Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Mi szükség van erre és miért nem lehet ebben a kibaszott világban megmozdulni?!

létrehozva: 2004. 04. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 02. 10:44
k
Vendég 2006. 03. 02. 10:43
Itt olyan nagyokos mindenki, ki ilyen raper ki olyan discos De ki miért olyan amilyen az itt a BIG FUCKIN kérdés
Az emeber azt se tudja mia fene van? te azt hiszed tudod kivagy ?Van lelked Vagy csak a psyhéd vagy a tudatod
neveltetésed baráti köröd kémiai össze tételed vagy v. mind összesége miből mennyi? agressziót vált ki belőled vagy megbocsájtó vagy az egész a természet játéka sátánizmus Isten hitt minek klánokhoz tartozni Vagy élj ösztönösen és csapd le azt aki iritál mint aki nem ember Vagy mielött okoskottok itt, elötte gondoljátok el mennyivel bonyolúltabbak a dolgok FAzED BA !!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 06. 18:52
Ajánlom a kalapácsot vagy egy csákányt.
Vendég 2005. 04. 06. 18:47
Sziasztok. Szeretnék tanácsot kérni. Van egy fiú, akit szeretek. Már ő is tudja.
Én nem szeretnék alőtte meghunyászkodni és ki akarom verni a fejemből. Hogy csináljam ?
Egy tini.
Vendég 2005. 04. 06. 18:44
szerintem ha ott lenne a lehetőség, ti is lopnátok és csalnátok úgy, mint némelyik cigány.
különben vannak gazdag romák is.
Aletta, 14 éves !!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 06. 18:42
szerintem mindegy ha valaki roma vagy nem, de szerintem könnyű a gép előtt dumálni és oktatni. Na ehhez mit szóltok ?
Jay 2004. 05. 18. 0:00
Lacc the warrior princess :) De most komolyan, Lacc, igazad van !
Lady D, tényleg pszichiáternek készülsz ? Akkor ketten vagyunk :) Hanyad év ?
Carmen666 2004. 05. 01. 0:00
igen,lacc ez szép volt! minden elismerésem!de tényleg! az ilyen embereket becsülöm.
Max 2004. 04. 29. 0:00
Ez jó szöveg volt.
Lacc 2004. 04. 29. 0:00
Carmen 666-nak!
Csak lettem volna a közelben... óh Istenem lettem volna ott! Ha leszúrnak akkor is agyonverem őket! Szemét kis gecik! Ha ilyet látok egyszerűen megzavarodok! Az én barátnőm is Pestre megy most szeptembertől! Kibaszott módon féletk tőle... nem lehetek mellette, nem vigyázhatok rá! Ha baja esne... megkeresném a faszt és úgy csinálnám ki puszta kezemmel, hogy könyörökne! Könyörögne hogy törjem el a nyakát!
Soha nem voltm kötekvő patkány, sőt ha egy párt láttunk sosem néztem meg magamnak a csajt úgy mintha egyedül lenne mert tudom hogy ez a barátjának szarul esne! Szóval elég tapintatos vagyok ilyen téren! De ha egyszer valaki bántja akit szeretek! Szüleimet, öcsémet vagy a barátnőmet!!!!!
Irgalmazzon nekem a magasságos természetfeletti ha majd lesittelnek különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésért! Mert az a patkány aki vagy akik bántják... na azok megdöglenek! És pont

Bocs ha drasztikus voltam.
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
Aztán miért ne lehetne egy pszihiáter sátánista??????????Főleg ha már kecskét is tud szerezni :) Gyerünk sátánista testvéreink lázadjunk A SÁTÁNIZMUS MINDENKIÉ!! amd65
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
ne becsüld le a tanyasiakat lécci!meg hát a Pestieknek minden tanya ami már nem pest megyébe van!én is városi csaj vagyok de tudnék szerezni kecskét,ha kéne áldozni:)bár én nem tudnám bántani még ha sátánista lennék akkor se..+pszichiáternek készülök,ugyhogy ha akarnék se lehetnék sátánista!:)

Lady D
AMD 65 2004. 04. 28. 0:00
Kecskét???érdekes de hol szerezhet egy városi lány kecskét??Meg aztán az pénzbe is kerül:( perste lehet h a sátán visszatériti az áldozáshoz befektetett pénzt:) A kecskét a szexre szokták használni ugy tudom,a jo tanyasi munkásemberek
Carmen666 2004. 04. 27. 0:00
hát végül is ja,me én is ismerek olyan discost aki tök normális,de a naggyát világéletemben utáltam,mint a szarrrt!!!!!!!! nem fogom megmagyarázni miért,egyszerűen rossz élményeim kötődnek hozzájuk.
Ne kérdezd tőlem hogy mivagy,mert én nem fogok neked erre választ adni,nem vagyok a spanyolviasz baszó! én is sokmindent hallgattam 12éves koromban....
huh...bizonyára kecskét áldozunk....
Vendég 2004. 04. 27. 0:00
Amd ha a cigany hal meg akkor Carmen haverjait lecsukják 5évtöl kezdve akár életfogytig,szal az se jó!!A sátánisták hogyan imádkoznak?kecskét áldoztok meg minden?
én mindenféle zenét hallgtok(r&b,rap,pop,trance,punk,rock,de csak azt ami tetszik,és nem igazán szélsőséges)akkor én mi vagyok?
Szoktam discoba menni,mert nincs jobb,de nem vagyok cigány és nem bántok senkit,nem utálok senkit csak azért mert rokker v. discos..
bár találkoztam már olyan büdös rokkerrel hogy pfff!és persze olyan discossal is,aki telenyomta a fejét zselével,és úgy nézett ki mintha lenyalta volna vmi csúny nyálas állat..pff!
találkoztam már mocskos cigóval is,de van haverom,aki cigány származású,de teljesen normális!

minden csoportban vannak rosszak és jók,meg a két véglet közt minden,hülyeség általánosítani!
Carmen666 2004. 04. 26. 0:00
jaja ;)
Max 2004. 04. 25. 0:00
én meg cigány borotválttökü szektás újgazdag kommunista réver buzi korrupt zsaru vagyok. Az se rossz.
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
Hello mindenki! Sátánista cigány diszkós rendőr vagyok, nem tudjátok hol lehet kapni motörhedes pólót olcson?
Vendég 2004. 04. 24. 0:00
hé hát most jövök rá hogy a cigányok miatt is bocsánatot kell kérnünk!!!!Szerencsére a szemét nácik hagytak belölük eleget.Most képzeljétek el mi lenne ha mind kiirtották volna és most nem lennének itt cigányok...........háát borzaszto lenne
Vendég 2004. 04. 24. 0:00
Nevetséges
AMD 65 2004. 04. 22. 0:00
És mi van akkor ha valaki meghal??Persze lehetöleg a roma támado pusztuljon de mindegy,ha nemes célért hal meg a sátánista megdicsőül és a pokolban 100szoros jutalom várja uránál.
Carmen666 2004. 04. 22. 0:00
jajj há me leírtam.... :/ szentem mindenki tudja amúgy....na mindegy! itt most tényleg nem kell ide keverni a sátánt,me nem a szó szorors jelentését értsd,hanem azt hogyha megverjük őket,ők 1000000000% hogy vissza támadnak és ez így fog fojtatódni,amíg valaki meg nem hal,vágod? (és tekints el most a sátánizmustól)
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Mit jelent az ördögi kör??Tényleg kiváncsi vagyok
Carmen666 2004. 04. 21. 0:00
DETTÓ! amd tod egyáltalán mit jelent az ördögi kör?! ehhez most végképp zárd ki a hogy én kihez imádkozom,mert nem ez a lényeg! hanem amit már elmondtam kétszer,de nem fogom mégegyszer leírni.
bobmarley 2004. 04. 21. 0:00
szerintem minden "fajta" ember közt van sajnos bunkó és normális.Csak általában a bunkó parasztok sokkal feltünőbbek.Hiába boncolgatjuk ezt a témát,semmin nem fog változtatni...
SAJNOS!!
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Nem értem:az ördögi kör az jo vagy nem?Aki az ördöghöz imádkozik annak jónak kell legyen az ördögi kör
Vendég 2004. 04. 20. 0:00
guest:itt nem a cigányokról volt szó...
és tényleg nem a félelemről van szó...
Niki
Carmen666 2004. 04. 20. 0:00
csak tod nem ez az első ilyyen eset! és itt nem a félelemről van szó,hanem arról hogy az egy ördögi kör! szar ügy.
AMD 65 2004. 04. 20. 0:00
Fogalmam sincs.Amit tudtatok volna csinálni (rendörség)arrol lekéstetek amit meg most csinálhatnátok az a bosszu azt meg nem meritek(nem alaptalanul)talán nem is tudnátok megcsinálni.Tehát marad a felejtés az még rosszabb ha sokáig ezen rágodtok csak megmérgezi az életetek másra nem jo.Csak arra vagyok kiváncsi h mindig mondják ezt miért engedi az isten meg h azt akkor itt miért nem megy a szöveg h ezt miért engedte a sátán(sátánisták vagytok tehát ö az uratok)? A másik hogyha a cigány bánt akkor miért a diszko a bünös?Ezeknek a férgeknek csak annyi közük van a diszkohoz h ahova beengedik öket ott pusztitanak rongálnak eröszakoskodnak gusztustalankodnak mindenki menekül elölük.Ha zenét kérnek biztos lehetsz h cigány v latin zenét kérnek
Carmen666 2004. 04. 20. 0:00
hmm...ezen elmosolyodtam....de ha szétveretjük őket többen jönnek,a zsarukkal meg kitörölhetem a seggem.... vagy szented mit csináljak?
Vendég 2004. 04. 20. 0:00
Az bele kell törödni h a szemét cigók azt csinálnak az emberrel amit akarnak!Hol van ilyenkor a sátán MIÉRT NEM segit??
Carmen666 2004. 04. 20. 0:00
Nikivel egyetértek! nincs túl sok érteleme az egésznek tényleg! viszont a verekedés meg el is fajulhat(amit má leírtam) , úgyhogy nemtok mit csinálni!
satanoz 2004. 04. 20. 0:00
Hát figyu guest, akkor valószínü hogy a pasi nem a diszkóból jött ki, hanem egy távolabbi kocsmából, és csak úgy csinált mintha a diszkóból jött volna ki... ezzel megnyugtatlak?!
Én nem a diszkósokat szidtam, a cigányoknak meg végképp semmi köze nincs a dologhoz, csak megemlítettem hogy hol történt. A templomból földrészegen kilépö "szemét kersztényekre" meg én is kíváncsi lennék amúgy. A rendöröktöl meg mindig is féltem. Úgyhogy bekaphattok!
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
A rendőrség is csak arra jo h büntesse az autosokat a cigányoktol meg félnek.A cigányok meg nem félnek a börtöntöl mert az az élet velejároja náluk.Olvastam most nemrég volt valami rendörverés meg menekülés a cigánysorrol azt mondta az egyik rendör h azt a cigány faszit aki késöbb kiszaladt az utcára hogy verje a rendöröket elötte pár orával szondáztatták meg a rendörök azt elengedték a részeg romát h csak ne csináljon bajt és menjen haza az autoval.Pár orával késöbb rendör autot látott az utcájában akik más ügyben jöttek és a cigány rájuk támadt.Kérdésem ha TÉGED fog meg a rendör ittasan TÉGED is elenged?????????
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Mad: most oké,rendőrség, nekem is volt egy elég húzos esetem, és utána én se mertem sokáig egyedül éjszaka hazajönni egyedül, pedig nem vagyok egy baszari csaj és többen mondták hogy menjek el a rendőrségre, na most ok, tegyük fel elitélik őket,tegyük fel be is zárják mondjuk két évre, de a két év letelik! és lehet én még mindig itt lakok! és akkor biztos megtalál és abban biztos lehetek hogy nem úszom meg élve! mellékesen megjegyzem hogy ők magyarok voltak és diszkósok és nem loptak el tőlem semmit,pedig walkman volt a kezemben, mobil meg a zsebemben, csupán azért kaptam mert bakancsom van! szóval nem mindig csak ürügy!
Niki
Carmen666 2004. 04. 19. 0:00
hát sat ez is szar ügy! viszont 2 lehetséges hely már van hogy hol lehet a 3 faszrágó! 1.Havanna
2. Lőrinc center - itt szoktak dekkolni akis görcsök,aztán ha egyiken se hát beszoptuk.Mindenesetre nincs bajom a cigókkal,vagyishát....na! szóval csak az ilyenekkel,de ezekkel nagyon!
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Ha abban az utcában épp templom lett volna akkor a szemét keresztények támadtak meg?Ha rendör őrszoba akkor biztos a rendőri brutalitásrol lenne szó?(Az hogy bántani akart persze baj)
satanoz 2004. 04. 19. 0:00
Látom nem vagyok egyedül a kis incidensek terén. Füleket kinyitni:..
Átlagos ruhába mentem a régi mozi utcáján, (arra van egy diszkó) épp búcsúztam a barátnömtöl, amikor arra fele tántorgott 1 pasas. Megvártam hogy elmenjen elöttünk, és mikor nem láttam már a pasit elindultam. A faszfej nem fordult volna le egészen, hanem megállt a saroknál de én nem láttam. Hálisten a saroktól elég távol mentem, csak a vállamat tudta elkapni, és valami seggbebszást emlegetett eröteljesen, én leráztam magamról, és elkezdtem rohanni. Egy ideig próbált futni, de nagyon az ital hatása alatt volt, úgyhogy fenyegetéseivel igyekezett bizonygatni hogy ö még lát engem és ne higgyem azt hogy megúszom "szárazon". Hát én ezután hazafele úgy mentem mint egy megszállott, minden kis zajra aszittem újabb veszély van. Egy hónapig ki nem mentem volna egyedül..
T'om ez nem olyan nagy dolog.. mert semmi véres jelenet nem történt.. de nem volt egy kellemes számomra.
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Itt per pillanat a köcsög gecikről van szó akik mert valaki rocker azt hiszik joguk van bele kötni az emberbe!!!!Azt hiszik valamivel is jobb emberek...
CARMEN
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Szemét cigányok pusztuljatok!!
Max 2004. 04. 19. 0:00
Ja, ha egyedül nyomulnak a kis szarok rögtön nincs akkora pofájuk. Az ilyet én csak hiénának hívom. Könnyen belédrúg ötödmagával, de egyedül meg kushad.
Thyrane 2004. 04. 19. 0:00
Ezeknek tényleg tökmindegy,hogy az illetö rocker,vagy nem,az a lényeg, hogy ök többen legyenek.
Max 2004. 04. 19. 0:00
Mondom, hogy ezek le se szarják hogy rokker vagy. Ugyanúgy belédkötnek a szarháziak, ez csak egy ürügy a sok közül. (pl miér nincs órád, ilyenek) Sztem nem igaz hogy a zsarukkal semmire nem mész, az egyik szkandal pofa aki velem is kötözködött most kapott 2 évet garázdaságért. Ha feljelentést teszel és mellékelsz egy orvosi igazolást a testi sértésről, a zsauk nem szarhatnak az ügyre. Az ilyen pofákat különben is könnyen elkapják, pont azért mert a zsernyákoknak elég végignézni két környékbeli szórakozóhelyet és már meg is vannak a fiúk...
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Carmen666:most olvastam mi történt veled! :( sajna meg tudom érteni, velünk is történt már hasonló hogy diszkósok kötöttek belénk, mondjuk mi jobban jártunk.. és én se értem hogy minek kell a diszkósoknak baszogatni a rockereket meg a darkokat...mert pl ahányszor belénk kötöttek mindig fő motivum volt hogy darkok vagy rockerek vagyunk...mondjuk már nem emlékszem hogy ki irta de igaza van hogy mi amikor elkezdtük ezt az ugymond életformát és felvállaltuk akkor kellett számolnunk a következményekkel... ilyenkor kb annyi megy a fejemben hogy "rocker vagyok vállalom!"(ossian)
Niki
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a CIGÁNY az másik "műfaj"....
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
MICSODA??CIGÁNYOK VOLTAK??És ezt még csak most irod?Hát mi közük van a szemét cigányoknak a diszkosokhoz?Ezeket a férgeket ahol lehet kizárják a diszkokbol!Ők nem diszkosok hanem egy másik műfaj:ők CIGÁNYOK!Nehogy már a fehér diszkosokat összehasonlitsd a cigányokkal
Carmen666 2004. 04. 18. 0:00
Hát Max ez igaz,amit te mondasz csak érted,szart se érünk a feljelentéssel,me simán lehet hogy nem is oda valósiak voltak,a másik meg hogy a barátaim haverjai (meg persze a barátom is) megakarjaák verni őket de lebeszéltem róla,mert -igaz én is jó megrugdosnám őket és jólesne látni hogy szenvednek-,de viszont ez így ördögi kör lesz,mert ha a rockerek szétverik őket,ők mégtöbb discossal jönnek és így soha nem lesz vége,aztán a végén halálhoz is fajulhat a dolog..sz'al ez így elég parás... A másik meg,hogy ez az egész Lőrincen történt,ott ahol egy köpésre van a Havanna(ami ezerszer veszélyesebb hely,mint pl a 8.ker.), és lehet onnan jöttek,na azon a helyen meg tényleg veszélyes emberek vannak...sz'al szar ügy. Mellesleg cigányok voltak (mondjuk nekem spec semmi bajom a cigányokkal,csak az ilyeneket+a csöves cigányokat gyűlölöm!).
Max 2004. 04. 18. 0:00
Mellesleg C666-ék esete símán súlyos testi sértés, ha úgy volt ahogy leírja, én bizony feljelenteném azokat a buzikat...
Max 2004. 04. 18. 0:00
Nem az a lényeg hogyan öltözködsz vagy hogyan nézel ki. Ez mind csak ürügy hogy belédkössön az idiótája. érted: ha van sapka rajtad azért, ha nincs azért. Ezek csak a bunyót keresik.
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Velem is hasonló történt,csak mert máshogy öltö és máshogy nézek ki. Nem tudom miért jó ez...
Max 2004. 04. 18. 0:00
Ha sokat jársz dizsibe akkor tudod hogy mennyi vaddisznó tántorog ki onnan részegen, és keresi a bajt... Mellettem pont van egy dizsi, ne tudd meg milyen katasztrófasújtotta övezet van ott zárórakor...
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
A gyülölet nem megoldás én pl diszkos vagyok söt én csináltam a discot évekig mégsem bántottam senkit.Ha valaki discoba jár szorakozni és ahhoz öltözik nem jelenti hogy verekedös lenne
Max 2004. 04. 18. 0:00
C666 ne próbálj rációt találni a kibaszott réverek vadbarom cselekedeteiben. Rohadt állatok mind, nem értenek csak az erőszak nyelvén, de azon nagyon. Két megoldás van ezek ellen a buzik ellen: a zsaruk meg ha az ő nyelvükön szólsz és kivered a szart is belőlük. Ez utóbbit nem ajánlom mert jány vagy ha jól t'om. Rohadt egy szar gettó helyen lakom én is, ott mindennapos az ilyen inzultus. Viszket a tenyerem nagyon az ilyen pofák miatt. Kivégezném mind.
Carmen666 2004. 04. 18. 0:00
Hát nézd,discos ruhában voltak,ebből következtettünk arra hogy discosok voltak(+ buffalo) sz'al nem hiszem hogy rapperek lettek volna vagy rockerek,de nem is ez a lényeg! Hanem az,hogy nem értem miért kell egyből valakibe belekötni a zenei ízlés miatt! ja,és zSo tévedsz! mert attól hogy én útálom a discosokat,még nem megyek oda minden másodikhoz szétverni őket....Amúgy "jól vagyunk",a barátom pofája fáj én pedíg úgy lábra estem hogy az egész lábam fel van dagadva és tiszta vér meg kék-zöld...de az a szerencse hogy komolyabb nem történt..
Vendég 2004. 04. 17. 0:00
Miröl lehet tudni hogy diszkosok voltak egyáltalán??Az elsö irásodban még nem volt erőszak
zSo 2004. 04. 17. 0:00
én egyik zenei irányzat képviselőjét sem utálom! sőt, tisztelem őket azért, hogy szeretik a zenét 1általán. persze néhány patkány kivétel, mint akikkel ti is összefutottatok Carmen! Bár semmi kétség, szerintem hogyha ti lettetek volna discosok és ők sátánisták, vagy rockerek, pontosan nem tudom milyen zenét szeretsz, (gort vagy mit:)) ugyanígy cselekedtek volna azt hiszem! viszont kiba****ul nem értem miért kell mást bántani azért mert ilyen vagy olyan zenét szeret! (((Carmen, az hogy a barátoddal voltál csak azt bizonyítja amugy hogy nem meleg, de ez nem ide jön --> a sátánisták nem melegek))) amúgy nagyon sajnállak titeket...lett valami baja a barátodnak?
Carmen 2004. 04. 17. 0:00
Na ez szép bazdmeg!Minket is megtámadtak,engem meg is akartak erőszakolni!Kurvára megijedtem nem tudtam sikítani és futni is alig...
AMD 65 2004. 04. 17. 0:00
Tudod a zene az ember életének csak egy nagyon kicsi része.Tudom fiatal korban azt hiszi az ember hogy minden a zene de késöbb ahogy komolyodik rájön h olyan ez is mint a divatirányzatok pl az öltözködésben,a lakberendezésnél,a mozivilágnál tehát nem kell komolyan venni az egészet.Ugy gomdolom nem a zenei izlésük alapján kell megitélni az embereket mivel sok egyébb szempont fontosabb.Egyáltalán miröl lehet látni h valaki "diszkós"?A rablás nem azért történt mert szereti az a 3ficko a Sean Pault vagy a fekete pákót hanem mert értéktárgyakra volt szükségük.Hogy miért épp ti az meg azért mert rosszkor rossz helyen voltatok és ezt még sulyosbithatja az a tény h gondolom feltünö jelenségek vagytok.Hiába a sátánisták társadalmi elismertsége nem tul nagy de ezt ti vállaltátok akkoriban mikor elkezdtétek a sátánizmust.Persze sajnállak benneteket jelentsétek a rendörségen(persze szart se érnek ilyenkor de hátha mégis)
Blaze 2004. 04. 17. 0:00
én is utálom a discosokat, de azér az túlzás hogy nem lehet megmozdulni a világban...
ilyen esetben meg rendőrséghez kell fordulni, még akkor is ha 99,9% hogy nem fognak tudni segíteni...
Carmen666 2004. 04. 17. 0:00
Na szervusztok drágáim!
Elszeretnék nektek mesélni egy történetet ami tegnap este történt meg velem és a barátommal!És bocshogy előhozom ezt a témát,de kíváncsi a véleményetekre és NEM rosszindulatból írom le! Na szóval,az volt hogy tegnap a barátomnál voltam,aztán mennem kellett haza,ő meg kikísért a villamos megállóba.Zuhogott az eső,este volt és egy árva lélek nem járkált az utcán!Szép nyugodtan sétálgattunk,amikor hirtelen jött velünk szembe 3 discos!Már messziről láttuk a menésükből hogy mindjárt szétesnek a lazaságtól és "kemény fasza csávók".Aztán odajöttenk hozzánk.Mindhárom mást kérdezett sz'al egyből lehetett rá következtetni hogy valamiben sántikálnak..végül is a lényeg hogy az egyik megkérdezte a barátomtól hogy mennyi az idő,a barátom meg mondta hogy "bocs,de nincs órám" -ami igaz volt mellesleg-,erre azaz idegbeteg faszkalap discos torka szakadtából üvöltözött hogy "MI AZ HOGY NINCS BAZDMEG?!" és egy kőkeményet bemosott a barátomnak,aztán elkezdtünk futni de én lábra estem és tiszta vér lettem,aztán késsel nekünk jöttek,próbáltam a barátomon segíteni de ő azt mondta hogy fussak,hát futottam kb 1km-t aztán felszállatm a villamosra szakadtan,csurom vizesen,véresen és gyorsan befutottam az egyik közeli barátnőmhöz a lelkemet kisírtam aztán elmentünk megkeresni a barátomat mire ő felhívott-és életemben talán ez volt az egyik legboldogabb percem,mert azt hittem leszúrták.Aztán értem jött kocsival és hazavittek,de őt meg kirabolták(pénz,telefon,minden...) és hál'istennek nem lett komlyabb baja!De nem ez volt az első ilyen esethogy discosok kötözködnek!
Na most őszintén,EZ MI A FASZRA VOLT JÓ?eddeig is utáltam a discosokat,de én nem mutattam így ki és elmentem mellettük.Tudom némelyik rocker is meg rapper is kötözködik,de őszintén ,mire jó ez?miért nem lehet megmozdulni ebben a kibaszott világban?!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek