Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Te kértél már bocsánatot TŐLÜK?

létrehozva: 2004. 04. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 04. 28. 0:00
AMD kedves,sajna de a mobil dologban hiszek,mert fogtam a kezemben,használom,stb.
Jézussal még nem találkoztam,de van egy olyan tanárom aki tisztára úgy néz ki mint ő..tehát hinnem kéne?
Lady D
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
AMD: miért kell ilyen baszott cinikusan reagálni arra ha vki nem hiszi el a jézus sztorit? mellesleg megjegyzem én se vagyok keresztény és pont ezért néztem meg a passiót
Niki
AMD 65 2004. 04. 28. 0:00
Hát igazán én a mobiltelefonban nem hiszek.Hogy lehetne az hogy egy kis dobozba belebeszélsz aztán semmi drót sincs meg nem is látod akivel beszélsz meg hogy pár számot beirsz aztán az tudja hogy te kivel akarsz beszélni.....szoval én nem hiszem hogy ez van.Meg ha lenne is ilyen hogy müködik én nem tudom elképzelni hogy a mobiltelefon létezik....ilyen nincs nem hiszem hogy van.Ujabban meg állitolag képet is lehet vele küldözgetni és bármilyen messze van a másik illetö,te elhinéd ezt a sületlenséget.Irjátok meg ki hogy képzeli lehet e ilyen lehetetlenség élöben vagy csak kitalálták ezt a dolgot,és ha csak kitalácio akkor mi lehet az alapja a mobiltelefon mondának?
Vendég 2004. 04. 27. 0:00
jah és a Jézusos dologban se nagyon hiszek..(bár én nem láttam a passiot pont ezért)
sztem Mária teherbe esett(nem véletlenül,ilyen csodák nincsenek)és elvetette magát a balek Józseffel,és kitalálták ezt a megváltó szöveget,és belenvelték szegény gyerekbe és a végén ő szívta meg..
Mel Gibson célja meg tök mindegy,mert k.nagyot kaszált a filmmel és ez itt a lényeg..

Lady D
Vendég 2004. 04. 27. 0:00
teljesen 1etértek Nikivel, kicsit késő van már a bocsánatkéréshez!nekünk rohadtul semmi közünk a 2.VHhoz.kül.is hitler marhasága volt az egész,én csak azt nem értem,ha a hite szerint a felsőbbrendűek szőkék és kék szemüek és magasak,és mindenki másnak vmi ocsmányság van a vérében,akkor vele ugyan mi van??barna haj,barna szem,alacsony..
jó hosszú mondat lett:)
Lady D
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
A cigányoktol kell bocsánatot kérnünk!!!!!!!!!!!!!Ők is mártírok!!!!!!!!!És igazi hősök!
AMD 65 2004. 04. 23. 0:00
Hehe még nem volt férjnél :) csak "jártak"akkor még késöbbi férjével
Max 2004. 04. 22. 0:00
Hogy a saját szemeivel lássa az utálata tárgyát. Magam se komálom a csávót. T'od mikor volt az az Isten fia... Különben ezt magyarázd meg: ha a hütlenség bünnek számít, akkor a mindenható úr miért pont egy olyan nőt ejtett teherbe, aki FéRJES?
AMD 65 2004. 04. 22. 0:00
Ejnye már miért kell az ilyet többször is megnézni egy vérbeli sátánistának??:)
Carmen666 2004. 04. 22. 0:00
ja,de azé milyen röhej má hogy a saját tanítványai is ellene fordultak (mondjuk tudta előre),de azé elég gáz....he! amugy amiko legelőször megláttam mégjobban tele lettem gyűlölettel! másodszor meg elaludtam rajta...
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Ha önként "jelentkezett"volna akkor az egyik legnagyobb bűnt követte volna el:az öngyilkosságot.És még valami nem a rómaiak itélték halálra hanem a zsidók a rómaiak azért kellettek mert akkoriban a zsido biroság nem itélhetett halálra senkit sem.A romaiakat nem érdekelte a zsidok belsö hitvitája még menteni is akarta a romai helytarto jézust mikor azt csinálta h előhozatta a börtönböl a mindenki által útált bűnöző barabást és megkérdezte(nem volt muszály neki!)h melyiket engedjük szabadon?Erre természetes válasz let volna h azt mondják az útált bünös haljon meg de nem ezt választották a zsidok ők a barabást akarták h engedje el a helytarto.És akkor átkozták meg magukat a zsidok "ha ártatlanul hal meg ez az ember vére száradjon rajtunk és az utodainkon".Ami történt (árulás,kinzás,megfeszités,a lándzsa szurása)mind meg volt irva más évszázadokkal elötte az ószövetségben,ez csak beteljesedett akkor.
Carmen666 2004. 04. 21. 0:00
na ez az vazze!tök felesleges szentem is! amd,én se olvasok pletykalapokat má jóideje,nekem isbcsak mesélték,de szentem is faszság!
Max 2004. 04. 21. 0:00
Szerintem Jézus baromira nem önként vállalta a dolgot. Ha szerinte olyan jó buli lett volna megdögleni a kereszten, akkor önként jelentkezett volna. Szerencsére a rómaiak már akkor keményen felléptek a csalók ellen.

Bocsánatot kérni? Kitől? Miért? Soha nem ártottam a zsidóknak.
bobmarley 2004. 04. 21. 0:00
Minek kérjünk bocsánatot ha senki sem hallja meg?És ha bocsánatot kérünk,attól megváltozik a múlt és feltámadnak a halottak?Attól,hogy bocsánatot kérünk,még a jelen és a jövő sem fog sajnos megváltozni.Mindíg lesznek elégedetlenek ,akik elvárják a bocsánatkérést...
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Ő is önként vállalta a dolgot mint jézus?
Max 2004. 04. 20. 0:00
Oktass ki hogy mi a fasz van még. Különben a múltkor tépett félbe egy csávót a vonat és 3 kemény órát élt még mielőtt végleg elvérzett volna, pedig nem olyan nagy sztár mint Jézus.
Vendég 2004. 04. 20. 0:00
Nagyon materialista modon gondolkodsz.Ez a kommunizmus vallása volt ne felejtsd meg azt sem hogy nem csak a "matéria"van
Vendég 2004. 04. 20. 0:00
az eltúlzást olyan értelemben irtak hogy jézus ostorozása meg ahogy kitépi a hust belőle az a szöges izé meg még az úton is agyonverik az nekem túlzás volt! ezt senki nem élte voltna túl! még egy jézus se
Niki
Max 2004. 04. 20. 0:00
Szerintem ha valaki öngyilkos lesz akkor a hullaházba kerül.
AMD 65 2004. 04. 20. 0:00
Szerintem ez hülyeség(bár nem olvasom a pletykalapokat mert tele van butasággal)mert a Gibson mélyen vallásos és a keresztények hite szerint ha valaki öngyilkos lesz azonnal a pokolba kerül.Ott már semmilyen mentség nincs megy oda rögtön bármilyen volt az élete előtte
Carmen666 2004. 04. 20. 0:00
ez csak a puszta igazság volt! ezt nem eltúlozták,ez így történt! legalábbis így tudják... amugy mel gibson azé csinálta me öngyi akart lenni és nem volt hozzá bátorsága és megcsinálta ezt a filmet és így állítólag mindent "tisztán látott"...ezt a faszságot!
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Ha egy embert megkinoznak és megfeszitik el lehet azt tulozni?
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
a passió nekem kicsit el volt túlozva... viszont a zsidókkal tulajdonképpen semmi bajom, de most miért kérjek bocsánatot olyan dologért amihez semmi közöm...
Niki
Carmen666 2004. 04. 19. 0:00
jajj istenem mi faszom van veletek?! semmi bajom a zsidókkal,bár amióta a passiót megnéztem igen erősen megváltozott róluk a véleményem.... :/ bocsánatot viszont tőlük SOHA!!! nem is tőlük kértem bocsánatot,de mindegy!
zSo 2004. 04. 19. 0:00
és aki alapbol zsido? :))))
FIGYELEM : EZT NEM AZÉRT MONDOM MERT AZ VAGYOK..!!
de ha az lennék sem lenne baj, sztem..hát akkor BOCS. most mitmondjak?:)
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
ott szopták a zsidokat
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
kitől akarsz bocsánatot kérni? én nem tehetek arról ami a 2vhban volt,szóval ha nem haraguszol én ebből kimaradok... mondjuk tegnap igencsak leestem a székről amikor számomra egy nagyon fontos emberkét láttam a tévében amint a Holocaust emlékműnél áll és olvas fel...
Niki
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Persze, így van....Kérjünk csak mi is bocsánatot...Mindenki. Sőt! A kárpótlás sem elég, szerintem még a mi dédunokáink is fizessenek a zsidóknak!!! így van ez jól... Alászkodjunk is meg előttük, gyakorolnunk kell, mert ez lassan már úgy is az Ő országuk lesz....
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Igazad van carmen ne visszakozz!Miért tennéd?
Carmen666 2004. 04. 18. 0:00
Hé hé hé! álljon meg a menet ember! félreértettél! nem akartalak megbántani! na inkább felejtsd is el,ezt bevallom bunkó húzás volt tőlem... Bocs!
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Bocs,hogy megszülettem és ,hogy még élek és mások elől pusztítom a drága levegőt
Carmen666 2004. 04. 18. 0:00
nézd meg a passiot és megtudod
Vendég 2004. 04. 17. 0:00
A zsidók kértek már bocsánatot Jézusért??
AMD 65 2004. 04. 17. 0:00
Hát biztosan valakiknek érdekükben áll itthon a téma állando felszinen tartása meg a sokadszori kárpotlások kiadása is
Carmen666 2004. 04. 17. 0:00
ez mind szép és jó AMD,de őszintén; mostmár van értelme szerinted? amúlton meg már nem lehet változtatni. mondjuk szépcselekedet,de akkoris...
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
Szerintem lengyel.
Max
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
A demszky az nem zsidó???
Vendég 2004. 04. 16. 0:00
Hja, veszem a lapot... nem tudom mi közöm van nekem a népírtáshoz. Ha a hülye polgálmester van olyan balek hogy most lelkiismeretfurdalása van minden miatt, az az ő baja. Csak röhögni tudok az egészen. A barom.

Max
AMD 65 2004. 04. 16. 0:00
A bp főpolgármestere a minap bocsánatot kért a zsidoktol a 2.vh alatt elszenvedett üldöztetéseik miatt amit követendö példának tartok.Hazánkban már sokan és sokszor kértek már tőlük bocsánatot DE MÉG NEM MINDENKI!Ezért arra gondoltam h én is bocsánatot kérek meg h kötelezővé kellene tenni a bocsánatkérést minden magyar polgárnak mert ebböl sosem elég

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!