Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

WWW:HIT.HU

létrehozva: 2004. 04. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 1:04
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
VENDÉG 2016. 06. 18. 11:43
IGEN
BABA 2016. 02. 19. 19:09
IGEN!BABA
Babuska 2015. 09. 06. 11:02
IGEN!Babuska
VENDÉG 2015. 06. 02. 7:42
IGEN
VENDÉG 2014. 12. 20. 9:04
Igen)))
VENDÉG 2014. 11. 18. 9:36
IGEN!!!!!!!!!!!
VENDÉG 2014. 07. 04. 18:59
:-)):-)):-)):-))
VENDÉG 2014. 07. 02. 18:44
:-)):-))
VENDÉG 2014. 07. 02. 18:43
IGEN
VENDÉG 2014. 06. 18. 15:05
-))
VENDÉG 2014. 06. 16. 17:18
...
VENDÉG 2014. 05. 18. 11:01
IGEN:-)):-))
VENDÉG 2014. 03. 27. 16:31
))
VENDÉG 2014. 03. 27. 6:51
:-)):-))
VENDÉG 2013. 12. 28. 13:55
!!
VENDÉG 2013. 12. 28. 13:55
IGEN
VENDÉG 2013. 12. 27. 16:46
:-))
VENDÉG 2013. 12. 26. 8:37
:-))):-))):-)))
VENDÉG 2013. 12. 24. 15:23
:-))):-)))
VENDÉG 2013. 12. 24. 15:23
HISZEK BENNE:-)))
VENDÉG 2013. 12. 06. 16:13
ÉN HISZEK BENNE:-)))
VENDÉG 2013. 10. 30. 4:44
:-)))
Vendég 2012. 01. 11. 17:05
JÉZUS KRISZTUS ÚR AZ ATYA ISTEN DISCSŐSÉGÉRE AMEN
Vendég 2012. 01. 11. 17:05
JÉZUS KRISZTUS ÚR AZ ATYA ISTEN DISCSŐSÉGÉRE AMEN
Vendég 2011. 11. 08. 16:51
Sziasztok!
Vendég 2011. 07. 24. 20:48
Én most akarok megtérni, és a választásom a HIT GYÜLEKEZETÉRE esett. Szerintem egyáltalán nem erőszakosak, hanem jószándékú emberek.

Lizus
Vendég 2011. 05. 27. 2:42
CSAK A HALOTT SZEKTATAG A JO SZEKTATAG,MERT MAR NEM ART SENKINEK!
Vendég 2011. 05. 27. 2:39
AZ OSSZES ALJAS BUNCSELEKMENYERT MEGFIZETTEK,AMIT CSINALTATOK MINDENKIVEL!
Vendég 2011. 05. 13. 4:52
EGY BIZONYITOTT TENY:A LEBUKASOK ALAPJAN,A NEMETH AZ EGYIK ANTIKRISZTUS!!!
Vendég 2011. 04. 11. 5:20
AZ IGAZSAG ELJON ERTETEK IS,ES AKKOR MEGHALTOK MINT A SUNYI SANYI!!!
Vendég 2011. 04. 09. 15:03
A Csicskaik pedid fizetett statisztak mind!
Vendég 2011. 04. 09. 15:01
Az egesz a penzrol szol,uzleti es csaladi vallalkozas az egesz!
Vendég 2011. 04. 09. 14:20
SUNYI SANYI SHOW!!!
Vendég 2011. 04. 09. 14:19
csaladrombolo,szemelyiseggyilkos szekta!
Vendég 2011. 04. 09. 14:13
Sunyi aljas gyava fergek mind,mint a sunyi sanyi!
Vendég 2010. 01. 19. 7:32
Jézus a Messiás!!!Hallelujja!
Vendég 2010. 01. 19. 7:30
Ha mégegyszer eljön a Messiás,előtte is ezt mondjátok?Jobb ha megtértek mert nagyon csúnya hely a Pokol!
Vendég 2009. 12. 12. 19:37
SALOM
Vendég 2009. 12. 12. 19:37
SALOM
Vendég 2008. 05. 24. 12:13
Német Sándor akkor is ,,térítgettet,, amikor még nem volt ekkora a közösség és mindenféle alkalmi munkákból élt.mert nem kapott normális állást.Mégis csinálta.

Boni
Vendég 2008. 05. 24. 12:06
Sziasztok

Én 16 éve járok a Hit Gyülekezetébe de soha senki nem kényszerített , hogy leadjam a fizetésem 10%-át.Én szabad akaratomból támogatom a gyülekezetet.

Boni
Vendég 2008. 05. 24. 12:03
Jézus él!!!!!!!!
Vendég 2008. 04. 13. 21:55
Énis hitetlen voltam régebben. Csavarogtam csajoztam megamit akarsz de mostmár 11 éve hívő vagyok. Nem járok templomba mert minek? nézem a Vidám Vasárnapot és kész. És ha az ateista emberek elutasítják istent és fiát Jézust, azokat Jézus is elfogja utasítani ha visszajön. Úgyhogy ne legyetek hitetlenek.
Balázs
Vendég 2007. 12. 30. 13:26
TÉRJETEK MEG ÉS KERESZTELKEDJETEK MEG ÉS VESZITEK A SZENTSZELLEM AJÁNDÉKÁT ÉN EZT ÜZENEM A SOK HITETLEN TAMÁSNAK!!
Vendég 2007. 12. 04. 2:57
Kettővel alul: Hittel is halott ember vagy!
Az emberi tartás és erkölcs, nem függ a vallástól. Az otthonról hozott nevelésedtől, a tapasztalataidtól viszont sokkal inkább.
Destroyer 2007. 12. 01. 18:20
Tudod mit? Nincs hitem, és élvezem a züllést. És a pokolra kerülök, és nem érdekel. Ott úgyis több az ismerősöm.
Vendég 2007. 10. 16. 19:08
Elöször is szeretnek üdvözölni mindenkit ezen az oldalon ahol elöször vagyok. Ismerem ezeket a ketes erzelmeket. Termeszetesen nagyon sok dokumentaciot is lattam mar arrol, hogy hogyan alakult ki a föld, es annak elövilaga. Meg hallottam arrol hogy mashelyütt is talaltak hasonlo földet mint ez, ahol elölenyek vannak mint itt, csak annyira messze van hogy megközelithetetlen.
Azzal is egyetertek hogy a vallas, ne azert alakuljon, hogy az ember hasznot huzzon belöle, hanem, hogy a embert lelekben es karaktereben ertekesse tegye az emberek es Isten szamara. Namarmost a problema az a legtöbb esetben, hogy azok az emberek akiknek nincsen hitük es vallasuk, azoknak felelmük sincsen, de legtöbb esetben tartasuk sem. Gatlastalanok(tisztelet mindig annak az igen keves kivetelnek). Minnel gatlastalan az ember, annal züllöttebbe valik. Mert azt mondom mincsen mitöl felnem. Nicsen mitöl tartanom. Kevemre cselekedhetem a rosszat, mert ugysem kapok erte melto büntetest, mert itt a földön eleg erösnek erzem magam.

A Biblia vagy Koran, vagy vegülis minden melyik vallas, mert hat alkoto csak egy van, bar azon is veszekednek, hogy a te Istened, vagy az enyem. Bar tuladonkeppen mindenkie, es egyröl beszelünk csak mas neven nevezik mindenütt a földön. Szoval nem tanit minket rosszra.
Es ezt az erkölcsi nevelest, amit a hittudomanybol merithetünk, sehonnan mashol nem kaphatjuk meg ennyire tisztan reszletesen es gondos kidolgozasban.
Tehat kedves olvasoim ha masert nem is de Önmagunkert jo ha ertekes dolgokkal taplaljuk a lelkünket. Karunkra sohasem lesz.
De egy fontos dologra visszaterve a dokumentacios bizonyitekokrol.
Senki es semmi nem kepes a vilagon arra, hogy a semmiböl valamit teremtsen. Es nincs is olyan leny aki ezt valaha is merte volna allitani Jezus kivetelevel.
Mi mar csak az adott anyagot tudjuk atalakitani. Masra nem vagyunk kepesek.
Marpedig valahonnan teremtödnie kellett a vilagegyetemnek is.
Es ha erre azt feleljük, hogy hat a meteoridok, amik összeütköztek, akkor hat az is a valamiböl letre kellett jöjjön. Meg hat termeszetesen az ösanyag is.
Szoval ne azert taplaljuk a lelkünket mert a masik mondja, hanem azert mert azza jok lehetünk. Es a jo ember nem art a masiknak, es ha art is, jova teszi, es megbanja. De a rossz ember nem ban semmit sem meg. Es nekem minden hogy mi es hogyan es hol tanit, ha a tananyagnak ertelmet latom. Es utana boldognak erzem magam, es tisztul a lelkem.

En most labadozok egy betegseböl. Mehrak.
Kellett hozza a hitem. Mert az az ami utoljara veszik ki az emberböl. Elveszithet minden anyagijat itt a földön, de ha hite van, az eröt ad, es mindig kepes ujra kezdeni.
De hit nelkül semmit sem tudsz kezdeni az eletben halott ember vagy.
Akik hitüket elvesztik, azok nem latnak ertelmes semmiben, es altalaban öngyilkosok lesznek.
Akik feligmeddig hisznek. Valamennyire toljak magukat elöre morcosan, de eppen hogycsak vannak. Boldogsagot nem ereznek teljesen. Ott van mindig a felelem es a bizonytalansag. Es a tiszta hivönel nem fordul olyan gyakran elö. Ezert boldogabb es kiegyensulyozottabban tud leni.
Az hiszem mara eleget irtam.
Mindenkinek boldog bekes es szeretetben teljes estet kivanok.

Aranka
Vendég 2007. 07. 28. 20:57
Sziasztok!

Bocsi, ha megzavarlak a beszélgetésben titeket, csak kérdezni szeretnék valamit a Vidám Vasárnappal kapcsolatban.Remélem tudtok nekem segíteni ebben a témában.
A kérdésem a következő lenne: hallottam,hogy aki belép oda hozzájuk, a fizetésük 10%-át le kell adni nekik.
Mi igaz ebből???

Köszönettel előre is!
Vendég 2006. 04. 09. 10:11
Térjetek meg amíg lehet,mert Isten hamarosan benyújtja a számlát! Ez ilyen egyszerű!
Vendég 2006. 02. 19. 11:52
Teljesen fel vagyok háborodva, ezen az egész hites ügyőn, A Hitgyűkezetbe olyan járnak, akik keresnek, aztán becsapják a hit nevében, még fizetniük iskell jó pénzt érte, a maga helyén egy kiskirály Németh úr, kérdezze már meg Tőle valaki, mennyiért papol és téritget. N agy szégyen, hogy tanult embereket így belehessen csapni. Hazug álnok és igaztalan, csak beszél és miért, hogy jól megszedje magát anyagilag.A Bibliában miért nem esik arról szó, hogy Jézus járt Tibet környékén, ezt a fontos motivumot elhallgatták anno, pedig tények igazolják. Én tudom a választ, ha a Bibliából megtudtuk volna e nagyon fontos részt, másként látnánk. Ez irányított volt. A hitet felhasználni anyagi célból a legnagyobb BŰN, de egyszer mindenkinejk eljön az órája és vissza kell tekinteni, elszámolni mit cselekedett.
Németh úr ajánlja fel a fizetése és összeharácsolt pénzét beteg gyerekekre egyéb szoc. nehézségek gyógyítására, akkor szájára veheti Isten nevét. Manapság ki él úgy mint Jézus, vagy Buddha, aki megjövendőlte Jézus eljövetelét, mint Mennyei küldöttet.

És mint Tibeti lámák egyik tanítóját. Nagyon sajnálom azt a sok embert aki magukban hisz.
de ez magán ügy, de Isten a számra venni már nem az ha hangosan kimondom sok ember előtt.

Tisztuljatok meg igazából, mert csunya büntetés lesz.
Vendég 2006. 01. 02. 9:07
Szerintem a jövőnket az örök életünket szeretné a Vid Vas egy kicsit stabilabbá tenni. Én hiszek Jézusban 30 éve és nem bántam meg
Jay 2004. 05. 18. 0:00
Bekesfi uram, nem igazán értem az Ön reagálását Max barátom írására. Kérem fejtse ki az én szintemen is a véleményét. Megköszönném.
Vendég 2004. 05. 01. 0:00
igen ki szokták adni a helyiséget kiállitásokra
Vendég 2004. 04. 29. 0:00
áálitólag lesz egy OSHO superautó kiállitás rojszrojsz ?????
Vendég 2004. 04. 29. 0:00
Mindegy menjetek ki a gyömröi utra és vegytek részt ÉLŐBEN egy összejövetelen!Szerdán meg vasárnap van
AMD 65 2004. 04. 28. 0:00
ezt most nem igazán értem.....Az iraki magyar hőseink nyakában milyen géppisztoly fiteg nem a jo öreg amd?
Vendég 2004. 04. 26. 0:00
Igazad van MadMax az idő pörög az események futnak mint a mozifilm. Már az AMD 65 is a multté, régen használták a magyar katonák, ma talán a harmadik világ még olcsón megveszi. bekesifi
Vendég 2004. 04. 26. 0:00
Nehezen tudtalak követni, mert hát a végzettségem alapján " szintjén" kellene válaszolnod. De itt már nem a tanultságról hanem az intelligenciáról van szó. Ebben a kérdésben neked kell jó munkásembernek lenned, de nagyon szorgalmasnak. Próbálj nem kiemelkedni ilyen magaslatokra. Nem fog érteni a környezeted. Fájni fog. A diplomáiddal érzésteleniteni lehetetlen lesz. bekesifi
Max 2004. 04. 26. 0:00
Nagy baromság. Az úr nem kell ahhoz hogy egy faj kihaljon. Einsteinről meg: Hogy tanulatlan volt azt nem mondanám, mert ahhoz hogy nekiálljon fizikával foglalkozni azért legalább fizikából meg matekból jó kellett hogy legyen. Ha nincs meg az alap nincs honnan elindulni. Ja és persze tájékozottnak sem árt lenni mert hiábva publikálom hogy én rájöttem valamire, ha már mások régen rájöttek. Szóval sztem a tények alapos ismerete az kell az ítélkezéshez. A maradványokat úgy magyarázom, hogy ha csak a mi naprendszerünkben többmillió meteor kering, nem kell az úr keze hogy az egyik nekünkjöjjön, lásd szerencsétlen dinoszauruszok esete.
AMD 65 2004. 04. 26. 0:00
Hát az irásod alapján te is tanulatlan vagy(de azért még lehetsz jo munkásember:).De mint tudjuk a butaság tanulatlanság nem megoldás.Vannak persze kivételek de alapvetöen az a helyzet h aki tanulatlan az kevesebb ismerettel rendelkezik hátrányban van a tanultakkal szemben(a végzettség hiányárol már ne is besz).Az eltévelyedett papokat nem is kell szeretni,talán még az igazakat sem csak az atyát,fiut,szentszellemet.A hit gyüliben meg a többi uj gyülekezetben nem papok vannak csak vezetök v pásztorok.Az emberrel kapcs pedig az a helyzet h jo lesz vigyázni mert vannak olyan meglátások h mi már egy második v többedik teremtések vagyunk és az elöttünk levö teremtéseket az ÚR eltörölte mert nem jöttek be.Tehát igy javit az úr:).Igy magyarázhato a többszázezer éves maradványok
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
folyt. a jólfizetett papokat én is megvetem, gyűlölöm persze a csoró papoknak se dőlök be.
De más az ISTEN, és más a rosszulsikerült hasonmása, az ember. Javithatna rajtunk. de nem teszi, miért
ennyire hiú lenne??? békésifi
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
ejstejn tanulatlan vót, +a legtöbb tudós filozofus stb.de biztos hogya tények alapos ismerethiánya nem befojásol az itélkezésben. bekesifi
Max 2004. 04. 25. 0:00
Szerintem ez a vallásügy hót primitív cucc. Ha ebben a században nem felejtődik el, a következőben biztos hogy mint csak mitológiát fogják emlegetni, legalábbis értelmiségi körökben. Már most az van, hogy a vallásos egyének túlnyomó többsége paraszt. Tanult egyénekekt nem nagyon hallottam még vallásos rizsát nyomatni, szerencsére.
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
Akkor most menjünk a Gyömröi utra vagy ne?
AMD 65 2004. 04. 23. 0:00
Max most már értem ez szivás,nálunk is volt egy 20éves épület gyerekek háza vagy mi abban volt mindenféle rendezvény szakkör kicsiknek disco,aztán valami régi épületért ami már nincs meg odaadták a katolikusoknak mindjárt be is lett keritve és már nem olyan nyitott mint volt talán iskola lett belöle nemt. Az uj gyülekezetek pontosan azért alakulnak mert istent azt szeretik meg keresztények is akarnak lenni,de a maguk modján.Nem akarják a püspök urat meg az eltévelyedéseket szolgálni.Tudod olyan ez is mint volt a peresztrojka:) vissza a gyökerekhez letisztitani a hitet az évszázados elferditésektöl.Aztán ha nem vigyáznak ők is eltévelyedhetnek vagy ugy járhatnak mint a szocializmus h akkora lett a peresztrojka h rendszerváltás lett belöle(valami mássá vált).
Vendég 2004. 04. 23. 0:00
elég szorgalmasan nekiállt mindegyik egyház, a vagyona visszaszerzéséhez. Pénz= hatalom.Több ezer éves gyakorlat, és belepofáznak ismét a másik fél áldásos munkájába. Álszetfasz okoskodó gyűjtögető politikusok a papok. Vallásos voltam, de ez az undoritó cirkusz ez a népbutitó felsöbbrendüséget mutató szenteskedés, rádöbbentett hogy ezek a templomszolga papok is csak együgyü hétköznapi emberek.
béka
Max 2004. 04. 22. 0:00
Pont ezt mondtam én is. Meg nem mintha a református papok olyan csórók lennének. Ez az egész vallás dolog hót kétszinü. Az oké hogy szolgálati kocsit meg lakást kap. de ne legyen két kocsija meg ne lakjon villában. Mi a fasz. Ja és a püspök úgy tudja betiltani a rockót hogy minden második épület ebben a tetves vrosban az egyház tulajdona, és megvonták a bérleti jogot.
Vendég 2004. 04. 22. 0:00
Gyűlölöm a fanatikus keresztényeket
!Eleget szenvettünk már miattatok!
Húzzatok a picsába!!!!!!!!!!!Magánvélemény!
AMD 65 2004. 04. 22. 0:00
Ezekre nem emlékszem de nem is lehet nagy jelentösége a kereszténység történetében(a vikingekében igen:)).Mikor is volt ez?Mert ugy emlékszem a normennok gyarmatositották a brit szigetet elöször aztán zavarták ki öket onnan aztán megerösödött anglia és a franciákkal csatáztak többszáz évig skandináv harcokra nem eml.Olyan nincs h egy népnek ne lettt volna vallása a történelemben és minden vallásban kell adozni az fix.A reformácio pontosan az ilyen igazságtalanságok ellen jött létre h a papok nem gazdagodhatnának meg a templomnak felajánlott pénzböl.A papnak lehet h szükséges a szolgálati kocsi mert lehet amolyan körpap vagy mi,több teleülés templomában szolgál.Laknia is kell valahol és nem kunyhoban,arrol meg a pap nem tehet h csak ennyit tud felmutatni öregségére az az ember-a szegénységen állo egyenlöség nem megoldás-
Max 2004. 04. 22. 0:00
Nekem ugyan egykutya az egész bagázs! Díjazandó hogy kifejted az egyházak történelmét (a vikingeket azért írtották mert az angolok gyarmatosítani akarták Skandináviát, a vikingek meg nem akarták felvenni a keresztény vallást, ergo: nincs vallás, nincs egyházi adó) Szerintem tök mindegy milyen felekezet, az egész a hiszékeny emberek zsebének kiürítésére megy. Amíg a szerencsétlen nyugdíjas szomszéd aki vagy 15000Ftból él egyik hónapról a másikra, és egyházadót fizet meg adakozik a templomban, addig a szemét pap villában lakik meg két kocsija van, és nem Trabant hanem egy új Renault meg egy Volkswagen.
Vendég 2004. 04. 21. 0:00
mindegy a név
Vendég 2004. 04. 21. 0:00
az első keresztes háborút orbán (akkor még pápa) hirdette meg
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
a három részt forditott sorrendben olvasd
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
3.rész. Luther korában arra kezdtek rájönni az emberek akik hozzájutottak a bibliához és olvasni kezdték h -MÁS VAN A BIBLIÁBAN ÉS MÁST TANIT AZ EGYHÁZ-.Ebböl lett a reformácio és kezdték sok nyelvre leforditani és nyomtatni a bibliát h az egyszerü emberek is olvasni tudják és az egyház ne csaphassa be őket.A 20században a keresztények rájöttek h az az erö amit a bibliában olvastak -a szentszellem,szentlélek kinek hogy tetszik-erösödik ismét müködik és kezdték használni (KÉZRÁTÉTEL pl).Igy alakultak meg a különböző PÜNKÖSDI egyházak, mozgalmak ennek egyike a HIT GYÜLEKEZETE(azért pünkösdi mert a szentszellem erejét helyezik előtérbe és pünkösdkor jött meg jézus mennybemenetele után a szentlélek a földre).
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Sajnos nincs nálam történelem könyv de nézzetek utána a dolgoknak.A kereszténység úgy terjedt el h az apostolok és tanitványok száma megszaporodott jézus feltámadása után,PÜNKÖSD napján eljött a szentszellem ami addig ugye nem volt és ennek segitségével a tanitványoknak is erö adatott.A tanitványok szétszéledtek a római birodalomban ahol gyülekezeteket alakitottak számuk egyre nött.Üldözték irtották öket több száz évig mig az egyik császár is megtért kereszténnyé vált 330körül .Onnantol vált ÁLLAMVALLÁSSÁ a birodalomban ahonnan később hittéritök mentek minden felé és téritették a pogány népeket.A kereszténységhez az évszázadok folyamán sokmindent hozzátettek ,elferditve annak eredeti tartalmát(volt erröl több film is pl stigmata).Az egyház az évszázadok folyamán EGYRE KEVÉSBÉ ismert és használta a BIBLIÁT inkább a saját maga által gyártott ál és féligazságokat helyezte előtérbe sokszor az ellenkezőjét mondták csinálták mint ami a bibliában volt.Tehették mert a bibliát tiltották az egyszerü emberektöl a templomban LATIN NYELVÜ VOLT a szertartás amit szinte senki sem értett(az 1960as évektöl lehet a katolikusoknál anyanyelven a templomban szertartást tartani!!!!!).
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Baromság egy püspök nem tud manapság betiltani semmit legfeljebb a templomokban,biztos csak szobeszéd.A vikingekröl nem tudok de ők északon laktak a keresztes háboruk délen folytak hogy is van ez?Másik h a keresztes háborúk nem europában voltak mert a szentföld afrika kontinensen a mai izrael területén VAN.Egyszer volt olyan h nem értek el odáig hanem bizáncot fosztották ki mert ők a kereszténység más ágát képviselték és vita volt akkoriban a két vonal közt. A keresztes lovagok kb200évig keresztény királyságokat városállamokat tartottak fenn a szentföldön a körülöttük levö ellenséges muzulmánokkal szinte állando harcban voltak de biztositották a zarándok utakat ami akkoriban fontos volt.
Max 2004. 04. 21. 0:00
Hja, ezt élvezem, hogy állítólag mindent ilyen khm nemes indíttatásból csinálnak, mint pl a metálbulik betiltatása városom nagyra tisztelt püspöke által....
Thyrane 2004. 04. 21. 0:00
Kiirtották öket a béke és szeretet nevében.
Ámen
Max 2004. 04. 21. 0:00
Hogy el vagy tájolva öcsém. A keresztes háború azért volt hogy a nemesség jól kirabolja egész Európát az úr nevében. Másrészt, mivel a rohadékok mindenkit kinyírtak aki az utjukba került, pl. a vikingeket, nem mondanám hogy alig haltak meg emberek. Mit gondolsz hogyan terjedt el a kereszténység mindenhova? úgy mi, hogy mentek a papok téríteni? A nagy faszt. Inkább úgy hogy ezek a faszfejek mindenhova betették a lábukat, ahol meg nem komálták őket ott kiirtották az egész brandot.
AMD 65 2004. 04. 21. 0:00
Hogy is volt a dolog?Nem bujtam bele a történelem könyvekbe de én ugy emlékszem hogy a keresztes háborut(az elsőt pl)a pápa azért hirdette meg a 12szátad végén mert a zarándok helyeket elfoglalták a mohamedánok és igy veszélybe kerültek a zarándokok és a kereszténység a szentföldön.A megszokott zarándok utvonalakat és a szent helyeket(pl jeruzsálem)elfoglalta a terjeszkedö iszlám.Ebböl ki lehet következtetni h elötte nem voltak ott tehát ők támadtak először.A keresztes háboruk során természetesen haltak meg emberek de nem olyan nagy számban mint a modern háborukban már csak azért sem mivel a népesség és a seregek is jóval kisebb volt.A 20században millios seregek támadtak egymásra pl a 200000ezres magyar 2.hadsereg is pár nap alatt elesett mig a keresztesek korában már pár ezres had már komoly erö volt
satanoz 2004. 04. 20. 0:00
Amúgy Max köszi, szerintem is zsír az új képem:-O A tied az meg.. hm te aztán t'od mitől döglik a légy, szóhoz se jutok. Má rá se merek nézni, mert..
sat
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Miárt egy keresztény gyülekezetet kellene betiltani?A mohamedánt miért nem kell mo on betiltani hisz ez a vallás megalakulása ota el akarta és akarja pusztitani az europai civilizációt a középkorban majdnem sikerült is.Egyáltalán ki itélje meg melyik vallást kellene betiltani?Pl a katulikust miért nem kell betiltani csak mert már régóta csinálják? Nem jo ez a megkülönböztetés emberek.
Thyrane 2004. 04. 19. 0:00
Amíg jól fizet,nem fogják bezárni
Max 2004. 04. 19. 0:00
Pfff. nem értem miért nem tiltják be ezt a szektás baromságot. Annyi köze van a valláshoz mint Máriának a szüzességhez, ha.
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Nem kell nézni aki nem szereti,vannak nagyon sikan akik nem pestiek de a gyülekezethez tartoznak és nincs lehetőségük ott lenni.Ezeknek az embereknek szól ez az adás.Meg azoknak akik nem mernek vagy ciki nekik ott lenni de szeretik ezt
Max 2004. 04. 19. 0:00
Gyülekezzenek felőlem, de ne adják le a tévében azt a szart. Undorítóóóó
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
akiket az"megszaggatott"meg a többi nem méltoságteljes viselkedés?Jézus és az apostolok sem viselkedtek mindig méltoságteljesen,a püspök urak meg más egyházi fejedelmek azok viselkednek mindig méltoságteljesen mikor szerepelnek.Csak az a kérdés hogy mi a fontosabb a tartalom nélküli formaságok rituálék szertartások ismételgetése vallásos szervezetek fenntartása ami mögött MÁR nincs hit és isten ereje vagy hogy emberek összeállnak és imádják a biblia szerint az urat?Ezek az emberek a bibliát tekintik mérvadonak aszerint csinálják ami abban áll és nem aszerint h az évezredek alatt rárakodtak hozzáadodtak dolgok és ezektöl már szinte nem is látszik miröl is van szó. Jézus azt mondta:Ha ketten v hárman összejöttök az én nevemben,én köztetek leszek.
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Miért az jobb mikor a templomban mindig ugyanazt az unalmas szöveget nyomják a vénasszonyoknak akik csak a társaság kedvéért vannak ott és semmit nem értenek a HITböl?Mi a méltoságteljes viselkedés??Mikor Jézus megmosta a társai lábát,mikor ráköpött a vak szemeire és azokat maszirozta,vagy mikor a gonosz lelkeket üzte az emberekböl akiket
Blaze 2004. 04. 18. 0:00
a shit.hu jobban illik az oldalra
Max 2004. 04. 18. 0:00
Ott rohadjanak meg ahol vannak! Miért nem tudnak a hívő emberek egy szemernyit méltóságteljesen viselkedni? úgy néz ki az egész mintha valami komcsi népgyülés lenne, és éltetnék Rákosit. Ráadásul az a süket duma amit a fickó nyomat... köze nincs a kereszténységhez, csak népetető kreténség az egész.
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Nem gyürüzik be mert már20-25éve vannak csak mostanában megy a tvben is.Kb1990ig illegalitásban voltak mert csak azok az egyházak lehettek csak akik kiegyeztek a komcsikkal.Az elmult 10évben szabadabban tevékenykedhettek de sokszor "szektakampányok"indultak ellenük amit mindig tuléltek sőt pár éve van nak saját épületeik is pl a hitpark amit mutatni szoktak.Nem mindent adnak a tvben interneten tovább lehet nézni az adást mikor elbucsuzik a nézöktöl a Német Sándor.
Max 2004. 04. 18. 0:00
Az eszem megáll hogy már Magyarhonba is begyürüzik ez a kib.... prédikáyor cucc. A csávesz tényleg pásztor. Amennyi birka van a nézőtéren, illik rá a megnevezés.
Sat yo a képed. ütős.
satanoz 2004. 04. 18. 0:00
Thyrane kurvajó az átdolgozott fotó. Hja szerintem így kellett volna lennie az eredetinek.
Gyere még azért 20:00 után.. sz'al olyan 20:15 ha lehetne :-!
satanoz 2004. 04. 18. 0:00
DE
Thyrane 2004. 04. 18. 0:00
nincs itt senki a chaten. :(
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Nem rossz csak jobban bele kellene gondolnom az meg fáraszt
Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Thyrane!! Gyere chatelni ha tudsz!
Thyrane 2004. 04. 18. 0:00
Néha belenézek.Egyszer elkezdtem számolni,hányszor megy a pasas ide-oda,de kb 150-nél meguntam.
Különben tömény népbutítás.
Blaze 2004. 04. 18. 0:00
ya én is szoktam nézni a Vidám vasárnap című szórakoztatóműsort... kurva yo poénok vannak benne, mindig halálra röhögöm magam rajta. még a South parknál is jobb

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák