Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

TABÁN-SÖRFESZTIVÁL!!!

létrehozva: 2004. 05. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 05. 15. 0:00
Hát amikor bemutogattak, az tényleg nagggggyon gáz volt!!! Meg valaki üres sörösdobozt hajigált. Hát ennyi az eszük!! Biztos büszkék voltak magukra.
Vendég 2004. 05. 15. 0:00
Én csak annyit mondanék hogy undorító dolog volt a rockerektől hogy bemutattak Sub Bass Monsternek, mert a rapperek se mutogatnak be a rock együtteseknek!! Szerintem néhány rocker eláshatná magát!!
Vendég 2004. 05. 14. 0:00
ne keverjétek már a rockereket és a punkokat...rohadtul nem ugyan azok az emberek!
amugy+a disósok is rohadt nagy balhékat tudnak csinálni és rohadt bunkok!állandoan részegek azok is vagy be vannnak speedelve...
egyébként+kibaszott yo volt tabán...szét pogóztam magam...és a Supernem is marhára teteszettt!
Ott volt Indiánn...és az mekkora yo pasi...
Max 2004. 05. 08. 0:00
Nem azt mondtam hogy "minden" hanem azt hogy "egyes". Nem tudom mit kell kötözködjetek állandóan. Az hogy a rapperek nem csinálnak balhét egy nagy baromság, mint ahogy Gab megjegyezte tök mindegy milyen zenét hallgat valaki attól még lehet ökör. Jó néhány rokkert hallottam különben rinyálni hogy szar jegyet kapott, stbstb. a rokkerek általános megítélése miatt, közben meg üvöltözik részegen az utcán.
Gab 2004. 05. 07. 0:00
Az igazi rocker (a szó klasszikus értelmében) a legjámborabb fajta ember, aki koncerteken kitombolja magát, amúgy a magánéletben meg szerényebb/visszahúzódobb az átlagnál. Aki részegen tombol, bunkó, meg kötözködik, az lehet hogy szereti a rock zenét, de nem nevezhetjük rockernek. Zenei stílus alapján megítélni valakit meg hülyeség, mert mindenhol vannak primitív barmok. Egyébként rockerek közül több olyat is ismerek aki az igényesebb rap-et is szereti (Cypress Hill, 2Pac, Snoop, DeLaSoul, stb.), ami fordítva már nem annyira igaz.
Vendég 2004. 05. 06. 0:00
Érdekes módon, a rapperek nem csináltak balhét, csak a rockerek. Akkor most mi van??? Mindenki rendesen tűrte a rock koncerteket, csak ők szarták el a mások buliját!! Amúgy tény, hogy vannak értelmes rockerek, de nem a többség! Szerintem...
Carmen666 2004. 05. 06. 0:00
jaja
Vendég 2004. 05. 06. 0:00
amugy pont az esötöl volt kurvajo pl a tcs!amugy meg télleg nem kéne általánosita egyesek miatt!!!amugy sztem a rockerek szarnak azok véleményére és nem rinyálnak amiatt hogy vki utálja öket.
Carmen666 2004. 05. 06. 0:00
na vazze me aztán a rapperek meg faszom tudja milyenek részegen egy szentek?NEM!!hát akkor miről beszélünk?
Max 2004. 05. 05. 0:00
Jobb mintha néznéd a koncertet, és valaki pofánrúg. Nem vagyok elájulva én sem egyes rokkerek szórakozási szokásaitól. Lerészegednek aztán meg hót bunkók. Rinyálni bezzeg tudnak hogy egyesek utálják őket előítéletből.
Vendég 2004. 05. 04. 0:00
Azt gondolom, hogy röhösz rajta. Nagyon kellemes érzés, amikor néznéd a koncertet, és valaki hátbarúg.
Carmen666 2004. 05. 04. 0:00
hé itt senki nem mondta hogy a "tabán csak a rockereké"! miért tehetünk róla hogy több rocker van ott mint rapper????? ez röhejes... arra meg nemtok mit szólni hogy pogóztak rá.....inkább csak röhögök.
Gab 2004. 05. 04. 0:00
Egy fórum már itt is elindult:
TABÁN SÖRNYITÓ FESZTIVÁL

Amúgy Guestnek igaza van, sajnos 1-2 idióta mindig van, akik miatt lehet általánosítani, de a nagy többség azért normális, meg toleráns.
Vendég 2004. 05. 04. 0:00
Röviden csak annyit fűznék a témához, hogy ez jellemző! Miért van az, hogy a más beállítottságú emberek szó nélkül tűrik a punkokat, amíg ők szarnak az egészre, és sub bassen pogóznak és sört locsolnak a tömegbe. Meg is érdemelték, hogy eláztatta őket az eső. Bár ezek amilyen igénytelenek....
Jó lenne, ha végre felfognák, hogy a Tabán nem csak a rockereké!
Carmen666 2004. 05. 03. 0:00
na aki volt a tegnapi sörfesztiválon a tabánba az írjon me atomász buli volt! bár az a subbas gyerek+supernem nem kellettt volna oda,de azé király volt ezeket leszámítva ( be is basztam mint állat)! na aki meg volt az írja le hogy tetszett v mit hiányolt v miből volt sok stb! csácsá

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal