a magyarországi kapcsolata volt ő intézte a koncert ügyeit. Ezt mondta Tizi a koncerten. És a végén avval a csajjal űlt a kocsiba.
Szerintem a koncert fantasztikus volt csak egy kicsit rövid. Visszajöhetett volna legalább még 1 számot énekelni ha már ennyit tapsoltunk neki.
Ciao Viki voltam UI: Tizi a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Na mentem nyaralni gyerekek,
Ciao a tutti
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Ja és nem tudom miért én kritizálom...te bunkóztad nem én...
Szerintem ö egyáltalán nem nevezhetö bunkónak... Egy grafológustól simán megkérdezheted...
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Nem kritizálok másokat. Legalább így írtok. Nem mondtam amúgy se h nem tetszik Tiziano, de nem csak ö létezik a Földön...
Már bocs de megvan a könyv, versenyt is nyertem már de mindegy......
Amúgy meg épp tök szar kedvem volt, bocs...
Arrivederci
Vendég 2004. 06. 27. 0:00
És még valami tudok ajánlani Neked egy fantasztikus könyvet, a címe A magyar helyesírás szabályai
Vendég 2004. 06. 27. 0:00
Andi vagyok
szerintem menj inkább vissza Ligabuet vagy micsodát hallgatni, ha nem teszik Tiziano és jó lenne ha nem kritizálnál másokat, mert én sem kötöttem beléd.ciao
Vendég 2004. 06. 26. 0:00
Hü azta.... DE nagy hír......... Már legalább negyedéve tudom.... ááá...tevagymá..de nagy hír......
na mind1,lehet még vki nem tuggya
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Haliho!

Andi vagyok. Akkora híreim vannak számotokra! TIZIANO együtt énekel JAMELIával. A szám címe Universal Prayer. Nagyon jó én már hallottam. Angolul énekel. Lehet h ezzel sikerűlne az USÁba is betörnie.
Biztos hamarosan klipp is lesz belőle.
szia Nóri írtam neked.
Vendég 2004. 06. 24. 0:00
mi van???? elaludt mindenki???
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
Jah és amúgy az új klipje...hát... sztem nem vmi jó.... Ligabue klipeket nézzetek, azok érdekesek!! :) Na de télleg a klip elég uncsi... amúgy remélem Tizinek is lesznek rockosabb számai!! Bár lehet, az ö hangja nem illik ehhez...
na télleg ciao
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
Figyu, engem nem érdekel, hogy leszarjátok a véleményem... én ismeretem Tiziano egyik munkatársát, vagyis együtt dolgoztak az új lemezén, mert neki van egy lemezcége. Nevén nevezve ö Antonio Baglio, de sztem egy hülye idióta. Ha kérdeztem töle vmit, nem is a kérdésre válaszolt..pff.... Hát...nemtom Tizi milyen lehet... Írásából ítélve egy kedves, és szerény srác... Hát ezek után csak remélni tudom.. (amúgy ha nem hisztek nekem, nézzétek csak meg a Centoundici cd-teket...rajta van azon minden)
Nah, megyek, vár Ligabue, a kedvencem!! Na meg a jó kis rock zene. Ha jó dalt akartok hallani: http://ligabue.warnermusic.it (klippel nézzétek, nagyon jó számok ezek!!)
nah télleg mentem...sziasztok
Vendég 2004. 06. 18. 0:00
haliho Andi vagyok.
ugylátom itt nincs új téma. hogy tetszik az új klipje? elég lapos szerintem. aki megteheti töltse le az errori in sala cimű számát. nagyon jó bakik vannak benne amit az első cdje felvételén készítettek. jó sokat káromkodik de szerintem aranyos.
Nóri te már halottad.
sziasztok
Nóri 2004. 06. 18. 0:00
nagyon úgy néz ki h itt csak én tartom a frontot!!!

mi van veletek???? ha ezt Tizi látná...
Vendég 2004. 06. 16. 0:00
hát itt megállt az élet.....
Vendég 2004. 06. 14. 0:00
hallgassatok Ligabue-t!!!!!!:)))))na meg Tizzit is
Nóri 2004. 06. 07. 0:00
Mexikóban platina lett a "Ciento Once":)))
Nóri 2004. 06. 07. 0:00
na mi van itt??? hol vagytok elveszve???
a showtime bpről kaptam infót h nem tudnak jövő évi Tizi látogatásról még, úgyhogy fiúk, lányok mindent bele, + kell szervezni h legyen jövőre is!!!! írjatok a Tex vendégkönyvébe h hívják +!!!!
Vendég 2004. 06. 04. 0:00
sziasztok Andi vagyok

láttátok a bravoban azt a kis nyúlfarknyi szöveget Tiziről?
Azt hittem ennél azért többet írnak róla, de szerintem örüljünk ennyinek is.
nem fura egy kicsit, hogy a saját öccse nevét tetováltatta magára? én azt hittem biztos egy női név vagy egy nonfiguratív minta.
sziasztok szia Nóri
Nóri 2004. 05. 31. 0:00
taliltam új képeket a zene.net-en
Nóri 2004. 05. 31. 0:00
olvasd el az axel.hu-t h azt írták h Tanuló énekes + h +bukott a koncertje, stb.! máshol + olyat taliltam h vki azt írta be h a k... anyját + h szétrúgja, úgyh ha nekem ilyet írsz, nekik mit írnál???
Nóri 2004. 05. 31. 0:00
amúgy + szerintem nélküled is jól +van, és nem arról van szó h nem szeretjük, hanem h csalódtunk benne, de úgy látszik te sem birod a negatív véleményt!
Nóri 2004. 05. 31. 0:00
Te dumálsz, nem te vártál rá 2 órát és ha láttad volna azt a fejet, amikor elment mellettünk!!!!
Vendég 2004. 05. 31. 0:00
Jah,és nem várja el hogy szeressétek!! Valahogy nélkületek is jól van és sokan szeretik, úgyhogy no comment.....
Vendég 2004. 05. 31. 0:00
Ti dumáltok? Örüljetek h ott lehettetek a koncertjén!!!! valaki el sem tudott menni. Valószínüleg volt oka annak, h lemondta a talit. De ha nem szeretitek, nem kell ide írni. Ciao ragazzi!!!!
Nóri 2004. 05. 30. 0:00
Ciao!

képzeljétek, én is ki lettem tiltva a honlapjáról!!! aranyosak nem???? nem bírják a kritikát! ráadásul még a bravo nyertesekkel is lemondta a találkát! h lehet vki ennyire köcsög??!!! és akkor még elvárja h szeressük!!!
Ciao!
szia Andi
Vendég 2004. 05. 28. 0:00
sziasztok itt megint Andi
a fotósokat a koncert elején megkérdeztem hol lesz melyik újságban és elkezdték sorolni bravo popcorn ilyesmi és az összes ifjusági lap. hát ők is betartják amit igérnek.
és egy juventuso csaj megígérte hogy elküldi az emailemre a képeket a koncertről de ő sem tette meg. aranyosak ugye?
szia Nóri
Nóri 2004. 05. 28. 0:00
a Bravoban van 2 kis kép + pár mondat!!! vhogy többre számítottam!!! figyeljétek + Britneyről mindenhol 100 oldal lesz!
Vendég 2004. 05. 27. 0:00
Én nem tudok róla,de sztem nem is lesz... idióta újságírók...
Nóri 2004. 05. 27. 0:00
én nem tudom de tökre hasonlít Tizire!!! mindegy, jobb ha az nem az bnője!!! vmi újságban benne van a koncert???
Vendég 2004. 05. 26. 0:00
A képen az nem Tiziano, és ez nem is igaz. Sztárok=>>>Pletykák (a kép az egyik filmböl van amit most adnak az HBO-n....)
Nóri 2004. 05. 22. 0:00
Ciao mindenkinek!

képzeljétek, most találtam, h Tizinek Mandy Moore a csaja, volt róluk 1 ölelkezős kép + h a csaj szerelmes lett nagyon Tizibe + ilyenek!!! nemár!!!!!!!!!!!

Andi tegnap voltam Pesten, taliztam a Robival, hagytam nála vmit neked, majd kérd el!!!
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
sziasztok!
Andi vagyok. képzeljétek írtam a Tiziano honlapjára a 111turné BPi részéhez a fórumban. megírtam hogy elég bunkó volt, hogy így elhúzott az autogramosztás helyett és hogy nem szabadott volna a rajongóit cserben hagynia. Elég durván fogalmaztam, hogy vesszük a cdjét, koncertjére megyünk, támogatjuk, és a pénzét belőlünk keresi . Megnéztem a neten érkezett e rá válasz erre a hozzászólásomat úgy ahogy volt kitörölték. Akartam írni egy újabbat elküldeni meg nem tudtam mert kiírta, hogy bocsi de le vagy tiltva a fórumról. mondhatom rendesek, és úgy látszik nem igazán bírják a negatív kritikát.
sziasztok (szia Nóri)
Nóri 2004. 05. 18. 0:00
ha nem lett volna mérges nem hagyott volna ott minket! tudta h 2 órát vártunk rá, ki tudott volna szállni a kocsiból!
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Mérges volt? Mikor? És ezt honnan tudod?
Nóri 2004. 05. 15. 0:00
hello!

én is írtam a vivának h leadják e a koncertet, de nem válaszoltak úgyhogy az én f..om is bekaphatják, ha nekem is lenne!!! nem hiszem el h ilyen köcsögök!! nem csoda h Tizi mérges volt, lehet h mondtak neki vmit???!!!

Andi már válaszoltam!
Vendég 2004. 05. 15. 0:00
Sziasztok Andi vagyok
szia Nóri megint írtam.
a bravot direkt megvettem de semmi nem volt benne a koncertről. a fotósokat a koncerten direkt megkérdeztük, hogy hol lesznek láthatók a képek. mondták a juventus honlapját a bravot im-et popcornt. ahhoz képest sehol semmi. a juventusnak írtam hol lehetne megnézni a képeket, mégcsak válaszra sem méltattak.
ti tudtok honlapokat ahol képek vannak a danubiuson és az origon kívűl?
Andi
Vendég 2004. 05. 14. 0:00
Csajok, mondok nektek vmit. Én pár hónappal a koncert elött írtam egy e-mailt a ROHADÉK vivának, melyben megkértem öket hogy adják majd le a koncertet (legalább kárpótlásul azért mert a klipjeit sose játsszák...) De úgy látom nagy ívben leszarták mit szeretnék úgyhogy kapják be a fa....om! (ha lenne..)
Nóri 2004. 05. 13. 0:00
Ciao!

köszi h igazat adsz nekem! nem ugrottunk volna rá, ha ott lett volna! a kutya...:) elég ilyesztő volt.
nem tudja vki h melyik újságban vannak képek???
Vendég 2004. 05. 12. 0:00
hali

igaza van!! a magánélatét koncerten kívül éli azért jött hogy lássuk!! ezért másztunk be:)de nem jött össze .ott volt az a vérmes dög...

nem zaklattuk volna amúgy se..
jó lenne még látni.. fotók vannak egy pár helyen..
na hali
Timi
Vendég 2004. 05. 12. 0:00
Helló Andi! már válaszoltam a mailedre! vizsgáid h sikerültek??
hát szerinted miért másztunk be???!!! nem tudom mit kell sajnálni, a sztároknak nincs magánéletük, ő választotta azt h énekes legyen!
Vendég 2004. 05. 11. 0:00
sziasztok!
szia Nóri Andi vagyok. A texes hozzászólásod jó volt. írtam az e-mailedre is.
Robinak írtál?
nem tudjátok popcornban jelent meg vagy bravoban valami róla?
sziasztok
Vendég 2004. 05. 10. 0:00
Minek másztatok be??? Szegény Tiziano...Én megértem.. Szinte alig van magánélete...
Nóri 2004. 05. 09. 0:00
ciao! mi van veletek???!!! éltessük már ezt az oldalt!!!! ha vkinek van fényképe a koncertről az szóljon!!!
Vendég 2004. 05. 08. 0:00
ciao
asszem én vagyok akivel bemásztál:)) szoktam, írni!!
és télleg majdnem elütöttek:))
na hali
Nóri 2004. 05. 08. 0:00
Ciao mindenkinek! Andi neked is (Nóri:))
felhívtam a Pecsát, nem készült hivatalos felvétel a koncertről!! hülye viva nem igaz h nem bírt volna kijönni!!! a koncert király volt, csak rövid, amúgy + tényleg ott vártunk 2 órát 4en, de hiába!!! még majdnem el is ütöttek! ja és én is bemásztam lehet h az a csajszi emléxik rám, akivel bemásztunk??? te is írtál ide !!! nem hiszem h van neki felesége, ezüst gyűrű volt az ujján. + amúgy sem nézném ki belöle!!! isteni 1 pasi!!! a hangja is meg az egész!!!
ha vki akar, írhat nekem mailt:

Fórum » MUSIC.HU » Hírek