Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

MayheM

létrehozva: 2004. 04. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 06. 03. 20:53
sok untrú! ide linkeltem nektek király videókat erre ti le se szarjátok! majd Euronymus elkap titeket nyavajások!
Vendég 2006. 06. 02. 13:19
Mayhem Rulez!!!!!
Vendég 2006. 06. 01. 15:21
nesztek PÓZEREK:

http://www.youtube.com/watch?v=-mvssznKLeg&search=Mayhem

http://www.youtube.com/watch?v=gvWFEZSFDYA&search=Mayhem

http://www.youtube.com/watch?v=LY9JaZeic2o&search=Mayhem

MAYHEM próbatermi felvételek Euronymusal és Dead-el!!!!!! True!!!!!
Vendég 2006. 01. 12. 15:51
nem is kell...
Ashlar 2006. 01. 12. 11:45
Szeretem a burzumot...de ennyi....a srácról egyszerűen nem tudok ezen kívül pozitívumot írni...
Ashlar 2006. 01. 12. 11:43
Varg Vikernes....a nagy nacionalista aki leszlávozza a magyarokat?Az az idióta aki meglép a sittről, aztán meg lekoccantja az egyik rendőrkocsit és újra sittre vágják?Sztem az az "ember" konkrétan komplett elmebeteg...
Ashlar 2006. 01. 12. 11:40
Fenrir...engem elgondolkodtatott....sztem ez baromság, már megbocsáss...
De van ez így, mert ahogy telik az idő ez a Mayhemes sztori úgy bonyolódik...Ha vmelyik argentin sorozat producer ezt kiszagolná, tuti sorozat lenne....és a világot ellepnék a gombamód a földből kinövő "mayhem-rajongók"!És a mostani Mayhem tagok akkorát kaszálnának, hogy a Potteres írónőt is simán lenyomnák anyagilag!:D
Vendég 2006. 01. 03. 22:15
10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!
Vendég 2006. 01. 02. 17:10
50!
Fenrir 2006. 01. 02. 13:06
azt nem mondtam hogy így volt, viszont elgondolkodtató
Vendég 2006. 01. 01. 16:53
Vikernes hihetetlen karizmatikus egyéniség legalább annyira mint Hitler volt,még a börtönből is képes manipulálni tömegeket.ha másért nem is ezért és a zenéért mindenképp elismerést érdemel
Vendég 2006. 01. 01. 16:41
Dead amúgy is vozódott mindenhez ami halott és saját magát is addig vagdosta amig a mentők vitték el a Mayhem koncertekről
Vendég 2006. 01. 01. 16:36
Fenrir:érdekes amit bemásoltál,szerinted a Darkthrone NSBM?nekem van egy '9O-es video felvételem Deadről és a Mayhemről mikozben próbálnak egy erdei házban(mellesleg ott van valami kisgyerek is)Dead a saját lában alig bir megállni ,virágokat szagolgat(vagy valami hasonló)nevetgél,euro valami béna dallamot játszik,hát szóval elég ''meghitt ''az egész .szőke faj dumát varg valószinüleg Hitlertől szedte ,aki az SS katonákat Norvégiába küldte a megszállás idején hogy a norvég nőknek gyereket csináljanak ezzel gyarapitva a 3.birodalom népességét,ha esetleg a gyerek nem szőke lett és kék szemü akkor visszadobták ,a ná.ci hatalom megszünése után a minden norvég anyától és ná.ci német apától származó gyereket a bolondok házába zártak(mondván hogy akinek egy ná.ci az apja az csak degenerált lehet) a nőket pedi hazaárulással vadolták.a Mayhem története pedig elég zavaros,és nem lehet tudni mi az igazság,ha Dead sátánista volt elképzelhető hogy öngyilkos lett hiszen a sátánisták önmagukat áldozzák fel.
Vendég 2005. 12. 31. 16:19
Sziasztok!nem tudjátok hogy hol lehet letölteni a Tokio Hotelt?
Fenrir 2005. 12. 31. 0:59
ezt egy fórumon találtam... hmm mond valamit
Fenrir 2005. 12. 31. 0:57
Több NSBM horda is létezik, melyeknek kiindulási pontja egyértelműen norvégia. Ők gyakorlatilag a tiszta szőke faj egyik népe. Vikernes börtönbüntetése alatt erre rájött, de ezt éveken át csak sejtette, és ideológiája gyerekcipőben járt. A sátánizmust mint vallást a zsidó manipuláció egyik eszközének tekinti, ezért is viszolyog annyira a sátánista kifejezéstől, s magától a fekete fém-től, amelyet nem érti miért kell feketének nevezni. A fekete eleve nem lehet a világos bőrű, szőke hajú, kék szemű faj színe! Tehát Varg a Burzumot is a germán faj egyik üzenete, szent eszközeként írja le, a zsidóság maga a métely, mely legfőbb ellensége a népének, a kereszténységet pedig változatlan módon útálja, és szerinte a Burzumot hallgató emberek csak árják lehetnek. Ha belegondolsz ez óriási baromság. Hogy mi ebben a politika? Az Inner Circle, bárhogy is próbálja ezt a fa.szi tagadni, igazából az ő kezébe került, a templomgyújtogatásokkal egyetemben, melyeket ő szervezte meg. Csakhogy Varg nem fo.sott, ezért maga is részt vett az akciókban. Euronymous célja az Inner Circle-val a Szovjet típusú sátánizmus létrehozása volt. Hihetetlen, de a Szovjet delegáció keményebb magjában tartózkodtak a legkeményebb sátánisták, és Euro ebben látott némi fantáziát, sőt ennek hatására alapította meg az IC-t. Minthogy Dead is ná.ciként támadta őt emiatt, eltervezték, hogy megölik Euronymoust. Csakhogy Øystein ravaszabb volt, kiszagolta a merényletet, és felkeresvén Deadet, egyszerűen fejbelőtte a srác saját vadászpuskájával. Euro ismerve a sátánista törvényeket, tudta, hogy nem csupán az életét kell elvennie, hanem a lelkét is \\\\\\\"zárolnia\\\\\\\" kell ezzel, és ezért történt az agyevés. Namost a Mayhem többi tagja rájött a dologra, és Euroval tartott, de számítottak Varg bosszújára. Varg ekkor még nem rendelkezett akkora hatalommal, hogy ezt megbosszulhassa. Közben zajlottak az események, Varg úgy tett, mintha már nem érdekelné a régmúltban történt dolog, és beférkőzött a Mayhem tagságába, mint basszeros. Itt erőt és lehetőséget gyűjtött a bosszúra. Egyre nagyobb lett az IC, a templomok sorra égtek le Norvégia szerte, és Varg egy szép nap elment Aarseth lakására, és szépen módszeresen leölte akár egy disznót. Állítólag le is köpte a hullát. Mielőtt a Mayhem bármelyik tagja is tudott volna ellenintézkedéseket tenni, Varg lépett, és győzött. Aztán bebaszták a börtönbe, a Mayhem pedig a mai napig hallgat. ÉS úgy tesz, mintha nem történt volna semmi.
anna 2005. 12. 28. 11:14
nekem is sikerült
Thyrane 2005. 12. 28. 10:07
Regisztráltam, kerestem egy képet, lementettem a gépre, lekicsinyítettem, és az adatmódosításban ott van, hogy kép módosítása, vagy valami ilyesmi. Van egy tallózás gomb is, arra ráböktem, és voilá.
Vendég 2005. 12. 27. 22:52
Thyran hogy raktad be Maniac képét?
Vendég 2005. 12. 27. 1:19
baromság,hülye balfék volt
Vendég 2005. 12. 26. 11:19
Euronymous a hős mártir
somnium 2005. 12. 26. 11:13
aztán késbb Euronymous is beállt a pózer buddhisták közé...
Vendég 2005. 12. 26. 2:24
milyen bérgyilkos rucijáról beszélsz?
Vendég 2005. 12. 26. 0:28
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vendég 2005. 12. 26. 0:27
ne féljetek Dead és Euro szelleme feltámad nemsoká és megeszi az összes untrú blekker agyát
Vendég 2005. 12. 26. 0:16
mit figurázzátok ki folyton szegény Deadet???éppen őt aki a black metalért hősi halált halt.
Thyrane 2005. 12. 25. 20:53
Egy hideeeg, sötéééét éjszakán Hellhammer és Euronymouse éppen indulni készültek Oszlóba, oszolni. Dead egy nemrég vásárolt, naaagy és éles kést mutatott a dobosnak. idegesen várta, hogy két barátja végre elinduljon. Beszélt kint néhány emberrel az életröl, halálról, naagy és éles késekröl, macskabelezésekröl, valamint a fözöcske fortélyairól. Elégedett volt vele. Legalább szerzett pár ötletet a naaagy és éles kése ha sznosítására. A házban csend uralkodott. És sötét. Dead egyedül volt a házban, és egy fözöcske-szekta alapításán töprengett, Végülis nagyon praktikus dolog volt, mert a sötééét erdökben tartott sátánista szertartások során kibelezett és feláldozott vértöl csöpögö állatok megkínzott testeit marha jól lehetne hasznosítani vele. És a sátánwarriorok mindig olyan éhesek voltak sátánizé...izé, idézés után. Dead elkezdett válogatni a házban elrejtett rengeteg fegyver között. Kalasnyikovok halmain küzdötte át magát, viking harcibárdok és kardok között vezetett az útja, még a pincében elrejtett tankokat is átnézte, de....nem. Nem találta meg a tökéletes fegyvert. Benézett a szekrényekbe, kézigránátok dobozaiba, pisztolyok csövébe, de nem találta, amit keresett. Végül a konyha szekrénybe nézett bele, ahol egyszer csak...megtalálta! A kés! Szinte már el is felejtette! De.... valami még hiányzott. Az egyik dobozban talált egy bazinagy vadászpuskát. Elégedetten sóhajtott fel. Megtalálta. De.. valami motoszkálást hallott a vadászpuska csövéböl. Megdörzsölte a puska csövét, és egyszer csak a semmiböl materializálódott elötte egy magas
, fekete csuklyás alak! A tekintete villámokat szórt, szinte érezni lehetett az öt körülvelö sötétseget, csontig hatolós hideget árasztott maga köról, mert ö volt... a Megtestesült Gonosz! A kezéböl villámokat szórt, és így szólott Deadnek:- Één a lámpa szell... izé, én vagyok a Megtestesült Gonosz! Fiam, te untrú vagy. Nézz már magadra. A ruháidat elásod a földbe, döglött varnyút szipákolsz zacskóból, az arcod olyan, mint egy részeg bohócnak. Ráadásul szöke vagy! -azzal szórt egy hatalmas, kéklö villámot, amely meghúzta a ravaszt a Dead kezében lévö puskán. A megtestesült Gonosz sátáni kacajjal egy levélkét firkantott: "bocs a sok vérért" , majd egy halk pukkanással eltünt. A kiérkezö Hellhammer és Euro agypörköltet föztek Deadböl, majd rituálisan megették. Dead sose került a fénybe, mert a fény untrú dolog.
Ittavégefusselvéle.
Vendég 2005. 12. 25. 20:15
ki az a dead? komoly kérdés
somnium 2005. 12. 25. 20:12
ez a történet hazugág, a mcskos pózerek találták ki, hogy védjék Deadet. itt a valódi:
Dead titokban régóta tagja volt egy ökomenikus buddhista szereveztnek, ami ugyebár az akkori Mayhem elég kiforraltlan mizantróp felfogásával tökéletes ellentétben volt. több veszekeds származott ebből, többekközte a Deathcrush felvételénél, mikoris Dead virágokat szűrt Euronymus húrjai közé (és ííígy születet meg a \"pohár alatt dünnyögő méhecske\" féle black gityóhangzás). Továbbá nem volt hajlandó énekelni, arra hivatkozva, hogy a mikrofon az ő Zseb-Feng-Shui könyve szerint egy erősen negatív energiacsomóponton helyezkedik el. A srácok még bírták 1 darabig, gondolták, hogy még mindíg jobb, mint az a Varg gyerek, ott a szomszédban, de mikor Dead kitalálta, hogy ő elmegy a Krinavölgybe, és legfeljebb onnan tartja a kapcsolatot, ha a Mayhemről van szó, emellett nem engedte, hogy Freját, a zkar tehenét levágják, hogy azután szentégtelen szertartásokkal közösüljenek vele, az banda döntött: Deadnek mennie kell. Ők baszták megtenni, arra a Varg gyerekre meg még egy macska vigyázását sem lehett volna rábízni, így felvették a kapcsolatot a CIA-vel, akiknek már olyan emberrel is volt dolguk, mint Kurt Cobain, vagy Jim Morrison. a többi már gyerekjáték volt, mikor Hellhamer utolsó próbálkozása is kudarbe fulladt, azzal, hogy megkérte Deadet, hogy legalább az ő kedvéért vágja le Freját ezzel a csini új késsel, a megbízott emberek már kapták is a telefont. sima ügy volt, szinte semmit sem tudni az akció részleteiről, de mindenképp bizonyíték a sikerre az, h mekkora kultusz lett ebből a kurv@ halálból. semmi kék fény nem volt, legfeljebb a bérgyilkos rucija.
ennyi.
Vendég 2005. 12. 25. 18:07
R.I.P. Dead
Vendég 2005. 12. 25. 17:57
DEAD HALÁLA
Egy hideg hétfőn, 1991. április 8.-án Hellhammer és Euronymous éppen indulni készültek Osloba. Dead egy nemrég vásárolt, nagy és éles kést mutatott a dobosnak. Idegesen várta, hogy két barátja végre elinduljon. Beszélt kint néhány emberrel az életről és a halálról és elégedett volt vele; ettől egy kicsit jobban érezte magát. Amikor hazajött, meghozta döntését. Az élet csak egy álom. Csend uralkodott a házban. Dead egyedül volt a gonolatai és vágyai örvényében, s a lassan helyébe lépő sötétségben. A házban elrejtett rengeteg fegyver közül Dead Euronymous vadászpuskáját választotta ki. A megvágott csuklóiból vér ömlött kezeire miközben a Count küldötte töltényeket kereste. Nem félt a nagy vérveszteségétől, amit a mély sebei okoztak - a remény, hogy eléri a világát minden egyes másodperccel csak nőtt. Az élet csak egy álom. A legenda szerint lehet, hogy hagyott egy levelet, amelyben leírta, hogy ő az erdőhöz tartozott. Egy rövid, négy szavas üzenetet hagyott "Bocsánat a sok vérért", ami az udvarias modora és a furcsa humorérzéke közötti átmenetnek tűnt. Az ágyán üldögélve a világára gondolt, a drágalátos sötét világára, ahova be akart lépni, és tudta, hogy csak egy mód van ezen világ elérésére. Lassan, óvatosan megfogta a puskát ...és igen, fejbelőtte magát. Az utolsó lélegzet. A halványkék fény. Az erősen sugárzó fehér fény. Végül is, annyi év után, amit egy idegen világban töltött, visszatérhetet oda, ahova tartozott. Végre
Vendég 2005. 12. 24. 12:59
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!!
Vendég 2005. 11. 15. 8:10
Most mit mondjak mivel is kezfjem Mayhem koncert mindenki mond mindenféle xar dolgot , de egy a lényeg anna kéne örülni hogy 1 magyar ember idáig eljutott hogy egy ijen bandában énekelhessen és menjünk el és nézzük meg öket a zenéjük kicsit lassú kicsit uncsi de a leujaabb album az tettszik mondjuk a gorgorotra jobban elmenék de most nincs rá pénzeeen
malvin 2005. 11. 02. 12:53
én meg már h. őszinte legyek nem tudom h. mikor és hol lesz... :S
hol láttad a 2-át? én először 3-át hallottam, aztán egy ismerősöm mondta, h. a bornholm (egyik előzenekar, másik a vortex lesz) honlapján 10-e van (ráadásul petőfi csarnok ). na, mindegy, előbb-utóbb ki kell, h. derüljön. minden esetre a jegyárak engem is érdekelnek.
<Sanyi> 2005. 11. 02. 10:27
December 2.-án lessz Mayhem koncert! Mennyibe fog kerülni a jegy?
Vendég 2005. 05. 25. 22:50
A Mayhem egy vicc amióta nincs Euronymous & Dead!!!
Rakás szar az egész
Thyrane 2005. 01. 06. 20:48
Ha eddig tudott asztmásan károgni,ezután is tudna...
Ihsan 2005. 01. 05. 16:47
Én is,mégis dolgozom ezerrel.Más lehet az ok.
Vendég 2005. 01. 04. 12:59
ez azt jelenti, h. asztmás és ezért hagyta abba.
Vendég 2004. 11. 17. 18:36
A norvég blackerek megváltak Maniac énekestől, de legalább ekkora fontossággal bír, hogy ismét Csihar Attila a Mayhem frontembere. A zenekar egyébként váltig állítja, hogy az Attila visszatérését hónapok óta hirdető pletykák annak idején alaptalanok voltak, és csak nemrég került náluk ismét képbe a magyar énekes. Maniac távozását azzal indokolták, hogy képtelen volt a turnézásra, bármit is jelentsen ez.

Jupii!
Thyrane 2004. 11. 10. 21:33
Basszus,mennyit kerestem ezt a topicot....
Necrolust!
Vendég 2004. 11. 06. 9:41
Your stinking corpse I desire
nothing can take me higher
Fucking you till your bones break
Another one has to die

Come dripping from my dick
Fucking you to the core
Can't take this anymore
My brain is driving me insane

Necrolust
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
a mayhem koncert eszméletle nagy volt!Az elöznekarok felejthetöek voltak,de amikor szípara lépett maniac,azután nem volt több gond.Csihar elnyonta a pagan fearst,az volt a csúcs.Na meg a my death,maniaccel.Aki kihagyta,bánhatja!(aldyr tzimisce)
Max 2004. 05. 03. 0:00
Te meg ne vedd a szádra a drága Justin-omat! :)
Carmen666 2004. 05. 03. 0:00
de elmagyaráztam csak jól leszóltál az anyámat meg hagyd békén!!
Max 2004. 05. 02. 0:00
Justin az anyukád. Ez Hugh Jackman, aki Wolverine-t játszotta az X-Menben, nemtomkit a Kardhal-ban (Swordfish) és most jön véle egy vámpíros-farkasemberes film, a Van Helsing.
Mellesleg nem magyaráztad el, azt mondtad a chat-en hogy "á te ezt nem értenéd".... Lehet hogy tényleg nem...
Carmen666 2004. 04. 29. 0:00
heh! pedíg már elmagyaráztam,sajnálom.... és neked kivan a képeden,Justin Timberlake?
Max 2004. 04. 27. 0:00
Még mindíg nem értem hogy mit akar ez jelenteni.
Carmen666 2004. 04. 27. 0:00
ja,és Desire Me Like Satan-os pólóba volt ;)
Vendég 2004. 04. 26. 0:00
gfn fg mj
Carmen666 2004. 04. 26. 0:00
AAAAHHHHHH!!!!!!!!!!!!! Mayhem az ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!! Pénteken,asszem 23.án találkoztam egy sátánistával (kb.20-25 körüli lehetett és csávó) a Délibe! És volt Mayhemen és dumáltunk,ha itt vagy és látod ezt az üzenetet AKKOR FELTÉTLENÜL ÍRJ!!!!! kösze,tsá!
Blaze 2004. 04. 26. 0:00
a mayhemnek még csak a grand declaration c albumát hallottam, de elég is volt annyi, szerintem elgé unalmas egy zene, de hát ez csak az én véleményem
Malvin 2004. 04. 25. 0:00
Mármint kereszt.
És Malvin voltam. :)
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
Három fordított kreszt-féleség volt felállítva, azt felborították, de semmi említésre méltó.
Max 2004. 04. 25. 0:00
Mayhem-ék csináltak valami sót? T'od, mint régebben... Csak mert egyszer-kétszer rájuk szóltak hogy ne nagyon brutálkodjanak továb....
Malvin 2004. 04. 25. 0:00
Először Vortex volt, aztán jöttek a japánok(Defiled). Jól játszottak, bár nem túl sokat. Utánuk következett a Decapitated (lengyelek), náluk nekem leginkább a basszer játéka jött be.
Hát igen... Valóban mélyen a zsebbe kellett nyújni, de legalább nem mondhatom, hogy kidobott pénz volt.
Max 2004. 04. 25. 0:00
Jó koncertet láttam volna ha lett volna pénzem! A haverok mentek, én meg szopok... Ez van, hogy odáig elmenjek már ahhoz kasszát kellett volna robbantsak. A felvezetőbandák milyenek voltak?
Malvin 2004. 04. 24. 0:00
Szerintem egy jó koncertet láthattunk 22-én.
Vélemények?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal