Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

Gyűrűk ura topic

létrehozva: 2004. 04. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 08. 19. 19:22
szeretem!
VENDÉG 2014. 06. 04. 15:29
NAGYON JÓ...!
VENDÉG 2014. 05. 06. 16:21
JÓ FILM...!
VENDÉG 2014. 02. 10. 15:59
IMÁDOM!
VENDÉG 2014. 01. 10. 16:52
):):)
VENDÉG 2013. 12. 06. 16:14
SZERETEM):):)
VENDÉG 2013. 12. 06. 5:28
):):)
VENDÉG 2013. 09. 04. 16:09
NAGYON SZERETEM ÉS JÓ!
VENDÉG 2013. 07. 10. 15:56
NAGYON JÓ FILM ÉS TETSZENEK!VENDÉG
VENDÉG 2013. 05. 17. 3:43
SZUPER!:):):):)
Vendég! 2012. 12. 07. 8:02
http://www.youtube.com/watch?v=QbG0mi9YzPk
Vendég 2006. 02. 08. 17:52
Mondja már meg az egyik okostojás hogy kell chetelni!
Vendég 2005. 08. 25. 17:46
Valakinek van 666???
Vendég 2005. 08. 25. 17:45
Nagyon megszívtad haver bammeg
by Ginic
Vendég 2005. 02. 16. 13:42
kinek van meg a betétdala légyszi küldje el:
Max 2004. 05. 05. 0:00
Elévült? Ja említett a gyerek, de neki nem kell leinnia magát hogy be legyen állva, t'od olyan szédült típus. Amúgy pont úgy néz ki mint Rocker Zsolti.
Az imént emlegetett énekes neve Rob Halford (beugrott).
Carmen666 2004. 05. 04. 0:00
tegnap chateltem egy haveroddal max!kicsikét bevolt állva....majd mondd meg neki léci hogy azé léptem me elévült a lap
Max 2004. 05. 03. 0:00
Ha nem lennének homik akkor nem lennének annak a szervezetnek a tagjai amelyiknek a Judas Priest énekes (nem ugrik be a neve) a vezetője. Homi szervezetről beszélek. Mellesleg ezt már hamarabb tudtam róluk mint ahogy elkezdték volna csinálni a filmet és akkor még nem voltak sztárok (Ian McKellen-t leszámítva, aki angol színházi színész, asszem az X-Men-en és a LOTR-n kívül más mozifilmben nem is játszott). Nem azért írtam hogy a filmbe kössek bele, de azért ez feltünő.
Carmen666 2004. 05. 03. 0:00
max és te ezt el is hiszed mond?? hmm?? nem hallotál még a MÉDIÁRÓL??? tod,akik minden faszságot össze hordanak hogy valamivel felkapják a cuccot és pénzt tudjanak csinálni.manapság már úgyis inden második emberre azt mondják hogy buzi.
satanoz 2004. 05. 02. 0:00
Guest, komolyan mondom ez megpecsételi a sorsom, és számkivetettként élem le hátralévő életemet..mert leszóltam a Gyűrűk Urát. Olyan lelkifurdalás gyötör hogy már alig élek.. Részben igazad van, hatalmas munka lehetett megcsinálni a fimet, és elég jól összehozták, ez tény.. de sztem ezt vmi távgyalogló sportkör szponzorálja. Az első részt amikor elkezdtem nézni, azt hittem itt a legjobb film amit életemben látni fogok, de ez sajna 5 percig tarott, ami utána következett nem jött be.
Beyonce: neked a 007 a neved végén az életkorod vagy az IQ-d?? Mert hozzászólásodat illetően más lehetőség nincs.
sat
Max 2004. 05. 02. 0:00
Amiután tízenvalahány éves korom óta már szarráolvastam nemtommennyi fantasy témájú könyvet, közte a LOTR-t is, ne várja tőlem senki, hogy el legyek ájulva tőle. A film minőségi indexét mi sem bizonyítja jobban, minthogy jóval nagyobb sikert aratott fantasy témában avatatlan emberek között, mint fantasy rajongók körében.
C666: Gandalf (aki mellesleg az X-Men-ben Magneto) homoszexuális. Pippin homoszexuális. Théoden homoszexuális. Akkor szerinted nem minden második pofa buzi? Ja, ha az ork sereget is beleszámoljuk akkor tényleg nem.... és mint mondtam volt az Oscar nem a jó filmekről szól hanem a lobby-ról.
Vendég 2004. 05. 02. 0:00
Na, elmehet mindenki a búsba aki leszólta a Gyűrűk Urát! Nevezzetek fanatikus rajongónak, nem érdekel! A szereplők, a történet, az effektek, a jelmezek, a sminkek, és minden ami csak benne volt a filmben király! Novemberben néztem meg, igaz, hogy elég későn, mert már mindenki látta rajtam kívül. De ettől kezdve nekem is tetszett! Nem értem, hogy lehet az, hogy valakinek nem tetszik!
Az igaz, hogy rengeteg olyan film van, amelyik kiérdemli az Oscart, de ettől ez a film még nem lesz rosszabb!
Na, csákó!
Vendég 2004. 05. 01. 0:00
A Gyűrűk Ura igenis jó!Kezdetben nem szerettem,de később rájöttem,hogy nem is olya n rossz. A színészek is nagyon jók!
Vendég 2004. 05. 01. 0:00
SZERINTEM A GYŰRŰK URA IGENIS JÓ!!!EZT ÜZENEM MINDENKINEK AKI UTÁLJA!A SZÍNÉSZEK PEDIG SZUPEREK!
Max 2004. 04. 29. 0:00
Sat szerintem ne izgasd magadat a szövegeim miatt. Azon én is ki vagyok bukva, hogy a sok nyálkás kis picsa hogy nedvesedik a Legolas-ra, tök óvodások. Nem tudom mi olyan nagy szám egyes színészekben, nyálbandák tagjaiban, stbstb. Tipikus női hülyeség. Nem sok könyvből csinálnak filmet, de azok általában jók (nézd meg a Henri Charriére - Pillangó adaptációt, atomász), de én Jackson helyében nem csináltam volna meg a Gyürük Urát, főleg nem úgy hogy minden második színész buzi.
Vendég 2004. 04. 28. 0:00
Nem de azon tul kell esni aztán lehet "élvezni" ja és nem csak nálam volt igy :)
satanoz 2004. 04. 28. 0:00
Húha el lett sütve a kutyád is van poén.. mindjárt lehidalok. Amúgy nincsen, mert nem kertes házba lakok. AMD remélem ijesztgetni akarsz azzal a 150 oldallal, na mindegy van nagyobb bajom is.
AMD 65 2004. 04. 28. 0:00
Ja ilyen vonatkozásban nem vizsgáltam a dolgot,a könyv nehéz lesz az elsö150oldalon kell átrágnod magad aztán már jo lesz:) Neked van kutyád?
satanoz 2004. 04. 28. 0:00
Jól van AMD,gratulálok, az értelemmel dúsított hozzászólásodtól szinte újjászülettem.
Mael: Ha tényleg tetszik maga a sztori, akkor oké én bekusshadtam.. semmi kutya! Én ezen a birkaszellemen vagyok kiakadva, hogy megnézik: mert állítólag izgalmas, meg a barátom is megnézte és neki tetszett, meg jajj az Orlandó Bloom az milyenjópasi. De nagyon ritka aki valóban a jó sztori miatt nézi meg, sokan nem is értik az egészet.. a könyvet meg egy ilyen el se fogja olvasni.
Én beismerem, sok filmet nem a mondanivalója stb. miatt nézek meg, de én ezeket nem is istenítem!
Lehet a könyvet tényleg nem a hülyegyerekeknek találták ki, majd elolvasom.. és utána nyilatkozom erről.
Max: Kitalálhatnál vmi új szöveget, mer ez a mit izgatod magad ez már kezd fárasztani. (Bocsi) Van egy véleményem, és érdekel, mit szólnak hozzá mások. Neked úgy összességébe a nyálas filmekkel van bajod, vagy azzal h egy állítólag jó könyvet dolgoztak át nyálassá?
AMD 65 2004. 04. 28. 0:00
Igen a könyv az alapja az egésznek.attol jo a film is.Ne menj orvoshoz még ott fognak...:)))
Max 2004. 04. 27. 0:00
Szerintem a Conan a Barbár jobb. A filmtől meg azért nem vagyok elájulva mert hót nyál az egész, neked fix hogy azért tetszik.
Jay 2004. 04. 27. 0:00
Küldd rám a kutyákat, Sat, mert én viszont "sajna" qrvára bejön a film, a könyvröl meg ne is beszéljünk. Tény, hogy rohadt látványos és csomóan azért buknak rá, de szerintem akkor is nagy alkotás. Mér' ? A müfajban láttál-e jobb filmet ? Mondjuk Conan, a barbár ? Na ne ...
Most nagyon nem értek Veled egyet, de hát pofonok, ízlések ...
Max 2004. 04. 27. 0:00
Szerintem nem olvastad a könyvet, azért mondod hogy nem nagy szám a sztori.
Az Oscar díj nem arról szól hogy egy film mennyire jó.
Nem vagyok elájulva a filmtől én sem különben.
Nem tudom mit izgatod magadat ilyesmin.
satanoz 2004. 04. 27. 0:00
Ha valaki azt hinné, azért nyitottam ezt a témát, mert rajongó vagyok, akkor téved. Ha valaki csesztet, hogy ilyen téma már van.. az fojtsa magába mert kutya se kíváncsi rá.
Szóval, én útálom a Gyűrűk urát. Hogy miért? Mert nem egy nagy sztori, de feldobták egy pár jelenettel, telerakták előnyös kinézetű színészekkel, szép környezettel... és ezzel sikert sikerre halmoznak a megkreálói. De mi okból, csak mert ez a kibaszott Gyűrűk ura, és ez már feltétlen jó?! Millió olyan film van, ami kiérdemelte volna az Oscar díjat, erre ez a hülyegyerekeknek való mese nyerte el szinte mindet. Ilyen színészi játékot én is le tudnék vágni, nem kell ehhez semmi képesség. Totál ki vagyok akadva, hogy rajtam kívül csak az nem rajongó aki még nem látta. Ha valaki azért nézi, mert jajj de izgalmas, arra ráküldenék egy-két kutyát és akkor nesze, kiélvezheti a pillanatot.

Vagy tudjátok mit, ezt ne vegyétek komolyan... elmegyek orvoshoz.. ez kóros nálam!
Satanoz

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV