Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

120 DB

létrehozva: 2004. 04. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Neo 2004. 09. 02. 0:00
Mit tagadás a 120db sokkal tutibb mint a MegaWatt.Tegnap is olyan eggyüttes volt benne hogy csak verték magukat,de az életben nem láttam még őket sehol.Azt már '95 óta nyomulnak, na jó lehet nem sikerült betőrni, de ez az ő bajuk.
Kedves satanoz az MTV még a friday rocks is szokott menni, vagy a VH1-en nem tudom, de nekem az is tetszik!
Jay 2004. 05. 18. 0:00
Wow, Sat, adnak Tool-t ? Jejejejeje :)
Max : én legalábbis úgy tudom, hogy Lenti Atomicos. Persze lehet hogy tévedek. Vagy lehet hogy átszerzödött.
satanoz 2004. 04. 28. 0:00
Hát Mael az télleg jó lenne, én is bírom az ilyen "ínyencségeket", fél évenként még a Megawattba is lehet Tool-t hallani.. Múltkor néztem, egész jó zenék voltak, de a Sonata Arctikánál meguntam. Nemtom ez a dark ez mit takar, ilyen dark goth zenéket kedvelök, vagy mi? Rám is mondták de nem vagyok az... De tudatlan vagyok báz :-(
Max 2004. 04. 27. 0:00
Lenti mióta dolgozik az Atomicon? Nem az MTV-RO nál ügyködik?
Jay 2004. 04. 27. 0:00
Te Max, csak az Atomic lesz az, mert a Lenti gyerek komeli az In Flames-t oszt feszt azt nyomatja ...
Blaze 2004. 04. 27. 0:00
itt van az összes In Flames lyrics: http://www.letssingit.com/in-flames-r653n.html
Józsi 2004. 04. 27. 0:00
Nagyon király zenék vannak ebben az idegszaggató müsorban!!!
Főleg az IN FLAMES klippek a legjobbak!!!
Egy Kérés: Ha vkinek megvan az IN FLAMES Soundtrack to your escape Címü album dalszövege, nem küldené el nekem? Kösssz! CCCCCCssssssssááááááááá!!!
Max 2004. 04. 25. 0:00
Atomic? Na azon biztos hogy kurvasok szám megy ami ezeknek tetszhet.... Az ilyen antipopuláris zenéket meg ne várd, olyan úgy se lesz. Majd ha a magyaroknál nem dark-nak lenni lesz divat hanem melankólikusnak.
Jay 2004. 04. 25. 0:00
Mondjátok csak, annak a külföldi adónak mi a neve ? Nem Atomic vagy vmi ilyesmi ? A müsorvezetö meg olyan bördzsekis fekete rövid hajú ipse ? A 120db meg elég jó, csak túl sok a Nightwish meg a heavy dolgok. Nem félreérteni, semmi bajom a heavyvel, de azért gyakrabban adhatnának vmi ínyencséget (pl. Tool, Savatage, Opeth, stb)
Kitya 2004. 04. 22. 0:00
A superock naon kiráály!!Ma is lesz!!!!Nézze mindenki!!:)
Max 2004. 04. 20. 0:00
Nemtom itt állandóan csak heavymetal megy, semmi más. De a 120 DB tényleg nem rossz, csak az a baj hogy nem sok true zenét nyomatnak... Pl. nem tudom ugyanazt fogjuk-e, de itt vagy Dimmu vagy Tankcsapda megy. Namost a Dimmu az nem baj, de már unom hogy ugyanaz a klipp megy állandóan.
Carmen666 2004. 04. 20. 0:00
jujjjjj.....ez fájdalmas volt guest...... A SuperRock az tényleg jóóóóó! ,-))))
satanoz 2004. 04. 20. 0:00
Én is téged guest! Ez az 1 külföldi tv ami jó
Vendég 2004. 04. 20. 0:00
miért nem nézel magyar tvt?
satanoz 2004. 04. 20. 0:00
Hát félreértés ne essék, nem azért írok ide mert nagy rocker vagyok.. a nagy metálos az jobban tetszene mondjuk, de sztem a Megawatt az deepshit a 120 DB-hez képest. Mivel már kurvarég nem néztem tévét, lehet nem vagyok nagyon tájékozott, de amikor hajdanán én még nagy nézöje voltam a müsornak, idétlen punk meg poprock számoktól mentes volt. Remélem ez nem változott, és elég a Megawatt nézöinek szenvedni tölük. A külföldi MTV-n meg van egy ilyen müsor hogy SupeRock.. na az még egy nagy királyság!
sat
Rockerpipi 2004. 04. 19. 0:00
NA NAGY ROCKEREK GYERTEK IDE IS HA MÁ MEGAWATT VAN AKKOR LEGYEN 120 DB IS!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal