Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Tele van bunkókkal a tévé

létrehozva: 2004. 04. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 06. 20. 0:00
ez igy vann
Kitya 2004. 05. 21. 0:00
nyári munka????Jól hangzik....!De mit csinálsz??
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Köszi Kitya!
HIS!:)
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
SZIA KITYA!!!!!!! Kábé hetente 2szer jövök fel netre :(
, , (ezeket könnyü megjegyezni) .
meg be van telve szal a többit meg vágod.
MEGYEK NYÁRI MUNKÁRA!!!! :-D ___Happiness In Slavery___
sat
Kitya 2004. 05. 20. 0:00
I'm back!!
Sat, majd próbálok írni neked, csak nem tom a címedet fejből, és most nem vok otthon, Max-te is hallathatnál magadról.
Thyrane-yoo a képed!:)
Thyrane 2004. 05. 19. 0:00
Egyetértek.
De sajnos nem minden gyerek szokik le a tv-nézésröl,egy részük nézi tovább az ilyen bunkóságokat,és eltanulja.
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Siralmas!!! Ez a magyar TV szegénységi bizonyítvány.Csupán arra jó,hogy a gyerekek tiltás nélkül is leszoktak a TV nézésről.Annyira primitív és durva remélem más számára is bunkó ,élvezhetetlen teljes egészében.A senki számára nem szórakoztatás,nem oktató jellegü a trágár beszéd,az egymáshoz való durvaság, otrombaság,hazugság,stb.Amint a képernyőn látható a képzetlen,helytelenül beszélő,uninteligens fellépésű magukat sztárnak tituláló félművelt egyének jól érzik magukat a szabad rablásban,igaz nálunk most eza módi, ezért tehetik ők is.Sajnálom őket,nagyon rossz úton járnak és remélem mihamarabb elvesztik a közönséget,mert buta ember csak a saját kárán tanul.
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Szeritem is nagyon unalmasak ezek a műsorok Liz
Zsu 2004. 05. 17. 0:00
Én is egyetértek a VV-s véleményeitekkel, de vannak azért normális, humoros és tiszteletreméltó tv-sek is. Ilyen pl. Gálvölgyi, Bagi-Nacsa páros. Ha már a sztárok szidásáról van szó, hozzáteszem a témához Anettkát és Majkapapát. Borzalmasak.
FANTOMCSAJ 2004. 05. 15. 0:00
TEljesen egyetértek... mást sem csinálnak, csak hazudoznak összevissza....
Max 2004. 05. 14. 0:00
Ahogy pl. az SMS-eket felolvassák... Egy elsős jobban tud olvasni....
Vendég 2004. 05. 12. 0:00
Ja pl.:Való Világ
Neo
Vendég 2004. 05. 11. 0:00
Az meg ki?
Lady D
Vendég 2004. 05. 10. 0:00
Hallottátok már Rába Tímeát beszélni?
Max 2004. 05. 05. 0:00
Nem értékelem hogy Hugh Jackman van a te képeden is, de sebaj, Mansonból is van vagy kettő.
A nemtommilyen néninek még nem volt meg... :)
Lady D 2004. 05. 02. 0:00
én is néztem azt a "műveltségi"tesztet a VV3ban,Villon a focista volt a legjobb..
Én a fogatlan néniket bácsikat birom a Mónikasóban,meg persze azt az új hajfestékes reklámját a nőnek..
viszont a Billy és Mandy kalandjai a kaszással-t imádom:)
Carmen666 2004. 05. 01. 0:00
azt akartam mondani thyrane! számból vetted ki a szót! inkább nézek rajzfilmet v filmet,abban legalább nincs annyi faszság,mint a valóság showkban...
Vendég 2004. 04. 30. 0:00
Tök mindeggy. A zene világa az USA-ban a niggereké, a TV itthon meg szintén a kisebbségé.
Thyrane 2004. 04. 30. 0:00
Evolúciós zsákutca...ez teccik.
Sok hülye agybomlasztó müsor.Fenébe is,inkább nézek valami rajzfilmet.
satanoz 2004. 04. 30. 0:00
Hát ez jól odabasz! A tévéböl engem még a Szulákandrea irritál, nem tudom miért van akkora arca, nincs rá oka. A VV az meg összegyüjti az evolúciós zsákutcákat, és akkor ezen röhögni kéne, de én a legelsö ilyen valóságsót is túl ratyinak találtam. Látva ezeket, egy fél óra tv nézés után totál intelligensnek érzem magam. Valóban erre találták ki a TV-t?!
sat
Vendég 2004. 04. 30. 0:00
És ezek a szemét "valoságsók"a sok tahóval,meg a női magazinok....
Thyrane 2004. 04. 30. 0:00
Tudom!:)
Mire elküldtem a mailt,már meg is kaptam a tiédet.
Vendég 2004. 04. 30. 0:00
A két véglet heti 7, meg Tahóvilág?? Hol vannak a polgárok???
satanoz 2004. 04. 30. 0:00
Bazze Thyr, ugyanakkor voltunk fenn a neten. Három perc eltéréssel küldted te a levelet, hehe én korábban, de akkor is >((
satanoz
Carmen666 2004. 04. 29. 0:00
heh jaja! ezé nézek kurva ritkán tvét,de pl azok is hogy kerültek a tvbe? na hogy? hát egy kis cida+fel csinálás.....hát igen...
Vendég 2004. 04. 29. 0:00
Max, nem kötekedni akrock, bár biztos úgy fog hangzani, de:azt írtad, nem nézel tv-t, de arról meg tudsz, h a vvben nem tudják felolvasni az smseket???:)Egyébként igaz, amiket írtatok!!Még ha olyan tv-n lenne ez, ami mondjuk helyi, akk 1 kicsit elnézőbb lennék, de pl a Tv2 vagy az RTL......szégyen.Kitya
Vendég 2004. 04. 29. 0:00
Én a heti hetes nevü szennyet utálom,tele van negativ zsido-komcsi "sztárokkal"főleg az a bunko ellenszenves jágso hát .....de a bunko népnek ez tetszik és ezek a sztárok elkeseritö.Állitolag ők legalább megmondják,hát persze föleg amit eléjük raknak h miröl kell beszélni,mindig a fidesszel meg a jobb oldallal van a baj mindig ök a rosszak
satanoz 2004. 04. 29. 0:00
Hát emiatt van az, hogy jó ha háromhetente bekapcsolom a tv-t. De akkor is egy film erejéig, vagy zenei müsor miatt. Max én ide sorolnám azt is hogy beszédhibás picsákat raknak bemondónak.. ezen is nagyon ki vagyok akadva!
"Legyen szerencséjük a következö Kenó szorszolászon isz!" ettöl a hideg rázott >(
Vendég 2004. 04. 29. 0:00
Nem baj, ha kicsit buta, ha kicsit műveletlen, ha kicsit beszédhibás, a lényeg az,hogy zsidó legyen az illető... Nektek ez még nem tűnt eddig fel?!
girl21
Max 2004. 04. 29. 0:00
Az rendben, de legalább azt tudná felolvasni, amit eléraknak egy lapon! Pont mint a TahóVilágban. Alig bírják a szerencsétlenek felolvasni a napi feladatot, vagy az sms-eket, a legutóbbi müveltségi teszten halálra röhögtem magam, olyan bunkók... Ezek is sok könyvet olvashattak életükben...
AMD 65 2004. 04. 29. 0:00
Szépnek kell lenni meg jol tudjon beszélni,elég ha jol mutat nem kell észkombájnnak lenni.C
Max 2004. 04. 29. 0:00
Nemtudom hogy vagytok vele, de már csak azért sem nézek tévét újabban, mert a müsorvezetők olyan müveletlen parasztok, hogy mindíg kiakadok: vagy nem tud olvasni, vagy nem tud számolni, komolyan mondom, alapvető dolgokat sem tudnak. Ha már müsort vezet akkor legalább egy érettségi nem ártana neki nem?
Nyitottam egy ilyen topikot, hogy egy ilyen is legyen. Akit nem érdekel zsebhokizzon inkább.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet